Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 kwietnia 2013 r.
13:02
Edytuj ten wpis

Żurawie 2013: Lista nominowanych do nagrody

0 0 A A

Już wiadomo, kto został nominowany do nagrody "Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne". Laureatów poznamy 9 maja podczas gali w Radiu Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyboru dokonała redakcja audycji "Studnia" Radia Lublin spośród osób zgłoszonych przez mieszańców naszego miasta.

Kategoria słowo

Kamil Brewiński - Poeta, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego; laureat projektu Biura Literackiego dla polskich poetów przed debiutem książkowym "Połów 2011". Uczestnik slamów oraz konkursów jednego wiersza. Swoje wiersze publikował m.in. w "Kresach", "Odrze", "Wakacie", "Wyspie". Mieszka w Lublinie.

Mateusz Nowak – Filolog, logopeda, animator kultury, instruktor teatralny, recytator, aktor-monodramista, doktorant (Wydział Humanistyczny UMCS). Od dziesięciu lat współpracownik Pracowni Słowa Centrum Kultury w Lublinie. Autor licznych programów edukacyjnych z zakresu słowa i mówienia scenicznego (Architektura Słowa, Między literą a słowem, Słowo z człowieka wywołane). Laureat nagród na Międzynarodowych Wrocławskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora oraz wielu ogólnopolskich konkursach recytatorskich i festiwalach monodramów. Regularnie prowadzi warsztaty słowa w Dzielnicowym Domu Kultury "Węglin” w Lublinie, gdzie pracuje, jako kierownik ds. organizacyjno-programowych. Pomysłodawa i koordynator cyklu spotkań poświęconych literaturze oraz wartości słowa mówionego, "SPIS TREŚCI”.

Sin Sen – Raper, niezależny artysta nurtu wywodzącego się od Hiphopu, będącego równocześnie jego rozwinięciem. Na co dzień tworzący z bratem Ozem i współpracujący z muzykami z lubelskiego studia "Red Line Studio" jak i przedstawicielami różnych kultur związanych z muzyką. Na przestrzeni roku 2010 powstał jego pierwszy solowy projekt ,,Hiphopotam''. Swoją drogę twórczą rozpoczął dziesięć lat temu wraz ze swoją rdzenną ekipą "24naDobe”. Tam rozwijał zainteresowanie freestyle'em oraz sztuką graffiti. Współpracował m.in z Junior Stress, Jahdeck (Al-fatnujah/Chonabibe!), Ignatz-I (Geto Blasta), Zetena oraz lokalnymi artystami z Lublina. Inicjator "Beton Jazz” - projektu skupiającego czterech muzyków tworzących improwizowany jazz.

Kategoria obraz

Anna Chabros - Artysta plastyk, grafik, twórca krótkometrażowych filmów animowanych , magister sztuki, absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Swoją przygodę z filmem animowanym rozpoczęła na studiach, gdzie stworzyła pierwsze filmy wykorzystując różne techniki animacyjne. W tym okresie stworzyła swój pierwszy film festiwalowy "Zielona alternatywa". Od tego momentu postanowiła rozwijać swój warsztat kontynuując naukę w oskarowym studiu filmowym SE-MA-FOR w Łodzi. Jej najnowsza produkcja "Kołowrotek" kontynuujebogatą tradycję polskiej szkoły animacji poklatkowej.

Ewelina Drzał - Tancerka, instruktor tańca i choreograf. W 2006 roku ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego. Jest członkiem Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej (GTW PL). Uczyła dzieci i młodzież tańca klasycznego i modern jazz. Obecnie uczy tańca współczesnego.

Tomek Maped Pizoń - Technik sztuk plastycznych, performer, instalator, rzeźbiarz, szablonista. Współpracował przy różnych wystawach, festiwalach oraz wydarzeniach edukacyjnych m.in. z Warsztatami Kultury, Ośrodkiem Rozdroża, Bramą Grodzką TatrNN, Galerią Labirynt, Galerią Zachęta, Fundacją Teatrikon, Europejską Fundacją Kultury Miejskiej oraz Wieloma innymi organizacjami pożytku publicznego. Jest założycielem, koordynatorem oraz fundatorem Warsztatów Szablonu popularyzujących sztukę znajdującej swoje miejsce w przestrzeni publicznej. Swoje prace wystawiał w galeriach w Polsce i w Niemczech, na wystawach indywidualnych i zbiorowych a także jest autorem publikacji w prasie oraz wydawnictwach edukacyjnych.

Kategoria dźwięk

Golden - właściwie Przemek Adach - producent muzyczny, współzałożyciel duetu producenckiego Złote Twarze; twórca muzyki z pogranicza rapu, trip-hopu, chilloutu, electro-soulu i wielu innych; zajawkowicz, który codziennie spełnia swoje marzenia; niekiedy udziela się też wokalnie.

Hubert "Jahdeck" Pyrgies - beatboxer, wokalista, producent muzyczny, trener twórczości. Lider zespołu Chonabibe i współzałożyciel lubelskiego trio beatboxowego Al-Fatnujah. Na scenie muzycznej aktywny od 2003 roku. Autor beatboxowych treningów twórczości "Muzyka bez instrumentów" przeprowadzanych z dziećmi i młodzieżą. Obecnie jest w przededniu wydania debiutanckiej płyty zespołu Chonabibe, którą promuje singiel pt. "Z muzyką być".

Wojciech Klon – kompozytor, multiinstrumentalista, założyciel wytwórni muzycznej sześcian records skupiającej swoją uwagę wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej, minimalistycznej, eksperymentalnej oraz muzyki poważnej. Współpracuje z wieloma muzykami z Lublina, jak i z całej polski starając się zarejestrować różnorodne aspekty spojrzenia na muzykę. Jego wizja muzyki oscyluje wokół wielowarstwowości znaczeń. Odważnie poszukuje piękna dźwięku zawieszonego w subtelnym, koncepcyjnym, przestrzennym tle, często owianym tajemnicą niepokoju. Od 2011 roku pod szyldem sześcian records ze współpracy z licznymi muzykami oraz poetami wydał już dwanaście płyt.

Kategoria asysta

Anna Gładysz - od sześciu lat zajmuje się działaniami związanymi z popularyzacją i upowszechnianiem sztuki współczesnej. W trakcie studiów, współpracowała ze studencką Galerią 1 im. B. Słomki. Później z Lubelskim Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych jako asystentka przy realizacji wystaw m.in. "Puls Fotografii”, "Siła Sztuki”, "Limes sztuki”. Trzy lata temu rozpoczęła współpracę z Warsztatami Kultury: współorganizowała wystawę Roberta Kuśmirowskiego pt. "Humanbomber” i koordynowała projekt "Mikołaj Smoczyński. Retrospektywnie”; współpracowała przy projekcie pt. "Mindware. Technologie dialogu”. W zeszłym roku koordynowała m.in. "Ars loci – obraz aktualny”, "Ars loci – obraz kolekcji” oraz "Macierzyństwo...”. Podczas tegorocznej Nocy Kultury odpowiada za program z zakresu sztuk wizualnych.

Aleksandra Iwańska - od 2 lat związana z Fundacją Teatrikon . Od marca 2012 roku pełni funkcję v-ce prezesa zarządu Fundacji Teatrikon ds.zasobów ludzkich. Od stycznia 2013 roku jest koordynatorem ogólnopolskiej sieci Spotkajmy Się Teatralnie. Zaangażowana w projekt Spotkajmy Się Teatralnie (jako opiekun merytoryczny Warrmińsko-Mazurskich Spotkań Teatralnych Zwierciadła) jak również w projekt "LOkomotywy". W wolnych chwilach- studentka psychologii na UMCS.

Agnieszka Wojciechowska - Od 2007 roku związana jako Specjalistka ds. PR i marketingu z Centrum Kultury w Lublinie (Ośrodek Animacji Kultury, filia Warsztaty Kultury), a obecnie z Warsztatami Kultury jako Kierowniczka Działu Komunikacji i Marketingu. W Warsztatach Kultury odpowiada za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych i wizerunkowych większości organizowanych przez nie wydarzeń, kontakty z mediami oraz nadzór nad stronami internetowymi czy procesem współpracy z biznesem. Odbiorców dla kultury z uporem maniaka szuka w realu i wirtualu. Dla mediów dostępna jest niemal 24 godz. na dobę. Menedżerka wielu projektów kulturalnych (m.in. cyklu pokazów filmowych "Miasto movie” czy spotkań literacko-muzycznych realizowanych pod szyldem "Book it! - kilka zdań o muzyce”). Autorka programu zajęć skierowanych do kadr kultury realizowanych w ramach Inkubatora Animacji Kultury.

Kategoria animator kultury

Ewelina Jurasz - animatorka kultury zaangażowana w sprawy społeczności akademickiej i dzielnic, recytatorka. Pomysłodawczyni i koordynatorka wielu projektów kierowanych do społeczności lokalnych, dzielnic i domów kultury, m.in. "Across The Skyline" (2009 r.), "Akcji-Start!” (2011r.), "Nie do wiary!To Tatary?” (2012 r.), "ASYstentów dzielnicy” (2013 r.). Koordynatorka LOkomotyw 2012 – programu rozwoju aktywności młodzieży licealnej. Współzałożycielka i koordynatorka Grupy ParaFraza od 2010 roku, v-ce prezeska Fundacji Teatrikon. Stała współpracowniczka Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (program "Ambasadorzy”). Pracowała ze społecznością lokalną na Warmii. Obecnie współpracuje przy realizacji Nocy Kultury, Miasta Poezji i tworzy Inkubator Kultury w Rzeszowie.

Joanna Reczek – należy do inicjatorów środowiska Nowego Cyrku w Lublinie i jest jednym z założycieli Fundacji Sztukmistrze. Organizator 35. Europejskiej Konwencji Żonglerskiej, największego na świecie festiwalu sztuki Nowego Cyrku, który miał miejsce w Lublinie w 2012 roku, a także Carnavalu Sztuk-Mistrzów. Prowadzi wymiany międzynarodowe dla dzieci i młodzieży, a także szkolenia dla multiplikatorów, jest członkiem Grupy Roboczej ds. Pedagogiki przy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Pomysłodawczyni konkursu dla utalentowanych studentów lubelskich uczelni "Open Stage”.

Michał Sieńko – urodził się w Lublinie, tu mieszka, pracuje, animuje. Jako pierwszy w Polsce napisał pracę magisterską w formie gry planszowej, a obecnie pisze doktorat – również z gier. Od wielu lat miłośnik historii, gier planszowych i fantastyki. Obecnie łączy swoje pasje poprzez projektowanie gier planszowych poświęconych historii. Zajmuje się również propagowaniem tego hobby wśród młodzieży i studentów – organizuje spotkania poświęcone grom planszowym, warsztaty i pokazy. W wolnych chwilach bloguje i fotografuje.
W skład jury konkursu wchodzą: Witold Dąbrowski (Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"), Teresa Dras (Kurier Lubelski), Grzegorz Józefczuk (Stowarzyszenie Festiwal Brunona Schulza), Jarosław Koziara (grafik, designer), Rafał Koza Koziński (Centrum Kultury), Janusz Opryński (Teatr Provisorium, Festiwal Konfrontacje Teatralne), Marcin Pospiszyl (LSM Soundsystem), Andrzej Rusin (Kinoteatr Projekt), Grażyna Lutosławska (Polskie Radio Lublin) i DJ Papa Zura (dj, SoulSerivce).

Komentarze 0

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 4 9

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 21 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 50 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.