Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Opole Lubelskie

28 grudnia 2018 r.
22:14

Brand Music Club zamknięty po awanturze. Imprezy odwołane

0 26 A A

Do bójki doszło podczas dyskoteki w klubie Brand Music Club w Skokowie koło Opola Lubelskiego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło podczas imprezy 26 grudnia, około 1 w nocy. Jak opisuje serwis lublin112.pl, do którego zgłosili się świadkowie awantury, ochroniarze mieli zaatakować kilku gości klubu Brand i dotkliwie pobić ich pałkami.

W sumie poszkodowanych może być około 10 osób. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia.

Właściciele klubu w przesłanym oświadczeniu potwierdzają, że doszło do bójek. Twierdzą, że ktoś rozpylił w klubie gaz łzawiący, "jednak nie byli to pracownicy klubu". Klub Brand Prosi, by świadkowie zdarzenia zgłaszali się i pomogli wyjaśnić sprawę.

Brand Music Club poinformował też na Facebooku, że klub będzie zamknięty do odwołania. Dyskoteka będzie otwarta "po wprowadzeniu szeregu zmian i usprawnień zwiększających bezpieczeństwo uczestników imprezy".

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 22:56
+49
Ten klub to jedna wielka patologia naćpana młodzież naćpani ochroniarze niech zamkną to dla dobra innych
Avatar
Gość / 28 grudnia 2018 r. o 23:12
+28
Ochrona warta ludzi którzy tam przebywają, banda debili, na***ych 16latkow, i goryli, którzy zamiast mózgu mają cegłę we łbie.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 02:10
+19
Zburzyć i zaorać. Taką mam koncepcję.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 00:15
+15
Gdyby idiotom nie chcialo sie na***ać na srodku sali gdzie wszyscy sie dobrze bawili nie byłoby awantury z ochroniarzami, proste
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 13:35
+13
ludzie mają chore myślenie zobaczą na zdjęciu ochroniarza z pałką i myślą ze to oprawcy ze katują gwałcą na imprezie :D  dlaczego każdy nie wypowie sie na temat ten że bójkę rozpoczeli klubowicze a gdy ochrona do nich ruszyła to jeszcze do nich  podskakiwała :D to co ma robić ochroniarz jak sie na niego rzuca kilka osób ? ma stać i sie patrzeć jak go okładają ? poza tym  kto z klubowiczy nosi granaty gazowe do klubu ? wy wszyscy myślicie ze to przypadek ? :D ŻENADA :D . Ochrona zachowała się  dobrze chciała rozgonić toważystwo robiące gówno na balecie to im sie oberwało w trakcie bójki klubowiczy z ochroniarzami na 100 procent jakieś szlochające typiary że ochroniaż bije jego chłopaka ruszyło na pomoc :D dostała pewnie ogłuszacza przypadkiem bo  podlazła do chłopaka i wielkie mi KATOWANIE IMPREZOWICZÓW :D. To jest tylko i wyłącznie wina klubowiczy nic więcej zrobili dym dostali za swoje. I tak jest wszędzie :D. Konkurencja nie śpi :D 
ludzie mają chore myślenie zobaczą na zdjęciu ochroniarza z pałką i myślą ze to oprawcy ze katują gwałcą na imprezie :D  dlaczego każdy nie wypowie sie na temat ten że bójkę rozpoczeli klubowicze a gdy ochrona do nich ruszyła to jeszcze do nich  podskakiwała :D to co ma robić ochroniarz jak sie na niego rzuca kilka osób ? ma stać i sie patrzeć jak go okładają ? poza tym  kto z klubowiczy nosi granaty gazowe do klubu ? wy wszyscy myślicie ze to przypadek ? :D ŻENADA :D . Ochrona zachowała się  dobrze chciała rozgonić toważystwo robiące gó... rozwiń
Avatar
Janusz / 29 grudnia 2018 r. o 08:57
+12
Jako mieszkaniec Powiśla a dokładnie Lazisk stanowczo protestuje. Zostanie mi tylko Ziliun. Tak miolem zawsze wybór a tera nie wim co pocznę. Te z Wilkowa to dały Świniom jeść obrzudzily i wszystko im jedno było gdzie pojechały a Jo zawsze miolem sentyment do Branda. Mum nadzieje ze Były Starosta Z PSL zainterweniuje bo tak być nie może. Musi nawciungaly się Vizira i zaczęły wariować i bitka. Bez psycyny by baby nie uderzul musiała skikoc.
Avatar
jax / 29 grudnia 2018 r. o 09:13
+10
Szkoda, że nikt nie napisze, że najpierw ochrona rozdzielała naćpanych kretynów i kretynki zilionu, które tarzały się po podłodze  Ochrona się bardzo dobrze zachowała. Powinna wam wszystkim te pałki w tyłki włożyć
Avatar
jebanidebile / 29 grudnia 2018 r. o 09:10
+9
Szkoda bardzo, że większość komentujących tam nie była. A gaz rozpylili imprezowicze i od tego się zaczęło...
Avatar
Jon / 28 grudnia 2018 r. o 23:36
+8
Poniesło ich.
Avatar
Adam / 29 grudnia 2018 r. o 07:12
+5
Ochroniarz po coś jest. Gawiedź przychodzi aby się wyżyć, tyle w temacie
Avatar
Tiger / 1 stycznia 2019 r. o 00:35
+1
W sumie tak. Wiejski klub do którego chodzą same s***iny. Zły gaz wypuścili skoro to coś jeszcze żyje
Avatar
pinin / 30 grudnia 2018 r. o 08:20
-1
To jadę na Zilion :]
Avatar
Lopez / 30 grudnia 2018 r. o 08:17
0
A można tam coś wyrwać i zar...ać?
Avatar
Gigi / 29 grudnia 2018 r. o 20:24
+2
Byłeś w klubie w ostatnim czasie? Widziałeś nowy wygląd i klimat klubu? Klub jest spoko i wystarczy porządna selekcja i sprawdzanie torebek  i bedzie dobrze. 
Avatar
Gigi / 29 grudnia 2018 r. o 20:16
+4
Gdyby pijani klienci nie zaczęli się bić to by ochrona nie musiała interweniować. Najwięcej hejtuja osoby które nie były w klubie. A bardzo duzo opinii w internecie wskazuje na fakt iż była to prowokacja konkurencyjnego klubu Zilion. Bardzo to słabe.
Avatar
Pracownik ochrony / 29 grudnia 2018 r. o 20:08
+1
Nie rozumiem czemu tych debili co zakładają kominiarki i idą niby na ochronę nazywa się pracownikami ochrony , dadzą im parę złotych, kilka flaszek i myślą że to sprawę załatwi , niech ktoś sprawdzi czy przynajmniej jeden z nich ma uprawnienia zeby używać pałek i zajmować się bezpieczeństwem ludzi na imprezie
Avatar
sztacheta / 29 grudnia 2018 r. o 17:12
+3
Ale bym te żulionowiczki na sybir pociągami wywiózł:D
Avatar
Lepy / 29 grudnia 2018 r. o 15:00
0
Kurwa zamiast bronić i dbać o bezpieczeństwo klubu i klubowiczów to ich na***ali przesada w c*** powinni oni tak dostać w pizde a nie dziewczyny przesada w c***!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 13:35
+13
ludzie mają chore myślenie zobaczą na zdjęciu ochroniarza z pałką i myślą ze to oprawcy ze katują gwałcą na imprezie :D  dlaczego każdy nie wypowie sie na temat ten że bójkę rozpoczeli klubowicze a gdy ochrona do nich ruszyła to jeszcze do nich  podskakiwała :D to co ma robić ochroniarz jak sie na niego rzuca kilka osób ? ma stać i sie patrzeć jak go okładają ? poza tym  kto z klubowiczy nosi granaty gazowe do klubu ? wy wszyscy myślicie ze to przypadek ? :D ŻENADA :D . Ochrona zachowała się  dobrze chciała rozgonić toważystwo robiące gówno na balecie to im sie oberwało w trakcie bójki klubowiczy z ochroniarzami na 100 procent jakieś szlochające typiary że ochroniaż bije jego chłopaka ruszyło na pomoc :D dostała pewnie ogłuszacza przypadkiem bo  podlazła do chłopaka i wielkie mi KATOWANIE IMPREZOWICZÓW :D. To jest tylko i wyłącznie wina klubowiczy nic więcej zrobili dym dostali za swoje. I tak jest wszędzie :D. Konkurencja nie śpi :D 
ludzie mają chore myślenie zobaczą na zdjęciu ochroniarza z pałką i myślą ze to oprawcy ze katują gwałcą na imprezie :D  dlaczego każdy nie wypowie sie na temat ten że bójkę rozpoczeli klubowicze a gdy ochrona do nich ruszyła to jeszcze do nich  podskakiwała :D to co ma robić ochroniarz jak sie na niego rzuca kilka osób ? ma stać i sie patrzeć jak go okładają ? poza tym  kto z klubowiczy nosi granaty gazowe do klubu ? wy wszyscy myślicie ze to przypadek ? :D ŻENADA :D . Ochrona zachowała się  dobrze chciała rozgonić toważystwo robiące gó... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2018 r. o 13:01
0
co w tym dziwnego? lokal dla umysłowych wieśniaków to i poziom odpowiedni...
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Podhale Nowy Targ – Avia 2:0. Tracą tylko z karnych

Podhale Nowy Targ – Avia 2:0. Tracą tylko z karnych

Po pierwszej połowie meczu w nowym Targu Avia powinna mieć na koncie przynajmniej jednego gola. Niestety, żółto-niebiescy zmarnowali kilka dobrych okazji. Po przerwie gospodarze wykorzystali dwa rzuty karne i wygrali 2:0.

Chełmianka – KS Wiązownica 1:2. Nadal bez punktu

Chełmianka – KS Wiązownica 1:2. Nadal bez punktu

Niespodzianka w Chełmie. Drużyna Jana Konojackiego doznała drugiej porażki z rzędu. W sobotę biało-zieloni przegrali na swoim stadionie z KS Wiązownica 1:2.

Orlęta Spomlek gorsze od KSZO

Orlęta Spomlek gorsze od KSZO

Zasłużona porażka Orląt Spomlek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Drużyna z Radzynia Podlaskiego nie potrafiła na poważnie zagrozić bramce rywali i przegrała z tamtejszym KSZO 0:2.

Hetman Zamość – Stal Kraśnik 0:1. Przerwali złą passę

Hetman Zamość – Stal Kraśnik 0:1. Przerwali złą passę

Piłkarze Bohdana Bławackiego po serii porażek wreszcie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. I to w pełni zasłużonego. W sobotę Stal pokonała w Zamościu Hetmana 1:0, ale mogła strzelić więcej goli.

Zamość napełnia miski! Potrzebne wsparcie dla opiekunów bezdomnych zwierząt
10 sierpnia 2020, 7:30

Zamość napełnia miski! Potrzebne wsparcie dla opiekunów bezdomnych zwierząt

Potrafią zabiedzonego podrzutka zmienić w ukochanego członka rodziny. Już wiele psów i kotów dzięki nim znalazło domy. Ale bywa, że mają do wykarmienia i zaopiekowania kogoś na dłużej. Od poniedziałku można wspierać grupę Adopcje-Zamość, która pomaga zwierzętom

Lewart – Siarka 0:0. Nie wykorzystali gry w przewadze

Lewart – Siarka 0:0. Nie wykorzystali gry w przewadze

Tuż przed startem nowego sezonu piłkarze Tomasza Bednaruka zremisowali w Tarnobrzegu z Siarką 0:0. W sobotę te same drużyny walczyły już o punkty, ale w Lubartowie. Ponownie żadnemu z klubów nie udało się zdobyć gola. To Lewart był jednak bliżej zwycięstwa.

Najpiękniejsze ogródki Lubelszczyzny? W tym roku w Łęcznej!
Plebiscyt Dziennika Wschodniego
galeria

Najpiękniejsze ogródki Lubelszczyzny? W tym roku w Łęcznej!

Najpiękniejszy Rodzinny Ogród Działkowy to ROD „Relaks” Łęczna. Na jego terenie znajduje się też najpiękniejsza działka uprawiana przez Danutę i Jana Radko - to wyniki naszego konkursu Działkowiec Roku 2020

Podlasie – Cracovia II 1:0. Liczą, że to początek serii zwycięstw

Podlasie – Cracovia II 1:0. Liczą, że to początek serii zwycięstw

Podopieczni Władimira Geworkjana pokonali w sobotę rezerwy Cracovii 1:0. „Pasy” dobrze zaczęły mecz, ale później skuteczniejsi byli biało-zieloni.

42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Tym razem 142 wierzchowce
galeria

42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Tym razem 142 wierzchowce

Trwa 42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi zorganizowany w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim. Zgłoszono do niego aż 142 wierzchowce. Imprezę podsumuje 51. aukcja Pride of Poland.

Tęczowy pochód w centrum Lublina. "To jest wasza rewolucja!"

Tęczowy pochód w centrum Lublina. "To jest wasza rewolucja!"

Kilkaset osób, w tym przedstawiciele mniejszości seksualnych oraz ich sympatycy, protestowało w centrum Lublina przeciw piątkowym działaniom policji wobec osób LGBT w Warszawie.

Nowy samochód lubelskich strażaków. W całym kraju jest tylko kilka takich
galeria

Nowy samochód lubelskich strażaków. W całym kraju jest tylko kilka takich

Kosztuje 3 miliony złotych i jest jednym z kilku takich w kraju. Samochód dowodzenia łączności to najnowszy sprzęt Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Lublinie.

Wielki Dzień Pszczół. Co nam dają i co by się stało, gdyby ich zabrakło
film

Wielki Dzień Pszczół. Co nam dają i co by się stało, gdyby ich zabrakło

8 sierpnia przypada Wielki Dzień Pszczół. Na świecie istnieje ich około 20 000 gatunków. Owady te ceniono już w starożytności, a ich profesjonalną hodowlą zajmowali się między innymi Egipcjanie, Sumerowie czy Babilończycy. Pszczoły dostarczają nam zdrowych i naturalnych produktów, takich jak: miód, pyłek, propolis, pierzga, czy mleczko pszczele. Z pszczelego wosku wyrabia się pachnące świece, ale też produkuje się z niego kosmetyki czy leki. Pszczoła to jedyny owad, który wytwarza pokarm nie tylko dla siebie, ale i dla człowieka. Co jeszcze nam dają i co by się stało, gdyby ich zabrakło?