Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

8 czerwca 2012 r.
13:38
Edytuj ten wpis

Jan Paweł II w Lublinie. Wspomnienia sprzed 25 lat

0 8 A A
Kazimierz Wojtasik  (Jacek Świerczyński)
Kazimierz Wojtasik (Jacek Świerczyński)

Kazimierz Wojtasik razem z rodziną przekazał dary dla papieża. Ojciec Andrzej Derdziuk z rąk Jana Pawła II przyjął święcenia kapłańskie. Tak było 25 lat temu. W sobotę pielgrzymi znowu modlili się w miejscu, gdzie był Ojciec Święty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
9 czerwca 1987 r.

Prof. dr hab. Andrzej Derdziuk OFMCap. z Wydziału Teologii KUL, który otrzymał święcenia kapłańskie z rąk Jana Pawła II 9 czerwca 1987 r. w Lublinie, razem z 49 innymi diakonami z całej Polski.

To, co pozostaje mi do dzisiaj to oczywiście sakrament kapłaństwa, ale także niezapomniane wrażenia z samej liturgii. W pamięci utkwiła mi modlitewna postawa Jana Pawła II, jego skupienie, żarliwość i miłość. Pamiętam również jego słowa, zwłaszcza te, które mówiły o konieczności współpracy z ludźmi świeckimi, a także o tym, aby być czytelnym i odważnym znakiem w świecie, który wymaga świadków na miarę prymasa Stefana Wyszyńskiego czy ks. Jerzego Popiełuszki. Trzecie, to bardzo specyficzne doświadczenie.

Podczas uroczystości miałem założone sandały na bose stopy. Kiedy staliśmy w rzędzie papież podchodził do każdego z nas i pytał. Skąd jesteś? Odparłem, że jestem kapucynem z Prowincji Warszawskiej. Wówczas Ojciec Święty odpowiedział, że domyślał się, że jestem kapucynem. Wtedy też uświadomiłem sobie, że w tym milionowym tłumie nie byłem dla niego jakimś niewidocznym pionkiem, że mnie zauważył. Dla mnie był to znak, jak to kiedyś określiłem, że papież nie widział lasu tylko każde drzewo. To doświadczenie owocuje w moim życiu. Czuję się szczególnym dłużnikiem Jana Pawła II.

Prowadzę zarówno zajęcia, jak i wykłady z jego nauczania. Promuję magisteria i doktoraty. Przez 6 lat, 16 dnia każdego miesiąca prowadziłem apele papieskie. Rozważaliśmy nauczanie papieża, odkrywając nieustannie jego aktualność w danej historycznej chwili Polski.

Kazimierz Wojtasik 25 lat temu razem z żoną i pięciorgiem dzieci niósł dary dla Ojca Świętego podczas uroczystości na Czubach.

O tym, że zostaliśmy wybrani dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni wcześniej. Oboje z żoną pracowaliśmy na KUL i reprezentowaliśmy wspólnotę neokatechumenalną. Mieliśmy przekazać kolektę (to zbiórka funduszy na określony cel – red.). Na miejscu byliśmy kilka godzin wcześniej. Ja niosłem artystyczną szkatułę. Nie było w niej pieniędzy, bo wcześniej wszystko było dokładnie sprawdzane.

Miałem przy sobie kartkę z czerpanego papieru, na której znalazła się informacja, że jest to dar serca od wspólnoty w takiej a takiej wysokości i że pieniądze zostały złożone w depozycie u arcybiskupa Bolesława Pylaka. Nie pamiętam, jaka było to suma, ale na pewno była to duża kwota. Ojciec Święty zdecydował, że zebrane pieniądze zostaną przekazane na dom samotnej matki w Lublinie.

Z kolei nasze dzieci miały księgę darów duchowych od dzieci z Lublina z rysunkami i laurkami. Stres był, ale w takim sensie, że funkcjonariusze BOR ustawili nas w dwójki. My zaś chcieliśmy iść całą rodziną. Ostatecznie wyszło na nasze. Papież długo z nami rozmawiał, pytał o nasze imiona i każdego z osobna pobłogosławił. Wszyscy przeżywaliśmy to wydarzenie jako doniosłą chwilę. Mamy z Ojcem Świętym pamiątkowe zdjęcie. Jest w albumie. Sięgamy po nie w trudnych chwilach.

Maria Wiśnioch, ówczesny pracownik Muzeum na Majdanku i przewodnik PTTK, która wspólnie z innymi przewodnikami PTTK pomagała w pracy zagranicznym dziennikarzom.

Do tej pory przechowuję kartkę, na której jest rozpisany harmonogram naszej pracy 9 czerwca 1987 r. Godziny pracy 6.30–22. O godz. 7 był zaplanowany odjazd autokarem z dworca i przewiezienie dziennikarzy na teren byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku. Na godz. 7.30–7.40 uroczystości na Majdanku. Zaś o godz. 9.30 modlitwa Ojca Świętego, wydaje mi się, że tak właśnie było. Mówi się, że papież był człowiekiem modlitwy i ta modlitwa na terenie byłego obozu rzeczywiście trwała dość długo. Zapewne Ojciec Święty modlił się za ofiary Majdanka. Później Jan Paweł II wpisał się do księgi pamiątkowej. Napisał "Dusze Sprawiedliwych żyją w Panu”.

Z kolei podczas uroczystości na Czubach był wydzielony sektor dziennikarski. Pamiętam, że była tam sieć telefoniczna, bo niektórzy dziennikarze kontaktowali się z centrum prasowym, które mieściło się w Nocie przy ul. Skłodowskiej (Lubelski Dom Technika – red.) i na bieżąco relacjonowali, co się dzieje. To było duże wzruszenie i przeżycie.

Zdzisław Badio, były więzień obozu koncentracyjnego na Majdanku. Wspólnie z innymi więźniami uczestniczył w spotkaniu z papieżem.

Kiedy dotarła do nas informacja, że Ojciec Święty będzie na terenie muzeum na Majdanku chcieliśmy się do tego, jako Towarzystwo Opieki nad Majdankiem, starannie przygotować. Bardzo to przeżywaliśmy. Na cześć papieża został wybity medal. Z jednej strony zostało ukazane mauzoleum na Majdanku, z drugiej postać papieża i napis "Wielkiemu Człowiekowi Janowi Pawłowi II Towarzystwo Opieki na Majdankiem”.

Myśleliśmy, że będziemy mogli się z nim spotkać i porozmawiać. Później okazało się, że nic z tego nie będzie, że może być tylko nasz przedstawiciel, który będzie mógł wręczyć kwiaty papieżowi. Wtedy miny nam zrzedły, ale trzeba było się z tym pogodzić. Wybraliśmy naszą koleżankę, nieżyjącą już Wandę Ossowską. Po przekazaniu kwiatów papieżowi miała się wycofać. Nie wytrzymała i zaczęła rozmawiać z Ojcem Świętym. Papież zobowiązał nas do pewnych rzeczy, żebyśmy byli świadkami tamtych wydarzeń. I to w was zostało. Staramy się spotykać z młodzieżą. To nie jest jednak łatwe, choć z czasem już lżej przychodzi mi opowiadać o obozie. Wciąż są takie momenty, kiedy coś ściska mnie w środku.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
missJonasz / 13 czerwca 2012 o 14:55
0
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENIA[/size][/color][/b][color="#000080"][size="3"][b]: cz. 3[/size][/color][/b]

[color="#ff0000"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętych) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]SB[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]-ków:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Filozofie,[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Glonie.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Henryku....[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Karolu.... [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/size][/color][color="#280099"][size="3"](wy)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAW NAS PANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]?[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] proponuje [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ePi[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]S[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]([/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Z[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"])[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOP[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]at[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]owi[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Germany 1939;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]do Nieba...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) czeKULadowe Krzyże;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadową Panienkę;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3)i...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]z nadzieniem Róży Duchownej[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]jako, że „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...”[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"].[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Bezalkoholową Krew Pańską [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]!...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"], a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia!, a TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi, a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W samym Kościele[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]Teraz strach nawet chodzić do Kości
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENI... rozwiń
Avatar
missJonasz / 13 czerwca 2012 o 14:49
0
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENIA[/size][/color][/b][color="#000080"][size="3"][b]: cz. 2[/size][/color][/b]


[color="#ff0000"][size="3"]14) „NEWSWEEK” z dn. 18.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „PO rekolekcjach” oPiS-uje jak Nawrócony Rząd R.P. Realizuje ry(d)zykowne hasło; „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, a wtóruje temu K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC ponawiając twierdzenie, że w Czarnej Rozpaczy[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Rząd R.P. Traktowany będzie jak[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. czyli „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]WRZÓD NA DU---PIE KOŚCIOŁA[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]” Taka jest (s)CENA GŁUPOTY, Rząd zaś w ramach rekompensaty za utracone dobra [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]powinien[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (w)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ZDYCHAĆ „BOR[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ze [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]miej nas w opiece.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..”.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Czarni się przekonali, że oprócz RACHUNKU SUMIENIA rachunek wystawiło Społeczeństwo – czyż to nie CUD(owne)?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]15) KULejny raz „Dziennik Wschodni” z dn. 18.III.2012r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „Marsz w obronie TV Trwam: "Lepiej być moherem niż Tuska frajerem!"”pokazał instynktowne zachowanie Tłum(ok)ów[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]z KULejnym Hasłem Wysokiego Ry(d)zyka! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie czuje się w tej ŚW.(irniętej) sytuacji osamotniony bo nie tylko Rząd R.P. Nie chce chodzić na KULanach! Nie po raz pierwszy ry(d)zykowmne „MATOŁY” i „FRAJERY” pokazują gdzie jest miejsce KUL-awych i psychoPATycznych KAT-olickich Intelektów! - w PAT-ologicznych KUL-u arach...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]16) „ECHO DNIA” z dn. 20.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „Lexus RX 450h - nowe luksusowe auto biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana” pokazuje ubóstwo Kościoła walczącego o kasę państwową i skutecznie w schizofreniczny sposób zwalczający ludzi. Do aktualnego LEXUSA zapewniający LUXUS Aminencji Ryczanowi Rząd R.P. W drodze wdzięczności za ANTYRZĄDOWE HASŁA dołożył ok. 50%! Kiedy Rząd R.P. Dołoży Kościołowi rozgramiając Go w drobny mak? Zmartwionych Posłów i Ministrów K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC uspokaja, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] byłe[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKI z Aminencjami będą już w CYWILU mgły dalej odprawiać: - Najświętsze Ofiary Pedofilskie z Kwitkiem, TIR-y i samochody[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (Lexusy) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]na granicach, Podróżnych na lotniskach[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]... jednym słowem: PRZYGŁUPI LUD BOŻY płacąc haracz Matołom i Frajerom [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]za SŁOWO BOŻE otrzymuje w ramach rekompensaty ZAPŁATĘ W NIEBIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]! - czyż to nie cudowne?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]17) z KULei „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 21.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w KULejnym artyKULe p.t.:”Poznań: Ksiądz przerwał chrzest. Dlaczego?” oPiSuje PO-PiSy księŻULKA. Jak widać nie tylko Najświętsza Ofiara Pedofilska Odprawiana jest z Kwitkiem, ale prawie każdy kto się nawinie, bo...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]bo księŻULEK jest Na Winie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC zastanawia się [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CO BĘDZIE JAK KTÓRYŚ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK przerwie n.p.: OSTATNIE NAMASZCZENIE.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W PAT-ologicznych KUL-uarach Powołana Została nowa Niebieska Nauczycielska Rola Kościoła: [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]STOSUNEK PRZERYWANY DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]18) Z KULei „ECHO DNIA z dn. 22.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w wymownym artyKULe „Proboszcz parafii w Łysakowie Drugim: - Płaćcie albo nie macie po co przychodzić do kancelarii” ujawnia KULejny SKOK NA KASĘ – kielecki Biskup Kazimierz Ryczan fundnął se ostatnio LEXUSAza 300 tys. i potrzebuje forsy![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]19)[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] W KULejnym artyKULe „Miasto Kielce kontra księża. Poszło o… pieniądze”[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] „ECHO DNIA” z dn. 28.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] oPiS-uje Niebieskie Perypetie...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]20) KULejną tragedię oPiS-uje „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]21) KULejna PAT-ologia pokazana jest w artyKULe „GAZETY POMORSKIEJ” z dn. 1.IV.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]p.t.: „Pogrzeb po pijanemu, czyli wyznania księży alkoholików”.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]22) "27.IV.2012 r. „Fakty” TVP 3 godz. 21:30 [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]podały, że w Łodzi księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK z Księgową[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] Kur...iewnej Rozgłośni Katolickiej fałszując PodPiSy pracowników [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]pier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...dyknęli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]UNIJNĄ FORSĘ[/size][/color][color="#4b00
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENI... rozwiń
Avatar
missJonasz / 13 czerwca 2012 o 14:46
0
[color="#0000ff"][size="3"][b]spekta[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]KUL[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENIA[/size][/color][/b][color="#000080"][size="3"][b]: cz. 1[/size][/color][/b]

[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIĆ ŚWIAT [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, albo „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Głupi Jasio[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] nie wpadł w nałóg papiestwa[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W takiej to scenerii [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#4b0082"][size="3"]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]o nazwisku CHOBOT[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. – zjawił się też i w Lublinie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] z taką samą mocą nienawidziły [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. ! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]drugą rozpier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...niczały K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W..[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to problem dla psychiatrów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na co nie raz zwracał już uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętym) mniemaniu [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nazywa się POWOŁANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas [/size][/color]<a href="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?act=sxo_post&do=new_post#">[color="#ff0000"][size="3"]Polski[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na to już nie raz zwracał uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I tak:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Pamięć i tożsamość[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]" - [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]. [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Dało to to, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"],
[color="#0000ff"][size="3"][b]spekta[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]KUL[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff00... rozwiń
Avatar
missJonasz / 12 czerwca 2012 o 09:56
0
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]arne i psycho[/color][color="#ff0000"]PAT[/color][color="#0000ff"]yczne wspomnieniaczyli [/color][color="#ff0000"]XXV – Lecie[/color][color="#0000ff"] (z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#000080"]: cz. 3: [/color][/size]
[color="#ff0000"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętych) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]SB[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]-ków:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Filozofie,[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Glonie.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Henryku....[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Karolu.... [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/size][/color][color="#280099"][size="3"](wy)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAW NAS PANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]?[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] proponuje [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ePi[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]S[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]([/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Z[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"])[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOP[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]at[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]owi[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Germany 1939;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]do Nieba...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) czeKULadowe Krzyże;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadową Panienkę;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3)i...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]z nadzieniem Róży Duchownej[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]jako, że „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...”[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"].[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Bezalkoholową Krew Pańską [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]!...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"], a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia!, a TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi, a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W samym Kościele[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]Teraz strach nawet chodzić do Kościoła, bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie nie stoją Przebierańcy[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]! i czy z Tacą nie z
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]arne i psycho[/color][color="#ff0000"]PAT[/color][color="#0000ff"]yczne wspomnieniaczyli [/color][color="#ff0000"]XXV – Lecie[/color][color="#0000ff"] (z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#000080"]: cz. 3: [/color][/size]
[color="#ff0000"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.... rozwiń
Avatar
missJonasz / 12 czerwca 2012 o 09:55
0
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#000080"][size="3"]: cz. 2: [/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]14) „NEWSWEEK” z dn. 18.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „PO rekolekcjach” oPiS-uje jak Nawrócony Rząd R.P. Realizuje ry(d)zykowne hasło; „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, a wtóruje temu K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC ponawiając twierdzenie, że w Czarnej Rozpaczy[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Rząd R.P. Traktowany będzie jak[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. czyli „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]WRZÓD NA DU---PIE KOŚCIOŁA[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]” Taka jest (s)CENA GŁUPOTY, Rząd zaś w ramach rekompensaty za utracone dobra [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]powinien[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (w)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ZDYCHAĆ „BOR[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ze [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]miej nas w opiece.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..”.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Czarni się przekonali, że oprócz RACHUNKU SUMIENIA rachunek wystawiło Społeczeństwo – czyż to nie CUD(owne)?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]15) KULejny raz „Dziennik Wschodni” z dn. 18.III.2012r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „Marsz w obronie TV Trwam: "Lepiej być moherem niż Tuska frajerem!"”pokazał instynktowne zachowanie Tłum(ok)ów[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]z KULejnym Hasłem Wysokiego Ry(d)zyka! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie czuje się w tej ŚW.(irniętej) sytuacji osamotniony bo nie tylko Rząd R.P. Nie chce chodzić na KULanach! Nie po raz pierwszy ry(d)zykowmne „MATOŁY” i „FRAJERY” pokazują gdzie jest miejsce KUL-awych i psychoPATycznych KAT-olickich Intelektów! - w PAT-ologicznych KUL-u arach...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]16) „ECHO DNIA” z dn. 20.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „Lexus RX 450h - nowe luksusowe auto biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana” pokazuje ubóstwo Kościoła walczącego o kasę państwową i skutecznie w schizofreniczny sposób zwalczający ludzi. Do aktualnego LEXUSA zapewniający LUXUS Aminencji Ryczanowi Rząd R.P. W drodze wdzięczności za ANTYRZĄDOWE HASŁA dołożył ok. 50%! Kiedy Rząd R.P. Dołoży Kościołowi rozgramiając Go w drobny mak? Zmartwionych Posłów i Ministrów K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC uspokaja, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] byłe[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKI z Aminencjami będą już w CYWILU mgły dalej odprawiać: - Najświętsze Ofiary Pedofilskie z Kwitkiem, TIR-y i samochody[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (Lexusy) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]na granicach, Podróżnych na lotniskach[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]... jednym słowem: PRZYGŁUPI LUD BOŻY płacąc haracz Matołom i Frajerom [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]za SŁOWO BOŻE otrzymuje w ramach rekompensaty ZAPŁATĘ W NIEBIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]! - czyż to nie cudowne?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]17) z KULei „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 21.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w KULejnym artyKULe p.t.:”Poznań: Ksiądz przerwał chrzest. Dlaczego?” oPiSuje PO-PiSy księŻULKA. Jak widać nie tylko Najświętsza Ofiara Pedofilska Odprawiana jest z Kwitkiem, ale prawie każdy kto się nawinie, bo...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]bo księŻULEK jest Na Winie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC zastanawia się [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CO BĘDZIE JAK KTÓRYŚ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK przerwie n.p.: OSTATNIE NAMASZCZENIE.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W PAT-ologicznych KUL-uarach Powołana Została nowa Niebieska Nauczycielska Rola Kościoła: [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]STOSUNEK PRZERYWANY DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]18) Z KULei „ECHO DNIA z dn. 22.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w wymownym artyKULe „Proboszcz parafii w Łysakowie Drugim: - Płaćcie albo nie macie po co przychodzić do kancelarii” ujawnia KULejny SKOK NA KASĘ – kielecki Biskup Kazimierz Ryczan fundnął se ostatnio LEXUSAza 300 tys. i potrzebuje forsy![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]19)[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] W KULejnym artyKULe „Miasto Kielce kontra księża. Poszło o… pieniądze”[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] „ECHO DNIA” z dn. 28.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] oPiS-uje Niebieskie Perypetie...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]20) KULejną tragedię oPiS-uje „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]21) KULejna PAT-ologia pokazana jest w artyKULe „GAZETY POMORSKIEJ” z dn. 1.IV.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]p.t.: „Pogrzeb po pijanemu, czyli wyznania księży alkoholików”.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]22) "27.IV.2012 r. „Fakty” TVP 3 godz. 21:30 [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]podały, że w Łodzi księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK z Księgową[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] Kur...iewnej Rozgłośni Katolickiej fałszując PodPiSy pracowników [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]pier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...dyknęli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]UNIJNĄ FORSĘ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]
[color="#4b0
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color]rozwiń
Avatar
missJonasz / 12 czerwca 2012 o 09:55
0
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#000080"][size="3"]: cz. 1: [/size][/color]


[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIĆ ŚWIAT [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, albo „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Głupi Jasio[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] nie wpadł w nałóg papiestwa[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W takiej to scenerii [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#4b0082"][size="3"]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]o nazwisku CHOBOT[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. – zjawił się też i w Lublinie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] z taką samą mocą nienawidziły [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. ! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]drugą rozpier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...niczały K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W..[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to problem dla psychiatrów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na co nie raz zwracał już uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętym) mniemaniu [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nazywa się POWOŁANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas [/size][/color]<a href="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?act=sxo_post&do=new_post#">[color="#ff0000"][size="3"]Polski[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na to już nie raz zwracał uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I tak:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Pamięć i tożsamość[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]" - [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]. [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Dało to to, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color]rozwiń
Avatar
sindi / 11 czerwca 2012 o 08:36
0
Ciekawe czy na zdjęciach jest także Ojciec Klimiec ?
Avatar
adfs / 11 czerwca 2012 o 02:14
0
szkoda tylko że tak mało w necie jest zdjęc z tamtego dnia, patrząc po niektórych skąpych fotografiach mnóstwo ludzi trzyma w rękach aparaty... podzielcie się ludzie, ja tamten dzien pamietam jak przez mgłę bo miałem 5 lat, a sa tacy co chcieliby to zobaczyć
Avatar
missJonasz / 13 czerwca 2012 o 14:55
0
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENIA[/size][/color][/b][color="#000080"][size="3"][b]: cz. 3[/size][/color][/b]

[color="#ff0000"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętych) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]SB[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]-ków:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Filozofie,[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Glonie.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Henryku....[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Karolu.... [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/size][/color][color="#280099"][size="3"](wy)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAW NAS PANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]?[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] proponuje [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ePi[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]S[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]([/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Z[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"])[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOP[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]at[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]owi[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Germany 1939;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]do Nieba...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) czeKULadowe Krzyże;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadową Panienkę;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3)i...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]z nadzieniem Róży Duchownej[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]jako, że „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...”[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"].[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Bezalkoholową Krew Pańską [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]!...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"], a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia!, a TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi, a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W samym Kościele[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]Teraz strach nawet chodzić do Kości
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENI... rozwiń
Avatar
missJonasz / 13 czerwca 2012 o 14:49
0
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENIA[/size][/color][/b][color="#000080"][size="3"][b]: cz. 2[/size][/color][/b]


[color="#ff0000"][size="3"]14) „NEWSWEEK” z dn. 18.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „PO rekolekcjach” oPiS-uje jak Nawrócony Rząd R.P. Realizuje ry(d)zykowne hasło; „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, a wtóruje temu K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC ponawiając twierdzenie, że w Czarnej Rozpaczy[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Rząd R.P. Traktowany będzie jak[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. czyli „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]WRZÓD NA DU---PIE KOŚCIOŁA[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]” Taka jest (s)CENA GŁUPOTY, Rząd zaś w ramach rekompensaty za utracone dobra [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]powinien[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (w)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ZDYCHAĆ „BOR[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ze [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]miej nas w opiece.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..”.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Czarni się przekonali, że oprócz RACHUNKU SUMIENIA rachunek wystawiło Społeczeństwo – czyż to nie CUD(owne)?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]15) KULejny raz „Dziennik Wschodni” z dn. 18.III.2012r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „Marsz w obronie TV Trwam: "Lepiej być moherem niż Tuska frajerem!"”pokazał instynktowne zachowanie Tłum(ok)ów[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]z KULejnym Hasłem Wysokiego Ry(d)zyka! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie czuje się w tej ŚW.(irniętej) sytuacji osamotniony bo nie tylko Rząd R.P. Nie chce chodzić na KULanach! Nie po raz pierwszy ry(d)zykowmne „MATOŁY” i „FRAJERY” pokazują gdzie jest miejsce KUL-awych i psychoPATycznych KAT-olickich Intelektów! - w PAT-ologicznych KUL-u arach...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]16) „ECHO DNIA” z dn. 20.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „Lexus RX 450h - nowe luksusowe auto biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana” pokazuje ubóstwo Kościoła walczącego o kasę państwową i skutecznie w schizofreniczny sposób zwalczający ludzi. Do aktualnego LEXUSA zapewniający LUXUS Aminencji Ryczanowi Rząd R.P. W drodze wdzięczności za ANTYRZĄDOWE HASŁA dołożył ok. 50%! Kiedy Rząd R.P. Dołoży Kościołowi rozgramiając Go w drobny mak? Zmartwionych Posłów i Ministrów K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC uspokaja, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] byłe[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKI z Aminencjami będą już w CYWILU mgły dalej odprawiać: - Najświętsze Ofiary Pedofilskie z Kwitkiem, TIR-y i samochody[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (Lexusy) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]na granicach, Podróżnych na lotniskach[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]... jednym słowem: PRZYGŁUPI LUD BOŻY płacąc haracz Matołom i Frajerom [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]za SŁOWO BOŻE otrzymuje w ramach rekompensaty ZAPŁATĘ W NIEBIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]! - czyż to nie cudowne?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]17) z KULei „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 21.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w KULejnym artyKULe p.t.:”Poznań: Ksiądz przerwał chrzest. Dlaczego?” oPiSuje PO-PiSy księŻULKA. Jak widać nie tylko Najświętsza Ofiara Pedofilska Odprawiana jest z Kwitkiem, ale prawie każdy kto się nawinie, bo...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]bo księŻULEK jest Na Winie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC zastanawia się [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CO BĘDZIE JAK KTÓRYŚ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK przerwie n.p.: OSTATNIE NAMASZCZENIE.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W PAT-ologicznych KUL-uarach Powołana Została nowa Niebieska Nauczycielska Rola Kościoła: [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]STOSUNEK PRZERYWANY DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]18) Z KULei „ECHO DNIA z dn. 22.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w wymownym artyKULe „Proboszcz parafii w Łysakowie Drugim: - Płaćcie albo nie macie po co przychodzić do kancelarii” ujawnia KULejny SKOK NA KASĘ – kielecki Biskup Kazimierz Ryczan fundnął se ostatnio LEXUSAza 300 tys. i potrzebuje forsy![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]19)[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] W KULejnym artyKULe „Miasto Kielce kontra księża. Poszło o… pieniądze”[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] „ECHO DNIA” z dn. 28.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] oPiS-uje Niebieskie Perypetie...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]20) KULejną tragedię oPiS-uje „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]21) KULejna PAT-ologia pokazana jest w artyKULe „GAZETY POMORSKIEJ” z dn. 1.IV.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]p.t.: „Pogrzeb po pijanemu, czyli wyznania księży alkoholików”.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]22) "27.IV.2012 r. „Fakty” TVP 3 godz. 21:30 [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]podały, że w Łodzi księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK z Księgową[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] Kur...iewnej Rozgłośni Katolickiej fałszując PodPiSy pracowników [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]pier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...dyknęli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]UNIJNĄ FORSĘ[/size][/color][color="#4b00
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"][b]KUL[/color][/b][/size][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENI... rozwiń
Avatar
missJonasz / 13 czerwca 2012 o 14:46
0
[color="#0000ff"][size="3"][b]spekta[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]KUL[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]BAWIENIA[/size][/color][/b][color="#000080"][size="3"][b]: cz. 1[/size][/color][/b]

[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIĆ ŚWIAT [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, albo „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Głupi Jasio[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] nie wpadł w nałóg papiestwa[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W takiej to scenerii [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#4b0082"][size="3"]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]o nazwisku CHOBOT[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. – zjawił się też i w Lublinie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] z taką samą mocą nienawidziły [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. ! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]drugą rozpier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...niczały K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W..[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to problem dla psychiatrów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na co nie raz zwracał już uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętym) mniemaniu [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nazywa się POWOŁANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas [/size][/color]<a href="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?act=sxo_post&do=new_post#">[color="#ff0000"][size="3"]Polski[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na to już nie raz zwracał uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I tak:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Pamięć i tożsamość[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]" - [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]. [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Dało to to, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"],
[color="#0000ff"][size="3"][b]spekta[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]KUL[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]arne i psycho[/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]PAT[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b]yczne wspomnienia czyli [/size][/color][/b][color="#ff0000"][size="3"][b]XXV – Lecie[/size][/color][/b][color="#0000ff"][size="3"][b] (z)[/size][/color][/b][color="#ff00... rozwiń
Avatar
missJonasz / 12 czerwca 2012 o 09:56
0
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]arne i psycho[/color][color="#ff0000"]PAT[/color][color="#0000ff"]yczne wspomnieniaczyli [/color][color="#ff0000"]XXV – Lecie[/color][color="#0000ff"] (z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#000080"]: cz. 3: [/color][/size]
[color="#ff0000"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętych) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]SB[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]-ków:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Filozofie,[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Glonie.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Henryku....[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Św. Karolu.... [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]i tylko jeden problem z odzewem publiczności [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/size][/color][color="#280099"][size="3"](wy)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAW NAS PANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]?[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] proponuje [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ePi[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]S[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]([/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Z[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"])[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KOP[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]at[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]owi[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] i wszystkim księŻULKOM w spektaKULarnym kącku KULinarnym:[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2) Krew Pańską z Gwinta;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Germany 1939;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]do Nieba...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]1) czeKULadowe Krzyże;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadowego Zbawiciela;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]2)czeKULadową Panienkę;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]3)i...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]z nadzieniem Róży Duchownej[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]jako, że „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...”[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanej „majówce” wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"].[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Bezalkoholową Krew Pańską [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKOM idzie jak z płatka[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]!...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"], a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia!, a TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi, a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]W samym Kościele[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]:[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]Teraz strach nawet chodzić do Kościoła, bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie nie stoją Przebierańcy[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]! i czy z Tacą nie z
[size="3"][color="#0000ff"]spekta[/color][color="#ff0000"]KUL[/color][color="#0000ff"]arne i psycho[/color][color="#ff0000"]PAT[/color][color="#0000ff"]yczne wspomnieniaczyli [/color][color="#ff0000"]XXV – Lecie[/color][color="#0000ff"] (z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#000080"]: cz. 3: [/color][/size]
[color="#ff0000"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.... rozwiń
Avatar
missJonasz / 12 czerwca 2012 o 09:55
0
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#000080"][size="3"]: cz. 2: [/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]14) „NEWSWEEK” z dn. 18.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „PO rekolekcjach” oPiS-uje jak Nawrócony Rząd R.P. Realizuje ry(d)zykowne hasło; „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KATOLE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, a wtóruje temu K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC ponawiając twierdzenie, że w Czarnej Rozpaczy[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Rząd R.P. Traktowany będzie jak[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. czyli „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]WRZÓD NA DU---PIE KOŚCIOŁA[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]” Taka jest (s)CENA GŁUPOTY, Rząd zaś w ramach rekompensaty za utracone dobra [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]powinien[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (w)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ZDYCHAĆ „BOR[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]ze [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]miej nas w opiece.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..”.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Czarni się przekonali, że oprócz RACHUNKU SUMIENIA rachunek wystawiło Społeczeństwo – czyż to nie CUD(owne)?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]15) KULejny raz „Dziennik Wschodni” z dn. 18.III.2012r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w artyKULe „Marsz w obronie TV Trwam: "Lepiej być moherem niż Tuska frajerem!"”pokazał instynktowne zachowanie Tłum(ok)ów[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]z KULejnym Hasłem Wysokiego Ry(d)zyka! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie czuje się w tej ŚW.(irniętej) sytuacji osamotniony bo nie tylko Rząd R.P. Nie chce chodzić na KULanach! Nie po raz pierwszy ry(d)zykowmne „MATOŁY” i „FRAJERY” pokazują gdzie jest miejsce KUL-awych i psychoPATycznych KAT-olickich Intelektów! - w PAT-ologicznych KUL-u arach...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]16) „ECHO DNIA” z dn. 20.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „Lexus RX 450h - nowe luksusowe auto biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana” pokazuje ubóstwo Kościoła walczącego o kasę państwową i skutecznie w schizofreniczny sposób zwalczający ludzi. Do aktualnego LEXUSA zapewniający LUXUS Aminencji Ryczanowi Rząd R.P. W drodze wdzięczności za ANTYRZĄDOWE HASŁA dołożył ok. 50%! Kiedy Rząd R.P. Dołoży Kościołowi rozgramiając Go w drobny mak? Zmartwionych Posłów i Ministrów K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC uspokaja, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] byłe[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULKI z Aminencjami będą już w CYWILU mgły dalej odprawiać: - Najświętsze Ofiary Pedofilskie z Kwitkiem, TIR-y i samochody[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] (Lexusy) [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]na granicach, Podróżnych na lotniskach[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]... jednym słowem: PRZYGŁUPI LUD BOŻY płacąc haracz Matołom i Frajerom [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]za SŁOWO BOŻE otrzymuje w ramach rekompensaty ZAPŁATĘ W NIEBIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]! - czyż to nie cudowne?[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]17) z KULei „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 21.III.2012 r. [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]w KULejnym artyKULe p.t.:”Poznań: Ksiądz przerwał chrzest. Dlaczego?” oPiSuje PO-PiSy księŻULKA. Jak widać nie tylko Najświętsza Ofiara Pedofilska Odprawiana jest z Kwitkiem, ale prawie każdy kto się nawinie, bo...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]bo księŻULEK jest Na Winie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC zastanawia się [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CO BĘDZIE JAK KTÓRYŚ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK przerwie n.p.: OSTATNIE NAMASZCZENIE.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]..?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W PAT-ologicznych KUL-uarach Powołana Została nowa Niebieska Nauczycielska Rola Kościoła: [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]STOSUNEK PRZERYWANY DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]18) Z KULei „ECHO DNIA z dn. 22.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w wymownym artyKULe „Proboszcz parafii w Łysakowie Drugim: - Płaćcie albo nie macie po co przychodzić do kancelarii” ujawnia KULejny SKOK NA KASĘ – kielecki Biskup Kazimierz Ryczan fundnął se ostatnio LEXUSAza 300 tys. i potrzebuje forsy![/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]19)[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] W KULejnym artyKULe „Miasto Kielce kontra księża. Poszło o… pieniądze”[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] „ECHO DNIA” z dn. 28.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] oPiS-uje Niebieskie Perypetie...[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]20) KULejną tragedię oPiS-uje „SUPEREXPRESS”” z dn. 30.III.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] w artyKULe „KUNOWO: KSIĄDZ Ryszard K. POWIESIŁ się na PLEBANII. Parafianie nie mogą uwierzyć w ŚMIERĆ PROBOSZCZA”[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]21) KULejna PAT-ologia pokazana jest w artyKULe „GAZETY POMORSKIEJ” z dn. 1.IV.2012 r.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]p.t.: „Pogrzeb po pijanemu, czyli wyznania księży alkoholików”.[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]22) "27.IV.2012 r. „Fakty” TVP 3 godz. 21:30 [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]podały, że w Łodzi księ[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]ŻULEK z Księgową[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] Kur...iewnej Rozgłośni Katolickiej fałszując PodPiSy pracowników [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]pier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...dyknęli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]UNIJNĄ FORSĘ[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]
[color="#4b0
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color]rozwiń
Avatar
missJonasz / 12 czerwca 2012 o 09:55
0
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#000080"][size="3"]: cz. 1: [/size][/color]


[color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIĆ ŚWIAT [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”, albo „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Głupi Jasio[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Co nam zostało z tych dni” kiedy na niebieskim stołku w Watykanie zasiadał Karol Wojtyła – Ojciec Św., Papież Jan Paweł II, czyli Najnowsza KUL-awa i PAT-ologiczna Historia:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Po szumnym ogłoszeniu w czasie różańca o nominowaniu Karola Wojtyły na vice boga [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nie stał się przesadnym Fanem boskiego zastępcy pozostając w umiarkowanej euforii, a więc nikt z [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] nie wpadł w nałóg papiestwa[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]![/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W takiej to scenerii [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]od roku 1980 powstawała w Polsce SOLIDARNOŚĆ i oczywiście [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#4b0082"][size="3"]z siedzibą we Wrocławiu, którego szefem był nie grający już wówczas w żadnym kościele Organista z Wrocławia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]o nazwisku CHOBOT[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] – wywalili go czarni - jeździł po Polsce i zakładał K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. – zjawił się też i w Lublinie...[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Tak jak księŻULKI uwielbiały SOLIDARNOŚĆ,[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] z taką samą mocą nienawidziły [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. ! Jedną ręką wszystkim Błogosławiły, a [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]drugą rozpier[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...niczały K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W..[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Taka zaś postawa wskazuje na to, że księŻULKI są grupą ludzką (bo trudno mówić o społecznej) o wielu osobowościach, a po upływie ponad 30 lat i w dobie masowej komunikacji [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to problem dla psychiatrów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na co nie raz zwracał już uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC!, a efekty były widoczne w publikacjach Listy Wildsteina i teczek księży współpracujących z SB – pozostawiając w świętym spokoju płeć piękną kościoła – zakonnice![/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] Kierują się INSTYNKTEM każącym atakować wszystko inne niż Kościół - taka spuścizna po PZPR-ze! To w Św.[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](irniętym) mniemaniu [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nazywa się POWOŁANIE[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]SB-cka Lista Wildsteina nie jest wolna od księŻULKÓW:[/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]Józef Kowalczyk (obecny Ks. Prymas [/size][/color]<a href="http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?act=sxo_post&do=new_post#">[color="#ff0000"][size="3"]Polski[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]) widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY);[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Józef Glemp (Ks. Prymas Polski - emeryt) – 2 x, Henryk Muszyński(Ks. Prymas Polski - emeryt) – 4x..., a 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował SB-cką teczkę Ojca Św. Papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]W KULejce też stoją hipotetyczni następcy "Filozofa"...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I pomyśleć, że już 12 – letni Jezus – jak czytają „Słowo Pańskie” nauczał Kapłanów w Świątyni! - Problem ino w tym, że filozofia [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]– na to już nie raz zwracał uwagę K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]I tak:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Był okres, że kazano się zachwycać Dziełami JP 2 - w tym "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Pamięć i tożsamość[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]" - [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]jest to okres podobny do upadłego PRL-u, w którym kazano zachwycać się Dziełami Lenina[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]. [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Do upadku socjalizmu przyczynił się przy wykorzystaniu idei SOLIDARNOŚCI kościół grzmiąc z ambon i od ołtarzy, lejąc łzy i łkając nad losem Ojczyzny. Co to dało w efekcie?[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Dało to to, że[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] bez księdza nic już nie funkcjonuje[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"], a wszyscy którzy próbowali funkcjonować w kościele
[color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arne i psycho[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]PAT[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]yczne wspomnieniaczyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]XXV – Lecie[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color]rozwiń
Avatar
sindi / 11 czerwca 2012 o 08:36
0
Ciekawe czy na zdjęciach jest także Ojciec Klimiec ?
Avatar
adfs / 11 czerwca 2012 o 02:14
0
szkoda tylko że tak mało w necie jest zdjęc z tamtego dnia, patrząc po niektórych skąpych fotografiach mnóstwo ludzi trzyma w rękach aparaty... podzielcie się ludzie, ja tamten dzien pamietam jak przez mgłę bo miałem 5 lat, a sa tacy co chcieliby to zobaczyć
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 18 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 13

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 28 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.