Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 października 2013 r.
21:24
Edytuj ten wpis

W Azotach zarabiają dużo. Związki chcą więcej

0 48 A A
Zakłady Azotowe Puławy (Maciej Kaczanowski)
Zakłady Azotowe Puławy (Maciej Kaczanowski)

Pracownicy puławskich Azotów żądają wysokich podwyżek. Zarząd firmy odpowiada, że i tak zarabiają najwięcej w całej grupie. ale związkowców to nie przekonuje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pracownicy domagają się 25 proc. podwyżki płac i nie widzą powodu, dla którego mieliby zmniejszać swoje żądania.

– Przy średnich zarobkach w wysokosci ok. 5 tys. zł nasze postulaty wcale nie są absurdalne – twierdzi Sławomir Wręga, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego w puławskich "Azotach”. I porównuje puławskie zarobki do wynagrodzeń w firmach na Wybrzeżu: W Rafinerii Gdańsk średnie płace to już niemal 10 tysięcy. – Kierowca autobusu zarabia tam 5 tysięcy, więc dlaczego u nas pracownik na tym samym stanowisku dostaje 1200 zł? – pyta związkowiec.

Zarząd Azotów tłumaczy, że wynagrodzenia w Puławach i tak są najwyższe w całej grupie – średnia to 5310,39 zł brutto (w Tarnowie – 4837 zł, w Kędzierzynie – 5234 zł, w Policach 4919 zł).

– Trudno zrozumieć podstawę tak wysokich oczekiwań ze strony organizacji związkowych – mówi Grzegorz Kulik, rzecznik prasowy spółki. I przypomina, że pracownicy puławskiego zakładu korzystają też z systemu premiowego opartego o kwartalnie wyniki spółki.

Obie strony rozmawiają też na temat wskaźnika wzrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia na 2013 rok. W tym przypadku związkowcy chcą, aby wynosił on 15 proc. Azoty proponują tylko 3 proc. Czasu na zakończenie rozmów nie ma zbyt wiele. Jeżeli do 10 października nie uda się wypracować kompromisu, zarząd firmy decyzję podejmie sam.

– W sprawie wskaźnika wzrostu zarząd przysłał na ostatnie rozmowy dyrektora personalnego, który nie był upoważniony do żadnych negocjacji. Ustalenie wskaźnika na 3 lub 4 proc. absolutnie nas nie zadowoli. Tym bardziej, że dla osób zarządzających podwyżki wynoszą nawet kilkaset procent – przekonuje Wręga.

A jeśli zarząd pozostanie nieugięty? – Na razie negocjujemy – ucina Wręga. Jego zdaniem, mówienie dziś o ewentualnej akcji protestacyjnej byłoby abstrakcją.

Grupa Azoty Puławy zatrudnia prawie 3,3 tys. osób.

Średnie zarobki (brutto)

3380 zł
przeciętne wynagrodzenie w województwie lubelskim

5310 zł
Grupa Azoty Puławy

6000 zł
Lubelski Węgiel Bogdanka (pracownicy na powierzchni nieco ponad 5 tys. zł)

Ostatnie podwyżki w Grupie Azoty

• Grupa Azoty Puławy – lipiec 2012, średnio 11 proc. oraz 4 proc. na system premiowy oparty na kwartalnych wynikach spółki
• Grupa Azoty SA (Tarnów) – lipiec 2013, około 7 proc.
• Grupa Azoty ZAK SA (Kędzierzyn) – 5 proc. w 2013 roku
• Grupa Azoty Police – powszechne podwyżki od lipca 2013 – 200 zł brutto oraz zwiększenie kwoty dodatku zmianowego o 50 zł brutto.

TWORZYMY LUBELSKĄ LISTĘ PŁAC

Gdzie można zarobić najwięcej? Jaki zawód gwarantuje godziwą pensję? Czekamy na Wasze e-maile i telefony.
Nie musicie nam się przedstawiać. Wystarczy, że podacie miejsce pracy (np. restauracja w Puławach, prywatna firma w Lublinie), stanowisko, lata pracy i pensję (netto, czyli na rękę). Wasze zarobki wpiszemy na Lubelską Listę Płac. Dzwońcie i piszcie do nas; tel. 81 46 26 859, e:mail: listaplac@dziennikwschodni.pl

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
placek / 27 lipca 2016 o 12:20
0
jacek weź wyluzuj, nikt nie mówi że ludziom cięzko pracującym się nie należy, należy im sie tak samo jak wszystkim pracownikom. wiec bez wyzwisk, nie ma o co się napinać
Avatar
jacek / 19 lipca 2016 o 13:13
0
Jak powinni lajzy bogate sie wstydzic.Ludziom ciezko pracujacym sie nalezy a nie kadrowcom
Avatar
Gość / 22 stycznia 2016 o 08:55
0
Kurwa
Avatar
bartuś / 6 listopada 2013 o 20:07
0

Kto ma to ma!!!Szary robotnik zarabia 2400zł.Minus pożyczka 400zł(każdy je ma).Minus czynsz,energia,co,woda,ścieki,gaz.Suma sumarum zostaje 1500zł.Jeżeli jest się samotną matką z dwojgiem dzieci,a zbliża się rok szkolny!!!To pozostaje tylko powolne zdychanie!!!Rodzinnego nie ma bo dochody na osobę przekroczyły---7zł--!!!!!!!!!!!!!Można pożyć pracownikowi ZA??? :(

to jest zwykła manipulacja żadna osoba pracująca w zakładach nie zarabia tak malutko, że jej nie starcza do pierwszego, to że jedni dostają więcej a inni mniej to normalne, tak wygląda gospodarka rynkowa! ale to nie oznacza że dysproporcje są jakieś gigantyczne, bo nie są, różnica między dyrektorem a aparatowym jest jedną z najniższych przemysle w polsce

to jest zwykła manipulacja żadna osoba pracująca w zakładach nie zarabia tak malutko, że jej nie starcza do pierwszego, to że jedni dostają więcej a inni mniej to normalne, tak wygląda gospodarka rynkowa! ale to nie oznacza że dysproporcje są jakieś gigantyczne, bo nie są, różnica między dyrektorem a aparatowym jest jedną z najniższych przemysle w polsce

rozwiń
Avatar
bartuś / 6 listopada 2013 o 19:56
0

No niestety.Są to fakty prawdziwe.Wezmą teraz średnią zakładową tego co ma 2400zł i tego co ma 4000zł...a także tego co ma 10000zł...Średnie pobory...5000zł.ŁADNIE TO WYGLĄDA... PRAWDA?...

jaka jest sytuacja pracowników w zakładach wiem doskonale bo pracuje wiele lat i nie mogę się zgodzić na twierdzenia że "jest źle", pensje rosną systematycznie od kilku lat dużo szybciej niż płace w gospodarce, zarabiamy więcej niż w innych firmach w regionie, dlatego średnia pokazywana w zestawieniach jest odzwierciedleniem tego jak jest naprawdę w firmie

jaka jest sytuacja pracowników w zakładach wiem doskonale bo pracuje wiele lat i nie mogę się zgodzić na twierdzenia że "jest źle", pensje rosną systematycznie od kilku lat dużo szybciej niż płace w gospodarce, zarabiamy więcej niż w innych firmach w regionie, dlatego średnia pokazywana w zestawieniach jest odzwierciedleniem tego jak jest naprawdę w firmie

rozwiń
Avatar
Zosia / 25 października 2013 o 17:55
0

To nie jest zmyślanie!To są fakty z życia wzięte!Rozbierzności w płacach są tak ogromne że prawie nie realne!!!Np:pracownik przeszkolony na stanowisku na tym samym wydziale zasadnicza-2600zł.Inny pracownik(taki sam) 3600zł,następny-4000zł.I co....?

No niestety.Są to fakty prawdziwe.Wezmą teraz średnią zakładową tego co ma 2400zł i tego co ma 4000zł...a także tego co ma 10000zł...Średnie pobory...5000zł.ŁADNIE TO WYGLĄDA... PRAWDA?...

No niestety.Są to fakty prawdziwe.Wezmą teraz średnią zakładową tego co ma 2400zł i tego co ma 4000zł...a także tego co ma 10000zł...Średnie pobory...5000zł.ŁADNIE TO WYGLĄDA... PRAWDA?...

rozwiń
Avatar
Gość / 24 października 2013 o 17:42
0

hahaha... już nie zmyślaj! informacje dotyczące zarobków w zakładach są ogólnodostępne i można się dowiedzieć ile kto zarabia do ręki i wmawianie mi, że ludzie na zakładach ledo wiążą koniec z końcem to jest żart! przestańcie wypisywać dyrdymały... fakty są takie że mamy naprawdę WYSOKIE ZAROBKI

To nie jest zmyślanie!To są fakty z życia wzięte!Rozbierzności w płacach są tak ogromne że prawie nie realne!!!Np:pracownik przeszkolony na stanowisku na tym samym wydziale zasadnicza-2600zł.Inny pracownik(taki sam) 3600zł,następny-4000zł.I co....?

To nie jest zmyślanie!To są fakty z życia wzięte!Rozbierzności w płacach są tak ogromne że prawie nie realne!!!Np:pracownik przeszkolony na stanowisku na tym samym wydziale zasadnicza-2600zł.Inny pracownik(taki sam) 3600zł,następny-4000zł.I co....?

rozwiń
Avatar
Pracownik ZA / 24 października 2013 o 17:29
0

hahaha... już nie zmyślaj! informacje dotyczące zarobków w zakładach są ogólnodostępne i można się dowiedzieć ile kto zarabia do ręki i wmawianie mi, że ludzie na zakładach ledo wiążą koniec z końcem to jest żart! przestańcie wypisywać dyrdymały... fakty są takie że mamy naprawdę WYSOKIE ZAROBKI

Kto ma to ma!!!Szary robotnik zarabia 2400zł.Minus pożyczka 400zł(każdy je ma).Minus czynsz,energia,co,woda,ścieki,gaz.Suma sumarum zostaje 1500zł.Jeżeli jest się samotną matką z dwojgiem dzieci,a zbliża się rok szkolny!!!To pozostaje tylko powolne zdychanie!!!Rodzinnego nie ma bo dochody na osobę przekroczyły---7zł--!!!!!!!!!!!!!Można pożyć pracownikowi ZA??? :(

Kto ma to ma!!!Szary robotnik zarabia 2400zł.Minus pożyczka 400zł(każdy je ma).Minus czynsz,energia,co,woda,ścieki,gaz.Suma sumarum zostaje 1500zł.Jeżeli jest się samotną matką z dwojgiem dzieci,a zbliża się rok szkolny!!!To pozostaje tylko powolne zdychanie!!!Rodzinnego nie ma bo dochody na osobę przekroczyły---7zł--!!!!!!!!!!!!!Można pożyć pracownikowi ZA??? :(

rozwiń
Avatar
berni / 23 października 2013 o 12:10
0

Zasadnicza jołopie to brutto!!!!!!!!!!3 tys. minus 35% na różne składki przymusowe!!!!!!!!!!

hahaha... już nie zmyślaj! informacje dotyczące zarobków w zakładach są ogólnodostępne i można się dowiedzieć ile kto zarabia do ręki i wmawianie mi, że ludzie na zakładach ledo wiążą koniec z końcem to jest żart! przestańcie wypisywać dyrdymały... fakty są takie że mamy naprawdę WYSOKIE ZAROBKI

Avatar
Gość / 21 października 2013 o 14:29
0

Dlaczego ja po 25 latach pracy w ZA mam zarabiać 2200zł.na zmiany.Nogi mi w dupę włażą po parę centymetrów po 8 godzinach!!!!A taki P.mistrz ma pobory 4500!!!!!!!!!Pytam za co?Za siedzenie za spanie na nocach?Niech ma więcej ale 100%?Podwyżki się należą,ale nam pracownikom fizycznym.To my pracujemy na wszystkich tych obiboków!!!!!!!!To za naszą sprawą są zyski!!!A kto mówi inaczej to zalicza się do grupy-obiboków!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego tusk musi odejść,koniec takiej niesprawiedliwości społecznej !!!

Dlatego tusk musi odejść,koniec takiej niesprawiedliwości społecznej !!!

rozwiń
Avatar
placek / 27 lipca 2016 o 12:20
0
jacek weź wyluzuj, nikt nie mówi że ludziom cięzko pracującym się nie należy, należy im sie tak samo jak wszystkim pracownikom. wiec bez wyzwisk, nie ma o co się napinać
Avatar
jacek / 19 lipca 2016 o 13:13
0
Jak powinni lajzy bogate sie wstydzic.Ludziom ciezko pracujacym sie nalezy a nie kadrowcom
Avatar
Gość / 22 stycznia 2016 o 08:55
0
Kurwa
Avatar
bartuś / 6 listopada 2013 o 20:07
0

Kto ma to ma!!!Szary robotnik zarabia 2400zł.Minus pożyczka 400zł(każdy je ma).Minus czynsz,energia,co,woda,ścieki,gaz.Suma sumarum zostaje 1500zł.Jeżeli jest się samotną matką z dwojgiem dzieci,a zbliża się rok szkolny!!!To pozostaje tylko powolne zdychanie!!!Rodzinnego nie ma bo dochody na osobę przekroczyły---7zł--!!!!!!!!!!!!!Można pożyć pracownikowi ZA??? :(

to jest zwykła manipulacja żadna osoba pracująca w zakładach nie zarabia tak malutko, że jej nie starcza do pierwszego, to że jedni dostają więcej a inni mniej to normalne, tak wygląda gospodarka rynkowa! ale to nie oznacza że dysproporcje są jakieś gigantyczne, bo nie są, różnica między dyrektorem a aparatowym jest jedną z najniższych przemysle w polsce

to jest zwykła manipulacja żadna osoba pracująca w zakładach nie zarabia tak malutko, że jej nie starcza do pierwszego, to że jedni dostają więcej a inni mniej to normalne, tak wygląda gospodarka rynkowa! ale to nie oznacza że dysproporcje są jakieś gigantyczne, bo nie są, różnica między dyrektorem a aparatowym jest jedną z najniższych przemysle w polsce

rozwiń
Avatar
bartuś / 6 listopada 2013 o 19:56
0

No niestety.Są to fakty prawdziwe.Wezmą teraz średnią zakładową tego co ma 2400zł i tego co ma 4000zł...a także tego co ma 10000zł...Średnie pobory...5000zł.ŁADNIE TO WYGLĄDA... PRAWDA?...

jaka jest sytuacja pracowników w zakładach wiem doskonale bo pracuje wiele lat i nie mogę się zgodzić na twierdzenia że "jest źle", pensje rosną systematycznie od kilku lat dużo szybciej niż płace w gospodarce, zarabiamy więcej niż w innych firmach w regionie, dlatego średnia pokazywana w zestawieniach jest odzwierciedleniem tego jak jest naprawdę w firmie

jaka jest sytuacja pracowników w zakładach wiem doskonale bo pracuje wiele lat i nie mogę się zgodzić na twierdzenia że "jest źle", pensje rosną systematycznie od kilku lat dużo szybciej niż płace w gospodarce, zarabiamy więcej niż w innych firmach w regionie, dlatego średnia pokazywana w zestawieniach jest odzwierciedleniem tego jak jest naprawdę w firmie

rozwiń
Avatar
Zosia / 25 października 2013 o 17:55
0

To nie jest zmyślanie!To są fakty z życia wzięte!Rozbierzności w płacach są tak ogromne że prawie nie realne!!!Np:pracownik przeszkolony na stanowisku na tym samym wydziale zasadnicza-2600zł.Inny pracownik(taki sam) 3600zł,następny-4000zł.I co....?

No niestety.Są to fakty prawdziwe.Wezmą teraz średnią zakładową tego co ma 2400zł i tego co ma 4000zł...a także tego co ma 10000zł...Średnie pobory...5000zł.ŁADNIE TO WYGLĄDA... PRAWDA?...

No niestety.Są to fakty prawdziwe.Wezmą teraz średnią zakładową tego co ma 2400zł i tego co ma 4000zł...a także tego co ma 10000zł...Średnie pobory...5000zł.ŁADNIE TO WYGLĄDA... PRAWDA?...

rozwiń
Avatar
Gość / 24 października 2013 o 17:42
0

hahaha... już nie zmyślaj! informacje dotyczące zarobków w zakładach są ogólnodostępne i można się dowiedzieć ile kto zarabia do ręki i wmawianie mi, że ludzie na zakładach ledo wiążą koniec z końcem to jest żart! przestańcie wypisywać dyrdymały... fakty są takie że mamy naprawdę WYSOKIE ZAROBKI

To nie jest zmyślanie!To są fakty z życia wzięte!Rozbierzności w płacach są tak ogromne że prawie nie realne!!!Np:pracownik przeszkolony na stanowisku na tym samym wydziale zasadnicza-2600zł.Inny pracownik(taki sam) 3600zł,następny-4000zł.I co....?

To nie jest zmyślanie!To są fakty z życia wzięte!Rozbierzności w płacach są tak ogromne że prawie nie realne!!!Np:pracownik przeszkolony na stanowisku na tym samym wydziale zasadnicza-2600zł.Inny pracownik(taki sam) 3600zł,następny-4000zł.I co....?

rozwiń
Avatar
Pracownik ZA / 24 października 2013 o 17:29
0

hahaha... już nie zmyślaj! informacje dotyczące zarobków w zakładach są ogólnodostępne i można się dowiedzieć ile kto zarabia do ręki i wmawianie mi, że ludzie na zakładach ledo wiążą koniec z końcem to jest żart! przestańcie wypisywać dyrdymały... fakty są takie że mamy naprawdę WYSOKIE ZAROBKI

Kto ma to ma!!!Szary robotnik zarabia 2400zł.Minus pożyczka 400zł(każdy je ma).Minus czynsz,energia,co,woda,ścieki,gaz.Suma sumarum zostaje 1500zł.Jeżeli jest się samotną matką z dwojgiem dzieci,a zbliża się rok szkolny!!!To pozostaje tylko powolne zdychanie!!!Rodzinnego nie ma bo dochody na osobę przekroczyły---7zł--!!!!!!!!!!!!!Można pożyć pracownikowi ZA??? :(

Kto ma to ma!!!Szary robotnik zarabia 2400zł.Minus pożyczka 400zł(każdy je ma).Minus czynsz,energia,co,woda,ścieki,gaz.Suma sumarum zostaje 1500zł.Jeżeli jest się samotną matką z dwojgiem dzieci,a zbliża się rok szkolny!!!To pozostaje tylko powolne zdychanie!!!Rodzinnego nie ma bo dochody na osobę przekroczyły---7zł--!!!!!!!!!!!!!Można pożyć pracownikowi ZA??? :(

rozwiń
Avatar
berni / 23 października 2013 o 12:10
0

Zasadnicza jołopie to brutto!!!!!!!!!!3 tys. minus 35% na różne składki przymusowe!!!!!!!!!!

hahaha... już nie zmyślaj! informacje dotyczące zarobków w zakładach są ogólnodostępne i można się dowiedzieć ile kto zarabia do ręki i wmawianie mi, że ludzie na zakładach ledo wiążą koniec z końcem to jest żart! przestańcie wypisywać dyrdymały... fakty są takie że mamy naprawdę WYSOKIE ZAROBKI

Avatar
Gość / 21 października 2013 o 14:29
0

Dlaczego ja po 25 latach pracy w ZA mam zarabiać 2200zł.na zmiany.Nogi mi w dupę włażą po parę centymetrów po 8 godzinach!!!!A taki P.mistrz ma pobory 4500!!!!!!!!!Pytam za co?Za siedzenie za spanie na nocach?Niech ma więcej ale 100%?Podwyżki się należą,ale nam pracownikom fizycznym.To my pracujemy na wszystkich tych obiboków!!!!!!!!To za naszą sprawą są zyski!!!A kto mówi inaczej to zalicza się do grupy-obiboków!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego tusk musi odejść,koniec takiej niesprawiedliwości społecznej !!!

Dlatego tusk musi odejść,koniec takiej niesprawiedliwości społecznej !!!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 0 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 45 26

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 27 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 12

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!