Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2012 r.
13:51
Edytuj ten wpis

Zastępca prezydenta Lublina w Solidarnej Polsce

Autor: Zdjęcie autora (PP)
0 14 A A
Grzegorz Siemiński (pierwszy z prawej) czeka wśród dziennikarzy na oficjalne zaprezentowanie przez Z
Grzegorz Siemiński (pierwszy z prawej) czeka wśród dziennikarzy na oficjalne zaprezentowanie przez Z

Potwierdziły się pogłoski o najgorętszym transferze politycznym w "zimowym okienku”. Szeregi Solidarnej Polski zasilił zastępca prezydenta Lublina Grzegorz Siemiński.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę oficjalnie zakomunikował to Zbigniew Ziobro, szef partii, który przyjechał do Lublina m.in. specjalnie w tej sprawie. Siemiński został także pełnomocnikiem SP na miasto Lublin.

– Chcemy łączyć, a nie dzielić. Dlatego opuściłem szeregi PiS. W ramach "Wspólny Lublin” jesteśmy na etapie tworzenia unikalnego programu dla naszego miasta – mówił Grzegorz Siemiński.

Wiceprezydent Lublina jest jednym z najwyżej postawionych samorządowców w szeregach SP.

– Naszym celem są najbliższe wybory samorządowe – dodał Grzegorz Siemiński, który jednocześnie nie widzi przeszkód w dalszej współpracy z prezydentem Krzysztofem Żukiem. – Pan prezydent jest osobą otwartą na różne poglądy polityczne. Wstąpienie w szeregi SP nie ma wpływu na merytoryczną ocenę mojej pracy – dodał Siemiński.

Podczas konferencji prasowej zapowiedziano kolejne spektakularne transfery personalne do SP w Lublinie i powiecie ziemskim lubelskim.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 17 grudnia 2012 r. o 09:10
0
[quote name='Gość' timestamp='1355728267' post='710371']
Wystraszył sie że Macierewicz władzę w Piś przejmuje.
[/quote]Nadzieja, tylko w rękach Maciarewicza,że komuchów,konfidentów, POlszewików rozliczy i usunie z polskiej polityki.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 08:11
0
Wystraszył sie że Macierewicz władzę w Piś przejmuje.
Avatar
Ropuch / 17 grudnia 2012 r. o 00:51
0
Jak listy wyborcze zaczną układać to się pokłócą ale jazda będzie,,,,,,,i pod jakim szyldem Wspólny Lublin i tyle działaczy z różnych partii niesamowite .....ale jaja.....toż to przyzwolenie w Warszawie musza im dać
Avatar
studentka22 / 16 grudnia 2012 r. o 23:06
0
Niezły plan Kowalczyka, on do PSL, a swego zausznika do Solidarnej Polski wpakował Spryciula i tak na trzy strony działa z Żukiem i PO, z PSL-em i teraz z Solidarną Polską jako pseudo prawicą no, no brawo......
Avatar
Fallus / 16 grudnia 2012 r. o 18:33
0
O ku*** mać i Janek....Łysy też w Solidarnej Polsce? Byyyyyyył beeeeeeedzie jeeeeeeeeeeeeest, Moooooootor RKSSSSSSS..
Avatar
wojtek / 16 grudnia 2012 r. o 17:48
0
Czy Ziobro ma świadomość, że żuk jest z nadania Palikota?
Avatar
zorro / 16 grudnia 2012 r. o 17:38
0
[color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3]W rozmowie z Radiem [/size][/font][/color][url="http://lublin.gazeta.pl/lublin/0,0.html"]Lublin[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] Siemiński potwierdził, że inspiracją było dla niego powstanie [/size][/font][/color][url="http://miejsca.lublin.gazeta.pl/miejsca_lublin/miejsce-klub"]klubu[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] "Wspólny Lublin", w ramach którego można stworzyć unikalny program dla miasta. Podkreślił, że zależy mu na tym, żeby łączyć, a nie dzielić. Dlatego też odszedł z PiS.[/size][/font][/color]
Wspólny Lublin rządzi miastem a prezydent to z jakiej partii jest bo ja się nie znam na polityce.... a PO ma 14 radnych i co nic do powiedzenia nie ma ?
[color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3]W rozmowie z Radiem [/size][/font][/color][url="http://lublin.gazeta.pl/lublin/0,0.html"]Lublin[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] Siemiński potwierdził, że inspiracją było dla niego powstanie [/size][/font][/color][url="http://miejsca.lublin.gazeta.pl/miejsca_lublin/miejsce-klub"]klubu[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] "Wspólny Lublin", w ramach którego można stworzyć unikalny program dla miasta. Podkreślił, że zależy mu na tym, żeby łączyć, a nie ... rozwiń
Avatar
007 / 16 grudnia 2012 r. o 16:21
0
Koalicja szeroka od Palikota do Rydzyka ,,,,,,tylko czy ciśnienie wytrzyma i nie wybuchnie....http://www.youtube.com/watch?v=lvPEw3lfKDU.....jak listy wyborcze będą układać
Avatar
selekcjoner / 16 grudnia 2012 r. o 15:06
0
[quote name='esteta' timestamp='1355666112' post='710122']
To tak wygląda zastępca prezydenta miasta marz ącego o metropii?
[/quote]Tylko że te pejsy !!!!!
Avatar
Stefan / 16 grudnia 2012 r. o 14:56
0
[size=4][font=arial,helvetica,sans-serif]Bardzo przystojny [/font][/size][size=4][font=arial,helvetica,sans-serif]dżentelmen[/font][/size]
Avatar
mecenas / 17 grudnia 2012 r. o 09:10
0
[quote name='Gość' timestamp='1355728267' post='710371']
Wystraszył sie że Macierewicz władzę w Piś przejmuje.
[/quote]Nadzieja, tylko w rękach Maciarewicza,że komuchów,konfidentów, POlszewików rozliczy i usunie z polskiej polityki.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 08:11
0
Wystraszył sie że Macierewicz władzę w Piś przejmuje.
Avatar
Ropuch / 17 grudnia 2012 r. o 00:51
0
Jak listy wyborcze zaczną układać to się pokłócą ale jazda będzie,,,,,,,i pod jakim szyldem Wspólny Lublin i tyle działaczy z różnych partii niesamowite .....ale jaja.....toż to przyzwolenie w Warszawie musza im dać
Avatar
studentka22 / 16 grudnia 2012 r. o 23:06
0
Niezły plan Kowalczyka, on do PSL, a swego zausznika do Solidarnej Polski wpakował Spryciula i tak na trzy strony działa z Żukiem i PO, z PSL-em i teraz z Solidarną Polską jako pseudo prawicą no, no brawo......
Avatar
Fallus / 16 grudnia 2012 r. o 18:33
0
O ku*** mać i Janek....Łysy też w Solidarnej Polsce? Byyyyyyył beeeeeeedzie jeeeeeeeeeeeeest, Moooooootor RKSSSSSSS..
Avatar
wojtek / 16 grudnia 2012 r. o 17:48
0
Czy Ziobro ma świadomość, że żuk jest z nadania Palikota?
Avatar
zorro / 16 grudnia 2012 r. o 17:38
0
[color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3]W rozmowie z Radiem [/size][/font][/color][url="http://lublin.gazeta.pl/lublin/0,0.html"]Lublin[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] Siemiński potwierdził, że inspiracją było dla niego powstanie [/size][/font][/color][url="http://miejsca.lublin.gazeta.pl/miejsca_lublin/miejsce-klub"]klubu[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] "Wspólny Lublin", w ramach którego można stworzyć unikalny program dla miasta. Podkreślił, że zależy mu na tym, żeby łączyć, a nie dzielić. Dlatego też odszedł z PiS.[/size][/font][/color]
Wspólny Lublin rządzi miastem a prezydent to z jakiej partii jest bo ja się nie znam na polityce.... a PO ma 14 radnych i co nic do powiedzenia nie ma ?
[color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3]W rozmowie z Radiem [/size][/font][/color][url="http://lublin.gazeta.pl/lublin/0,0.html"]Lublin[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] Siemiński potwierdził, że inspiracją było dla niego powstanie [/size][/font][/color][url="http://miejsca.lublin.gazeta.pl/miejsca_lublin/miejsce-klub"]klubu[/url][color=#000000][font=Arial, sans-serif][size=3] "Wspólny Lublin", w ramach którego można stworzyć unikalny program dla miasta. Podkreślił, że zależy mu na tym, żeby łączyć, a nie ... rozwiń
Avatar
007 / 16 grudnia 2012 r. o 16:21
0
Koalicja szeroka od Palikota do Rydzyka ,,,,,,tylko czy ciśnienie wytrzyma i nie wybuchnie....http://www.youtube.com/watch?v=lvPEw3lfKDU.....jak listy wyborcze będą układać
Avatar
selekcjoner / 16 grudnia 2012 r. o 15:06
0
[quote name='esteta' timestamp='1355666112' post='710122']
To tak wygląda zastępca prezydenta miasta marz ącego o metropii?
[/quote]Tylko że te pejsy !!!!!
Avatar
Stefan / 16 grudnia 2012 r. o 14:56
0
[size=4][font=arial,helvetica,sans-serif]Bardzo przystojny [/font][/size][size=4][font=arial,helvetica,sans-serif]dżentelmen[/font][/size]
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!