Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

30 stycznia 2016 r.
12:35

Spór o polską demokrację. Gdzie znajduje się granica praworządności?

0 49 A A
W minioną sobotę ok. półtora tysiąca osób wzięło udział w czwartej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski)
W minioną sobotę ok. półtora tysiąca osób wzięło udział w czwartej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski)

Kolejne manifestacje w obronie demokracji w Polsce i dyskusja na ten temat w Parlamencie Europejskim - to tematy wciąż rozgrzewające opinię publiczną. Co o obecnej sytuacji politycznej nad Wisłą mówią lubelscy politolodzy?

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
7 dni
koszt: 10,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 7 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
1 dzień
koszt: 2,50 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 1 dzień
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 12:01
0
Czy jakiś marsz tzw. KODowców miał miejsce dzisiaj w Lublinie? Czy to tylko odgrzewanie kotleta? Czy to jest jeszcze dziennikarstwo czy już jednoznaczne opowiadanie się prasy przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi i prezydentowi? Pytanie kto tą prasę finansuje? Kto za tym stoi?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 11:59
0

Typowe sztuczne pompowanie tematu - podobnie jak wyciąganie w górę pana Swetru. Ciekawe w jaki sposób ta antypolska prasa dostaje od swoich mocodawców przykazy co ma pisać - czy smsem jak swego czasu platformersi o niby winie pilota, czy może telefonicznie, albo mailem? I ciekawe w jakim języku.

Mimo, że coraz więcej osób dostrzega zakłamanie mediów będących na usługach zachodu, to trzeba na nie uważać - bo jak wiadomo kropla drąży skałę. Dlatego raczej dobrym pomysłem jest ten pisowski pomysł repolonizacji mediów.

przecież "nasze" dziadziusie dzisiaj nie przyszły - ale dziennik wschodni d. sztandar ludu musi coś napisać ... :)

rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 11:59
0
Długo jeszcze sztandar ludu będzie pompować te kukiełki?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 11:58
0
Przecież "nasze" dziadziusie w tym tygodniu nie szły - więc o co chodzi ?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 10:45
0
Sztandar Ludu vel D...W..., wiarygodny jak nazistowski łonet, Polacy coraz mniej zaglądają na stronki. Zabierzcie redakcje, moderatorów i sprzątaczki na marsz "moherów w futrach", dobrze policzcie, liczbę spacerowiczów podnieśliście już do kwadratu...
Avatar
Patriota / 31 stycznia 2016 r. o 09:04
0
Żałosne jest to co czytam, widząc jak ludzie dzieła się na dwa obozy, plując jeden na drugiego. Wcześniej PO PSL uprawiało kumoterstwo, a teraz PiS i Kukiz mało tego nawet nie starają sie ttwarzac pozorów . Czy takiej kolesiowskiej Polski chcecie?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 08:51
0

Wreszcie dopchali się do koryta. prezesie gratuluję! Może Polska wytrzyma tych nienażartych?

Całe życie na naszym garnuszku . Nigdy, przenigdy nie prowadził własnej działalności. Fanatyków proszę o wskazanie choćby dnia z życia prezesa, gdzie nie korzystał z pieniędzy budżetowych, z naszych pieniędzy.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2016 r. o 23:51
0

o rany ludzie-POLACY co sie z Wami dzieje ??? jak czołgi wjechały to widzieliśmy od razu gdzie nasz wróg a teraz wróg wszedł tylnymi drzwiami, dał Nam parę euro dopłat do inwestycji,które sami w zębach najpierw zanieśliśmy do Brukseli, a zabrał cały przemysł i wszelką produkcję,wszystkie dobra kupił za bezcen>zmusił naszych rodaków do wyjazdów i pracy w kołchozach zachodnich i do budowania ich gospodarek , a za plecami już dokonał rozbioru (ziemie nasze są już podzielone odpowiednio)a do tego nakazał przyjąc i utrzymywać imigrantów-czyt. oddac im swoje dobra) A my teraz zamiast stanąć w obronie tego co zostało wspierając rzad który próbuje coś ocalić, to skaczemy sobie do oczu i jeszcze bronimy interesów tego wroga,

Wspieram POLSKI rząd nie WATYKANU, wypieprzac z Polski, róbcie sobie panstwo religijne ale gdzie indziej, na syberii moze Putin wam da troche ziemi, odpuscicie sami albo dojdzie do wojny domowej. Naród nie jest tak głupi i tępy jak myślicie i  nie chodzi o żaden smieszny kod i platforme, zreszta macie juz i tak cieplo w majtach jak emeryty na was ida a młodzi jeszcze siedza w domach.

Wspieram POLSKI rząd nie WATYKANU, wypieprzac z Polski, róbcie sobie panstwo religijne ale gdzie indziej, na syberii moze Putin wam da troche ziemi, odpuscicie sami albo dojdzie do wojny domowej. Naród nie jest tak głupi i tępy jak myślicie i  nie chodzi o żaden smieszny kod i platforme, zreszta macie juz i tak cieplo w majtach jak emeryty na was ida a młodzi jeszcze siedza w domach.

rozwiń
Avatar
3 słowa do ojca rydzyka / 30 stycznia 2016 r. o 23:45
0

Patologia na ulicy!!!

Pielgrzymka wyszła???

Avatar
to juz jest koniec / 30 stycznia 2016 r. o 23:42
0

słabo to wygląda, pisowcy myślą, że zjedli wszystkie rozumy i tylko ich zdanie się liczy. tylko obrażają wszystkich naokoło, co widać po forum. Tacy nie są prawdziwi Polacy, nie chcę w to wierzyć.

To płatne pieski prezesa, skomla na necie jak im zagra biuro propagandy ale ich dni sa policzone jak i calej tej pseudo katolickiej swoloczy. Ludzie juz przejrzeli na oczy, nie dali na maybacha dla ojca dyrektora, skonczyło sie pogrywanie narodem, ogony kundli juz nie merdaja tak radośnie. Chcieliście zrobić kaczoland, watykan bis a tu takiego wała. Mam wyje***e na to całe PO ale normalni bezpartyjni ludzie sie za was wezma, takich cyrków to nie było od okrągłego stołu, codziennie udawadniacie ze jestescie banda nawiedzonych katoli, wam świnie paść a nie rzadzic 40 mln narodem. Zegar juz tyka.

To płatne pieski prezesa, skomla na necie jak im zagra biuro propagandy ale ich dni sa policzone jak i calej tej pseudo katolickiej swoloczy. Ludzie juz przejrzeli na oczy, nie dali na maybacha dla ojca dyrektora, skonczyło sie pogrywanie narodem, ogony kundli juz nie merdaja tak radośnie. Chcieliście zrobić kaczoland, watykan bis a tu takiego wała. Mam wyje***e na to całe PO ale normalni bezpartyjni ludzie sie za was wezma, takich cyrków to nie było od okrągłego stołu, codziennie udawadniacie ze jestescie banda nawiedzonych... rozwiń

Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 12:01
0
Czy jakiś marsz tzw. KODowców miał miejsce dzisiaj w Lublinie? Czy to tylko odgrzewanie kotleta? Czy to jest jeszcze dziennikarstwo czy już jednoznaczne opowiadanie się prasy przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi i prezydentowi? Pytanie kto tą prasę finansuje? Kto za tym stoi?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 11:59
0

Typowe sztuczne pompowanie tematu - podobnie jak wyciąganie w górę pana Swetru. Ciekawe w jaki sposób ta antypolska prasa dostaje od swoich mocodawców przykazy co ma pisać - czy smsem jak swego czasu platformersi o niby winie pilota, czy może telefonicznie, albo mailem? I ciekawe w jakim języku.

Mimo, że coraz więcej osób dostrzega zakłamanie mediów będących na usługach zachodu, to trzeba na nie uważać - bo jak wiadomo kropla drąży skałę. Dlatego raczej dobrym pomysłem jest ten pisowski pomysł repolonizacji mediów.

przecież "nasze" dziadziusie dzisiaj nie przyszły - ale dziennik wschodni d. sztandar ludu musi coś napisać ... :)

rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 11:59
0
Długo jeszcze sztandar ludu będzie pompować te kukiełki?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 11:58
0
Przecież "nasze" dziadziusie w tym tygodniu nie szły - więc o co chodzi ?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 10:45
0
Sztandar Ludu vel D...W..., wiarygodny jak nazistowski łonet, Polacy coraz mniej zaglądają na stronki. Zabierzcie redakcje, moderatorów i sprzątaczki na marsz "moherów w futrach", dobrze policzcie, liczbę spacerowiczów podnieśliście już do kwadratu...
Avatar
Patriota / 31 stycznia 2016 r. o 09:04
0
Żałosne jest to co czytam, widząc jak ludzie dzieła się na dwa obozy, plując jeden na drugiego. Wcześniej PO PSL uprawiało kumoterstwo, a teraz PiS i Kukiz mało tego nawet nie starają sie ttwarzac pozorów . Czy takiej kolesiowskiej Polski chcecie?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 r. o 08:51
0

Wreszcie dopchali się do koryta. prezesie gratuluję! Może Polska wytrzyma tych nienażartych?

Całe życie na naszym garnuszku . Nigdy, przenigdy nie prowadził własnej działalności. Fanatyków proszę o wskazanie choćby dnia z życia prezesa, gdzie nie korzystał z pieniędzy budżetowych, z naszych pieniędzy.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2016 r. o 23:51
0

o rany ludzie-POLACY co sie z Wami dzieje ??? jak czołgi wjechały to widzieliśmy od razu gdzie nasz wróg a teraz wróg wszedł tylnymi drzwiami, dał Nam parę euro dopłat do inwestycji,które sami w zębach najpierw zanieśliśmy do Brukseli, a zabrał cały przemysł i wszelką produkcję,wszystkie dobra kupił za bezcen>zmusił naszych rodaków do wyjazdów i pracy w kołchozach zachodnich i do budowania ich gospodarek , a za plecami już dokonał rozbioru (ziemie nasze są już podzielone odpowiednio)a do tego nakazał przyjąc i utrzymywać imigrantów-czyt. oddac im swoje dobra) A my teraz zamiast stanąć w obronie tego co zostało wspierając rzad który próbuje coś ocalić, to skaczemy sobie do oczu i jeszcze bronimy interesów tego wroga,

Wspieram POLSKI rząd nie WATYKANU, wypieprzac z Polski, róbcie sobie panstwo religijne ale gdzie indziej, na syberii moze Putin wam da troche ziemi, odpuscicie sami albo dojdzie do wojny domowej. Naród nie jest tak głupi i tępy jak myślicie i  nie chodzi o żaden smieszny kod i platforme, zreszta macie juz i tak cieplo w majtach jak emeryty na was ida a młodzi jeszcze siedza w domach.

Wspieram POLSKI rząd nie WATYKANU, wypieprzac z Polski, róbcie sobie panstwo religijne ale gdzie indziej, na syberii moze Putin wam da troche ziemi, odpuscicie sami albo dojdzie do wojny domowej. Naród nie jest tak głupi i tępy jak myślicie i  nie chodzi o żaden smieszny kod i platforme, zreszta macie juz i tak cieplo w majtach jak emeryty na was ida a młodzi jeszcze siedza w domach.

rozwiń
Avatar
3 słowa do ojca rydzyka / 30 stycznia 2016 r. o 23:45
0

Patologia na ulicy!!!

Pielgrzymka wyszła???

Avatar
to juz jest koniec / 30 stycznia 2016 r. o 23:42
0

słabo to wygląda, pisowcy myślą, że zjedli wszystkie rozumy i tylko ich zdanie się liczy. tylko obrażają wszystkich naokoło, co widać po forum. Tacy nie są prawdziwi Polacy, nie chcę w to wierzyć.

To płatne pieski prezesa, skomla na necie jak im zagra biuro propagandy ale ich dni sa policzone jak i calej tej pseudo katolickiej swoloczy. Ludzie juz przejrzeli na oczy, nie dali na maybacha dla ojca dyrektora, skonczyło sie pogrywanie narodem, ogony kundli juz nie merdaja tak radośnie. Chcieliście zrobić kaczoland, watykan bis a tu takiego wała. Mam wyje***e na to całe PO ale normalni bezpartyjni ludzie sie za was wezma, takich cyrków to nie było od okrągłego stołu, codziennie udawadniacie ze jestescie banda nawiedzonych katoli, wam świnie paść a nie rzadzic 40 mln narodem. Zegar juz tyka.

To płatne pieski prezesa, skomla na necie jak im zagra biuro propagandy ale ich dni sa policzone jak i calej tej pseudo katolickiej swoloczy. Ludzie juz przejrzeli na oczy, nie dali na maybacha dla ojca dyrektora, skonczyło sie pogrywanie narodem, ogony kundli juz nie merdaja tak radośnie. Chcieliście zrobić kaczoland, watykan bis a tu takiego wała. Mam wyje***e na to całe PO ale normalni bezpartyjni ludzie sie za was wezma, takich cyrków to nie było od okrągłego stołu, codziennie udawadniacie ze jestescie banda nawiedzonych... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

O śpiewach z Polesia Lubelskiego online
28 lipca 2021, 19:00

O śpiewach z Polesia Lubelskiego online

To będzie już piąte spotkanie z cyklu "Kobiety" realizowanego przez Warsztaty Kultury w Lublinie. 28 lipca o godz. 19 na profilu Facebook Jarmarku Jagiellońskiego poznamy członkinie zespołu "Jutrzenka".

Lublin: Nocny pożar na Starym Mieście. Lokatorkę uratowali sąsiedzi

Lublin: Nocny pożar na Starym Mieście. Lokatorkę uratowali sąsiedzi

Zatruta dymem kobieta trafiła do szpitala z płonącego mieszkania na Starym Mieście. O jej życie walczyli strażacy. Pozostali lokatorzy kamienicy wrócili już do swoich mieszkań.

Lubelskie. 18-latek wszedł pod jadącą lokomotywę, zginął na miejscu

Lubelskie. 18-latek wszedł pod jadącą lokomotywę, zginął na miejscu

18-latek wtargnął w nocy na tory kolejowe i został potrącony przez jadącą lokomotywę. Nastolatek zginął na miejscu.

Stal Kraśnik buduje zupełnie nowy zespół

Stal Kraśnik buduje zupełnie nowy zespół

Sprawdzany, co słychać u kolejnego spadkowicza. Tym razem chodzi o Stal Kraśnik. Niebiesko-żółci mają nowego prezesa, trenera i będą mieli zupełnie nowy zespół. Najbliższe lata klub chce poświecić na odbudowę drużyny, a o jej sile mają coraz bardziej stanowić zawodnicy z Kraśnika i okolic.

Bunt związkowców w szpitalu psychiatrycznym w Radecznicy. Nie chcą połączenia z placówką w Lublinie

Bunt związkowców w szpitalu psychiatrycznym w Radecznicy. Nie chcą połączenia z placówką w Lublinie

Jeśli nie pomogą pokojowe formy sprzeciwu, nie wykluczamy strajku – zapowiadają związkowcy z wojewódzkiego szpitala psychiatrycznego w Radecznicy. Nie zgadzają się na przejęcie ich placówki przez Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie

Kiermasz Rękodzieła w Puławach
1 sierpnia 2021, 10:00

Kiermasz Rękodzieła w Puławach

Klub Twórców Ludowych w Puławach zaprasza do odwiedzenia kolejnego w te wakacje Kiermaszu Rękodzieła. Najbliższa odsłona inicjatywy odbędzie się 1 sierpnia w godz. 10-17 na placu przed Domem Chemika.

Jest pierwszy medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio!

Jest pierwszy medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio!

Wioślarska czwórka podwójna - Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann - wywalczyły ostatniej nocy czasu polskiego srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jest to pierwszy sukces biało-czerwonej reprezentacji na tej imprezie

Anoreksja coraz większym problemem wśród nastolatków. "Nie czułam, że robię sobie krzywdę"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Anoreksja coraz większym problemem wśród nastolatków. "Nie czułam, że robię sobie krzywdę"

Anoreksja, bulimia, kompulsywne zajadanie stanowią wśród nastolatków olbrzymi problem. Sytuację pogorszył jeszcze lockdown. - Chciałam być idealna. Idealną córką, uczennicą, koszykarką, żeglarką, tancerką – opowiada jedna z bohaterek naszego reportażu.

Malina, owoc pożądania producentów i łakomy kąsek dla złodziei. Rekordowe ceny na skupie

Malina, owoc pożądania producentów i łakomy kąsek dla złodziei. Rekordowe ceny na skupie

Rekordowo wysoka cena za maliny. Kilogram tych owoców w skupie oscyluje na poziomie 12-13 złotych za kilogram. Okazuje się, że tak wysoka cena wcale nie musi oznaczać dobrych wiadomości dla producentów. Problemem jest brak pracowników na plantacjach. A także… złodzieje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 lipca 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 lipca 2021 roku

Biała Podlaska: Plac przy ul. Zagrodowej z nazwą Ofiar Pacyfikacji Sielczyka 1944 roku?

Biała Podlaska: Plac przy ul. Zagrodowej z nazwą Ofiar Pacyfikacji Sielczyka 1944 roku?

Radni Zjednoczonej Prawicy chcą nazwać teren przy ulicy Zagrodowej placem Ofiar Pacyfikacji Sielczyka 1944 roku. Jest już projekt uchwały w tej sprawie.

Puławy walczą o stół Marszałka. Mamy odpowiedź ministerstwa

Puławy walczą o stół Marszałka. Mamy odpowiedź ministerstwa

Zaskoczenie i dezaprobata, że komuś taki pomysł przyszedł do głowy – Towarzystwo Przyjaciół Puław reaguje na artykuł Dziennika Wschodniego o sprawie przenosin stołu związanego Józefem Piłsudskim z Pałacu Czartoryskich w Puławach do Muzeum w Sulejówku.

Spektakl i koncert w Muszli Koncertowej
29 lipca 2021, 15:00

Spektakl i koncert w Muszli Koncertowej

W ramach projektu Muzyczne Czwartki w Zielonym Ogrodzie 29 lipca będzie można uczestniczyć w spektaklu i koncercie. W Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpią Teatr Seniora oraz Sokołowski & Menet.

Nikt nie chce karmić studentów w Kampusie Zachodnim UMCS. Co odstrasza przedsiębiorców?

Nikt nie chce karmić studentów w Kampusie Zachodnim UMCS. Co odstrasza przedsiębiorców?

Znów nie było chętnych do poprowadzenia lokali gastronomicznych w nowych obiektach UMCS przy ul. Głębokiej. Uczelnia oficjalnie tego nie potwierdza, ale przedsiębiorców najprawdopodobniej odstraszył brak pewności, że od października studenci wrócą do zajęć stacjonarnych

W Lublinie testowany jest autobus elektryczny

W Lublinie testowany jest autobus elektryczny

Do 20 sierpnia na lubelskich ulicach testowany będzie elektryczny autobus eCitaro marki Mercedes Benz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!