Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

15 sierpnia 2011 r.
14:48
Edytuj ten wpis

Protest w Bodaczowie: Rolnicy dostali część pieniędzy

Autor: Zdjęcie autora Anna Szewc
0 11 A A
Ubiegły tydzień w Bodaczowie minął na rolniczych protestach.<br />
 (Tomasz Gaudnik)
Ubiegły tydzień w Bodaczowie minął na rolniczych protestach.
(Tomasz Gaudnik)

Dostarczyli Zakładom Tłuszczowym w Bodaczowie tyle rzepaku, ile zakontraktowali. Liczyli, że firma również okaże się solidna. Przeliczyli się.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Pierwsze sygnały o tym, że Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie ociągają się z wypłatą zobowiązań swoim dostawcom pojawiły się już na początku sierpnia.

Swoich pieniędzy nie mógł się doczekać m.in. Piotr Wojda, młody rolnik z Nielisza. - Pierwszy termin wypłaty wyznaczono mi na koniec lipca. Nie dostałem jednak ani złotówki. Potem kazano mi czekać do 9 sierpnia, ale nadal nic – opowiada Wojda.

W identycznej sytuacji znalazły się setki rolników, którzy w tym roku z ZT w Bodaczowie zawarli umowy na dostarczenie rzepaku. Zdesperowani plantatorzy na początku ubiegłego tygodnia zaczęli się gromadzić przed siedzibą fabryki. Próbowali czegoś się dowiedzieć. Niestety – bezskutecznie. Wielu z nich koczowało przed bramą dniem i nocą. Dwukrotnie, na znak protestu, blokowali drogę.

W piątek wypłaty w końcu ruszyły. – Na początek jest płacone tym, którzy mieli najwcześniejsze terminy – usłyszeliśmy w ZT w Bodaczowie.

To jednak tylko ułamek tego, co firma jest winna dostawcom. Pozostali muszą czekać. Piotr Wojda dostał 10 z 13 tysięcy, które mu się należą. – Pieniądze na nawozy musiałem pożyczać. W sumie wziąłem od ludzi 5 tys. zł. Będę miał z czego oddać – mówi Piotr Wojda.

Grzegorz Kalinowski, któremu Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są winne 60 tysięcy zł, takiego szczęścia nie ma. – Ja po nocach przez to spać nie mogę – załamuje ręce jego mama Joanna Kalinowska. – Z czego on żyć będzie, jeśli nie dostanie pieniędzy?

Na prowadzenie swojego 40-hektarowego gospodarstwa Kalinowski zaciągnął kredyty. – Dziś na wsi, jak rolnik chce gospodarzyć, to bez pożyczki nie da rady. Niechby te pieniądze oddali, to by długi spłacił, rachunki uregulował – mówi pani Joanna.

– Nie tylko ja jestem w takiej sytuacji – mówi Grzegorz Kalinowski. – W samym Grabowcu jest nas około pięćdziesięciu, a w całej gminie to chyba setka.

– Czekamy. Nie ma innego wyjścia – mówi Szymon Kuczyński, wiceprezes Krajowego Zrzeszenia Producentów Rzepaku, który przez cały tydzień towarzyszył protestującym w Bodaczowie rolnikom.

Kuczyński nieoficjalnie dowiedział się, że ostatnio wpłynęły na konto zakładu jakieś pieniądze. Mieli je przelać ci, którzy brali z Bodaczowa gotowy olej. – Podobno zapłacił m.in. Lotos. To poważny kontrahent, więc w grę mogą wchodzić spore kwoty. Jest nadzieja, że teraz Bodaczów przekaże je rolnikom – mówi Kuczyński.

Tymczasem sprawę wyjaśniają także śledczy. – Przyjęliśmy od rolników, którzy czują się pokrzywdzeni przez Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie, już ponad 150 zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa – informuje Ewa Pizun, wiceszefowa prokuratury rejonowej w Zamościu. – W tej chwili trwają czynności sprawdzające. Mamy 30 dni na podjęcie decyzji o ewentualnym wszczęciu śledztwa w tej sprawie.

W sobotę ZT w Bodaczowie wydały oświadczenie, w którym zapewniają, że na konta rolników przelano już kilka milionów złotych.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szymek / 16 sierpnia 2011 o 07:13
0
...ha, zdecydowanie najlepsze jest logo solida firma na stronie ZTB, to świadczy o randze tegoż znaczka.
Avatar
zainteresowany / 16 sierpnia 2011 o 00:29
0
rzetelność dziennikarska...
A co Pan/ Pani redaktor na fakt iż niektórzy wpłaty widzieli na swoim koncie już we czwartek rano (a nawet we środę http://szczebrzeszyn.info/wiadomosci/?p=1163). Drodzy pseudo dziennikarze- sprawdzajcie informacje które przekazujecie dalej.
A Szanowny Pan Kuczyński niech również zacznie konsekwentnie powtarzać swoje kwestie- obejrzyjcie filmiki z jego wypowiedziami i zrozumiecie o co chodzi...
Avatar
pawel / 15 sierpnia 2011 o 21:10
0
[quote name='tomasz' timestamp='1313417553' post='514737']
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Polska Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka anno domini 2011!!! Będziemy się przyglądać tej sprawie i temu, jak w tym przypadku zadziała prawo!!!
[/quote]
Nauczył was ś.p Lepper jak powstać z kolan i jak walczyć o swoje.Dla Tuska,Pawlaka,czy Kaczyńskiego wy jesteście ważni tylko w dniu wyborów.
[quote name='tomasz' timestamp='1313417553' post='514737']
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Pol... rozwiń
Avatar
chart / 15 sierpnia 2011 o 19:31
0
Proszę dziennikarzy o odrobinę dokładności: kiedy np. pojawia się informacja, że "zapłacono za towar dostawiony 14 lipca" to proszę sprawdzić jaki jest to odsetek wszystkich wierzytelności. W tym konkretnym przypadku chodzi np. o... 5 osób.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 17:33
0
to braacia Skerczynscy za to odpowtadaja i cos mi sie zdaje ze pieniedzy nie dostane
Avatar
Tłusty / 15 sierpnia 2011 o 16:46
0
Czepiacie się.Na stronie ZT jest informacja: Od 14-12-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:42
0
[quote name='buzal' timestamp='1313415650' post='514724']
Ot tak sie w ojczysnie dzieje pod batem Tuska i jego tych co w korycie siedza.
Za czasow Kaczynskiego juz by minister kazal placic rolnikowi co do kopiejki i bez gadania.
Tera widac na kogo glos dadzo Prawdziwi polacy w jesieni do wyboruf idonc.
[/quote]
A innym razem kazał by rolnikowi oddać kontyngent, a jeszcze innym skolektywizować się Komunizm w najczystszej postaci
[quote name='buzal' timestamp='1313415650' post='514724']
Ot tak sie w ojczysnie dzieje pod batem Tuska i jego tych co w korycie siedza.
Za czasow Kaczynskiego juz by minister kazal placic rolnikowi co do kopiejki i bez gadania.
Tera widac na kogo glos dadzo Prawdziwi polacy w jesieni do wyboruf idonc.
[/quote]
A innym razem kazał by rolnikowi oddać kontyngent, a jeszcze innym skolektywizować się Komunizm w najczystszej postaci rozwiń
Avatar
tomasz / 15 sierpnia 2011 o 16:12
0
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Polska Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka anno domini 2011!!! Będziemy się przyglądać tej sprawie i temu, jak w tym przypadku zadziała prawo!!!
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Polska Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka anno domini 2011!!! Będziemy się przyg... rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:12
0
Zaczyna się inwazja kapitalistów na prostego rolnika. Dlaczego nie mamy skutecznego ustawodawstwa broniącego najsłabszych przed „ludźmi interesu”?
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:10
0
[quote name='buzal' timestamp='1313415650' post='514724']
Ot tak sie w ojczysnie dzieje pod batem Tuska i jego tych co w korycie siedza.
Za czasow Kaczynskiego juz by minister kazal placic rolnikowi co do kopiejki i bez gadania.
Tera widac na kogo glos dadzo Prawdziwi polacy w jesieni do wyboruf idonc.
[/quote]
Nie zgrywaj się, bo tylko ludzi wkurzasz.
Avatar
szymek / 16 sierpnia 2011 o 07:13
0
...ha, zdecydowanie najlepsze jest logo solida firma na stronie ZTB, to świadczy o randze tegoż znaczka.
Avatar
zainteresowany / 16 sierpnia 2011 o 00:29
0
rzetelność dziennikarska...
A co Pan/ Pani redaktor na fakt iż niektórzy wpłaty widzieli na swoim koncie już we czwartek rano (a nawet we środę http://szczebrzeszyn.info/wiadomosci/?p=1163). Drodzy pseudo dziennikarze- sprawdzajcie informacje które przekazujecie dalej.
A Szanowny Pan Kuczyński niech również zacznie konsekwentnie powtarzać swoje kwestie- obejrzyjcie filmiki z jego wypowiedziami i zrozumiecie o co chodzi...
Avatar
pawel / 15 sierpnia 2011 o 21:10
0
[quote name='tomasz' timestamp='1313417553' post='514737']
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Polska Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka anno domini 2011!!! Będziemy się przyglądać tej sprawie i temu, jak w tym przypadku zadziała prawo!!!
[/quote]
Nauczył was ś.p Lepper jak powstać z kolan i jak walczyć o swoje.Dla Tuska,Pawlaka,czy Kaczyńskiego wy jesteście ważni tylko w dniu wyborów.
[quote name='tomasz' timestamp='1313417553' post='514737']
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Pol... rozwiń
Avatar
chart / 15 sierpnia 2011 o 19:31
0
Proszę dziennikarzy o odrobinę dokładności: kiedy np. pojawia się informacja, że "zapłacono za towar dostawiony 14 lipca" to proszę sprawdzić jaki jest to odsetek wszystkich wierzytelności. W tym konkretnym przypadku chodzi np. o... 5 osób.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 17:33
0
to braacia Skerczynscy za to odpowtadaja i cos mi sie zdaje ze pieniedzy nie dostane
Avatar
Tłusty / 15 sierpnia 2011 o 16:46
0
Czepiacie się.Na stronie ZT jest informacja: Od 14-12-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:42
0
[quote name='buzal' timestamp='1313415650' post='514724']
Ot tak sie w ojczysnie dzieje pod batem Tuska i jego tych co w korycie siedza.
Za czasow Kaczynskiego juz by minister kazal placic rolnikowi co do kopiejki i bez gadania.
Tera widac na kogo glos dadzo Prawdziwi polacy w jesieni do wyboruf idonc.
[/quote]
A innym razem kazał by rolnikowi oddać kontyngent, a jeszcze innym skolektywizować się Komunizm w najczystszej postaci
[quote name='buzal' timestamp='1313415650' post='514724']
Ot tak sie w ojczysnie dzieje pod batem Tuska i jego tych co w korycie siedza.
Za czasow Kaczynskiego juz by minister kazal placic rolnikowi co do kopiejki i bez gadania.
Tera widac na kogo glos dadzo Prawdziwi polacy w jesieni do wyboruf idonc.
[/quote]
A innym razem kazał by rolnikowi oddać kontyngent, a jeszcze innym skolektywizować się Komunizm w najczystszej postaci rozwiń
Avatar
tomasz / 15 sierpnia 2011 o 16:12
0
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Polska Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka anno domini 2011!!! Będziemy się przyglądać tej sprawie i temu, jak w tym przypadku zadziała prawo!!!
Rzucili kilka ochłapów, by zgasić pożar i tyle. A jeżeli za tym stoją cwani bracia S. z Białej Podlaskiej - a stoją - to zobaczycie te pieniądze, jak swoje uszy bez lustra. Wakacje na Karaibach, fury za pół miliona każda, jachty oceaniczne - na to wszystko mają - ale na spłatę rolników już nie. I podejrzewam, że włos im z głowy nie spadnie, bo od czego kumple z PSL z pewnym posłem z Międzyrzeca Podlaskiego i kilkoma innymi z tej partii na czele. Oto Polska Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka anno domini 2011!!! Będziemy się przyg... rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:12
0
Zaczyna się inwazja kapitalistów na prostego rolnika. Dlaczego nie mamy skutecznego ustawodawstwa broniącego najsłabszych przed „ludźmi interesu”?
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:10
0
[quote name='buzal' timestamp='1313415650' post='514724']
Ot tak sie w ojczysnie dzieje pod batem Tuska i jego tych co w korycie siedza.
Za czasow Kaczynskiego juz by minister kazal placic rolnikowi co do kopiejki i bez gadania.
Tera widac na kogo glos dadzo Prawdziwi polacy w jesieni do wyboruf idonc.
[/quote]
Nie zgrywaj się, bo tylko ludzi wkurzasz.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!