Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 stycznia 2017 r.
18:44

Puławy: MZK kupi kolejne biletomaty

Autor: Zdjęcie autora RS
0 9 A A
Lokalizację czterech nowych biletomatów w Puławach wskażą sami mieszkańcy
Lokalizację czterech nowych biletomatów w Puławach wskażą sami mieszkańcy

Dziewięć nowych urządzeń do zakupu biletów na przystankach ma zamiar kupić Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Żółte skrzynki pojawią się w Puławach, Kazimierzu Dolnym, Janowcu, Końskowoli, Gołębiu i Górze Puławskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ubiegłym roku miejska spółka kupiła dwa biletomaty, które stanęły na przystankach przy ul. Piłsudskiego w centrum Puław oraz przy Zakładach Azotowych. Dzięki nim pasażerowie korzystający z „emek” mogą na miejscu kupić bilet, czy doładować e-kartę. W przyszłym roku w powiecie puławskim pojawi się kolejne 9 tego rodzaju urządzeń, z czego cztery trafi do Puław, a pięć okalających je gmin.

Lokalizacja tych ostatnich została już ustalona. W Kazimierzu Dolnym będzie to przystanek (zwany też dworcem autobusowym) pomiędzy ulicami Tyszkiewicza a Podzamczem. W pozostałych gminach będą to centralne miejsca. Z kolei lokalizację czterech nowych biletomatów w Puławach wskażą sami mieszkańcy.

– Chcieliśmy poznać stanowisko naszych klientów i dlatego do końca stycznia na naszej stronie internetowej (mzk.pulawy.pl – red.) będzie można wypełnić ankietę na ten temat – mówi Henryk Mizak, prezes spółki MZK. Zakup dziewięciu urządzeń to wydatek 650 tysięcy złotych, z czego 65 procent stanowić będzie unijna dotacja. Umowa z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie ma zostać podpisana za kilka miesięcy, a przetarg na biletomaty zostanie rozpisany w drugiej połowie tego roku.

To nie wszystkie nowości, jakie czekają pasażerów. Oprócz skrzynek do zakupu biletów na przystankach poza miastem pojawią się tablice elektroniczne. – Chcielibyśmy, żeby te tablice zostały zamontowane mniej więcej w tym samym czasie co biletomaty. Jest to związane z doprowadzeniem energii elektrycznej do przystanków – dodaje prezes Mizak, który przewiduje, że montaż nowych urządzeń powinien nastąpić na początku 2018 roku. 

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 06:20
0
BILETOMATY ---- do kitu to. Przykładam kartę do czytnika by doładować - CZYTA, na ekranie pojawia się : Stan 0zł, karta imienna...... itd... OK, doładowuję. Płatność karta płatnicza (pełny portfel na 100%). Po chwili - podaj PIN - OK, podaję..... za chwilę....... TRANSAKCJA ANULOWANA, NIEUDANY ZAPIS ŚRODKÓW NA KARCIE....... Kuźwa..... JAKI NIEUDANY? Skoro przed chwilą odczytało dane...... DO DUPY z taka automatyzacją która działa w kratę.... 4 podejścia w tym 2 nieudane..... Skuteczność 50%.......
Avatar
Gość / 27 stycznia 2017 o 09:39
0
A kiedy beda nowe hybrydy
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 15:47
0
Zdąża się, że biletomat zabiera pieniążk i i niedoładowuje e-portmonetki. W MZK nie uwzględniają reklamacji, twierdząc że w biletomacie nie było monet. Ludzie uważajcie.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 15:43
0
Zdąża się, że biletomat zabiera pieniążk i niedoładowuje e-portmonetki. W MZK nie uwzgledniają
Avatar
ttt / 26 stycznia 2017 o 06:31
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Taaa..... próbowałem doładowac e-kartę płacąc kartą VISA - transakcja nieudana za każdym razem. Jak nie masz przy sobie srebrniaków typu 5zł, 2 zł, 1zł, 50gr, 20gr, 10 gr - bo tylko takie to akceptuje - to się poużerasz.
Dodam, że chciałem doładować e-kartę, a nie kupić bilet. Jak chcę doładować kwotą 50zł, to co? Mam wrzucac dwójkami czy piątkami? Nie każdy ma przy sobie dziesięć piątek albo dwadzieścia pięć dwójek...
Dodam, że chciałem doładować e-kartę, a nie kupić bilet. Jak chcę doładować kwotą 50zł, to co? Mam wrzucac dwójkami czy piątkami? Nie każdy ma przy sobie dziesięć piątek albo dwadzieścia pięć dwójek... rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 06:28
0
Taaa..... próbowałem doładowac e-kartę płacąc kartą VISA - transakcja nieudana za każdym razem. Jak nie masz przy sobie srebrniaków typu 5zł, 2 zł, 1zł, 50gr, 20gr, 10 gr - bo tylko takie to akceptuje - to się poużerasz. Zresztą poddaję w wątpliwość skuteczność działania na duzym mrozie stojących na zewnątrz zaszronionych urządzeń. Wrzucę kasę i jej nie zobaczę. Dzięki...
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 21:53
0
dobrze że bilety mzk puławy są dostępne w aplikacji skycash. mega wygodna sprawa. ***mzk.pulawy.pl/aplikacje-na-komorke/#bilet-w-komrce ******skycash.com
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:47
0
W dalszym ciągu wstydem jest brak możliwości doładowania e - biletu poprzez internet. Wstyd
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 19:16
0
A kiedy biletomaty będą w autobusach.
Avatar
Gość / 10 października 2017 o 06:20
0
BILETOMATY ---- do kitu to. Przykładam kartę do czytnika by doładować - CZYTA, na ekranie pojawia się : Stan 0zł, karta imienna...... itd... OK, doładowuję. Płatność karta płatnicza (pełny portfel na 100%). Po chwili - podaj PIN - OK, podaję..... za chwilę....... TRANSAKCJA ANULOWANA, NIEUDANY ZAPIS ŚRODKÓW NA KARCIE....... Kuźwa..... JAKI NIEUDANY? Skoro przed chwilą odczytało dane...... DO DUPY z taka automatyzacją która działa w kratę.... 4 podejścia w tym 2 nieudane..... Skuteczność 50%.......
Avatar
Gość / 27 stycznia 2017 o 09:39
0
A kiedy beda nowe hybrydy
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 15:47
0
Zdąża się, że biletomat zabiera pieniążk i i niedoładowuje e-portmonetki. W MZK nie uwzględniają reklamacji, twierdząc że w biletomacie nie było monet. Ludzie uważajcie.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 15:43
0
Zdąża się, że biletomat zabiera pieniążk i niedoładowuje e-portmonetki. W MZK nie uwzgledniają
Avatar
ttt / 26 stycznia 2017 o 06:31
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Taaa..... próbowałem doładowac e-kartę płacąc kartą VISA - transakcja nieudana za każdym razem. Jak nie masz przy sobie srebrniaków typu 5zł, 2 zł, 1zł, 50gr, 20gr, 10 gr - bo tylko takie to akceptuje - to się poużerasz.
Dodam, że chciałem doładować e-kartę, a nie kupić bilet. Jak chcę doładować kwotą 50zł, to co? Mam wrzucac dwójkami czy piątkami? Nie każdy ma przy sobie dziesięć piątek albo dwadzieścia pięć dwójek...
Dodam, że chciałem doładować e-kartę, a nie kupić bilet. Jak chcę doładować kwotą 50zł, to co? Mam wrzucac dwójkami czy piątkami? Nie każdy ma przy sobie dziesięć piątek albo dwadzieścia pięć dwójek... rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 o 06:28
0
Taaa..... próbowałem doładowac e-kartę płacąc kartą VISA - transakcja nieudana za każdym razem. Jak nie masz przy sobie srebrniaków typu 5zł, 2 zł, 1zł, 50gr, 20gr, 10 gr - bo tylko takie to akceptuje - to się poużerasz. Zresztą poddaję w wątpliwość skuteczność działania na duzym mrozie stojących na zewnątrz zaszronionych urządzeń. Wrzucę kasę i jej nie zobaczę. Dzięki...
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 21:53
0
dobrze że bilety mzk puławy są dostępne w aplikacji skycash. mega wygodna sprawa. ***mzk.pulawy.pl/aplikacje-na-komorke/#bilet-w-komrce ******skycash.com
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:47
0
W dalszym ciągu wstydem jest brak możliwości doładowania e - biletu poprzez internet. Wstyd
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 19:16
0
A kiedy biletomaty będą w autobusach.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 409 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!