Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

22 listopada 2011 r.
15:10
Edytuj ten wpis

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Nałęczowie (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
7 12 A A
Magda Gessler w Karczmie Nałęczowskiej (Archiwum Karczmy Nałęczowskiej)
Magda Gessler w Karczmie Nałęczowskiej (Archiwum Karczmy Nałęczowskiej)

Zimowa karta w lecie, dania zagęszczone i uperfumowane, brud i tłuszcz. To część problemów, z którymi znana restauratorka Magda Gessler zmierzyła się w restauracji "Karczma Nałęczowska”. TVN wyemituje program w czwartek 24 listopada.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Karczma działa od trzech lat. Znajduje się w samym centrum Nałęczowa, blisko Parku Zdrojowego i dworca PKS. Dlaczego właściciele zdecydowali się wziąć udział w programie?

– Ze względu na mały ruch – tłumaczy Wojciech Słotwiński, który prowadzi lokal razem ze swoją narzeczoną Mariolą. – Potrzebujemy reklamy, bo bez niej w tych ciężkich czasach nie ma mowy o funkcjonowaniu.

Stacja TVN nie zdradza szczegółów programu przed jego emisją. W Internecie można jednak znaleźć 30-sekundową zajawkę programu. Widać na niej m.in. jak Gessler po wysypaniu w kuchni ziemniaków z worka łapie się za głowę i krzyczy: "Ale syf!”. Z opisu odcinka wynika, że personel nie jest zadowolony ze swojej menedżerki, obwiniając ją o złą atmosferę i spadek obrotów. – To jest telewizja i jakaś sensacja musi być – komentuje Słotwiński.
Magda Gessler, oprócz potraw kuchni regionalnych i światowych, do menu restauracji wprowadziła także dania z dzika, daniela czy sarny.

– Po wizycie Magdy Gessler ruch się poprawił. Liczymy, że po emisji będzie jeszcze większy, bo na 99 proc. jestem pewien, że program wyjdzie dla nas pozytywnie – mówi właściciel Karczmy Nałęczowskiej.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eM / 8 grudnia 2011 o 13:04
0
byłam tam kilka miesięcy temu, zamówiłam sałatkę grecką. z wierzchu wyglądała bardzo apetycznie, więc omal nie spadłam z krzesła kiedy spostrzegłam, że kawałki sałaty są ... ubłocone! nie lekko brudne, na liściach widać było błoto! poproszona kelnerka nawet nie spojrzała na talerz, tylko go zabrała i z wielką pretensją w głosie zapytała czy podać coś jeszcze! oooooo nieeeee.... nigdy więcej!
Avatar
królowa / 28 listopada 2011 o 20:31
0
ejj gdzie sa komentarze????były wczesniej!
Avatar
jan / 23 listopada 2011 o 13:44
0
no to teraz napewno już tam nie będę jadła - chyba że zrobią dezynfekcjie i deratyzacje !!!
Avatar
szary obywatel / 23 listopada 2011 o 07:47
0
niedobrze mi się robi jak patrzez na gębę tej "kreatorki smaku" córka czerwonego barona kreowana na speca od gotowania, czekam na porgramy z kreatorką stylu czyli z niejaką kasią tusk, mamy już kreatorów dobrego zachowania niejaką czerwoną jolantę kwasniewską. pier...ne czerwone ukłądziki.... a ciemny naród patrzy i .... całkiem głupieje
Avatar
daro / 22 listopada 2011 o 22:49
0
Ja również źle wspominam wizytę w tym lokalu. Czekaliśmy z żoną i dziećmi przy stoliku ale w ciągu 20 min nikt z kelnerów nie podszedł. Żenada. Trzeba się liczyć z tym, że w słoneczną niedzielę w Nałęczowie klientów będzie sporo, a co z tym idzie i obsługi powinno być więcej. Ogólnie nie polecam.
Avatar
meg / 22 listopada 2011 o 19:29
0
Gdyby menagier* i właściciel mieli czas dla swoich klientów byłoby zdecydowanie lepiej. Mieliśmy (nie)przyjemność z tym Państwem. Chcieliśmy zorganizować wesele, najpierw rozmawialiśmy z menagierem*, który po kilku dniach miał się z nami skontaktować aby podać cenę, za jaką mogliby wyprawić nasze wesele z podanym przez nas menu ale niestety nie doczekaliśmy się, rozumiemy, pewnie myślał jak tu zwiększyć obrót, no na naszym weselu trochę by zarobił ale NIE CHCIAŁ. Postanowiliśmy skontaktować się z wlaścicielem, kilka terminów nie pasowalo, bo przecież to myśliwy, nie miał czasu, jak się w końcu udało to wszystko trzeba było z niego wyciągać w żaden sposób nie zareklamował ani nie zachwalił swojego lokalu totalna żenada, wszystko z Pana S. trzeba było wyciągać, tak jak to byśmy my mieli mieć doświadczenie w organizacji wesel i widzieli o tym wszystkim, co powinniśmy, cennik przy założeniu z reklamy w Anonsach oraz porównaniu marnego 4 daniowego menu na przyjęcie -SZOK, przystawki o zmniejszonej gramatuże, po co w ogóle kłaść coś na stół, przecież można wziąć kasę a goście przyniosą kanapki ze sobą, totalna olewka NAS klientów, którzy chcieli właścicielowi zostawić 28 000 złotych, tu nie o jedzenie chodzi drodzy Państwo tylko o sposób traktowania klienta my jesteśmy jak najbardziej na NIE.
Gdyby menagier* i właściciel mieli czas dla swoich klientów byłoby zdecydowanie lepiej. Mieliśmy (nie)przyjemność z tym Państwem. Chcieliśmy zorganizować wesele, najpierw rozmawialiśmy z menagierem*, który po kilku dniach miał się z nami skontaktować aby podać cenę, za jaką mogliby wyprawić nasze wesele z podanym przez nas menu ale niestety nie doczekaliśmy się, rozumiemy, pewnie myślał jak tu zwiększyć obrót, no na naszym weselu trochę by zarobił ale NIE CHCIAŁ. Postanowiliśmy skontaktować się z wlaścicielem, kilka terminów nie pasowalo, bo... rozwiń
Avatar
pis / 22 listopada 2011 o 19:15
0
kto ten kudłaty łeb wpuszcza do kuchni? SANEPID się boi pójść z kontrolą w czasie realizacji programu?
Avatar
cfsdg / 22 listopada 2011 o 19:08
0
http://
Avatar
dave / 22 listopada 2011 o 17:30
0
Z dala od tego lokalu. Skoro właściel wie na co zwraca uwagę Magda Gessler a mimo to nie zrobili porządków w kuchni na jej przyjazd, to tym bardziej jaki syf i g.. na talerzu musi byc w pozostałe dni. Generalnie jest tak w większości "restauracji" - i właściciele i obsługa nie ma kultury i nie dba o higienę. Życzę smacznego.
Do DzW - słowo "zajawka" raczej nie jest słowem literackim; nie ma dnia by w waszej "gazecie" nie było błedów. Można skończyc dziennikarstwo, można, ale pewnych rzaczy nie da się wyuczyc, np. wrażliwosci na polszczyznę. I w dodatku utrwalacie u młodzieży złe nawyki. Oj, panie naczelny Wiejak, tylu polonistów (z urodzenia) bez pracy...
Z dala od tego lokalu. Skoro właściel wie na co zwraca uwagę Magda Gessler a mimo to nie zrobili porządków w kuchni na jej przyjazd, to tym bardziej jaki syf i g.. na talerzu musi byc w pozostałe dni. Generalnie jest tak w większości "restauracji" - i właściciele i obsługa nie ma kultury i nie dba o higienę. Życzę smacznego.
Do DzW - słowo "zajawka" raczej nie jest słowem literackim; nie ma dnia by w waszej "gazecie" nie było błedów. Można skończyc dziennikarstwo, można, ale pewnych rzaczy nie da się wyucz... rozwiń
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 17:22
0
"Magda Gessler, oprócz potraw kuchni regionalnych i światowych, do menu restauracji wprowadziła także dania z dzika, daniela czy sarny"

[size="3"]... w sam raz dla sanatoryjnych kuracjuszy z Niemiec, bo miejscowi nałęczowiacy i polscy kuracjusze będą mogli się oblizać.

Ciekawe, że ich strona internetowa karczmanaleczowska.org nie podaje ani swego menu ani [/size]cennika, co robią wszystkie szanujące się knajpy, które nie wstydzą się swych cen.
"Magda Gessler, oprócz potraw kuchni regionalnych i światowych, do menu restauracji wprowadziła także dania z dzika, daniela czy sarny"

[size="3"]... w sam raz dla sanatoryjnych kuracjuszy z Niemiec, bo miejscowi nałęczowiacy i polscy kuracjusze będą mogli się oblizać.

Ciekawe, że ich strona internetowa karczmanaleczowska.org nie podaje ani swego menu ani [/size]cennika, co robią wszystkie szanujące się knajpy, które nie wstydzą się swych cen. rozwiń
Avatar
eM / 8 grudnia 2011 o 13:04
0
byłam tam kilka miesięcy temu, zamówiłam sałatkę grecką. z wierzchu wyglądała bardzo apetycznie, więc omal nie spadłam z krzesła kiedy spostrzegłam, że kawałki sałaty są ... ubłocone! nie lekko brudne, na liściach widać było błoto! poproszona kelnerka nawet nie spojrzała na talerz, tylko go zabrała i z wielką pretensją w głosie zapytała czy podać coś jeszcze! oooooo nieeeee.... nigdy więcej!
Avatar
królowa / 28 listopada 2011 o 20:31
0
ejj gdzie sa komentarze????były wczesniej!
Avatar
jan / 23 listopada 2011 o 13:44
0
no to teraz napewno już tam nie będę jadła - chyba że zrobią dezynfekcjie i deratyzacje !!!
Avatar
szary obywatel / 23 listopada 2011 o 07:47
0
niedobrze mi się robi jak patrzez na gębę tej "kreatorki smaku" córka czerwonego barona kreowana na speca od gotowania, czekam na porgramy z kreatorką stylu czyli z niejaką kasią tusk, mamy już kreatorów dobrego zachowania niejaką czerwoną jolantę kwasniewską. pier...ne czerwone ukłądziki.... a ciemny naród patrzy i .... całkiem głupieje
Avatar
daro / 22 listopada 2011 o 22:49
0
Ja również źle wspominam wizytę w tym lokalu. Czekaliśmy z żoną i dziećmi przy stoliku ale w ciągu 20 min nikt z kelnerów nie podszedł. Żenada. Trzeba się liczyć z tym, że w słoneczną niedzielę w Nałęczowie klientów będzie sporo, a co z tym idzie i obsługi powinno być więcej. Ogólnie nie polecam.
Avatar
meg / 22 listopada 2011 o 19:29
0
Gdyby menagier* i właściciel mieli czas dla swoich klientów byłoby zdecydowanie lepiej. Mieliśmy (nie)przyjemność z tym Państwem. Chcieliśmy zorganizować wesele, najpierw rozmawialiśmy z menagierem*, który po kilku dniach miał się z nami skontaktować aby podać cenę, za jaką mogliby wyprawić nasze wesele z podanym przez nas menu ale niestety nie doczekaliśmy się, rozumiemy, pewnie myślał jak tu zwiększyć obrót, no na naszym weselu trochę by zarobił ale NIE CHCIAŁ. Postanowiliśmy skontaktować się z wlaścicielem, kilka terminów nie pasowalo, bo przecież to myśliwy, nie miał czasu, jak się w końcu udało to wszystko trzeba było z niego wyciągać w żaden sposób nie zareklamował ani nie zachwalił swojego lokalu totalna żenada, wszystko z Pana S. trzeba było wyciągać, tak jak to byśmy my mieli mieć doświadczenie w organizacji wesel i widzieli o tym wszystkim, co powinniśmy, cennik przy założeniu z reklamy w Anonsach oraz porównaniu marnego 4 daniowego menu na przyjęcie -SZOK, przystawki o zmniejszonej gramatuże, po co w ogóle kłaść coś na stół, przecież można wziąć kasę a goście przyniosą kanapki ze sobą, totalna olewka NAS klientów, którzy chcieli właścicielowi zostawić 28 000 złotych, tu nie o jedzenie chodzi drodzy Państwo tylko o sposób traktowania klienta my jesteśmy jak najbardziej na NIE.
Gdyby menagier* i właściciel mieli czas dla swoich klientów byłoby zdecydowanie lepiej. Mieliśmy (nie)przyjemność z tym Państwem. Chcieliśmy zorganizować wesele, najpierw rozmawialiśmy z menagierem*, który po kilku dniach miał się z nami skontaktować aby podać cenę, za jaką mogliby wyprawić nasze wesele z podanym przez nas menu ale niestety nie doczekaliśmy się, rozumiemy, pewnie myślał jak tu zwiększyć obrót, no na naszym weselu trochę by zarobił ale NIE CHCIAŁ. Postanowiliśmy skontaktować się z wlaścicielem, kilka terminów nie pasowalo, bo... rozwiń
Avatar
pis / 22 listopada 2011 o 19:15
0
kto ten kudłaty łeb wpuszcza do kuchni? SANEPID się boi pójść z kontrolą w czasie realizacji programu?
Avatar
cfsdg / 22 listopada 2011 o 19:08
0
http://
Avatar
dave / 22 listopada 2011 o 17:30
0
Z dala od tego lokalu. Skoro właściel wie na co zwraca uwagę Magda Gessler a mimo to nie zrobili porządków w kuchni na jej przyjazd, to tym bardziej jaki syf i g.. na talerzu musi byc w pozostałe dni. Generalnie jest tak w większości "restauracji" - i właściciele i obsługa nie ma kultury i nie dba o higienę. Życzę smacznego.
Do DzW - słowo "zajawka" raczej nie jest słowem literackim; nie ma dnia by w waszej "gazecie" nie było błedów. Można skończyc dziennikarstwo, można, ale pewnych rzaczy nie da się wyuczyc, np. wrażliwosci na polszczyznę. I w dodatku utrwalacie u młodzieży złe nawyki. Oj, panie naczelny Wiejak, tylu polonistów (z urodzenia) bez pracy...
Z dala od tego lokalu. Skoro właściel wie na co zwraca uwagę Magda Gessler a mimo to nie zrobili porządków w kuchni na jej przyjazd, to tym bardziej jaki syf i g.. na talerzu musi byc w pozostałe dni. Generalnie jest tak w większości "restauracji" - i właściciele i obsługa nie ma kultury i nie dba o higienę. Życzę smacznego.
Do DzW - słowo "zajawka" raczej nie jest słowem literackim; nie ma dnia by w waszej "gazecie" nie było błedów. Można skończyc dziennikarstwo, można, ale pewnych rzaczy nie da się wyucz... rozwiń
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 17:22
0
"Magda Gessler, oprócz potraw kuchni regionalnych i światowych, do menu restauracji wprowadziła także dania z dzika, daniela czy sarny"

[size="3"]... w sam raz dla sanatoryjnych kuracjuszy z Niemiec, bo miejscowi nałęczowiacy i polscy kuracjusze będą mogli się oblizać.

Ciekawe, że ich strona internetowa karczmanaleczowska.org nie podaje ani swego menu ani [/size]cennika, co robią wszystkie szanujące się knajpy, które nie wstydzą się swych cen.
"Magda Gessler, oprócz potraw kuchni regionalnych i światowych, do menu restauracji wprowadziła także dania z dzika, daniela czy sarny"

[size="3"]... w sam raz dla sanatoryjnych kuracjuszy z Niemiec, bo miejscowi nałęczowiacy i polscy kuracjusze będą mogli się oblizać.

Ciekawe, że ich strona internetowa karczmanaleczowska.org nie podaje ani swego menu ani [/size]cennika, co robią wszystkie szanujące się knajpy, które nie wstydzą się swych cen. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!