Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Mieszkanie za czytanie

15 grudnia 2011 r.
10:01
Edytuj ten wpis

Kupuj Dziennik Wschodni i wygraj mieszkanie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (kp)
0 6 A A
Mieszkanie buduje Wikana (Wizualizacja)
Mieszkanie buduje Wikana (Wizualizacja)

Mieszkanie o powierzchni ponad 46 metrów kwadratowych, na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku oraz pieniądze. Łączna pula nagród to blisko 256 tys. zł. To wszystko można wygrać w naszej najnowszej loterii. Jak zdobyć nagrody? Wystarczy codziennie, od piątku, 16 grudnia, czytać Dziennik Wschodni i zbierać kupony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przestronny pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój, do tego duży balkon – tak będzie wyglądało mieszkanie, które można wygrać w naszej loterii.

Blok powstanie na osiedlu Marina między ulicami Nałkowskich, Żeglarską i Zemborzycką w Lublinie. Cały kompleks będzie składał się z 10 budynków mieszkalnych budowanych w kilku etapach.

W pierwszej kolejności, do 30 września przyszłego roku, powstaną czterokondygnacyjne budynki od strony ul. Nałkowskich. W jednym z nich zamieszka nasz zwycięzca. Wybuduje je dla Was firma Wikana SA.

W każdym z budynków zaplanowano część mieszkalną, a na parterze każdego z nich – usługową. W budynkach znajdą się także miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz boksy garażowe.
Jednym z najważniejszych atutów osiedla jest bliskość Zalewu Zemborzyckiego.

W pobliżu znajdzie się m.in. nowa ścieżka rowerowa, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz park linowy.

Oprócz mieszkania, na uczestników naszej zabawy czekają nagrody pieniężne łącznej wartości ponad 32 tys. zł.

Mieszkanie za czytanie - więcej o konkursie

Jak to wszystko wygrać?

Wystarczy począwszy od 16 grudnia codziennie kupować Dziennik Wschodni i zbierać kupony. Wystarczy dwanaście kolejnych, by móc wziąć udział w losowaniu.

Im więcej zestawów, tym większa szansa na wygraną. Życzymy powodzenia!

Kliknij i przeczytaj więcej informacji o loterii Dziennika Wschodniego "Mieszkanie za czytanie".

Zobacz jak wyglądały poprzednie losowania mieszkań w Dzienniku Wschodnim:




Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Budowlaniec / 17 grudnia 2011 r. o 10:51
Lokalizacja nie jest za ciekawa i o ile sie orientuje w tamtym miejescu rosły jeszcze krzaki po pas a juz były reklamy o sprzedazy mieszkan w tamtym miejscu. Ja osobisie niegrałbym na waszym miejscu bo blok nie stoji wiec to taka gra w ciemno :]
Avatar
tomek / 15 grudnia 2011 r. o 19:18
mam nadziej ze pan redaktor usunie ten artykuł i zachowa twarz.....chyba, że vikana mu wille wystawi
Avatar
robbo / 15 grudnia 2011 r. o 15:22
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie co to nie bedzie wiedizala co z tym zrobic bardziej to dla niej bedzie kula u nogi niz nagroda.
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie ... rozwiń
Avatar
chłop / 15 grudnia 2011 r. o 15:06
Robita z ludzi durni!!!! Sami se kupujta i wycinajta kupony. Wiadomo że nikt obcy nie wygra tylko jakiś pociotek czy powujek kogoś z gazety pewnie. Ściema jak obiecanki polityków. Kiedy losowanie i gdzie, czy można na nie przyjść i popatrzeć? pewnie nie. Więc sram na to i radze wszystkim srać na to. Ściema i wykorzystywanie ludzkich pragnień!!!!!!!
Avatar
AN / 15 grudnia 2011 r. o 14:30
KIEDY LOSOWANIE ???/ GDZIE???
Avatar
darek / 15 grudnia 2011 r. o 14:26
CO TO ZA KONKURS WIELKA ŚCIEMA KIEDY LOSOWANIE I GDZIE?
JAWNE CZY NIE?
CZESKI FILM JAK ZWYKLE
Avatar
Budowlaniec / 17 grudnia 2011 r. o 10:51
Lokalizacja nie jest za ciekawa i o ile sie orientuje w tamtym miejescu rosły jeszcze krzaki po pas a juz były reklamy o sprzedazy mieszkan w tamtym miejscu. Ja osobisie niegrałbym na waszym miejscu bo blok nie stoji wiec to taka gra w ciemno :]
Avatar
tomek / 15 grudnia 2011 r. o 19:18
mam nadziej ze pan redaktor usunie ten artykuł i zachowa twarz.....chyba, że vikana mu wille wystawi
Avatar
robbo / 15 grudnia 2011 r. o 15:22
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie co to nie bedzie wiedizala co z tym zrobic bardziej to dla niej bedzie kula u nogi niz nagroda.
Apartament za czytanie??? Takie to sa teraz apartamety,niecale 50m z aneks kuchenny:))) Co z tego ze blok nowy jak w okolicy dziki zachód! Co robic wieczorem,ani to po zakupy do warzywniaka ani z dzieckiem na spacer.Juz nie wspomne ze bliskosc zalewu w lecie to bardziej utrapienie niz atut. Nasz redaktor chyba nie wie co dzieje sie tam wieczorami juz nie wspomne ze o kapieli to raczej nie ma mowy. No ale biznes musi sie krecic,nie ma co czytac wiec narod trzeba jakos skusić do kupowania a mieszkanie to pewnie i tak jakas babinka zgarnie ... rozwiń
Avatar
chłop / 15 grudnia 2011 r. o 15:06
Robita z ludzi durni!!!! Sami se kupujta i wycinajta kupony. Wiadomo że nikt obcy nie wygra tylko jakiś pociotek czy powujek kogoś z gazety pewnie. Ściema jak obiecanki polityków. Kiedy losowanie i gdzie, czy można na nie przyjść i popatrzeć? pewnie nie. Więc sram na to i radze wszystkim srać na to. Ściema i wykorzystywanie ludzkich pragnień!!!!!!!
Avatar
AN / 15 grudnia 2011 r. o 14:30
KIEDY LOSOWANIE ???/ GDZIE???
Avatar
darek / 15 grudnia 2011 r. o 14:26
CO TO ZA KONKURS WIELKA ŚCIEMA KIEDY LOSOWANIE I GDZIE?
JAWNE CZY NIE?
CZESKI FILM JAK ZWYKLE