Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 listopada 2019 r.
12:58

Dostawca pizzy rozwoził coś jeszcze. Grozi mu więzienie

25 24 A A

Policjanci zatrzymali 22-letniego dostawcę pizzy. Jak się okazało, poza nią dostarczał także marihuanę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 22-latek wpadł w sobotę w Puławach. Policjanci obserwowali go jakiegoś czasu. Podejrzewali, że rozwozi nie tylko jedzenie. Potwierdziło się. Poza pizzą mieszkaniec Puław miał w samochodzie słoik, a w nim kilkanaście torebek z suszem konopi.

Młody mężczyzna ma teraz spore problemy. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Został objęty dozorem policyjnym.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kd / 13 listopada 2019 o 03:29
+6
Dlaczego pan Prezes Jarosław Kaczyński z PiS podejrzany o przyjęcie łapówki 50.000 zlotych za płatną projekcję nie zrzekł się immunitetu? Ja bym to zrobił na Jego miescu! A pan poseł Krzysztof Szulowski z PiS też chroni się jako przestepca za immunitetem! Szulowski to moralny tchórz i oszust! Człowiek bez odrobiny honoru! Moralny degenerat z PiS! Szuja!
 Masz nasrane w głowie skoro wszystko sprowadzasz do polityki nawet zarzut dla faceta od pizzy.
Avatar
Gość / 12 listopada 2019 o 20:25
+6
Eh, że też człowiek zawsze dowie się po czasie.
Avatar
Artek / 12 listopada 2019 o 17:21
+6
Która to pizzeria? bym coś zamowil
 Remiza
Avatar
Mieszkaniec / 12 listopada 2019 o 19:00
+5
Pizza wege z ziołami miała najwieksze wzięcie a to dobre.
Avatar
Gość / 12 listopada 2019 o 14:30
+4
No ja zawsze zamawiam pizzę z rukolą.
Avatar
Gość / 12 listopada 2019 o 23:43
+3
Żądam dekomunizacji Prokuratury i Sądów. Wszystkich wyrzuciłbym na zbitą mordę na bruk i pozbawił wszelkich emerytur. Niech stare komuchy szukają w smietnikach i niech te nieroby z tzn. "wymiaru sprawiedliwości" wezmą się za uczciwą pracę. Do pracy w Sądach i Prokuraturze zatrudnić młodych łudzi po prawie którzy nie mają pracy. A stare komunistyczne klany rodzinne sędziów i prokuratorów na zbitą mordę na bruk! Wszystkich!
Avatar
Konsument / 12 listopada 2019 o 22:55
+3
No i komu to przeszkadzało?
Avatar
Gość / 12 listopada 2019 o 16:22
+3
Która to pizzeria? bym coś zamowil
Avatar
Gość / 14 listopada 2019 o 09:52
+2
To nie narkotyki, to takie dodatki do pizzy... he he
Avatar
Gość / 14 listopada 2019 o 23:20
0
Coś ci się w tym pustaku POkręciło.
 W jakim pustaku Drogi Przyjacielu? Pozdrawiam serdecznie Ciebie mój Drogi Przyjacielu!
Avatar
Gość / 14 listopada 2019 o 23:20
0
Coś ci się w tym pustaku POkręciło.
 W jakim pustaku Drogi Przyjacielu? Pozdrawiam serdecznie Ciebie mój Drogi Przyjacielu!
Avatar
Gość / 14 listopada 2019 o 09:52
+2
To nie narkotyki, to takie dodatki do pizzy... he he
Avatar
przyjaciel / 14 listopada 2019 o 07:54
0
Coś ci się w tym pustaku POkręciło.
Avatar
Gość / 13 listopada 2019 o 22:47
-1
Dlaczego pan Prezes Jarosław Kaczyński z PiS podejrzany o przyjęcie łapówki 50.000 zlotych za płatną projekcję nie zrzekł się immunitetu? Ja bym to zrobił na Jego miescu! A pan poseł Krzysztof Szulowski z PiS też chroni się jako przestepca za immunitetem! Szulowski to moralny tchórz i oszust! Człowiek bez odrobiny honoru! Moralny degenerat z PiS! Szuja!
Masz nasrane w głowie skoro wszystko sprowadzasz do polityki nawet zarzut dla faceta od pizzy.
 Postaw mi jeden Przyjacielu merytoryczny zarzut. Podnioslem kwestię tego, że polski tzn. "wymiar sprawiedliwości" zajmuje się drobnymi przestępcami ale prawo nie jest równe dla wszystkich! Uprzywilejowana kasta kolejnej rządzącej kliki jest zawsze ponad prawem. Na dzień dzisiejszy rządząca kasta to komuch z PiS obludnie udający Polaków i polskich patriotów. Czyż nie mam racji mój Drogi Przyjacielu?
 Postaw mi jeden Przyjacielu merytoryczny zarzut. Podnioslem kwestię tego, że polski tzn. "wymiar sprawiedliwości" zajmuje się drobnymi przestępcami ale prawo nie jest równe dla wszystkich! Uprzywilejowana kasta kolejnej rządzącej kliki jest zawsze ponad prawem. Na dzień dzisiejszy rządząca kasta to komuch z PiS obludnie udający Polaków i polskich patriotów. Czyż nie mam racji mój Drogi Przyjacielu? rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2019 o 22:44
-2
Dlaczego pan Prezes Jarosław Kaczyński z PiS podejrzany o przyjęcie łapówki 50.000 zlotych za płatną projekcję nie zrzekł się immunitetu? Ja bym to zrobił na Jego miescu! A pan poseł Krzysztof Szulowski z PiS też chroni się jako przestepca za immunitetem! Szulowski to moralny tchórz i oszust! Człowiek bez odrobiny honoru! Moralny degenerat z PiS! Szuja!
 Komuchy z PiS są takim samym moralnym dnem jako komuchy z PZPR!
Avatar
ojefj / 13 listopada 2019 o 20:56
0
Czyżby Cezary wrócił na forum?
Odsiedział i wrócił. Tylko mieszkać nie ma gdzie i chyba liczy znów na państwowe lokum.
 bęzie tam obracał twoją starą 
Avatar
Znajomy / 13 listopada 2019 o 11:49
0
Czyżby Cezary wrócił na forum?
  Odsiedział i wrócił. Tylko mieszkać nie ma gdzie i chyba liczy znów na państwowe lokum.
Avatar
Kamil / 13 listopada 2019 o 11:32
0
Czyżby Cezary wrócił na forum?
Avatar
kd / 13 listopada 2019 o 03:29
+6
Dlaczego pan Prezes Jarosław Kaczyński z PiS podejrzany o przyjęcie łapówki 50.000 zlotych za płatną projekcję nie zrzekł się immunitetu? Ja bym to zrobił na Jego miescu! A pan poseł Krzysztof Szulowski z PiS też chroni się jako przestepca za immunitetem! Szulowski to moralny tchórz i oszust! Człowiek bez odrobiny honoru! Moralny degenerat z PiS! Szuja!
 Masz nasrane w głowie skoro wszystko sprowadzasz do polityki nawet zarzut dla faceta od pizzy.
Avatar
ffff / 13 listopada 2019 o 03:28
-3
Gdyby dealer narkotyków był z PiS to natychmiast Policja i Prokuratura sprawę zamiotła by pod dywan. Jak przestępstwo popełnia przestępca z danej opcji trzymającej władzę to natychmiast zregenerowany "wymiar sprawiedliwości" sprawę karną zamiata pod dywan! A przecież prawo powinno być równe dla wszystkich! Znieść wszelkie immunitety posłów, senatorów, sędziów i prokuratorów!
 Niezależnie z jakiej byłby partii to sprawa zostałaby zamieciona pod dywan
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy przez zamówione towary z Chin można się zarazić wirusem? GIS odpowiada [interaktywna mapa zasięgu wirusa]
film

Czy przez zamówione towary z Chin można się zarazić wirusem? GIS odpowiada [interaktywna mapa zasięgu wirusa] 2 3

Służby sanitarne otrzymują coraz więcej zapytań, czy zamawiając rzeczy z Chin można zarazić się koronawirusem 2019-nCoV. Jak czytamy w jednym z komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, według aktualnej wiedzy, nie ma ryzyka zakażenia się wirusem poprzez towary zamawiane z Chin.

Orzeł Czemierniki rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej

Orzeł Czemierniki rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej 0 0

Z konieczności w kadrze zespołu dojdzie do zmian

Malarstwo Bartłomieja Flisa w Galerii Sztuki A10
31 stycznia 2020, 18:00

Malarstwo Bartłomieja Flisa w Galerii Sztuki A10 0 0

Prace malarskie Bartłomieja Flisa, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, będzie można podziwiać w Galerii Sztuki A10 (ul. Muzyczna 10a). Wernisaż ekspozycji nastąpi 31 stycznia o godz. 18.

71-latek z Ukrainy chciał wjechać do Polski autem skradzionym w Niemczech

71-latek z Ukrainy chciał wjechać do Polski autem skradzionym w Niemczech 0 0

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali wczoraj na przejściu granicznym w Hrebennem 71-latka z Ukrainy, który chciał wjechać do Polski autem skradzionym w Niemczech. Dostawczy Renault Master był wyceniony na 60 tys. zł.

Bułgarzy sprzedawali podrabiane ubrania na giełdzie w okolicy Zamościa. Teraz grozi im odsiadka

Bułgarzy sprzedawali podrabiane ubrania na giełdzie w okolicy Zamościa. Teraz grozi im odsiadka 5 4

Dwoje Bułgarów - 31-latek i 54-latka - odpowie za handel odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi. Swoje "produkty" sprzedawali na terenie giełdy w miejscowości Mokre (pow. zamojski). Grozi im kara do 2 lat więzienia.

Kultura w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice zostanie na dłużej

Kultura w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice zostanie na dłużej 0 1

Nawet przez dziesięć kolejnych lat może działać przy ul. Hutniczej filia Dzielnicowego Domu Kultury Bronowice, o ile pozwoli na to Rada Miasta Lublin.

Mieszkańcy Wąwolnicy nie wierzyli w to, co widzą. Po ulicy biegał uciekinier z mini zoo

Mieszkańcy Wąwolnicy nie wierzyli w to, co widzą. Po ulicy biegał uciekinier z mini zoo 27 5

Mieszkańcy Wąwolnicy, którzy dzisiaj ok. godz. 7 wyjrzeli przez okno, mieli prawo być zaskoczeni. Po ich miejscowości biegała zebra. Zwierzę zostało już schwytane i oddane w ręce właściciela.

Por Fiesta/Fuente - koncert w Radiu Lublin
31 stycznia 2020, 19:00

Por Fiesta/Fuente - koncert w Radiu Lublin 0 0

Ostatniego dnia stycznia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert muzyki flamenco w wykonaniu zespołów Por Fiesta i Fuente.

Unia Białopole minimalnie słabsza od Kryształu Werbkowice

Unia Białopole minimalnie słabsza od Kryształu Werbkowice 0 1

Mistrz jesieni Unia Białopole ma już za sobą pierwszy mecz kontrolny. Drużynę nadal prowadzi Tomasz Hawryluk

Biłgoraj: Prowadził auto po pijanemu. Nie miał też prawa jazdy

Biłgoraj: Prowadził auto po pijanemu. Nie miał też prawa jazdy 1 5

23-latek z Biłgoraja wsiadł za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu, a na dodatek nie miał prawa jazdy. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem - grozi mu do dwóch lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm 70 13

Szpitale w całej Polsce dostały polecenie, by informować sanepid o każdym pacjencie, którego choroba może mieć związek z używaniem e-papierosów. O ich szkodliwości ostrzega już oficjalnie Światowa Organizacja Zdrowia. Według niej elektroniczne papierosy zwiększają ryzyko chorób płuc i serca.

Ciąg dalszy: spotkanie z Iloną Wiśniewską
31 stycznia 2020, 18:00

Ciąg dalszy: spotkanie z Iloną Wiśniewską 0 0

Reporterka Ilona Wiśniewska będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Ciąg dalszy" w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16). Spotkanie odbędzie się 31 stycznia o godz. 18.

Za nami 62. gala rozdania nagród Grammy. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji
film

Za nami 62. gala rozdania nagród Grammy. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji 0 0

62. gala rozdania nagród Grammy zdominowana przez Billie Eilish. Młodziutka wokalistka zgarnęła aż 5 statuetek za: album roku, najlepszy debiut, piosenkę roku, nagranie roku oraz najlepszy album popowy.

Nadal pamiętamy o ofiarach Holokaustu. Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu
27 stycznia 2020, 12:00

Nadal pamiętamy o ofiarach Holokaustu. Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu 0 2

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Tradycyjnie do uroczystości przyłącza się Państwowe Muzeum na Majdanku.

Smog w Lublinie. GIOŚ oznaczył jakość powietrza jako złą

Smog w Lublinie. GIOŚ oznaczył jakość powietrza jako złą 23 60

Normy pyłów zawieszonych PM10 oraz PM 2.5 ponownie zostały przekroczone - wynika z danych z czujnika umieszczonego przy ul. Obywatelskiej. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska oznaczył jakość powietrza w Lublinie jako złą.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!