Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 grudnia 2019 r.
5:58

Tragiczny wypadek w Żerdzi na S17. Pchał auto, nie żyje

Autor: Zdjęcie autora łm
13 11 A A
(fot. OSP Żyrzyn)

Jedna osoba zginęła w miejscowości Żerdź na trasie ekspresowej S17

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w poniedziałek wieczorem przed godziną 22. 

Według wstępnych informacji, samochód dostawczy uległ awarii na pasie w kierunku Lublina. Prawdopodobnie na pasie serwisowym  dwaj pasażerowie zaczęli pchać auto. Wtedy ciężarówka potrąciła jednego z mężczyzn. 58-latek zginął na miejscu.

Pas jezdni w stronę Lublina był zablokowany przez kilka godzin. Utrudnienia zakończyły się po godz. 2.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 07:25
Dlaczego zawsze jest tak, ze przypadkiem to wlasnie ciezarowka wjezdza w samochod znajdujacy sie na poboczu. Co powoduje, ze biedni kierowcy ciezarowek jadacy przepisowe 80 km/h, wypoczeci, bo przestrzegajacy czasu pracy, ciagle zjezdzaja na pobocze? Moze przestancie szoferzy ogladac filmy podczas jazdy, przestancie non stop gadac przez telefon, przestancie zazywac mete czy co tam jeszcze lubicie, nie chlajcie alko na pauzach
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 07:13
Jeśli auto stoi na poboczu i jest nie oświetlone i nie oznakowane w tak trudnych warunkach pogodowych i w dodatku w nocy to takie są skutki !!!! W wypadku uczestniczył Citroen berlingo lub Peugeot partner przy aucie były 2 osoby czyli jedna przeżyła ....
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 13:26
W tamtym miejscu niestety ale nie ma latarni kierowca osobowki nie miał kamizelki. Ciekawe czy chociaz awaryjki mial wlaczone i czemu kierowca ciezarowki go nie zauwazyl, w sumie wylatuje sie tam tez z lekkiego łuku. Duzo spekulacji co do tego wypadku
Avatar
xxx / 5 grudnia 2019 r. o 19:37
przykre współczuje rodzinie
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 10:41
Dlaczego zawsze jest tak, ze przypadkiem to wlasnie ciezarowka wjezdza w samochod znajdujacy sie na poboczu. Co powoduje, ze biedni kierowcy ciezarowek jadacy przepisowe 80 km/h, wypoczeci, bo przestrzegajacy czasu pracy, ciagle zjezdzaja na pobocze? Moze przestancie szoferzy ogladac filmy podczas jazdy, przestancie non stop gadac przez telefon, przestancie zazywac mete czy co tam jeszcze lubicie, nie chlajcie alko na pauzach
 Przejedz się ciężarówką jako pasażer a następnie oceniaj.
Avatar
gość / 3 grudnia 2019 r. o 11:15
Przejedz się ciężarówką jako pasażer a następnie oceniaj.
 Co tu do oceniania. Że jeden z drugim nie potrafią utrzymać się na swoim pasie? Czy pobocze służy do jazdy? Nie! Jest używane tylko w sytuacjach awaryjnych (takich jak ta). To co, jak się zepsuje samochód na autostradzie to wciskasz przycisk i magicznie znika?  Nie muszę jeździć jako pasażer. Widzę z zewnątrz co wyczyniacie szoferzy. Nie raz widziałem na austradzie kierowcę tzw. "tira", który ma nogę założoną na deskę rozdzielczą, albo ogląda film na laptopie. To co mi chcesz pokazać? Co zarzucić przed podróżą, żeby nie zasnąć w nocy podczas jazdy.
 Co tu do oceniania. Że jeden z drugim nie potrafią utrzymać się na swoim pasie? Czy pobocze służy do jazdy? Nie! Jest używane tylko w sytuacjach awaryjnych (takich jak ta). To co, jak się zepsuje samochód na autostradzie to wciskasz przycisk i magicznie znika?  Nie muszę jeździć jako pasażer. Widzę z zewnątrz co wyczyniacie szoferzy. Nie raz widziałem na austradzie kierowcę tzw. "tira", który ma nogę założoną na deskę rozdzielczą, albo ogląda film na laptopie. To co mi chcesz pokazać? Co zarzucić przed podróżą, żeb... rozwiń
Avatar
Johny / 3 grudnia 2019 r. o 07:26
No i czego wypisujecie głupoty szanowna redakcjo???!!! Droga wogole nie byla zablokowana, nawet przez chwile !!! Zablokowany byl tylko prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Lublina!
Avatar
Nieznajomy / 6 grudnia 2019 r. o 21:34
Jacku spoczywaj w spokoju.
Avatar
Kierowca / 3 grudnia 2019 r. o 15:23
Kilka minut przed wypadkiem .... Kierowca ani pasażer nie mieli na sobie kamizelek , nie był wystawiony trójkąt ostregawczy, samochód nie oświetlony w ciemnościach ...   na tym odcinku w lesie nie ma latarni, w dodatku opady deszczy ze śniegiem  też utrudniał widoczność. Jadąc osobówką na pustej drodze cieżko było zauwarzyć auto. A co gdy jechało kilka aut i a nawierzchnia mokra .... to widoczności brak .... a to są skutki....
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 14:20
Przejedz się ciężarówką jako pasażer a następnie oceniaj.
Co tu do oceniania. Że jeden z drugim nie potrafią utrzymać się na swoim pasie? Czy pobocze służy do jazdy? Nie! Jest używane tylko w sytuacjach awaryjnych (takich jak ta). To co, jak się zepsuje samochód na autostradzie to wciskasz przycisk i magicznie znika? Nie muszę jeździć jako pasażer. Widzę z zewnątrz co wyczyniacie szoferzy. Nie raz widziałem na austradzie kierowcę tzw. "tira", który ma nogę założoną na deskę rozdzielczą, albo ogląda film na laptopie. To co mi chcesz pokazać? Co zarzucić przed podróżą, żeby nie zasnąć w nocy podczas jazdy.
 Napisałeś "Co tu do oceniania" a następnie oceniasz. Skończyły się czasy samo napraw samochodów na AUTOSTRADACH i DROGACH SZYBKIEGO RUCHU. Ty zbyt dużo nasłuchałeś się opowieści, o których nie masz pojęcia. 
 Napisałeś "Co tu do oceniania" a następnie oceniasz. Skończyły się czasy samo napraw samochodów na AUTOSTRADACH i DROGACH SZYBKIEGO RUCHU. Ty zbyt dużo nasłuchałeś się opowieści, o których nie masz pojęcia.  rozwiń
Avatar
Nieznajomy / 6 grudnia 2019 r. o 21:34
Jacku spoczywaj w spokoju.
Avatar
xxx / 5 grudnia 2019 r. o 19:37
przykre współczuje rodzinie
Avatar
Kierowca / 3 grudnia 2019 r. o 15:23
Kilka minut przed wypadkiem .... Kierowca ani pasażer nie mieli na sobie kamizelek , nie był wystawiony trójkąt ostregawczy, samochód nie oświetlony w ciemnościach ...   na tym odcinku w lesie nie ma latarni, w dodatku opady deszczy ze śniegiem  też utrudniał widoczność. Jadąc osobówką na pustej drodze cieżko było zauwarzyć auto. A co gdy jechało kilka aut i a nawierzchnia mokra .... to widoczności brak .... a to są skutki....
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 14:20
Przejedz się ciężarówką jako pasażer a następnie oceniaj.
Co tu do oceniania. Że jeden z drugim nie potrafią utrzymać się na swoim pasie? Czy pobocze służy do jazdy? Nie! Jest używane tylko w sytuacjach awaryjnych (takich jak ta). To co, jak się zepsuje samochód na autostradzie to wciskasz przycisk i magicznie znika? Nie muszę jeździć jako pasażer. Widzę z zewnątrz co wyczyniacie szoferzy. Nie raz widziałem na austradzie kierowcę tzw. "tira", który ma nogę założoną na deskę rozdzielczą, albo ogląda film na laptopie. To co mi chcesz pokazać? Co zarzucić przed podróżą, żeby nie zasnąć w nocy podczas jazdy.
 Napisałeś "Co tu do oceniania" a następnie oceniasz. Skończyły się czasy samo napraw samochodów na AUTOSTRADACH i DROGACH SZYBKIEGO RUCHU. Ty zbyt dużo nasłuchałeś się opowieści, o których nie masz pojęcia. 
 Napisałeś "Co tu do oceniania" a następnie oceniasz. Skończyły się czasy samo napraw samochodów na AUTOSTRADACH i DROGACH SZYBKIEGO RUCHU. Ty zbyt dużo nasłuchałeś się opowieści, o których nie masz pojęcia.  rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 13:26
W tamtym miejscu niestety ale nie ma latarni kierowca osobowki nie miał kamizelki. Ciekawe czy chociaz awaryjki mial wlaczone i czemu kierowca ciezarowki go nie zauwazyl, w sumie wylatuje sie tam tez z lekkiego łuku. Duzo spekulacji co do tego wypadku
Avatar
gość / 3 grudnia 2019 r. o 11:15
Przejedz się ciężarówką jako pasażer a następnie oceniaj.
 Co tu do oceniania. Że jeden z drugim nie potrafią utrzymać się na swoim pasie? Czy pobocze służy do jazdy? Nie! Jest używane tylko w sytuacjach awaryjnych (takich jak ta). To co, jak się zepsuje samochód na autostradzie to wciskasz przycisk i magicznie znika?  Nie muszę jeździć jako pasażer. Widzę z zewnątrz co wyczyniacie szoferzy. Nie raz widziałem na austradzie kierowcę tzw. "tira", który ma nogę założoną na deskę rozdzielczą, albo ogląda film na laptopie. To co mi chcesz pokazać? Co zarzucić przed podróżą, żeby nie zasnąć w nocy podczas jazdy.
 Co tu do oceniania. Że jeden z drugim nie potrafią utrzymać się na swoim pasie? Czy pobocze służy do jazdy? Nie! Jest używane tylko w sytuacjach awaryjnych (takich jak ta). To co, jak się zepsuje samochód na autostradzie to wciskasz przycisk i magicznie znika?  Nie muszę jeździć jako pasażer. Widzę z zewnątrz co wyczyniacie szoferzy. Nie raz widziałem na austradzie kierowcę tzw. "tira", który ma nogę założoną na deskę rozdzielczą, albo ogląda film na laptopie. To co mi chcesz pokazać? Co zarzucić przed podróżą, żeb... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 10:41
Dlaczego zawsze jest tak, ze przypadkiem to wlasnie ciezarowka wjezdza w samochod znajdujacy sie na poboczu. Co powoduje, ze biedni kierowcy ciezarowek jadacy przepisowe 80 km/h, wypoczeci, bo przestrzegajacy czasu pracy, ciagle zjezdzaja na pobocze? Moze przestancie szoferzy ogladac filmy podczas jazdy, przestancie non stop gadac przez telefon, przestancie zazywac mete czy co tam jeszcze lubicie, nie chlajcie alko na pauzach
 Przejedz się ciężarówką jako pasażer a następnie oceniaj.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 07:34
Tylko ze to nie ciezarowka wjechala w osobowke a osobowka w ciezarowke bo osobowka miala zniszczony przod a ciezarowka naczepe wiem bo widzialem jechalem godzine po zderzeniu
Avatar
Johny / 3 grudnia 2019 r. o 07:26
No i czego wypisujecie głupoty szanowna redakcjo???!!! Droga wogole nie byla zablokowana, nawet przez chwile !!! Zablokowany byl tylko prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Lublina!
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 r. o 07:25
Dlaczego zawsze jest tak, ze przypadkiem to wlasnie ciezarowka wjezdza w samochod znajdujacy sie na poboczu. Co powoduje, ze biedni kierowcy ciezarowek jadacy przepisowe 80 km/h, wypoczeci, bo przestrzegajacy czasu pracy, ciagle zjezdzaja na pobocze? Moze przestancie szoferzy ogladac filmy podczas jazdy, przestancie non stop gadac przez telefon, przestancie zazywac mete czy co tam jeszcze lubicie, nie chlajcie alko na pauzach