Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

28 grudnia 2014 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Coraz więcej nowych mieszkań powstaje w Puławach

2 12 A A

Swój blok przy ul. Centralnej w Puławach kończy Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, trwa budowa osiedla Atrium oraz bloku firmy Axxeco, a kilka tygodni temu z nową inwestycją przy ul. Uroczej wystartowała SM Zawiślanka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obecnie na pięciu placach budowy w Puławach swoje bloki stawiają trzy spółdzielnie mieszkaniowe i dwie prywatne firmy deweloperskie. W sumie w ciągu dwóch lat w Puławach do użytku zostaną oddane 134 nowe mieszkania.

Jako pierwsza swoją inwestycję zakończy Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, która przy ul. Centralnej w ścisłym centrum miasta odda do użytku 24 lokale. - Wykonawca do końca roku zakończy roboty budowlane. Obecnie sprzedanych mamy 60 procent mieszkań - mówi Zenon Golmento, wiceprezes PSM.

W następnej kolejności budowę nowego bloku zakończy SM "Południe", która jesienią przyszłego roku odda do użytku 12 nowych mieszkań przy ul. Żeromskiego. W styczniu 2016 roku gotowe mają być już także dwa pierwsze bloki nowego osiedla Atrium przy ul. Spacerowej, za które odpowiada lubelska spółka TBV. Miesiąc później budowę swojego dwupiętrowego bloku przy ul. Uroczej zakończy SM "Zawiślanka". W tym samym roku do użytku zostanie oddany także czteropiętrowy blok przy ul. Sosnowej od pomorskiego dewelopera Axxeco.
Inwestorzy nie narzekają na brak zainteresowania ze strony nabywców i już zapowiadają kolejne inwestycje.
- Większość mieszkań mamy już zarezerwowanych - przyznaje prezes SM "Zawiślanka" Adam Doraczyński, który na os. Górna-Kolejowa po zakończeniu prac związanych z inwestycją przy ul. Uroczej, planuje budowę kolejnego bloku przy ul. Kwiatowej.

Kolejne bloki chcą postawić także pozostali inwestorzy. SM "Południe" po zakończeniu pierwszego bloku, przy ul. Żeromskiego zapowiada następny. Kontynuacji należy spodziewać się także od TBV, które do budowanych obecnie dwóch bloków w przyszłości chce dołączyć trzy kolejne.

Na razie budowę kolejnych bloków wyklucza jedynie PSM. - Podaż nowych mieszkań w Puławach w ciągu najbliższych lat, według naszego rozeznania, nie tylko zaspokoi zapotrzebowanie, ale także je przekroczy - przyznał wiceprezes tej spółdzielni, Zenon Golmento.

Nowe mieszkania w Puławach w budowie
Grudzień 2014 - 24 mieszkania od PSM (ul. Centralna)
Jesień 2015 - 12 mieszkań od SM Południe (ul. Żeromskiego)
Styczeń 2016 - 36 mieszkań od TBV (ul. Spacerowa)
Luty 2016 - 25 mieszkań od SM Zawiślanka (ul. Urocza)
2016 rok - 37 mieszkań od Axxeco (ul. Sosnowa)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 24 kwietnia 2015 o 10:18
0

pewnie miasta bo przecie nie dewelopera. kupujacy pewnie nie wiedza z czym to sie nawet je phe

Avatar
Iza / 13 stycznia 2015 o 15:47
0

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Chyba nie masz rozeznania jaki jest koszt zakupu działki (wcale w nie najbliższej okolicy Puław), z jakimś możliwym dojazdem. No ewentualnie tania działka, daleko w polach i traktor? Wtedy to już na pewno sąsiada nie usłyszysz :)

Avatar
Gość / 1 stycznia 2015 o 15:14
0

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumien

Niby gdzie mają uciekać?

Avatar
ania / 31 grudnia 2014 o 17:55
0

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumienie.

Avatar
zet / 31 grudnia 2014 o 10:15
0
Poruszcie również sprawę cen bo według mnie mieszkania w Puława ch są mocno przestrzelone. Tak samo jak opłaty za ciepło, wodę itp.
Avatar
ja / 30 grudnia 2014 o 09:05
0

a może ktoś poruszy temat do kogo należy grunt na którym buduje sobie deweloper na spacerowej?

Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:42
0

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

rozwiń
Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:40
0

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Avatar
spacerowicz / 28 grudnia 2014 o 21:18
0

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Avatar
developer / 28 grudnia 2014 o 20:45
0

Zagiel Dom na Spacerowej + 36 lokali , a Mak Dom na Sosnowej + 21 , przy Sieroszewskiego + 24 ....... słabe rozeznanie Redaktorze , albo artykuł sponsorowany........

Avatar
anka / 24 kwietnia 2015 o 10:18
0

pewnie miasta bo przecie nie dewelopera. kupujacy pewnie nie wiedza z czym to sie nawet je phe

Avatar
Iza / 13 stycznia 2015 o 15:47
0

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Chyba nie masz rozeznania jaki jest koszt zakupu działki (wcale w nie najbliższej okolicy Puław), z jakimś możliwym dojazdem. No ewentualnie tania działka, daleko w polach i traktor? Wtedy to już na pewno sąsiada nie usłyszysz :)

Avatar
Gość / 1 stycznia 2015 o 15:14
0

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumien

Niby gdzie mają uciekać?

Avatar
ania / 31 grudnia 2014 o 17:55
0

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumienie.

Avatar
zet / 31 grudnia 2014 o 10:15
0
Poruszcie również sprawę cen bo według mnie mieszkania w Puława ch są mocno przestrzelone. Tak samo jak opłaty za ciepło, wodę itp.
Avatar
ja / 30 grudnia 2014 o 09:05
0

a może ktoś poruszy temat do kogo należy grunt na którym buduje sobie deweloper na spacerowej?

Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:42
0

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

rozwiń
Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:40
0

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Avatar
spacerowicz / 28 grudnia 2014 o 21:18
0

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Avatar
developer / 28 grudnia 2014 o 20:45
0

Zagiel Dom na Spacerowej + 36 lokali , a Mak Dom na Sosnowej + 21 , przy Sieroszewskiego + 24 ....... słabe rozeznanie Redaktorze , albo artykuł sponsorowany........

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Złe wiadomości dla Portu Lotniczego Lublin. Znika kolejne połączenie

Złe wiadomości dla Portu Lotniczego Lublin. Znika kolejne połączenie 1 0

Linie lotnicze Wizz Air zawieszają połączenie z Lublina do Kijowa Żulan. Ostatni lot do stolicy Ukrainy wykonają 24 października.

„Domowy Szpital” w Białej Podlaskiej

„Domowy Szpital” w Białej Podlaskiej 0

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej powstał pierwszy w tej części kraju innowacyjny Ośrodek Opieki Medycznej „Domowy Szpital”, w którym świadczymy opiekę stacjonarną i domową dla osób starszych i przewlekle chorych.

Gmina Baranów inwestuje w mieszkańców

Gmina Baranów inwestuje w mieszkańców 1

Gmina Baranów jest jedną z mniejszych jednostek samorządu terytorialnego w powiecie puławskim. Brak dużych zakładów przemysłowych, znaczących obiektów kultury materialnej, bazy turystycznej, od zawsze determinowały Baranów jako gminę mniej atrakcyjną pod względem inwestycyjnym – pozostającą na uboczu Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Puław czy Janowca. Na przestrzeni ostatnich dwunastu lat ten stan uległ jednak radykalnej poprawie.

Prezydent Puław do wyborów samorządowych bez dotychczasowego ugrupowania. Nowa nazwa

Prezydent Puław do wyborów samorządowych bez dotychczasowego ugrupowania. Nowa nazwa 0 1

Janusz Grobel, prezydent Puław, w wyborach samorządowych nie będzie kandydatem Porozumienia Samorządowego Prawicy Puławskiej. Założył własny komitet -  KWW Janusza Grobla Samorządowcy.

Naszą misją jest porozumienie

Naszą misją jest porozumienie 0

Z Anną Augustyniak, sekretarz województwa rozmawiamy o tym, jak w każdej dziedzinie życia społecznego ważny jest dialog.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [17-19.08]
17 sierpnia 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [17-19.08] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Jedną z najgłośniejszych premier kinowych nadchodzącego weekendu będzie polsko-brytyjska produkcja 303. Bitwa o Anglię. Wśród nowości będą także komedie (Szpieg, który mnie rzucił), horrory (Slender Man) i kino familijne (Krzysiu, gdzie jesteś?).

Jarmark Jagielloński już trwa. Pajda chleba, rzeźbiona mysz, a może słomkowy kapelusz?
galeria

Jarmark Jagielloński już trwa. Pajda chleba, rzeźbiona mysz, a może słomkowy kapelusz? 0 0

Kolejka po chleb, kuźnia przed Ratuszem, Stare Miasto już za ciasne, gra muzyka. To znaczy, że się zaczął Jarmark Jagielloński

Wybory samorządowe w powiecie lubelskim. Kto wybierze mniej, a kto więcej radnych

Wybory samorządowe w powiecie lubelskim. Kto wybierze mniej, a kto więcej radnych 0 0

Najbliższe wybory samorządowe do Rady Powiatu w Lublinie odbędą się na podobnych zasadach, jak cztery lata temu, ale w dwóch okręgach zmieni się liczba mandatów do uzyskania przez kandydatów.

Tragiczny wypadek lotniczy. Zginął mężczyzna uderzony podwoziem awionetki

Tragiczny wypadek lotniczy. Zginął mężczyzna uderzony podwoziem awionetki 4 0

Do tragedii doszło w czwartek w miejscowości Smerek (woj. podkarpackie). 46-letni mężczyzna, stojący na łące, został uderzony podwoziem przelatującej nad ziemią awionetki. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł - podaje Podkarpacka Policja.

Konrad Gaca nie żyje. Jest już wstępna przyczyna śmierci 42-latka

Konrad Gaca nie żyje. Jest już wstępna przyczyna śmierci 42-latka 0 4

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. Zwłoki 42-latka znaleziono w czwartek rano, w jego domu. Znany w całym kraju promotor zdrowego stylu życia miał 42-lata.

Nasi naukowcy docenieni. "Takim wynikiem może pochwalić się niewiele szkół wyższych w kraju"

Nasi naukowcy docenieni. "Takim wynikiem może pochwalić się niewiele szkół wyższych w kraju" 0 1

Naukowcy z Lublina zostali docenieni w dziewiątej edycji programu LIDER. Wśród dofinansowanych projektów znalazły się cztery z Politechniki Lubelskiej i jeden z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

Zatankował i uciekł. Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję [wideo]
film

Zatankował i uciekł. Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję [wideo] 11 6

Zatankował i odjechał bez płacenia. To nie pierwszy taki wyczyn mężczyzny. Teraz szuka go policja.

MKS Perła gra na Węgrzech, na początek porażka

MKS Perła gra na Węgrzech, na początek porażka 2 2

MKS Perła wyjechał na Węgry, żeby rozegrać kolejne mecze kontrolne. Mistrzynie Polski będą miały okazję zmierzyć się z mocnymi rywalami. Pierwsze starcie z Kisvardai KC zakończyło się wygraną rywalek 24:20