Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 grudnia 2019 r.
18:18

Powiat puławski nie pomoże, ale stadion w Gołębiu powstanie

Autor: Zdjęcie autora rs
24 49 A A
Tak wygląda projekt nowego obiektu sportowego w Gołębiu
Tak wygląda projekt nowego obiektu sportowego w Gołębiu

Firma Tel-Bruk z Częstochowy zbuduje kameralny stadion piłkarski w Gołębiu. Koszt przedsięwzięcia to niecałe 4,9 mln zł. Pieniądze na ten cel zostały już zabezpieczone w budżecie na przyszły rok. Gminie nie udało się otrzymać wsparcia ze strony powiatu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zakończył się już przetarg wyłaniający wykonawcę najdroższej inwestycji nowego roku w gminie Puławy. Pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trybuną na ponad 500 miejsc siedzących oraz budynek administracyjno-szatniowy wykona firma Tel-Bruk. Jej oferta opiewa na blisko 4,9 mln zł. Wydatek ten w największym stopniu pokryje lokalny budżet, a część (1,6 mln zł) weźmie na siebie ministerstwo sportu.

Krzysztof Brzeziński, wójt gminy, w związku z trudną sytuacją budżetu, wysokim, jak na ten samorząd, deficytem (ponad 6,4 mln zł pod kreską w 2020 roku) apelował o wsparcie finansowe na rzecz stadionu ze strony powiatu puławskiego. Jednym z argumentów była regularnie udzielana pomoc ze strony gminy na remonty powiatowych dróg. Niestety dla lokalnego samorządu, zarząd powiatu odmówił udzielenia dotacji (powiat sam boryka się z blisko 10-milionowym deficytem budżetowym).

Gmina będzie musiała zatem z tą poważną inwestycją poradzić sobie sama. Środki na jej wykonanie zabezpieczono już w nowym budżecie. Samą uchwałę budżetową radni przyjęli jednomyślnie (14 głosów „za”, przy jednej osobie nieobecnej). Zgodnie z tym dokumentem, w roku 2020 na stadion zaplanowano 2,5 mln zł, a niemal drugie tyle w roku 2021. Budowa nowego obiektu sportowego zakończy się za dwa lata. Na co dzień korzystać będą z niego m.in. piłkarze występującego w A-klasie Hetmana Gołąb. rs

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mieszkaniec / 27 grudnia 2019 r. o 23:08
+14
Mieszkam w Gołębiu prawie 50 lat i nie wiem po co jest potrzebny stadion, wystarczyło by ogrodzić dobrze utwardzić teren zrobić naturalne boisko pełno wymiarowe budynek socjalny z szatnią i tyle . A ciekawe czy radni typu Wojciech J Roman G i inni będą się składać na utrzymanie obiektu ktury nie będzie przynosił zysku tylko same straty .
Avatar
MIESZKANIEC / 27 grudnia 2019 r. o 23:51
+11
wszystkiemu winni radni gminy na czele  Pani przewodnicząca z Gołębia z aspiracjami na Wójta, radni powiatowi, listonosz były członek PSL, PIS, chyba i SLD,  a stadion za 5mln to idiotyzm, po Gołębiu będziecie rozbudowywać stadion w Górze Puławskiej. Ten idotyczny pomysł Wójta i Gowinów powinni radni już pare lat temu uwalić.
Avatar
Mieszkaniec / 27 grudnia 2019 r. o 23:20
+10
Już  stary Gowin mówi że pobudował szkołę , a teraz młody Gowin będzie mówił że  pobudował  stadjon   . A w rzeczywistości obydwaj tacy Buce że Chej dzien dobry żaden nie umie powiedzieć .
Avatar
Puławianin / 27 grudnia 2019 r. o 19:10
+9
Czy gmina Puławy nie ma większych potrzeb ? Wystarczy sprawdzić jak wygląda drużyna w Gołębiu . Średnia wieku ......... Większość " zawodników " wytrzymuje. Czyżby Pan Wójt chciał konkurować z puławskim bizancjum . A może to dług wdzięczności dla wyborców + kampania do następnych wyborów ? Trzeba się uczyć na błędach , najlepiej na cudzych . W tym wypadku dobrym negatywnym przykładem są Puławy ze swoim stadionem budowanym na mistrzostwa europy , a obecnie utrzymywanym przez miasto , dla grupki kopaczy z 3-4 ligi . To się nazywa gospodarność ! Tak samo będzie w Gołębiu .
Czy gmina Puławy nie ma większych potrzeb ? Wystarczy sprawdzić jak wygląda drużyna w Gołębiu . Średnia wieku ......... Większość " zawodników " wytrzymuje. Czyżby Pan Wójt chciał konkurować z puławskim bizancjum . A może to dług wdzięczności dla wyborców + kampania do następnych wyborów ? Trzeba się uczyć na błędach , najlepiej na cudzych . W tym wypadku dobrym negatywnym przykładem są Puławy ze swoim stadionem budowanym na mistrzostwa europy , a obecnie utrzymywanym przez miasto , dla grupki kopaczy z 3-4 ligi . To się nazywa gos... rozwiń
Avatar
gggg / 28 grudnia 2019 r. o 16:41
+7
rozumiem budowę stadionu jak są pieniądze, ale jak ich nie ma i trzeba na budowę stadionu brać kredyt który będziemy spłacać z odsetkami do 2030r to chyba lekka przesada, niech te odsetki spłacają mieszkańcy i zwolennicy Gołębia są ich dane na zebranych przez dzieci podpisach.  Dlaczego ma być to kosztem mieszkańców Zarzecza, Tomaszowa, Góry Puławskiej, Borowej itd.  
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 r. o 11:25
+5
A ile to powiat dał Golebiowi? Nic. Nawet pomnika i parkingu przy śmietniku od wspólnoty Wólka Golebska nie chce przejąć!!!. Tylko trzeba im się ciągle dokładać do dróg powiatowych! Z jakiej paki??? Niech Danka publicznie powie o ile wzrosło zatrudnienie za jej kadencji!!? Ile wydaje na audycje radiowe czy bzdurne gazetki!!?? Dość tego!!!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2019 r. o 23:33
+5
Baron może jeździć furmanką. A jak nie ma pieniędzy trzeba igrzysk. Brak pieniędzy Ale będzie huczne otwarcie stadionu. Tak się kupuje głosy wyborców.
Avatar
BB / 27 grudnia 2019 r. o 21:43
+5
Pomoc powiatu jest oczywiście możliwa w prosty sposób - dotacja dla gminy. Ale jakoś pan Gowin i chłopaki z klubu nie poszli na sesję Rady Powiatu, żeby poprosić o wsparcie, a przecież starosta to koleżanka z Gołębia, dziwne -)
Avatar
Piłkarz / 28 grudnia 2019 r. o 18:08
+4
Ja się mogę założyć że klucze będą mieli starzy komuniści pseudo działacze typu Gowin Jabłoński Teper i reszta darmozjadów którzy będą się czuli właścicielami obiektu bo już czują biznes, po pierwsze trzeba pogonić to tałatajstwo zmienić trenera bo ten co jest to nawet do podawania piłek się nie nadaje odkąd Gowin zaczął trenować Hetmana to się zrobiło takie dziadostwo że lepiej by było jak by wogule nie było trenera dlatego ja i moi kumple nie gramy i nie będziemy grać dopuki Gowin jest twu twu trenerem trzyma się rękami i nogami jak tylko morze bo 1500 jest co miesiąc tatuś i reszta działaczy go popierają choć wynikó brak ale to koledzy .
Ja się mogę założyć że klucze będą mieli starzy komuniści pseudo działacze typu Gowin Jabłoński Teper i reszta darmozjadów którzy będą się czuli właścicielami obiektu bo już czują biznes, po pierwsze trzeba pogonić to tałatajstwo zmienić trenera bo ten co jest to nawet do podawania piłek się nie nadaje odkąd Gowin zaczął trenować Hetmana to się zrobiło takie dziadostwo że lepiej by było jak by wogule nie było trenera dlatego ja i moi kumple nie gramy i nie będziemy grać dopuki Gowin jest twu twu trenerem trzyma się rękami i nogami jak t... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 r. o 17:30
+4
A ile to powiat dał Golebiowi? Nic. Nawet pomnika i parkingu przy śmietniku od wspólnoty Wólka Golebska nie chce przejąć!!!. Tylko trzeba im się ciągle dokładać do dróg powiatowych! Z jakiej paki??? Niech Danka publicznie powie o ile wzrosło zatrudnienie za jej kadencji!!? Ile wydaje na audycje radiowe czy bzdurne gazetki!!?? Dość tego!!!
Pewnie nie więcej niż Wójt Brzeziński na Kurierki, Truskawkowe Igrzyska i inne akcje "promocyjne". Na szczęście w tym roku rada gminy trochę otrzeźwiała i ukrócili pieniądze na promocji. Szkoda, że tak późno...
Pewnie nie więcej niż Wójt Brzeziński na Kurierki, Truskawkowe Igrzyska i inne akcje "promocyjne". Na szczęście w tym roku rada gminy trochę otrzeźwiała i ukrócili pieniądze na promocji. Szkoda, że tak późno... rozwiń
Avatar
Odpowiedz / 29 grudnia 2019 r. o 10:09
-1
Tak uwzględniono z tym, że Pan Jabłoński ma troszkę słabsze warunki w swym gabinecie bo nie ma tam sauny i fotela do maskowania tak jak u Pana Tepra ale za to ma okazałe jakuzi. Czy odpowiedź jest wystarczająco obszerna? jeżeli nie to projekt jest do wglądu w Urzędzie Gminy i tam znajdziesz jeszcze inne luksusy które z pewnością Cię zaskoczą Idioto.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2019 r. o 00:38
+3
Mam pytanie czy w projekcie kameralnego STADIONU uwzględnino luksusowe biura dla towarzyszy GOWINA, JABŁOŃSKIEGO, TEPERA ? 
Avatar
Do Piłkarza / 28 grudnia 2019 r. o 21:36
0
Morze czy może chłopie wstyd takie błędy. Taki z Ciebie grajek jak i naukowiec.
Avatar
DO PIŁKARZYK / 28 grudnia 2019 r. o 19:50
+1
Nie bardzo łapie może Hetmana pomyliłeś z klubem z Góry Puławskiej? Hetman obecnie zajmuje 2 miejsce ustępując jedynie Motorowi 2 z Lublina który to jest poza zasięgiem wszystkich drużyn. Uważam że nie mając swojego boiska i tak dobrze sobie radzi a trzon stanowią młodzi chłopcy z Gołębia i będzie ich w pierwszej drużynie coraz więcej. Coś Ci się chłopie pomieszało. Będą mieli gdzie grać i nie będą się wstydzić gdzie grają na tą chwilę będą wyższe ligi. Jeśli chodzi o Panów których wymieniłeś tak brzydko o tym pisząc to powiem Ci ze gdyby nie ich wklad, osobiste zaangażowanie i częste poświęcenie swojego czasu tego klubu dawno by nie było. Myślę że lepiej przyjdź na trening i pokaż co potrafisz zamiast tak brzydko komentować na pewno Cię Jarek nie wygoni.
Nie bardzo łapie może Hetmana pomyliłeś z klubem z Góry Puławskiej? Hetman obecnie zajmuje 2 miejsce ustępując jedynie Motorowi 2 z Lublina który to jest poza zasięgiem wszystkich drużyn. Uważam że nie mając swojego boiska i tak dobrze sobie radzi a trzon stanowią młodzi chłopcy z Gołębia i będzie ich w pierwszej drużynie coraz więcej. Coś Ci się chłopie pomieszało. Będą mieli gdzie grać i nie będą się wstydzić gdzie grają na tą chwilę będą wyższe ligi. Jeśli chodzi o Panów których wymieniłeś tak brzydko o tym pisząc to powiem Ci ze gdyby n... rozwiń
Avatar
DO Piłkarz / 28 grudnia 2019 r. o 19:30
0
Musiałeś być i musisz być zsjebisty razem ze swoimi kumplami skoro się nie złapałeś do składu i nie stać Cię i twoich kumpli by przyjść i otwarcie powiedzieć na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym przypomnę że się odbyło 17grudnia tego roku. Trzeba było przyjść, razem z kolegami. Ciebie zrobiliby trenerem a chłopaki utworzyliby Zarząd. Bardzo łatwo jest krytykować z ukrycia, może przyjdź kiedyś i wylej swoje żale łącznie z chłopakami oczywiście.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 r. o 18:43
+2
Zadzwoń debilu do Pani skarbnik Gminy Puławy to ci wytłumaczy tak jak tłumaczyła towarzyszom Gowinom. to skoro jest tak świetnie to dlaczego radni obcięli 40% z promocji Gminy i nie kupują gminnego samochodu dla pracowników. Promocja Gminy to będzie brak dofinansowywania paczek dla dzieci i festynów.
Avatar
Piłkarz / 28 grudnia 2019 r. o 18:08
+4
Ja się mogę założyć że klucze będą mieli starzy komuniści pseudo działacze typu Gowin Jabłoński Teper i reszta darmozjadów którzy będą się czuli właścicielami obiektu bo już czują biznes, po pierwsze trzeba pogonić to tałatajstwo zmienić trenera bo ten co jest to nawet do podawania piłek się nie nadaje odkąd Gowin zaczął trenować Hetmana to się zrobiło takie dziadostwo że lepiej by było jak by wogule nie było trenera dlatego ja i moi kumple nie gramy i nie będziemy grać dopuki Gowin jest twu twu trenerem trzyma się rękami i nogami jak tylko morze bo 1500 jest co miesiąc tatuś i reszta działaczy go popierają choć wynikó brak ale to koledzy .
Ja się mogę założyć że klucze będą mieli starzy komuniści pseudo działacze typu Gowin Jabłoński Teper i reszta darmozjadów którzy będą się czuli właścicielami obiektu bo już czują biznes, po pierwsze trzeba pogonić to tałatajstwo zmienić trenera bo ten co jest to nawet do podawania piłek się nie nadaje odkąd Gowin zaczął trenować Hetmana to się zrobiło takie dziadostwo że lepiej by było jak by wogule nie było trenera dlatego ja i moi kumple nie gramy i nie będziemy grać dopuki Gowin jest twu twu trenerem trzyma się rękami i nogami jak t... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2019 r. o 17:30
+4
A ile to powiat dał Golebiowi? Nic. Nawet pomnika i parkingu przy śmietniku od wspólnoty Wólka Golebska nie chce przejąć!!!. Tylko trzeba im się ciągle dokładać do dróg powiatowych! Z jakiej paki??? Niech Danka publicznie powie o ile wzrosło zatrudnienie za jej kadencji!!? Ile wydaje na audycje radiowe czy bzdurne gazetki!!?? Dość tego!!!
Pewnie nie więcej niż Wójt Brzeziński na Kurierki, Truskawkowe Igrzyska i inne akcje "promocyjne". Na szczęście w tym roku rada gminy trochę otrzeźwiała i ukrócili pieniądze na promocji. Szkoda, że tak późno...
Pewnie nie więcej niż Wójt Brzeziński na Kurierki, Truskawkowe Igrzyska i inne akcje "promocyjne". Na szczęście w tym roku rada gminy trochę otrzeźwiała i ukrócili pieniądze na promocji. Szkoda, że tak późno... rozwiń
Avatar
Do gggg / 28 grudnia 2019 r. o 17:15
-4
Ale jesteś w temacie nic dodać nic ująć. Jaki kredyt. Nastraszyli Cię a ty łyknąłeś. Patrz ile było w ubiegłym roku nadwyżki, a te pieniądze były zabezpieczone plus dotacja. Ciągle się tu pisze ze przez ten stadion nic więcej się nie będzie robiło co jest kompletną bzdurą. Patrz człowieku na nowy budżet i plan budżetu bo takim rozumowaniem nic nigdy i nigdzie nic by się nie wybudowało. Czy jak będzie u ciebie inwestycja w twojej miejscowości też trzeba obarczyc ludzi do jej spłaty? Debilizm Debilizm i jeszcze raz Debilizm pieniądze są i żadna inwestycja na tym nie ucierpi i wszyscy zainteresowani i ci którzy się tym interesują o tym wiedzą. Tylko co chwilę jakiś nieświadomy tego co się dzieje w Gminie z budżetem nastraszony człowiek wypisuje tu strachy na Lachy.
Ale jesteś w temacie nic dodać nic ująć. Jaki kredyt. Nastraszyli Cię a ty łyknąłeś. Patrz ile było w ubiegłym roku nadwyżki, a te pieniądze były zabezpieczone plus dotacja. Ciągle się tu pisze ze przez ten stadion nic więcej się nie będzie robiło co jest kompletną bzdurą. Patrz człowieku na nowy budżet i plan budżetu bo takim rozumowaniem nic nigdy i nigdzie nic by się nie wybudowało. Czy jak będzie u ciebie inwestycja w twojej miejscowości też trzeba obarczyc ludzi do jej spłaty? Debilizm Debilizm i jeszcze raz Debilizm pieniądze są i żadn... rozwiń
Avatar
gggg / 28 grudnia 2019 r. o 16:41
+7
rozumiem budowę stadionu jak są pieniądze, ale jak ich nie ma i trzeba na budowę stadionu brać kredyt który będziemy spłacać z odsetkami do 2030r to chyba lekka przesada, niech te odsetki spłacają mieszkańcy i zwolennicy Gołębia są ich dane na zebranych przez dzieci podpisach.  Dlaczego ma być to kosztem mieszkańców Zarzecza, Tomaszowa, Góry Puławskiej, Borowej itd.  
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert "Brzegami Jazzu" w Puławach
12 lipca 2020, 18:00

Koncert "Brzegami Jazzu" w Puławach

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" oraz Towarzystwo Inicjatyw Własnych INSPIRACJE zapraszają na wyjątkowy plenerowy koncert "Brzegami Jazzu" w wykonaniu znakomitych muzyków jazzowych, który odbędzie się 12 lipca o godz. 18 na Dziedzińcu Pałacu Marynki.

Czy mieszkańcy chcą ciepłowni w Świdniku? "Już teraz nie można otworzyć wieczorem okna"
galeria

Czy mieszkańcy chcą ciepłowni w Świdniku? "Już teraz nie można otworzyć wieczorem okna"

Około 40 osób, w większości mieszkańców ul. Brzegowej w Świdniku, pojawiło się na wtorkowym spotkaniu dotyczącym zmiany planu zagospodarowania terenu przy granicy miasta. Ich niepokój wzbudziła propozycja budowy ciepłowni na paliwo z opadów

Biała Podlaska: Czy ministerstwo dołoży do modernizacji boiska TOP 54?

Biała Podlaska: Czy ministerstwo dołoży do modernizacji boiska TOP 54?

Kilka miesięcy temu władze Białej Podlaskiej zapowiadały kompleksowe zagospodarowanie terenu przy Akademii Piłkarskiej TOP 54. Czytelnicy i radni dopytują, na jakim etapie są teraz prace. Okazuje się, że miasto chce sięgnąć po ministerialne dofinansowanie.

Wydaliśmy na mieszkania najwięcej gotówki w historii

Wydaliśmy na mieszkania najwięcej gotówki w historii

5,7 miliardów złotych – tyle Polacy wydali na zakup mieszkań w dużych miastach w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku - wynika z najnowszych danych NBP. Mowa jest tu tylko o osobach, które kupiły mieszkania za gotówkę. To oznacza nowy historyczny rekord.

Lubelskie: Bakterie coli wykryte w wodzie w kolejnej gminie. Mieszkańcy się zatruli

Lubelskie: Bakterie coli wykryte w wodzie w kolejnej gminie. Mieszkańcy się zatruli

Kolejna gmina ma problem ze skażoną wodą. Tym razem bakterie coli wykryto w ujęciu w Motyczu (gm. Konopnica). W poniedziałek wodociąg został zamknięty

„Lublin bohaterom”. Odznaczeni za protesty w zakładach pracy 40 lat temu

„Lublin bohaterom”. Odznaczeni za protesty w zakładach pracy 40 lat temu

23 osoby otrzymały dzisiaj medale „Lublin Bohaterom”, nowe odznaczenia przyznane po raz pierwszy przez prezydenta miasta. Odebrali je robotnicy biorący udział w strajkach, które 40 lat temu przetoczyły się przez wiele zakładów pracy w Lublinie i regionie.

Kraśnik: Odzież dla potrzebujących bez punktu zbiórki

Kraśnik: Odzież dla potrzebujących bez punktu zbiórki

Na razie nie ma większych szans na wznowienie działalności punktu przyjmowania i wydawania odzieży przy ul. Olejnej w Kraśniku

Lubelskie: Nowe przypadki zakażenia, jeden chory zmarł. Aktualna sytuacja epidemiologiczna
galeria

Lubelskie: Nowe przypadki zakażenia, jeden chory zmarł. Aktualna sytuacja epidemiologiczna

Nowe przypadki zakażenia w woj. lubelskim oraz jedna ofiara śmiertelna. W sumie na Lubelszczyźnie potwierdzono do tej pory koronawirusa u 732 osób, a zmarło 19 chorych. Jak przedstawia się aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie? Stan na 7 lipca.

Osoby starsze i kobiety w ciąży z pierwszeństwem w lokalu wyborczym

Osoby starsze i kobiety w ciąży z pierwszeństwem w lokalu wyborczym

Osoby powyżej 60 lat, kobiety w ciąży, osoby z dzieckiem do 3 lat i niepełnosprawni będą obsługiwani w lokalach wyborczych w pierwszej kolejności – przewiduje opublikowane we wtorek rozporządzenie ministra zdrowia.

Lublin: Jak dofrunąć na ul. Żołnierską? Jezdnia jest rozkopana, a przejście zagradza taśma
Alarm24

Lublin: Jak dofrunąć na ul. Żołnierską? Jezdnia jest rozkopana, a przejście zagradza taśma

Mieszkańcy ul. Żołnierskiej (niedaleko przebudowywanego ronda Honorowych Krwiodawców) mają problem z dotarciem do domów z powodu rozkopania jezdni al. Warszawskiej, przez którą pieszym trudno się przedostać. Rozebrana jest jezdnia prowadząca od ronda w kierunku ul. Wiązowej.

Według ekspertów Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę
film

Według ekspertów Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę

Robert Lewandowski rozgrywa znakomity sezon. Polak został królem strzelców Bundesligi i Pucharu Niemiec, co miało znaczący wpływ na triumf Bayernu Monachium w obu tych rozgrywkach.

27 mln zł trafi do szpitali jednoimiennych w Polsce na walkę z koronawirusem

27 mln zł trafi do szpitali jednoimiennych w Polsce na walkę z koronawirusem

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało 27 mln zł dla szpitali jednoimiennych na walkę z koronawirusem. Pierwsza transza środków trafi m.in. do szpitala MSWiA w Warszawie, Centrum Medycznego w Łańcucie i Szpitala im. Kard. Wyszyńskiego w Łomży.

Koncert Bjorna O. Wiede w Kazimierzu Dolnym
11 lipca 2020, 19:00

Koncert Bjorna O. Wiede w Kazimierzu Dolnym

W ramach Kazimierskiego Festiwalu Organowego organizatorzy zapraszają na koncert znakomitego muzyka z Niemiec - Bjorna O. Wiede. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 lipca o godz. 19 w Kościele Farnym w Kazimierzu Dolnym i będzie transmitowane w sieci.

Chełm: W środę w wydziale komunikacji nic nie załatwisz. Zepsuł się CEPiK

Chełm: W środę w wydziale komunikacji nic nie załatwisz. Zepsuł się CEPiK

8 lipca lepiej nie planować załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji chełmskiego Urzędu Miasta. Niestety, nawet nie z powodu kolejek, z których ten wydział magistratu słynie. Awarii uległ serwer obsługujący system Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców.

Pacjent bialskiego SOR-u odebrał sobie życie. Sprawę bada prokuratura

Pacjent bialskiego SOR-u odebrał sobie życie. Sprawę bada prokuratura

W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Białej Podlaskiej doszło do tragedii. Pacjent odebrał sobie życie. Sprawę bada prokuratura.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!