Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

12 września 2012 r.
18:55
Edytuj ten wpis

Stary most w Puławach niebezpieczny. Ma zostać zamknięty

Autor: Zdjęcie autora rp pab greg
0 22 A A
 (Paweł Buczkowski)
(Paweł Buczkowski)

W środę po południu nadzór budowlany zdecydował o zamknięciu starego mostu w Puławach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę po południu nadzór budowlany zdecydował o zamknięciu starego mostu w Puławach.

– Wymaga natychmiastowej naprawy kilku elementów, a jego użytkowanie może zagrażać bezpieczeństwu. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności – powiedziała "Radiu Lublin” powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Puławach Elżbieta Dudzińska. Decyzja dzisiaj powinna dotrzeć do właścicieli przeprawy. To gmina Puławy i Urząd Miasta w Puławach.

Elżbieta Dudzińska tłumaczy, że urzędnicy mogą się od decyzji odwołać i wtedy mostu zamykać nie muszą, w takim przypadku biorą jednak na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo przeprawy.

– Nic nie wiem o decyzji nadzoru, jestem kompletnie zaskoczony – stwierdza tymczasem Krzysztof Brzeziński, wójt gminy Puławy. – W cywilizowanym kraju nie zamyka się z dnia na dzień mostu. Przecież on się jutro się nie zawali.

– Nie dostaliśmy żadnej decyzji nadzoru – mówił wczoraj wieczorem Wiesław Stolarski, dyr. Zarządu Dróg Miejskich w Puławach. – Przekraczanie mostu jest bezpieczne.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bałwanek / 13 września 2012 o 16:59
0
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

Mówić to krótko to miasto, do burdel i zepsute do szpiku kości zaczynaj od urzędów, instytuty po szpital kończąc na Z.A. Puławy to jedno wielkie kumoterstwo i nepotyzm są ludzie skazani na sukces i ci bez znajomości na pewno znają pracę albo zrobią powiedzmy doktorat (to nie ta kasta), dziwimy się że chcą to zaorać te hermetyczne środowiska ja już nie,bo tylko głąb głąba popiera.

A z mostem to nie ma co się dziwić zaczynają się kapania wyborcza, i polecą na pewno głowy naszych obecnych włodarzy, młode pokolenie może dojdzie do władzy, bo dziadki będą budować filharmonie i inne pierdoły aby mafia mogła zarobić przy budowie i się bawić potem w marine itd., bo normalnych ludzi nie stać nawet na kino i właśnie chyba go zamkną albo wyburzą no bo poco on.
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

M... rozwiń
Avatar
Gosć / 13 września 2012 o 16:55
0
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

Mówić to krótko to miasto, do burdel i zepsute do szpiku kości zaczynaj od urzędów, instytuty po szpital kończąc na Z.A. Puławy to jedno wielkie kumoterstwo i nepotyzm są ludzie skazani na sukces i ci bez znajomości na pewno znają pracę albo zrobią powiedzmy doktorat (to nie ta kasta), dziwimy się że chcą to zaorać te hermetyczne środowiska ja już nie,bo tylko głąb głąba popiera.

A z mostem to nie ma co się dziwić zaczynają się kapania wyborcza, i polecą na pewno głowy naszych obecnych włodarzy, młode pokolenie może dojdzie do władzy, bo dziadki będą budować filharmonie i inne pierdoły aby mafia mogła zarobić przy budowie i się bawić potem w marine itd., bo normalnych ludzi nie stać nawet na kino i właśnie chyba go zamkną albo wyburzą no bo poco on.
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

M... rozwiń
Avatar
Gość / 13 września 2012 o 16:18
0
Oczywiście kasa na podwyżkę dla wójta jest, po co robić oszczędności skoro możemy zamknąć most i powiedzieć że nie ma funduszy na remont a jest na inne durne inwestycje.
Avatar
Gość / 13 września 2012 o 14:50
0
to jest propaganda pod most w kamionce.
Avatar
ela / 13 września 2012 o 13:20
0
Przedsiębiorcy z Góry Puławskiej powinni już przygotowywać pozew przeciw zarządcy mostu.
Avatar
kokos / 13 września 2012 o 13:00
0
[quote name='broke' timestamp='1347533098' post='673689']
A po co to komu i ten soltys rowniez stamtad tez? No, ale przynajmniej beda jezdzil do Pulaw przez Szczecin...
[/quote]
Pomijając fakt 'co autor miał na myśli', nie da się uniknąć konkluzji - Polski język, trudny język...
Avatar
broke / 13 września 2012 o 12:44
0
A czy mozemy zamknac powiat poniatowa ? Przed druga wojna zadnego takiego twora/ potwora nie bylo...
A po co to komu i ten soltys rowniez stamtad tez? No, ale przynajmniej beda jezdzil do Pulaw przez Szczecin Mowiac szczerze - piekna trasa A i nawet "Bydzia" (po drodze) tez piekna. I Poznan tez.
Avatar
olo / 13 września 2012 o 12:44
0
Zresztą.... jak się zawali wpizdu, to jak za okupacji - zrobi się kładkę i da radę...

[img]http://img253.imageshack.us/img253/2241/puawymostzniszczonyniemee1.jpg[/img]
[size=2]fotka z: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=420983&page=3[/size]
Avatar
olo / 13 września 2012 o 12:41
0
[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]

[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]
Taki remont to sem ożna w d*** wsadzić. Popiaskowali, pomalowali i tyle. Ale brakujących nitów juz nikt nie uzupełnił. Gdzie wtedy był nadzór budowlany? W końcu są chybna jakieś odbiory po remoncie. Tak szybko się zużył w 4 lata? W końcu z kartonu nie jest tylko ze stali do dupy nędzy.
[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]

[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]
Taki remont to sem ożna w d*** wsadzić. Popiaskowali, pomalowali i tyle. Ale brakujących nitów juz nikt nie uzupełnił. Gdzie wtedy był nadzór budowlany? W końcu są chybna jakieś odbiory po remoncie. Tak szybko się zużył w 4 lata... rozwiń
Avatar
olo / 13 września 2012 o 12:37
0
Chore to wszystko jest.

Przecież nie da się określić momentu zużycia takiego obiektu jak most z dnia na dzień. Tzn. we wtorek nadaje się jeszcze do użytkowania ale w środę juz bezwzględnie nie.... Tutaj system jest chory.

Przecież można było takie oględziny wykonywać co jakiś czas i określić, że most za pół roku trzeba będzie zamknąć jeśli sie nie wykona remontu - wówczas wszyscy korzystający z niego moogliby zaplanować spokojne zmiany tras komunikacji miejskiej, prywatnej, powiadomić ludzi... a nie tak jak teraz - na Hurra... i zamknięty. Tak się nie robi w cywilizowanym kraju, a sposób tego postąpienia wskazuje na chore służby nadzoru budowlanego. Ale oczywiście pogadaj koniowi. Tyle ich tam, że nigdy winnych nie ma...

Inna sprawa to informacja w uzasadnieniu zamknięcia - że na zuzycie mostu m.in. wpłynęło przekraczanie przez kierowców zakazu poruszania sie pojazdami cięższymi od 12t. A ja pytam - gdzie straż miejska?

Dlaczego takie samochody 30t poruszają się po starym moście pomimo zakazu? Strażnicy miejscy ganiają babcie handlujące malinami na chodniku, a TIRY 30t śmigają po starym moście...

W końcu wyjdzie na to, że miasto nie ma kasy na remont i most będzie pomnikiem wyłączonym z eksploatacji, zaś droga dojazdowa do niego stanie sie bulwarem dla pieszych.
Chore to wszystko jest.

Przecież nie da się określić momentu zużycia takiego obiektu jak most z dnia na dzień. Tzn. we wtorek nadaje się jeszcze do użytkowania ale w środę juz bezwzględnie nie.... Tutaj system jest chory.

Przecież można było takie oględziny wykonywać co jakiś czas i określić, że most za pół roku trzeba będzie zamknąć jeśli sie nie wykona remontu - wówczas wszyscy korzystający z niego moogliby zaplanować spokojne zmiany tras komunikacji miejskiej, prywatnej, powiadomić ludzi... a nie tak jak teraz - ... rozwiń
Avatar
Bałwanek / 13 września 2012 o 16:59
0
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

Mówić to krótko to miasto, do burdel i zepsute do szpiku kości zaczynaj od urzędów, instytuty po szpital kończąc na Z.A. Puławy to jedno wielkie kumoterstwo i nepotyzm są ludzie skazani na sukces i ci bez znajomości na pewno znają pracę albo zrobią powiedzmy doktorat (to nie ta kasta), dziwimy się że chcą to zaorać te hermetyczne środowiska ja już nie,bo tylko głąb głąba popiera.

A z mostem to nie ma co się dziwić zaczynają się kapania wyborcza, i polecą na pewno głowy naszych obecnych włodarzy, młode pokolenie może dojdzie do władzy, bo dziadki będą budować filharmonie i inne pierdoły aby mafia mogła zarobić przy budowie i się bawić potem w marine itd., bo normalnych ludzi nie stać nawet na kino i właśnie chyba go zamkną albo wyburzą no bo poco on.
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

M... rozwiń
Avatar
Gosć / 13 września 2012 o 16:55
0
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

Mówić to krótko to miasto, do burdel i zepsute do szpiku kości zaczynaj od urzędów, instytuty po szpital kończąc na Z.A. Puławy to jedno wielkie kumoterstwo i nepotyzm są ludzie skazani na sukces i ci bez znajomości na pewno znają pracę albo zrobią powiedzmy doktorat (to nie ta kasta), dziwimy się że chcą to zaorać te hermetyczne środowiska ja już nie,bo tylko głąb głąba popiera.

A z mostem to nie ma co się dziwić zaczynają się kapania wyborcza, i polecą na pewno głowy naszych obecnych włodarzy, młode pokolenie może dojdzie do władzy, bo dziadki będą budować filharmonie i inne pierdoły aby mafia mogła zarobić przy budowie i się bawić potem w marine itd., bo normalnych ludzi nie stać nawet na kino i właśnie chyba go zamkną albo wyburzą no bo poco on.
Straż miejska to wypada z kańciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

M... rozwiń
Avatar
Gość / 13 września 2012 o 16:18
0
Oczywiście kasa na podwyżkę dla wójta jest, po co robić oszczędności skoro możemy zamknąć most i powiedzieć że nie ma funduszy na remont a jest na inne durne inwestycje.
Avatar
Gość / 13 września 2012 o 14:50
0
to jest propaganda pod most w kamionce.
Avatar
ela / 13 września 2012 o 13:20
0
Przedsiębiorcy z Góry Puławskiej powinni już przygotowywać pozew przeciw zarządcy mostu.
Avatar
kokos / 13 września 2012 o 13:00
0
[quote name='broke' timestamp='1347533098' post='673689']
A po co to komu i ten soltys rowniez stamtad tez? No, ale przynajmniej beda jezdzil do Pulaw przez Szczecin...
[/quote]
Pomijając fakt 'co autor miał na myśli', nie da się uniknąć konkluzji - Polski język, trudny język...
Avatar
broke / 13 września 2012 o 12:44
0
A czy mozemy zamknac powiat poniatowa ? Przed druga wojna zadnego takiego twora/ potwora nie bylo...
A po co to komu i ten soltys rowniez stamtad tez? No, ale przynajmniej beda jezdzil do Pulaw przez Szczecin Mowiac szczerze - piekna trasa A i nawet "Bydzia" (po drodze) tez piekna. I Poznan tez.
Avatar
olo / 13 września 2012 o 12:44
0
Zresztą.... jak się zawali wpizdu, to jak za okupacji - zrobi się kładkę i da radę...

[img]http://img253.imageshack.us/img253/2241/puawymostzniszczonyniemee1.jpg[/img]
[size=2]fotka z: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=420983&page=3[/size]
Avatar
olo / 13 września 2012 o 12:41
0
[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]

[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]
Taki remont to sem ożna w d*** wsadzić. Popiaskowali, pomalowali i tyle. Ale brakujących nitów juz nikt nie uzupełnił. Gdzie wtedy był nadzór budowlany? W końcu są chybna jakieś odbiory po remoncie. Tak szybko się zużył w 4 lata? W końcu z kartonu nie jest tylko ze stali do dupy nędzy.
[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]

[quote name='Kac' timestamp='1347529889' post='673670']
Bo to był remont kosmetyczny w bodajże 2008 roku
[/quote]
Taki remont to sem ożna w d*** wsadzić. Popiaskowali, pomalowali i tyle. Ale brakujących nitów juz nikt nie uzupełnił. Gdzie wtedy był nadzór budowlany? W końcu są chybna jakieś odbiory po remoncie. Tak szybko się zużył w 4 lata... rozwiń
Avatar
olo / 13 września 2012 o 12:37
0
Chore to wszystko jest.

Przecież nie da się określić momentu zużycia takiego obiektu jak most z dnia na dzień. Tzn. we wtorek nadaje się jeszcze do użytkowania ale w środę juz bezwzględnie nie.... Tutaj system jest chory.

Przecież można było takie oględziny wykonywać co jakiś czas i określić, że most za pół roku trzeba będzie zamknąć jeśli sie nie wykona remontu - wówczas wszyscy korzystający z niego moogliby zaplanować spokojne zmiany tras komunikacji miejskiej, prywatnej, powiadomić ludzi... a nie tak jak teraz - na Hurra... i zamknięty. Tak się nie robi w cywilizowanym kraju, a sposób tego postąpienia wskazuje na chore służby nadzoru budowlanego. Ale oczywiście pogadaj koniowi. Tyle ich tam, że nigdy winnych nie ma...

Inna sprawa to informacja w uzasadnieniu zamknięcia - że na zuzycie mostu m.in. wpłynęło przekraczanie przez kierowców zakazu poruszania sie pojazdami cięższymi od 12t. A ja pytam - gdzie straż miejska?

Dlaczego takie samochody 30t poruszają się po starym moście pomimo zakazu? Strażnicy miejscy ganiają babcie handlujące malinami na chodniku, a TIRY 30t śmigają po starym moście...

W końcu wyjdzie na to, że miasto nie ma kasy na remont i most będzie pomnikiem wyłączonym z eksploatacji, zaś droga dojazdowa do niego stanie sie bulwarem dla pieszych.
Chore to wszystko jest.

Przecież nie da się określić momentu zużycia takiego obiektu jak most z dnia na dzień. Tzn. we wtorek nadaje się jeszcze do użytkowania ale w środę juz bezwzględnie nie.... Tutaj system jest chory.

Przecież można było takie oględziny wykonywać co jakiś czas i określić, że most za pół roku trzeba będzie zamknąć jeśli sie nie wykona remontu - wówczas wszyscy korzystający z niego moogliby zaplanować spokojne zmiany tras komunikacji miejskiej, prywatnej, powiadomić ludzi... a nie tak jak teraz - ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 3 1

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 0 0

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 17 8

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 12

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!