Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 grudnia 2014 r.
10:44
Edytuj ten wpis

3 osoby zginęły. Policja szuka świadków tragicznego wypadku w Parchatce

Autor: Zdjęcie autora łm
0 6 A A

Policja prosi o kontakt świadków wypadku w Parchatce, w którym zginęły trzy osoby, a dwie trafiły do szpitali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Przede wszystkim chcemy ustalić, kto prowadził audi. Zależy nam też na tym, żeby jak najdokładniej odtworzyć wypadek i chwile przed nim. Zwracamy się też do osób, które widziały zachowanie młodych mężczyzn podróżujących audi - mówi Marcin Koper z puławskiej policji.

Do wypadku doszło dzień przed Wigilią. Kierujący audi jechał w kierunku Kazimierza Dolnego. Na zakręcie wyprzedzał kilka pojazdów. Stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z busem. Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn, trzeci zmarł w drodze do szpitala (wszyscy to mieszkańcy gminy Wilków w powiecie opolskim). Dwóch pozostałych pozostaje nadal w szpitalach w Lublinie i Puławach.

- Świadków prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z puławskimi policjantami 81 889 02 10 - mówi Marcin Koper.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
D. / 3 stycznia 2015 r. o 22:22

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojedziesz i wrocisz,,,,nie nawidzę takiego gadania gdzie określa się tych co mieli wypadek ze jechali ...brawura... słuchajcie tak miała byc...ciezko jest pogodzić z myslą ze oni nie wrócą...oni tez mieli plan.. chcieli być z rodziną na wigilii...podzielić sie opłatkiem...świętować narodzenie Jezusa....pójść na pasterkę...mieli plan na sylwestra...i co nie dojechali...i oceniajcie nikogo jeżeli jestescie w sytuacji jaką odniosła rodzina....wigilia była smutku...żołoby...smutku....zamiast być na sylwestrzei szykować się na niego...byli chowani do grobu...nie zobaczyli o północy przywitania roku...mieli plany...marzenia jak my wszyscy...wyszli i nie wrócili...ci co przezyli walczą o życie...Proszę Was wszystkich nie oceniajcie glupimi ich komentarzami,,, zastanówcie się nad sensem życia...odmówcię za nich modlitwę...

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojed... rozwiń

Avatar
ks / 2 stycznia 2015 r. o 17:44

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...



Ciekawe czy byś to samo powiedziała jak by w tym samochodzie jechał twój brat, kolega, przyjaciel czy sąsiad? Nadal to by była selekca naturalna? Nadal by ci nie było ich szkoda? Nie za płakała byś, nie zatesknila za bliskimi ci ludźmi z którymi żyłas na co dzien? Daleko byś miała to co rodzice czują tych chłopaków? Zastanów się co piszesz za nim co kolwiek napiszesz...
Avatar
kara / 2 stycznia 2015 r. o 16:55

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...

Avatar
Anka / 29 grudnia 2014 r. o 21:19

Dwie osoby przebywa w szpitalu

Avatar
hynymyny / 29 grudnia 2014 r. o 20:44

selekcja naturalna XXI wieku :)

Avatar
kirk / 29 grudnia 2014 r. o 17:18

Przecież była informacja że czwarty w szpitalu zmarł. czy ja coś mylę?

Avatar
D. / 3 stycznia 2015 r. o 22:22

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojedziesz i wrocisz,,,,nie nawidzę takiego gadania gdzie określa się tych co mieli wypadek ze jechali ...brawura... słuchajcie tak miała byc...ciezko jest pogodzić z myslą ze oni nie wrócą...oni tez mieli plan.. chcieli być z rodziną na wigilii...podzielić sie opłatkiem...świętować narodzenie Jezusa....pójść na pasterkę...mieli plan na sylwestra...i co nie dojechali...i oceniajcie nikogo jeżeli jestescie w sytuacji jaką odniosła rodzina....wigilia była smutku...żołoby...smutku....zamiast być na sylwestrzei szykować się na niego...byli chowani do grobu...nie zobaczyli o północy przywitania roku...mieli plany...marzenia jak my wszyscy...wyszli i nie wrócili...ci co przezyli walczą o życie...Proszę Was wszystkich nie oceniajcie glupimi ich komentarzami,,, zastanówcie się nad sensem życia...odmówcię za nich modlitwę...

świetnie komentuję się o czyjejś tragedii...brawo...tylko teraz ci co komentujecie wyobrażcie sobie co czuje rodzina najbliżsi którzy ich znali...nie znacie dnia ani godziny kiedy wam cos sie stanie....wychodzisz do pracy szkoły jedziesz w gości skąd wiesz czy wrócisz do domu..piszecie że brawurowa jazda....czy znacie kogos kto jeżdzi przepisowo...ty...ty...czy ty...jeśtescie młodymi ludzmi...dorosłymi... w podeszłym wieku....jedziecie na impreze...jedziecie do rodziny na impreze wracacie do domu....jedziecie do wnuków skąd wiesz ze dojed... rozwiń

Avatar
ks / 2 stycznia 2015 r. o 17:44

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...



Ciekawe czy byś to samo powiedziała jak by w tym samochodzie jechał twój brat, kolega, przyjaciel czy sąsiad? Nadal to by była selekca naturalna? Nadal by ci nie było ich szkoda? Nie za płakała byś, nie zatesknila za bliskimi ci ludźmi z którymi żyłas na co dzien? Daleko byś miała to co rodzice czują tych chłopaków? Zastanów się co piszesz za nim co kolwiek napiszesz...
Avatar
kara / 2 stycznia 2015 r. o 16:55

Selekcja Naturalna nie szkoda ich dobrze że nie zrobili komuś krzywdy...

Avatar
Anka / 29 grudnia 2014 r. o 21:19

Dwie osoby przebywa w szpitalu

Avatar
hynymyny / 29 grudnia 2014 r. o 20:44

selekcja naturalna XXI wieku :)

Avatar
kirk / 29 grudnia 2014 r. o 17:18

Przecież była informacja że czwarty w szpitalu zmarł. czy ja coś mylę?

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kary za skandaliczne "przycięcie" 20 topoli. Urzędnicy z Radzynia Podlaskiego zawinili

Kary za skandaliczne "przycięcie" 20 topoli. Urzędnicy z Radzynia Podlaskiego zawinili

Sprawa ogołoconych topoli na miejskim targowisku jeszcze nie doczekała się finału. Burmistrz Jerzy Rębek ukarał jednak dwóch urzędników.

Warsztaty Terapii Zajęciowej znikną? Trzeba przynosić papier toaletowy, bo brakuje pieniędzy

Warsztaty Terapii Zajęciowej znikną? Trzeba przynosić papier toaletowy, bo brakuje pieniędzy

Tak źle, jak dzisiaj, nie było nigdy – mówią organizatorzy Warsztatów Terapii Zajęciowej, czyli miejsc, do których po ukończeniu szkół trafiają osoby z niepełnosprawnościami. I apelują o zwiększenie rządowego wsparcia, bez którego może być im ciężko o dalsze funkcjonowanie.

Z Paryża przez Lublin karetka dojedzie do Charkowa

Z Paryża przez Lublin karetka dojedzie do Charkowa

Za dwa dni powinna dotrzeć do ukraińskiego Charkowa (od niedawna miasta partnerskiego Lublina) karetka kupiona przez lubelskich przedsiębiorców. To używany pojazd z Paryża.

Firma zmienia siedzibę w Lublinie i będzie zatrudniać. Gdzie wysyłać CV?
zdjęcia
galeria

Firma zmienia siedzibę w Lublinie i będzie zatrudniać. Gdzie wysyłać CV?

Działająca w branży IT firma właśnie otworzyła nową siedzibę w Lublinie. Zatrudnia tu ok. 300 osób i mówi jasno, że chce dać pracę kolejnym.

Wernisaż wystawy malarstwa Andrzeja Gruszki w Centrum Kultury
zdjęcia
5 lipca 2022, 17:00
galeria

Wernisaż wystawy malarstwa Andrzeja Gruszki w Centrum Kultury

Prace w galerii Art. Brut można oglądać do 31 sierpnia.

 Matura 2022. Wyniki z Lublina, Zamościa, Chełma i powiatów województwa lubelskiego

Matura 2022. Wyniki z Lublina, Zamościa, Chełma i powiatów województwa lubelskiego

Tradycyjnie już najwyższe wyniki matur otrzymują absolwenci ogólniaków. W tym roku, po raz pierwszy swoją wiedzę sprawdzali też uczniowie szkół branżowych i to im egzamin poszedł najgorzej. A jak zdawano w poszczególnych powiatach lubelskiego?

Świdnicki Mundial 2022. Najstarszy uczestnik miał 82 lata!

Świdnicki Mundial 2022. Najstarszy uczestnik miał 82 lata!

Na Orliku Szkoły Podstawowej nr 5 rozegrany został Świdnicki Mundial 2022. Najstarszy uczestnik zawodów miał 82 lata.

W Lublinie powstało nowe centrum naukowe. Zajmie się historią twojej miejscowości

W Lublinie powstało nowe centrum naukowe. Zajmie się historią twojej miejscowości

Potrzebne jest nowoczesne opowiadanie o historii. Humanistyka cyfrowa daje nam ogromne szanse na stworzenie repozytorium wiedzy na temat przeszłości niemal każdej osady, wsi na Lubelszczyźnie, nawet tych już nieistniejących.

Szpital przy Kraśnickiej rusza z budową. Była też kamienna tablica z dwoma nazwiskami
galeria

Szpital przy Kraśnickiej rusza z budową. Była też kamienna tablica z dwoma nazwiskami

Szpital wykona więcej operacji, pomoże też większej liczbie pacjentów w najpoważniejszym stanie. Za nowy oddział szpitala przy al. Kraśnickiej, w którym będzie blok operacyjny i oddział intensywnej terapii, zapłaci głównie Unia Europejska.

Wypadek na drodze krajowej nr 17. Przewróciła się ciężarówka z końmi rzeźnymi

Wypadek na drodze krajowej nr 17. Przewróciła się ciężarówka z końmi rzeźnymi

Dwie osoby zostały ranne i zablokowany jest jeden pas ruchu na trasie Krasnystaw – Zamość.

Prokuratura nie zgadza się z kontrowersyjnym wyrokiem. Jej zdaniem to był gwałt na 14-latce

Prokuratura nie zgadza się z kontrowersyjnym wyrokiem. Jej zdaniem to był gwałt na 14-latce

Śledczy złożyli apelację od kontrowersyjnego wyroku, w którym sąd uznał, że seks z odurzoną i pijaną nastolatką nie był gwałtem. Poza tym dziewczyna wyglądała na starszą.

Czy da się dojechać stopem z Białki do Lublina? Oni to sprawdzili

Czy da się dojechać stopem z Białki do Lublina? Oni to sprawdzili

Złapanie autostopa nie jest trudne, ale często nie można zatrzymać kogoś, kto jedzie w danym kierunku – mówią harcerze, którzy musieli sprostać skomplikowanemu wyzwaniu.

Lublin. Projekt stadionu dla żużla. Podali cenę
galeria

Lublin. Projekt stadionu dla żużla. Podali cenę

Wiadomo ile życzy sobie poznańsko-wrocławskie konsorcjum, które jako jedyne zostało dopuszczone przez Ratusz do starań o kontrakt na zaprojektowanie nowego stadionu żużlowego.

"Fatima" oraz "Nędzarz i madame" - Kino w Bramie w Lublinie
8 lipca 2022, 21:00

"Fatima" oraz "Nędzarz i madame" - Kino w Bramie w Lublinie

W najbliższy weekend w ramach plenerowego kina przy ul. Królewskiej 3 będzie można zobaczyć filmy "Fatima" oraz "Nędzarz i madame". Organizatorzy zapraszają w piątek i sobotę o godz. 21.

Wypadek motocyklisty na S19. Wjechał w pojazd służby drogowej
zdjęcia
galeria

Wypadek motocyklisty na S19. Wjechał w pojazd służby drogowej

46-letni motocyklista z Finlandii jadąc drogą S19 z Lublina w stronę Janowa Lubelskiego nie zauważył przyczepy zabezpieczającej roboty drogowe. Mężczyzna jadący jednośladem przewrócił się. Na szczęście nie został poważnie ranny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!