Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

25 stycznia 2018 r.
16:02

Oglądała ubrania, ale w rzeczywistości interesowało ją coś innego

0 23 A A

Policjanci z VI komisariatu poszukują dwóch kobiet, które brały udział w kradzieży.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło 20 stycznia w galerii handlowej przy al. Witosa w Lublinie.

Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać moment kradzieży. Złodziejka to młoda kobieta, która udając, że ogląda ubrania w rzeczywistości zainteresowana jest portfelem innej klientki. Wykorzystując jej nieuwagę kradnie go z torebki i szybko wychodzi ze sklepu.

Osoby, które rozpoznają złodziejki policja prosi o kontakt z oficerem dyżurnym komisariatu VI pod nr tel. (81) 535-46-61. Policjanci zapewniają anonimowość.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 stycznia 2018 r. o 17:00
Widać że to nie jest jej pierwszy raz...
Avatar
Gość / 27 stycznia 2018 r. o 14:27
ostatnio po drodze i nie po drodze wstępuję bo szukam okazji w sklepach...niedawno zdziwiłam się jak jakieś światło w suficie zaczęło kilka razy migać i przestało, spojrzałam a tam kamerka...chyba cyknęło mi zdjęcie - guupio mi, że ostatnio za często bywam....ale raczej taka skrupulatność to przez otwarte granice- jest dużo obcych osób, które akurat mają inny cel niż zakup czegoś..... i to się mści później na zwykłych zakupoholikach...
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 20:05
ale sucz
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 12:13
super jakość zdjęć. na pewno ją złapią
Avatar
małoim / 26 stycznia 2018 r. o 11:48
undefined napisał:
To na pewno przez program 500+... bo cos tam coś tam
 Co powiesz mundrku na to, że przedtem nie było tego kolącego cię w móżdżek "500+" - to wtedy złodziejek, złodziei nie było??. Kiedyś takim podobno obcinali rączkę, a teraz powinno się podawać do wiadomości publicznej kto jest złodziejem, a nawet gdzie mieszka. Inaczej tego się nie wypleni.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 10:27
To na pewno przez program 500+... bo cos tam coś tam
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 08:47
Nadrabiają bo od marca już nie nie skorzystają z galerii w niedziele i święta.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 07:06
Specjalistka w swojej dziedzinie. Nawet na filmie ciężko dostrzec moment kradzieży.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2018 r. o 22:52
@hzalo... na twój dùrny łeb, to powinny już rodzić. Ale ty wolałeś jak PO okradało polskie rodziny z 500+, prawda?
Avatar
li / 25 stycznia 2018 r. o 22:34
...a kto nie zostal ograbiony przynajmniej 3 razy w zyciu? byg dyl...
Avatar
Gość / 27 stycznia 2018 r. o 14:27
ostatnio po drodze i nie po drodze wstępuję bo szukam okazji w sklepach...niedawno zdziwiłam się jak jakieś światło w suficie zaczęło kilka razy migać i przestało, spojrzałam a tam kamerka...chyba cyknęło mi zdjęcie - guupio mi, że ostatnio za często bywam....ale raczej taka skrupulatność to przez otwarte granice- jest dużo obcych osób, które akurat mają inny cel niż zakup czegoś..... i to się mści później na zwykłych zakupoholikach...
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 20:05
ale sucz
Avatar
dotarlo / 26 stycznia 2018 r. o 16:27
undefined napisał:
@hzalo... na twój dùrny łeb, to powinny już rodzić. Ale ty wolałeś jak PO okradało polskie rodziny z 500+, prawda?
 to sobie idioto zapieprzaj na cyzjeść 500+ ale od nas podatników odejeb się
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 12:13
super jakość zdjęć. na pewno ją złapią
Avatar
małoim / 26 stycznia 2018 r. o 11:48
undefined napisał:
To na pewno przez program 500+... bo cos tam coś tam
 Co powiesz mundrku na to, że przedtem nie było tego kolącego cię w móżdżek "500+" - to wtedy złodziejek, złodziei nie było??. Kiedyś takim podobno obcinali rączkę, a teraz powinno się podawać do wiadomości publicznej kto jest złodziejem, a nawet gdzie mieszka. Inaczej tego się nie wypleni.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 10:27
To na pewno przez program 500+... bo cos tam coś tam
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 08:47
Nadrabiają bo od marca już nie nie skorzystają z galerii w niedziele i święta.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 07:06
Specjalistka w swojej dziedzinie. Nawet na filmie ciężko dostrzec moment kradzieży.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 r. o 07:05
Uroda cygańska romska wiadomo lepkie rece.....
Avatar
Gość / 25 stycznia 2018 r. o 22:52
@hzalo... na twój dùrny łeb, to powinny już rodzić. Ale ty wolałeś jak PO okradało polskie rodziny z 500+, prawda?
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trefl Sopot – Polski Cukier Start 74:69. Stracili przewagę w czwartej kwarcie

Trefl Sopot – Polski Cukier Start 74:69. Stracili przewagę w czwartej kwarcie

Koniec dobrej passy koszykarzy z Lublina. Polski Cukier Start w wielu fragmentach sobotniego meczu z Treflem Sopot był na prowadzeniu. W trzeciej kwarcie czerwono-czarni mieli nawet w zapasie 11 punktów. Niestety, czwartą część zawodów przegrali 9:22 i całe spotkanie 69:74.

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 1:1. W końcu sparing

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 1:1. W końcu sparing

Do wznowienia rozgrywek ligowych został już niecały miesiąc. A Wisła Puławy dopiero w sobotę rozegrała pierwszy mecz kontrolny. Drużyna Mariusza Pawlaka zmierzyła się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów i zremisowała z pierwszoligowcem 1:1.

Bogdanka szuka nowych złóż węgla kamiennego
magazyn
galeria

Bogdanka szuka nowych złóż węgla kamiennego

Pogłoski o śmierci węgla kamiennego są mocno przesadzone. W Bogdance o tym świetnie wiedzą i stawiają na nowe trendy. Od października minionego roku szukają nowych złóż na dziewiczych dotychczas obszarach.

Radni wolą być niezależni. Klub popierający prezydenta rozwiązany

Radni wolą być niezależni. Klub popierający prezydenta rozwiązany

W piątek rozwiązany został klub radnych Niezależni wyborcy Pawła Maja, do którego należało czworo samorządowców. Dwóch z nich: Michał Zakrzewski i Kamil Zięcina złożyli pisemne rezygnacje z dalszego uczestnictwa w tym gremium.

Czarek Sikora wystąpi w klubie Kazik
5 lutego 2023, 18:00

Czarek Sikora wystąpi w klubie Kazik

W niedzielę, 5 lutego o godz. 18 w Klubie Studenckim Kazik (ul. Nadbystrzycka 40a) swój komediowy materiał zaprezentuje Czarek Sikora.

WOŚP 2023: Wiosłowanie w centrum handlowym
Zdjęcia
galeria

WOŚP 2023: Wiosłowanie w centrum handlowym

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wspierać na wiele sposobów, na przykład wiosłując. W sobotę taka akcja odbyła się w centrum handlowym Felicity.

Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice 0:2. Porażka na koniec zgrupowania

Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice 0:2. Porażka na koniec zgrupowania

Górnik Łęczna w sobotę zakończył kilkudniowe zgrupowanie w Opalenicy. Ostatniego dnia pobytu w Wielkopolsce zielono-czarni przegrali w meczu kontrolnym z Chojniczanką Chojnice 0:2, a jedną z bramek strzelił im były zawodnik klubu z Łęcznej

Zabawa ostatkowa i zbiórka na autobus dla dzieci

Zabawa ostatkowa i zbiórka na autobus dla dzieci

Świetna zabawa jest gwarantowana, a przyjemne można połączyć z pożytecznym. Uczestnicząc w Charytatywnych Ostatkach Karnawałowych można wspomóc Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu.

Superman myje okna i rozmawia z pacjentami
Zdjęcia
galeria

Superman myje okna i rozmawia z pacjentami

Superman zapukał dzisiaj w okna Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Małych pacjentów odwiedzili też inni superbohaterowie.

Goncalo Feio (Motor Lublin): Przyzwyczajamy się do wygrywania

Goncalo Feio (Motor Lublin): Przyzwyczajamy się do wygrywania

Kolejne dwa mecze kontrolne za piłkarzami Motoru. Rafał Król i spółka w piątek ograli po 3:0 trzecioligowców: Chełmiankę i KS Wiązownica. Po raz kolejny w okresie przygotowawczym trener Goncalo Feio miał powody do radości.

Cały dom w ogniu. W pogorzelisku zwłoki

Cały dom w ogniu. W pogorzelisku zwłoki

Tragicznie zakończył się pożar domu w miejscowości Wojsławice w powiecie chełmskim. W pogorzelisku strażacy odnaleźli zwłoki mężczyzny.

Podlasie – Avia 0:1. Nowy zawodnik bialczan, żółto-niebiescy blisko kolejnego transferu

Podlasie – Avia 0:1. Nowy zawodnik bialczan, żółto-niebiescy blisko kolejnego transferu

Jeszcze przed sobotnim meczem z Avią Podlasie ogłosiło transfer Damiana Lepiarza, który przenosi się do Białej Podlaskiej z lidera grupy czwartej ŁKS Łagów. A jeżeli chodzi o sparing naszych trzecioligowców, to po wyrównanym spotkaniu 1:0 wygrali żółto-niebiescy

Francuzi z konwojem dla Ukrainy. Młodzież zrobiła piecyki dla żołnierzy na front
galeria

Francuzi z konwojem dla Ukrainy. Młodzież zrobiła piecyki dla żołnierzy na front