Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

24 stycznia 2010 r.
21:36
Edytuj ten wpis

Budowa marektu wstrzymana. Mimo wyroku robotnicy pracują

0 17 A A

Już blisko miesiąc minął od wydania wyroku w sprawie wstrzymania budowy marketu Brico Depot. A robotnicy i tak dalej pracują na budowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyrok Wojewódzkiego Sadu Administracyjnego w Lublinie został wydany pod koniec grudnia. Uchylał pozwolenia na budowę dla Castoramy i jednocześnie nakazywał wstrzymanie prac.

– Kiedy tylko stwierdziliśmy, że mimo wyroku sądu prace trwają, wysłaliśmy pismo w tej sprawie do nadzoru budowlanego. Do tej pory nie mamy żadnego odzewu – mówi Anna Pawłowska z Urzędu Miasta Puławy.

Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka prace normalnie przebiegają. Robotnicy w ubiegłym tygodniu kończyli wykonywanie bocznej ściany sklepu od strony ul. Gościńczyk. Na szczycie ściany montowali kolorowe ozdobne elementy z blachy. Prace trwały też w środku obiektu.

Wojciech Tokarz, dyrektor ds. eksploatacji Brico Depot: Zgodnie z decyzją Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego prace budowlane prowadzone w związku z naszą inwestycją w Puławach zostały wstrzymane. Jednakże w trosce o bezpieczeństwo, prowadzone były niezbędne prace zabezpieczające miejsce budowy.

Nadzór budowlany zapowiedział oględziny na obiekcie dopiero na 28 stycznia. – Nie można było zaplanować ich wcześniej, bo mamy bardzo dużo różnych spraw, którymi się zajmujemy – tłumaczy Elżbieta Dudzińska, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Puławach.


Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 26 stycznia 2010 o 08:51
0
agresor napisał:
A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.


Ty tumanie!, w sprawie tego menela w Bronowicach też Sąd wydał wyrok nakazujący żeby rozebrać budynek. Sąd wydał też pięć innych wyroków dla tego faceta, który ma w nosie wszystko i wszystkich, a całe życie tylko kombinował, a ty prostaku zrób z niego bohatera! Świat ci za to podziękuje...


Ty tumanie!, w sprawie tego menela w Bronowicach też Sąd wydał wyrok nakazujący żeby rozebrać budynek. Sąd wydał też pięć innych wyroków dla tego faceta, który ma w nosie wszystko i wszystkich, a całe życie tylko kombinował, a ty prostaku zrób z niego bohatera! Świat ci za to podziękuje... rozwiń
Avatar
ibis / 26 stycznia 2010 o 08:41
0
agresor napisał:
A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.


No to uważaj żebyś sobie tych kaprawych oczek nie zasrał, a bluzgać to i ja umiem, zawszony teletubisiu. Na drzewo idź banany prostować, bo we łbie ci się pokiełbasiło od tej demokracji, ty zapluty karle, z fermentacją w kichach. Ty srasz bo ci się komuny zachciewa!


No to uważaj żebyś sobie tych kaprawych oczek nie zasrał, a bluzgać to i ja umiem, zawszony teletubisiu. Na drzewo idź banany prostować, bo we łbie ci się pokiełbasiło od tej demokracji, ty zapluty karle, z fermentacją w kichach. Ty srasz bo ci się komuny zachciewa! rozwiń
Avatar
H2O2 / 26 stycznia 2010 o 08:02
0
agresor napisał:
A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.

Zwróć uwagę, że ten facet nie miał pozwolenia na budowę a Castorama takowe posiada. Większość z was nie ma pojęcia o przepisach a zabieracie głos, ale to normalne bo Polak zna się na wszystkim.

Zwróć uwagę, że ten facet nie miał pozwolenia na budowę a Castorama takowe posiada. Większość z was nie ma pojęcia o przepisach a zabieracie głos, ale to normalne bo Polak zna się na wszystkim. rozwiń
Avatar
t-2 / 26 stycznia 2010 o 07:04
0
ON napisał:
Jakie plany, jakie pozwolenie, jakie prawo? dla kogo to prawo ja sie pytam?
dla tych którzy potrafia je obchodzić?
czlowieka w Bronowicach zniszczyli, a tutaj? prawo nie obowiązuje? nawet wyrok Sądu?
jedno jest pewne kazdy z nas szarych ludzi bylby juz przekreslony...
szkoda tylko takiego fajnego terenu w centrum miasta.[/quote]
Masz rację, a taki deb*** niejaki -Ami- pisze, że MY - czyli ci, którzy tak sądzą to ciemnogród:
[quote name='ami' post='223221' date='25.01.2010, 10:59:40'](...)Wszystkich, którzy cokolwiek robią w tym regionie to byście na suchej gałęzi powywieszali, oczywiście .... anonimowo, tacy jesteście :prowokatorzy i anarchiści, a na koniec włożylibyście
swoją rękę do nocnika... C i e m n o g r ó d ! ! !

Gnida jakaś - trzyma stronę tego zasranego Nadzoru Budowlanego.

Gościu Ami, jak jesteś taki odważny, to podaj swoje namiary. Pisze głąb, że anonimowi jesteśmy, a sam podpisał się AMI. Gnido ty.

Gnida jakaś - trzyma stronę tego zasranego Nadzoru Budowlanego.

Gościu Ami, jak jesteś taki odważny, to podaj swoje namiary. Pisze głąb, że anonimowi jesteśmy, a sam podpisał się AMI. Gnido ty. rozwiń
Avatar
agresor / 26 stycznia 2010 o 07:00
0
ami napisał:
Po co to pyskować po próżnicy ? Macie tyle do powiedzenia co nic ! A gęba wam się nie zamyka, jak na jarmarku. Wszystkich, którzy cokolwiek robią w tym regionie to byście na suchej gałęzi powywieszali, oczywiście .... anonimowo, tacy jesteście :prowokatorzy i anarchiści, a na koniec włożylibyście
swoją rękę do nocnika... C i e m n o g r ó d ! ! !

A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.

A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu. rozwiń
Avatar
una / 25 stycznia 2010 o 20:03
0
Otóż to, zarówno Biedronka w Bochotnicy, jak i Castorama w Puławach nie są w świetle prawa samowolami budowlanymi, dlatego inaczej się je traktuje aniżeli budynek mieszkalny w Bronowicach gdzie facet nie dość, że miał w nosie wszelkie pozwolenia, to jeszcze utrudniał egzekwowanie prawa, mataczył i wprost ośmieszał, nie tyle urzędników, co praworządne Państwo. Kpił sobie ze wszystkiego, a później przed mediami robił lament i marny teatr. Czyżby media (dziennik wschodni) zamierzały lansować hasło : "róbta co chceta !", bo właśnie tak (niestety) wyszło. O to ja osobiście mam pretensję. Pawle! zastanów się w jakim świetle pokazujesz rzeczywistość i jak ją pokazujesz. Przewrotność ma swoje granice... Tę inspektor to już tak obluzgali kompostem i to dzięki T W O J E M U kreowaniu rzeczywistości (gratuluję!), a miałeś przecież pełną informację i dobrze wiesz ilu ludzi do nadzoru przychodzi i ilu wychodzi zadowolonych, bo są po prostu w porządku. Bo ta znienawidzona i jej pracownicy właśnie pracują po to żeby porządek w Powiecie Puławskim był. Pracuje na takich zarąbistych przepisach i wobec ludzi, którzy mają określoną mentalność. Pokaż mi takiego, który wszystkim dogodził?! Więc jeśli nie chcecie pomóc i tak kochacie bałagan, to miejcie go na użytek własny, a przynajmniej nie przeszkadzajcie innym. Pieniądze to nie wszystko, jest jeszcze jakiś cel i z całą pewnością nie jest to anarchia i bezhołowie.
Otóż to, zarówno Biedronka w Bochotnicy, jak i Castorama w Puławach nie są w świetle prawa samowolami budowlanymi, dlatego inaczej się je traktuje aniżeli budynek mieszkalny w Bronowicach gdzie facet nie dość, że miał w nosie wszelkie pozwolenia, to jeszcze utrudniał egzekwowanie prawa, mataczył i wprost ośmieszał, nie tyle urzędników, co praworządne Państwo. Kpił sobie ze wszystkiego, a później przed mediami robił lament i marny teatr. Czyżby media (dziennik wschodni) zamierzały lansować hasło : "róbta co chceta !", bo właśn... rozwiń
Avatar
ON / 25 stycznia 2010 o 19:31
0
Jakie plany, jakie pozwolenie, jakie prawo? dla kogo to prawo ja sie pytam?
dla tych którzy potrafia je obchodzić?
czlowieka w Bronowicach zniszczyli, a tutaj? prawo nie obowiązuje? nawet wyrok Sądu?
jedno jest pewne kazdy z nas szarych ludzi bylby juz przekreslony...
szkoda tylko takiego fajnego terenu w centrum miasta.
Avatar
LBN / 25 stycznia 2010 o 19:25
0
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
~Bobi~ / 25 stycznia 2010 o 18:21
0
I dobrze niech dalej kończą roboty. Chyba "węszę podobną sytuację do tej w "Bochotnicy k/Nałęczowa.
Niech powstaje taki sklep Castoramy w centrum bo jest bardzo potrzebny- ale konkurencja dobrze się koło tego kręci żeby uniemożliwić otwarcie.
Dlaczego u nas jest takie draństwo i zawiść- chyba mieli plany, pozwolenie na budowę- zanim zaczęli trzeba było nie pozwolić jeśli coś jest nie tak.
Avatar
tab / 25 stycznia 2010 o 14:50
0
Muszę przyznać, że redaktor podsyca sensacje, bo kiedy robi się afera to on i cała redakcja dobrze zarabiają, nakład rozchodzi się i jest kasa. Ta inspektor, starosta czy prezydent wcale nie są ważni, ważne, że się robi zadymę. Jak fajnie byłoby gdyby którąś z tych osób trafiła apopleksja, a zwłaszcza publicznie. Oj byłoby co obgadywać i o czym pisać! Skarb Państwa, Inwestor, biedni robotnicy budowlani lub ci, którzy liczą na zatrudnienie w nowym obiekcie też nie są ważni ich to i życie to nic ... Ważne jest to co objawi redakcja dziennika wschodniego, a że przy okazji zrobi dużo krzywdy ? To przecież nie ważne, ważna jest kariera i kasa.
Muszę przyznać, że redaktor podsyca sensacje, bo kiedy robi się afera to on i cała redakcja dobrze zarabiają, nakład rozchodzi się i jest kasa. Ta inspektor, starosta czy prezydent wcale nie są ważni, ważne, że się robi zadymę. Jak fajnie byłoby gdyby którąś z tych osób trafiła apopleksja, a zwłaszcza publicznie. Oj byłoby co obgadywać i o czym pisać! Skarb Państwa, Inwestor, biedni robotnicy budowlani lub ci, którzy liczą na zatrudnienie w nowym obiekcie też nie są ważni ich to i życie to nic ... Ważne jest to co objawi redakcja dzienn... rozwiń
Avatar
olo / 26 stycznia 2010 o 08:51
0
agresor napisał:
A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.


Ty tumanie!, w sprawie tego menela w Bronowicach też Sąd wydał wyrok nakazujący żeby rozebrać budynek. Sąd wydał też pięć innych wyroków dla tego faceta, który ma w nosie wszystko i wszystkich, a całe życie tylko kombinował, a ty prostaku zrób z niego bohatera! Świat ci za to podziękuje...


Ty tumanie!, w sprawie tego menela w Bronowicach też Sąd wydał wyrok nakazujący żeby rozebrać budynek. Sąd wydał też pięć innych wyroków dla tego faceta, który ma w nosie wszystko i wszystkich, a całe życie tylko kombinował, a ty prostaku zrób z niego bohatera! Świat ci za to podziękuje... rozwiń
Avatar
ibis / 26 stycznia 2010 o 08:41
0
agresor napisał:
A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.


No to uważaj żebyś sobie tych kaprawych oczek nie zasrał, a bluzgać to i ja umiem, zawszony teletubisiu. Na drzewo idź banany prostować, bo we łbie ci się pokiełbasiło od tej demokracji, ty zapluty karle, z fermentacją w kichach. Ty srasz bo ci się komuny zachciewa!


No to uważaj żebyś sobie tych kaprawych oczek nie zasrał, a bluzgać to i ja umiem, zawszony teletubisiu. Na drzewo idź banany prostować, bo we łbie ci się pokiełbasiło od tej demokracji, ty zapluty karle, z fermentacją w kichach. Ty srasz bo ci się komuny zachciewa! rozwiń
Avatar
H2O2 / 26 stycznia 2010 o 08:02
0
agresor napisał:
A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.

Zwróć uwagę, że ten facet nie miał pozwolenia na budowę a Castorama takowe posiada. Większość z was nie ma pojęcia o przepisach a zabieracie głos, ale to normalne bo Polak zna się na wszystkim.

Zwróć uwagę, że ten facet nie miał pozwolenia na budowę a Castorama takowe posiada. Większość z was nie ma pojęcia o przepisach a zabieracie głos, ale to normalne bo Polak zna się na wszystkim. rozwiń
Avatar
t-2 / 26 stycznia 2010 o 07:04
0
ON napisał:
Jakie plany, jakie pozwolenie, jakie prawo? dla kogo to prawo ja sie pytam?
dla tych którzy potrafia je obchodzić?
czlowieka w Bronowicach zniszczyli, a tutaj? prawo nie obowiązuje? nawet wyrok Sądu?
jedno jest pewne kazdy z nas szarych ludzi bylby juz przekreslony...
szkoda tylko takiego fajnego terenu w centrum miasta.[/quote]
Masz rację, a taki deb*** niejaki -Ami- pisze, że MY - czyli ci, którzy tak sądzą to ciemnogród:
[quote name='ami' post='223221' date='25.01.2010, 10:59:40'](...)Wszystkich, którzy cokolwiek robią w tym regionie to byście na suchej gałęzi powywieszali, oczywiście .... anonimowo, tacy jesteście :prowokatorzy i anarchiści, a na koniec włożylibyście
swoją rękę do nocnika... C i e m n o g r ó d ! ! !

Gnida jakaś - trzyma stronę tego zasranego Nadzoru Budowlanego.

Gościu Ami, jak jesteś taki odważny, to podaj swoje namiary. Pisze głąb, że anonimowi jesteśmy, a sam podpisał się AMI. Gnido ty.

Gnida jakaś - trzyma stronę tego zasranego Nadzoru Budowlanego.

Gościu Ami, jak jesteś taki odważny, to podaj swoje namiary. Pisze głąb, że anonimowi jesteśmy, a sam podpisał się AMI. Gnido ty. rozwiń
Avatar
agresor / 26 stycznia 2010 o 07:00
0
ami napisał:
Po co to pyskować po próżnicy ? Macie tyle do powiedzenia co nic ! A gęba wam się nie zamyka, jak na jarmarku. Wszystkich, którzy cokolwiek robią w tym regionie to byście na suchej gałęzi powywieszali, oczywiście .... anonimowo, tacy jesteście :prowokatorzy i anarchiści, a na koniec włożylibyście
swoją rękę do nocnika... C i e m n o g r ó d ! ! !

A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu.

A co powiesz jełopie na rozebrany dom jednorodzinny przez NADZÓR? Człowiekowi raz dwa rozbiorą, a wielkiej nielegalnej budowy nie ruszają. Widać to ci się podoba jak człowieka krzywdzą, a instytucji nie ruszają. Jeśli była mowa o nielegalnej budowie, to prawo WINNO obowiązywać każdego, a nie byle człowieka rozbiorą do golasa, a CASTORAMY nie ruszają? PODOBA CI SIĘ? Ja sram na takie Państwo i takich jego obrońców jak Ty szmaciarzu. rozwiń
Avatar
una / 25 stycznia 2010 o 20:03
0
Otóż to, zarówno Biedronka w Bochotnicy, jak i Castorama w Puławach nie są w świetle prawa samowolami budowlanymi, dlatego inaczej się je traktuje aniżeli budynek mieszkalny w Bronowicach gdzie facet nie dość, że miał w nosie wszelkie pozwolenia, to jeszcze utrudniał egzekwowanie prawa, mataczył i wprost ośmieszał, nie tyle urzędników, co praworządne Państwo. Kpił sobie ze wszystkiego, a później przed mediami robił lament i marny teatr. Czyżby media (dziennik wschodni) zamierzały lansować hasło : "róbta co chceta !", bo właśnie tak (niestety) wyszło. O to ja osobiście mam pretensję. Pawle! zastanów się w jakim świetle pokazujesz rzeczywistość i jak ją pokazujesz. Przewrotność ma swoje granice... Tę inspektor to już tak obluzgali kompostem i to dzięki T W O J E M U kreowaniu rzeczywistości (gratuluję!), a miałeś przecież pełną informację i dobrze wiesz ilu ludzi do nadzoru przychodzi i ilu wychodzi zadowolonych, bo są po prostu w porządku. Bo ta znienawidzona i jej pracownicy właśnie pracują po to żeby porządek w Powiecie Puławskim był. Pracuje na takich zarąbistych przepisach i wobec ludzi, którzy mają określoną mentalność. Pokaż mi takiego, który wszystkim dogodził?! Więc jeśli nie chcecie pomóc i tak kochacie bałagan, to miejcie go na użytek własny, a przynajmniej nie przeszkadzajcie innym. Pieniądze to nie wszystko, jest jeszcze jakiś cel i z całą pewnością nie jest to anarchia i bezhołowie.
Otóż to, zarówno Biedronka w Bochotnicy, jak i Castorama w Puławach nie są w świetle prawa samowolami budowlanymi, dlatego inaczej się je traktuje aniżeli budynek mieszkalny w Bronowicach gdzie facet nie dość, że miał w nosie wszelkie pozwolenia, to jeszcze utrudniał egzekwowanie prawa, mataczył i wprost ośmieszał, nie tyle urzędników, co praworządne Państwo. Kpił sobie ze wszystkiego, a później przed mediami robił lament i marny teatr. Czyżby media (dziennik wschodni) zamierzały lansować hasło : "róbta co chceta !", bo właśn... rozwiń
Avatar
ON / 25 stycznia 2010 o 19:31
0
Jakie plany, jakie pozwolenie, jakie prawo? dla kogo to prawo ja sie pytam?
dla tych którzy potrafia je obchodzić?
czlowieka w Bronowicach zniszczyli, a tutaj? prawo nie obowiązuje? nawet wyrok Sądu?
jedno jest pewne kazdy z nas szarych ludzi bylby juz przekreslony...
szkoda tylko takiego fajnego terenu w centrum miasta.
Avatar
LBN / 25 stycznia 2010 o 19:25
0
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
~Bobi~ / 25 stycznia 2010 o 18:21
0
I dobrze niech dalej kończą roboty. Chyba "węszę podobną sytuację do tej w "Bochotnicy k/Nałęczowa.
Niech powstaje taki sklep Castoramy w centrum bo jest bardzo potrzebny- ale konkurencja dobrze się koło tego kręci żeby uniemożliwić otwarcie.
Dlaczego u nas jest takie draństwo i zawiść- chyba mieli plany, pozwolenie na budowę- zanim zaczęli trzeba było nie pozwolić jeśli coś jest nie tak.
Avatar
tab / 25 stycznia 2010 o 14:50
0
Muszę przyznać, że redaktor podsyca sensacje, bo kiedy robi się afera to on i cała redakcja dobrze zarabiają, nakład rozchodzi się i jest kasa. Ta inspektor, starosta czy prezydent wcale nie są ważni, ważne, że się robi zadymę. Jak fajnie byłoby gdyby którąś z tych osób trafiła apopleksja, a zwłaszcza publicznie. Oj byłoby co obgadywać i o czym pisać! Skarb Państwa, Inwestor, biedni robotnicy budowlani lub ci, którzy liczą na zatrudnienie w nowym obiekcie też nie są ważni ich to i życie to nic ... Ważne jest to co objawi redakcja dziennika wschodniego, a że przy okazji zrobi dużo krzywdy ? To przecież nie ważne, ważna jest kariera i kasa.
Muszę przyznać, że redaktor podsyca sensacje, bo kiedy robi się afera to on i cała redakcja dobrze zarabiają, nakład rozchodzi się i jest kasa. Ta inspektor, starosta czy prezydent wcale nie są ważni, ważne, że się robi zadymę. Jak fajnie byłoby gdyby którąś z tych osób trafiła apopleksja, a zwłaszcza publicznie. Oj byłoby co obgadywać i o czym pisać! Skarb Państwa, Inwestor, biedni robotnicy budowlani lub ci, którzy liczą na zatrudnienie w nowym obiekcie też nie są ważni ich to i życie to nic ... Ważne jest to co objawi redakcja dzienn... rozwiń