Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2011 r.
13:27
Edytuj ten wpis

Złodzieje ukradli auta spod SPA przy ul. Orkana

Autor: Zdjęcie autora er
0 18 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Złodzieje najpierw włamali się do szafek w SPA przy ul. Orkana, ukradli kluczyki do aut a potem wyjechali dwoma samochodami wartymi ponad 200 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do kradzieży doszło we wtorek wieczorem. Złodzieje weszli do pomieszczeń, w których klienci SPA zostawiają w szafkach rzeczy.

- Pokonali zabezpieczenia, zabrali to co było w szafkach, m.in. dokumenty i kluczyki do samochodów – mówi Renata Laszczka-Rusek, z KWP w Lublinie.

Złodzieje otworzyli kluczykami samochody, które stały na parkingu. Odjechali bmw i mitsubishi. Samochody były warte ponad 200 tys. zł.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ola / 5 grudnia 2011 r. o 07:56
kto zwróci im kasę za auta jeśli nie było AC ? do sądu ... i 5-6 lat rozprawy ? brawo
a swoją drogą nikt nie zauważył jak tam wchodzą ? czy byli umówieni ?
Avatar
gosc / 4 grudnia 2011 r. o 12:33
[quote name='Gość' timestamp='1322857371' post='565477']
To była na pewno zaplanowana akcja. Wiedzieli w jakiej szafce są kluczyki do BMW i Mitsubishi. Na pewno jest to antyreklama dla SPA ale czy nie powinni bardziej pilnować kto otwiera szafki.. i gdzie monitoring..
[/quote]
monitoringu nie moze byc w szatniach bo to naruszenie prywatnosci.
Avatar
PinkTerrorist / 3 grudnia 2011 r. o 12:09
Do Lubelaka. Określenie "polaczki" użyłem jako sarkazm. Nie wycieram sobie gęby polskością i Polakami.W moim poście nie oceniłem też niczyjej uczciwości tylko wyśmiałem szufladkowanie innych ludzi. Czytaj ze zrozumieniem.

Do Gady. Osobiście znam ludzi którzy dorobili się dużych pieniędzy swoją wiedzą i ciężką pracą a nie tylko o wyłącznie znajomościami. Widzisz, generalizujesz tak samo jak Mirek.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 21:22
To była na pewno zaplanowana akcja. Wiedzieli w jakiej szafce są kluczyki do BMW i Mitsubishi. Na pewno jest to antyreklama dla SPA ale czy nie powinni bardziej pilnować kto otwiera szafki.. i gdzie monitoring..
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 19:15
i pewnie był napis "za rzeczy pozostawione w szatni, SPA nie odpowiada". Ciekawe czy ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie bo chyba jednym z warunków jest posiadanie dokumentów i kluczyków.
Avatar
qwerty / 2 grudnia 2011 r. o 18:25
Kalinowskiemu ukradli samochody???
Avatar
gada / 2 grudnia 2011 r. o 18:02
[quote name='PinkTerrorist' timestamp='1322839519' post='565374']
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
[/quote]

i Ty i Mirek pieprzycie takie same farmazony. Ciekawa teoria, ze niby ten co sie uczył jest bogaty a ten co się nie uczył jest biedny. Chłopie z księzyca spadłeś ? Liczą się tylko układy a nie wiedza.
[quote name='PinkTerrorist' timestamp='1322839519' post='565374']
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
[/quote]

i Ty i M... rozwiń
Avatar
Max / 2 grudnia 2011 r. o 17:46
Mogę się założyć ze widzieli w której szafce szukać,a dla picu otworzyli parę innych. Czasem trzeba uprac kase przez ubezpieczyciela i jego AC:)
Avatar
zorientowany / 2 grudnia 2011 r. o 17:38
[quote name='avocado' timestamp='1322834816' post='565344']
odjechali z kluczykami i dokumentami więc AC nie pomoze, współczucia! Ale co tam, kupicie sobie nowy!
[/quote]

Jesteś w błędzie. To był włam... dostaną odszkodowanie kolego. Jeśli jeszcze firma ubezpieczeniowa będzie kombinować ( mówię o tych internetowych) to dojdą dodatkowe koszy....
Avatar
*** / 2 grudnia 2011 r. o 17:19
[quote name='lubelak' timestamp='1322840715' post='565386']
Ty srulku gęby "polaczkami" sobie nie wycieraj, bierz sie za geszefty i nie oceniaj uczciwosci, bo nie wiesz co to jest.
[/quote]
..Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.'' - Stanisław Lem
Avatar
ola / 5 grudnia 2011 r. o 07:56
kto zwróci im kasę za auta jeśli nie było AC ? do sądu ... i 5-6 lat rozprawy ? brawo
a swoją drogą nikt nie zauważył jak tam wchodzą ? czy byli umówieni ?
Avatar
gosc / 4 grudnia 2011 r. o 12:33
[quote name='Gość' timestamp='1322857371' post='565477']
To była na pewno zaplanowana akcja. Wiedzieli w jakiej szafce są kluczyki do BMW i Mitsubishi. Na pewno jest to antyreklama dla SPA ale czy nie powinni bardziej pilnować kto otwiera szafki.. i gdzie monitoring..
[/quote]
monitoringu nie moze byc w szatniach bo to naruszenie prywatnosci.
Avatar
PinkTerrorist / 3 grudnia 2011 r. o 12:09
Do Lubelaka. Określenie "polaczki" użyłem jako sarkazm. Nie wycieram sobie gęby polskością i Polakami.W moim poście nie oceniłem też niczyjej uczciwości tylko wyśmiałem szufladkowanie innych ludzi. Czytaj ze zrozumieniem.

Do Gady. Osobiście znam ludzi którzy dorobili się dużych pieniędzy swoją wiedzą i ciężką pracą a nie tylko o wyłącznie znajomościami. Widzisz, generalizujesz tak samo jak Mirek.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 21:22
To była na pewno zaplanowana akcja. Wiedzieli w jakiej szafce są kluczyki do BMW i Mitsubishi. Na pewno jest to antyreklama dla SPA ale czy nie powinni bardziej pilnować kto otwiera szafki.. i gdzie monitoring..
Avatar
Gość / 2 grudnia 2011 r. o 19:15
i pewnie był napis "za rzeczy pozostawione w szatni, SPA nie odpowiada". Ciekawe czy ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie bo chyba jednym z warunków jest posiadanie dokumentów i kluczyków.
Avatar
qwerty / 2 grudnia 2011 r. o 18:25
Kalinowskiemu ukradli samochody???
Avatar
gada / 2 grudnia 2011 r. o 18:02
[quote name='PinkTerrorist' timestamp='1322839519' post='565374']
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
[/quote]

i Ty i Mirek pieprzycie takie same farmazony. Ciekawa teoria, ze niby ten co sie uczył jest bogaty a ten co się nie uczył jest biedny. Chłopie z księzyca spadłeś ? Liczą się tylko układy a nie wiedza.
[quote name='PinkTerrorist' timestamp='1322839519' post='565374']
Do Mirka. Jesteś głupszy niż ustwa przewiduje. Argument na poziomie zakompleksionego polaczka który nic nie osiągnął bo zamiast chodzić do szkoły to w nią "kamieniami rzucał" i wolał z kolegami na oślej łączce siedzieć. I teraz żal Ci d*** ściska, że to nie Tobie ktoś podprowadził to BMW gdy Ty siedziałbyś sobie i zaznawał rozkoszy w SPA! Zastanów się i nie popisuj się swoją gazetową inteligencją.
[/quote]

i Ty i M... rozwiń
Avatar
Max / 2 grudnia 2011 r. o 17:46
Mogę się założyć ze widzieli w której szafce szukać,a dla picu otworzyli parę innych. Czasem trzeba uprac kase przez ubezpieczyciela i jego AC:)
Avatar
zorientowany / 2 grudnia 2011 r. o 17:38
[quote name='avocado' timestamp='1322834816' post='565344']
odjechali z kluczykami i dokumentami więc AC nie pomoze, współczucia! Ale co tam, kupicie sobie nowy!
[/quote]

Jesteś w błędzie. To był włam... dostaną odszkodowanie kolego. Jeśli jeszcze firma ubezpieczeniowa będzie kombinować ( mówię o tych internetowych) to dojdą dodatkowe koszy....
Avatar
*** / 2 grudnia 2011 r. o 17:19
[quote name='lubelak' timestamp='1322840715' post='565386']
Ty srulku gęby "polaczkami" sobie nie wycieraj, bierz sie za geszefty i nie oceniaj uczciwosci, bo nie wiesz co to jest.
[/quote]
..Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.'' - Stanisław Lem