Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Mieszkanie za czytanie

15 grudnia 2011 r.
10:01
Edytuj ten wpis

Kupuj Dziennik Wschodni i wygraj mieszkanie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (kp)
0 6 A A
Mieszkanie buduje Wikana (Wizualizacja)
Mieszkanie buduje Wikana (Wizualizacja)

Mieszkanie o powierzchni ponad 46 metrów kwadratowych, na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku oraz pieniądze. Łączna pula nagród to blisko 256 tys. zł. To wszystko można wygrać w naszej najnowszej loterii. Jak zdobyć nagrody? Wystarczy codziennie, od piątku, 16 grudnia, czytać Dziennik Wschodni i zbierać kupony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przestronny pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój, do tego duży balkon – tak będzie wyglądało mieszkanie, które można wygrać w naszej loterii.

Blok powstanie na osiedlu Marina między ulicami Nałkowskich, Żeglarską i Zemborzycką w Lublinie. Cały kompleks będzie składał się z 10 budynków mieszkalnych budowanych w kilku etapach.

W pierwszej kolejności, do 30 września przyszłego roku, powstaną czterokondygnacyjne budynki od strony ul. Nałkowskich. W jednym z nich zamieszka nasz zwycięzca. Wybuduje je dla Was firma Wikana SA.

W każdym z budynków zaplanowano część mieszkalną, a na parterze każdego z nich – usługową. W budynkach znajdą się także miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz boksy garażowe.
Jednym z najważniejszych atutów osiedla jest bliskość Zalewu Zemborzyckiego.

W pobliżu znajdzie się m.in. nowa ścieżka rowerowa, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz park linowy.

Oprócz mieszkania, na uczestników naszej zabawy czekają nagrody pieniężne łącznej wartości ponad 32 tys. zł.

Mieszkanie za czytanie - więcej o konkursie

Jak to wszystko wygrać?

Wystarczy począwszy od 16 grudnia codziennie kupować Dziennik Wschodni i zbierać kupony. Wystarczy dwanaście kolejnych, by móc wziąć udział w losowaniu.

Im więcej zestawów, tym większa szansa na wygraną. Życzymy powodzenia!

Kliknij i przeczytaj więcej informacji o loterii Dziennika Wschodniego "Mieszkanie za czytanie".

Zobacz jak wyglądały poprzednie losowania mieszkań w Dzienniku Wschodnim:




Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Budowlaniec / 17 grudnia 2011 o 10:51
0
Lokalizacja nie jest za ciekawa i o ile sie orientuje w tamtym miejescu rosły jeszcze krzaki po pas a juz były reklamy o sprzedazy mieszkan w tamtym miejscu. Ja osobisie niegrałbym na waszym miejscu bo blok nie stoji wiec to taka gra w ciemno :]
Avatar
tomek / 15 grudnia 2011 o 19:18
0
mam nadziej ze pan redaktor usunie ten artykuł i zachowa twarz.....chyba, że vikana mu wille wystawi
Avatar
robbo / 15 grudnia 2011 o 15:22
0
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie co to nie bedzie wiedizala co z tym zrobic bardziej to dla niej bedzie kula u nogi niz nagroda.
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie ... rozwiń
Avatar
chłop / 15 grudnia 2011 o 15:06
0
Robita z ludzi durni!!!! Sami se kupujta i wycinajta kupony. Wiadomo że nikt obcy nie wygra tylko jakiś pociotek czy powujek kogoś z gazety pewnie. Ściema jak obiecanki polityków. Kiedy losowanie i gdzie, czy można na nie przyjść i popatrzeć? pewnie nie. Więc sram na to i radze wszystkim srać na to. Ściema i wykorzystywanie ludzkich pragnień!!!!!!!
Avatar
AN / 15 grudnia 2011 o 14:30
0
KIEDY LOSOWANIE ???/ GDZIE???
Avatar
darek / 15 grudnia 2011 o 14:26
0
CO TO ZA KONKURS WIELKA ŚCIEMA KIEDY LOSOWANIE I GDZIE?
JAWNE CZY NIE?
CZESKI FILM JAK ZWYKLE
Avatar
Budowlaniec / 17 grudnia 2011 o 10:51
0
Lokalizacja nie jest za ciekawa i o ile sie orientuje w tamtym miejescu rosły jeszcze krzaki po pas a juz były reklamy o sprzedazy mieszkan w tamtym miejscu. Ja osobisie niegrałbym na waszym miejscu bo blok nie stoji wiec to taka gra w ciemno :]
Avatar
tomek / 15 grudnia 2011 o 19:18
0
mam nadziej ze pan redaktor usunie ten artykuł i zachowa twarz.....chyba, że vikana mu wille wystawi
Avatar
robbo / 15 grudnia 2011 o 15:22
0
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie co to nie bedzie wiedizala co z tym zrobic bardziej to dla niej bedzie kula u nogi niz nagroda.
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie ... rozwiń
Avatar
chłop / 15 grudnia 2011 o 15:06
0
Robita z ludzi durni!!!! Sami se kupujta i wycinajta kupony. Wiadomo że nikt obcy nie wygra tylko jakiś pociotek czy powujek kogoś z gazety pewnie. Ściema jak obiecanki polityków. Kiedy losowanie i gdzie, czy można na nie przyjść i popatrzeć? pewnie nie. Więc sram na to i radze wszystkim srać na to. Ściema i wykorzystywanie ludzkich pragnień!!!!!!!
Avatar
AN / 15 grudnia 2011 o 14:30
0
KIEDY LOSOWANIE ???/ GDZIE???
Avatar
darek / 15 grudnia 2011 o 14:26
0
CO TO ZA KONKURS WIELKA ŚCIEMA KIEDY LOSOWANIE I GDZIE?
JAWNE CZY NIE?
CZESKI FILM JAK ZWYKLE
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 1 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 12 4

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 2

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 0

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

Biała Podlaska: Dzieła Bazylego Albiczuka w konserwacji

Biała Podlaska: Dzieła Bazylego Albiczuka w konserwacji 2 0

Muzeum Południowego Podlasia podda konserwacji ponad 90 prac Bazylego Albiczuka.

Puławy: Kto przegra, bierze drogę. Miasto - powiat 1:0

Puławy: Kto przegra, bierze drogę. Miasto - powiat 1:0 2 3

Uchwała rady powiatu puławskiego o przekazaniu na rzecz miasta Puławy 3,5-kilometrowego odcinka byłej drogi wojewódzkiej nr 801, została unieważniona przez sąd. To znaczy, że utrzymanie ulic: Dęblińskiej, Piaskowej, Czartoryskich i Głębokiej może spaść na barki powiatu.

"To nie jest dobra zmiana". Prezydent zawetował zmiany w ordynacji do Parlamentu Europejskiego
film

"To nie jest dobra zmiana". Prezydent zawetował zmiany w ordynacji do Parlamentu Europejskiego 0 6

Prezydent Andrzej Duda zawetował nowelizację kodeksu wyborczego dotyczącą ordynacji do Parlamentu Europejskiego.

Nowe przedszkole w Lublinie powstanie na parterze podstawówki

Nowe przedszkole w Lublinie powstanie na parterze podstawówki 0 0

48 dzieci będzie mogło pomieścić przedszkole planowane na parterze budynku przy Pogodnej 19, gdzie mieści się podstawówka nr 33. Urząd Miasta szuka firmy, która przebuduje sale lekcyjne na sale zabaw dla małych dzieci. Takie same prace planowane są w szkole przy Kunickiego.

Konkurs Etiud Nowocyrkowych CYRKULACJE w Centrum Spotkania Kultur
7 września 2018, 0:00

Konkurs Etiud Nowocyrkowych CYRKULACJE w Centrum Spotkania Kultur 4 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 7-9 września w centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) przeprowadzony zostanie wielki finał Wschodnioeuropejskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych CYRKULACJE. - Niezwykła energia, niesamowite umiejętności, hipnotyzujące obrazy! - tak imprezę zapowiadają jej organizatorzy.

Lublin: Koncert organowy Marcina Armańskiego
19 sierpnia 2018, 19:30

Lublin: Koncert organowy Marcina Armańskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 19 sierpnia o godz. 19.30 w Kościele pw. Świętego Krzyża, przy ul. Pogodnej 7 wystąpi znakomity organista ze Świdnicy - Marcin Armański.

Czuby: Mieszkańcy protestują przeciwko budowie stacji paliw

Czuby: Mieszkańcy protestują przeciwko budowie stacji paliw 35 21

Unieważniona została wydana przez Ratusz zgoda na utworzenie stacji paliw przy ul. Jana Pawła II obok osiedla Skarpa. Jej budowie sprzeciwia się wielu mieszkańców osiedla, a właścicielka sąsiedniej działki skutecznie zaskarżyła decyzję miejskich urzędników, którzy ponownie muszą przemyśleć wniosek inwestora

"Diuna" Davida Lyncha w Warsztatach Kultury
22 sierpnia 2018, 21:00

"Diuna" Davida Lyncha w Warsztatach Kultury 4 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach kolejnej odsłony Miasto movie, w Próbie Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zobaczymy film Davida Lyncha Diuna. Projekcja odbędzie się 22 sierpnia o godz. 21.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!