Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ryki

10 sierpnia 2019 r.
10:19

Stara Dąbia. Tragiczny wypadek na S17. Chciał ominąć przeszkodę, zginął 14-letni wnuczek

Autor: Zdjęcie autora łm
72 30 A A

Tragedia na S17. 14-latek zginął w wypadku w miejscowości Stara Dąbia na drodze ekspresowej S17

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policja dostała zgłoszenie o godz. 9. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą avensis stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i wpadł do rowu, a następnie dachował - mówi podkom. Jarosław Chmielewski z ryckiej policji.

Kierowca prawdopodobnie chciał ominąć przedmiot leżący na jezdni.

Autem jechały trzy osoby. Niestety wypadku nie przeżył 14-letni chłopiec. Do szpitala w Puławach trafili jego dziadkowie - 61-letnia kobieta i 59-letni mężczyzna, mieszkańcy Radzymina (woj. mazowieckie).

Są utrudnienia drogowe między węzłami Trojanów - Ryki Północ. Zablokowany jest jeden pas ruch w kierunku Lublina. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca / 10 sierpnia 2019 o 11:59
+32
nie wiem jak było w tym przypadku, być może kierowca np zasłabł. Ale prędkość to wielki problem w naszym kraju. Polacy myślą, że są tacy fajni, bo szybko jadą, a ci powolni to takie cioty. Wczoraj miałem pajaca na zderzaku na S19 z tablicą WRA. Porażka, idiota jeszcze coś wymachiwał. Uważam, że mandaty za przekraczanie prędkości powinny być nie 100-500 zł, a rzędu 1000-5000 zł. Spoczywaj w pokoju chłopaku ['] :(((
Avatar
gość / 10 sierpnia 2019 o 20:03
+16
Biedni Dziadkowie... wyrazy współczucia dla Nich i dla Rodziców chłopca.
Avatar
mic / 10 sierpnia 2019 o 15:49
+16
Podobają mi się komentarze w rodzaju: źle wyprofilowana droga, kiepska nawierzchnia, nikt nie pomógł, być może zasłabł. Oczywiście, jest to możliwe, ale na tle Europy, w takim razie, takie rzeczy zdarzają się u nas najczęściej. Zanim przybyło u nas dróg szybkiego ruchu, winą obarczano zbyt ciasne i nierówne drogi. Teraz nasze ekspresówki i autostrady sa najbardziej niebezpiecznymi drogami w EU. Problem w ludziach, a nie w infrastrukturze. Dopóki bedzie na to społeczne przyzwolenie, a wykroczenia tego typu nie zaczną być powszechnie piętnowane i karane mandatami po kilka tysięcy złotych, to nic się nie zmieni. Pora, aby kierowcy przekraczający dopuszczalną prędkość zaczęli być traktowani jak potencjalni mordercy.
Podobają mi się komentarze w rodzaju: źle wyprofilowana droga, kiepska nawierzchnia, nikt nie pomógł, być może zasłabł. Oczywiście, jest to możliwe, ale na tle Europy, w takim razie, takie rzeczy zdarzają się u nas najczęściej. Zanim przybyło u nas dróg szybkiego ruchu, winą obarczano zbyt ciasne i nierówne drogi. Teraz nasze ekspresówki i autostrady sa najbardziej niebezpiecznymi drogami w EU. Problem w ludziach, a nie w infrastrukturze. Dopóki bedzie na to społeczne przyzwolenie, a wykroczenia tego typu nie zaczną być powszechnie piętnowan... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 16:04
+11
Smutny jest fakt że z Dąbi trzeba było jechać do szpitala w Puławach bo Ryki nie mają...
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 10:52
+8
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po prawej stronie i za nimi widzisz tabliczkę w Prawo Chełm, i Zamość !!! Wtedy jest już za Późno !!!! Ktoś od dróg w Lublinie nad tym panuje czy Dyrekcja Nie Ogarnia ???
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po pr... rozwiń
Avatar
gekon / 10 sierpnia 2019 o 19:57
+7
Gdzie są zwolennicy niezapinania pasów..? Bo mam pytanie..!
Avatar
jj / 10 sierpnia 2019 o 12:55
+7
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po prawej stronie i za nimi widzisz tabliczkę w Prawo Chełm, i Zamość !!! Wtedy jest już za Późno !!!! Ktoś od dróg w Lublinie nad tym panuje czy Dyrekcja Nie Ogarnia ???
 Jak się zapier..... to się nie ma czasu na myślenie albo tak się po mału myśli. Jestem z zachodniopomorskiego na czasowym pobycie w LBN jeźdzę dużo obwodnicą i nigdy nie miałem problemów z ze zjazdem czy wjazdem. Natomiast jak ktoś ma we wsi jedną drogę i skrzyżowanie z polną drogą to fakt może mieć problemy. Więc proponuję auto zostawić w domu i do duzego miasta busikiem.
 Jak się zapier..... to się nie ma czasu na myślenie albo tak się po mału myśli. Jestem z zachodniopomorskiego na czasowym pobycie w LBN jeźdzę dużo obwodnicą i nigdy nie miałem problemów z ze zjazdem czy wjazdem. Natomiast jak ktoś ma we wsi jedną drogę i skrzyżowanie z polną drogą to fakt może mieć problemy. Więc proponuję auto zostawić w domu i do duzego miasta busikiem. rozwiń
Avatar
Andrzej Cuda / 10 sierpnia 2019 o 11:03
+7
Jedź z taką prędkością jak pokazują ograniczenia, a nie zabłądzisz...
Avatar
Mar / 10 sierpnia 2019 o 18:10
+6
Chlopak bez pasów?
Avatar
KL / 10 sierpnia 2019 o 12:35
+6
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie.
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2019 o 16:27
0
1. Avensis T25 po liftingu. 2. Robię po 20 tys km rocznie (prywatnie, nie zawodowo), od kilkunastu lat. Jak można nagle skręcić kierownicę przed przedmiotem na drodze? No jak? Widywałem zwierzęta, opony, różne rzeczy. Jak mała, to się ją bierze między koła, większa - to się łagodnie omija. Chyba, że ktoś grzebie w telefonie i zobaczył w ostatniej chwili. Ewidentny brak umiejętności i myślenia. W takiej sytuacji wolałbym nadziać się na coś, uszkodzić zderzak niż ryzykować dachowanie. Brutalna - ale jednak prawda. Kondolencje. i nie każdy musi mieć prawo jazdy, jak nie każdy ma predyspozycje aby być lekarzem, pilotem, etc.
1. Avensis T25 po liftingu. 2. Robię po 20 tys km rocznie (prywatnie, nie zawodowo), od kilkunastu lat. Jak można nagle skręcić kierownicę przed przedmiotem na drodze? No jak? Widywałem zwierzęta, opony, różne rzeczy. Jak mała, to się ją bierze między koła, większa - to się łagodnie omija. Chyba, że ktoś grzebie w telefonie i zobaczył w ostatniej chwili. Ewidentny brak umiejętności i myślenia. W takiej sytuacji wolałbym nadziać się na coś, uszkodzić zderzak niż ryzykować dachowanie. Brutalna - ale jednak prawda. Kondolencje. i nie każdy musi... rozwiń
Avatar
Samogon / 13 sierpnia 2019 o 15:21
+1
Ta jezdnia jest tak nierówna że to nie dziwne....
Avatar
Katarzyna / 12 sierpnia 2019 o 14:45
+1
Kurde przecież giną ludzie nawet mający zapięte pasy!!! A teraz pytanie czy miał zapięte czy nie to kto zna odpowiedź? Byłeś / Byłaś na miejscu? NIE! Nieszcześliwy wypadek... Współczucia Rodzicom Kacpra, i Dziadkom :(
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2019 o 14:35
+2
Ludzie zajmjjcie się sobą. Kogo obchodzi jaki samochód i ile lat miał dziadek..... Do takiego typu ogłoszeń powinna być wyłączona możliwość komentowania.
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 23:54
-14
Oferta pożyczki 100% gwarancji. cześć Oferujemy pożyczki, a nasze usługi są w 100% gwarantowane, przy przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3% E-mail: infos.kredit700@gmail.com Whatsapp: +32 460 21 16 01
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 23:48
-11
Oferta pożyczki 100% gwarancji. cześć Oferujemy pożyczki, a nasze usługi są w 100% gwarantowane, przy przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3% E-mail: infos.kredit700@gmail.com Whatsapp: +32 460 21 16 01
Avatar
gość / 10 sierpnia 2019 o 20:03
+16
Biedni Dziadkowie... wyrazy współczucia dla Nich i dla Rodziców chłopca.
Avatar
gekon / 10 sierpnia 2019 o 19:57
+7
Gdzie są zwolennicy niezapinania pasów..? Bo mam pytanie..!
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2019 o 19:07
-9
Wg. mnie to RAV 4 a nie Avensis co nie świadczy że życia chłopcu nie przywróci. Kondolencje dla rodziny bez względu na przyczynę wypadku.
Avatar
Mar / 10 sierpnia 2019 o 18:10
+6
Chlopak bez pasów?
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 0:0. Znowu zero z tyłu (wideo)
film

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 0:0. Znowu zero z tyłu (wideo) 0 0

Legia Warszawa zremisowała bezbramkowo z Glasgow Rangers w pierwszy spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Europy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 23.08.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 23.08.2019 0 1

Lublin: Stancja czy akademik? W tych trzech dzielnicach studenci szukają najrzadziej

Lublin: Stancja czy akademik? W tych trzech dzielnicach studenci szukają najrzadziej 2 8

"Cześć, troje studentów szuka mieszkania, najlepiej blisko uczelni, z dobrym dojazdem do centrum". Takie ogłoszenia zasypują w wakacje internet

Zakaz wyrzucania jedzenia. Sklepy nie będą już marnować żywności

Zakaz wyrzucania jedzenia. Sklepy nie będą już marnować żywności 273 4

Od września sklepy powierzchni powyżej 400 mkw. będą miały obowiązek bezpłatnego przekazywania niesprzedanych, ale dobrych jakościowo artykułów spożywczych, organizacjom charytatywnym. Z czasem będą musiały to robić także mniejsze sklepy

Milionowe długi szpitala przy al. Kraśnickiej. Zlikwidują onkologię

Milionowe długi szpitala przy al. Kraśnickiej. Zlikwidują onkologię 233 35

30 września ma zostać zamknięta onkologia w szpitalu wojewódzkim przy al. Kraśnickiej w Lublinie. To jeden z efektów programu naprawczego, który ma pomóc lecznicy w wyjściu z wielomilionowych długów.

Były radny Piotr Dreher w spółce Motor Lublin

Były radny Piotr Dreher w spółce Motor Lublin 0 14

Piotr Dreher, były miejski radny PO, a obecnie dyrektor szpitala neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej został nowym członkiem rady nadzorczej spółki Motor Lublin, której większościowym udziałowcem (ponad 93 proc. głosów) jest miasto

Biała Podlaska: Prace w parku Radziwiłłowskim na finiszu

Biała Podlaska: Prace w parku Radziwiłłowskim na finiszu 8 1

Na terenie parku Radziwiłłowskiego większość prac jest już na finiszu. Amfiteatr z zadaszeniem zobaczymy jesienią.

Vintage w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie
24 sierpnia 2019, 11:00

Vintage w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie 0 0

Lubisz modę i sztukę? Czujesz, że czas odświeżyć garderobę? Już w sobotę o godz. 11 w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie zacznie się pierwsza edycja targów Artmodes, na których nie zabraknie ciekawych i wyszukanych ubrań oraz dodatków

Afera w urzędzie miasta. Sprawa trafiła do prokuratury

Afera w urzędzie miasta. Sprawa trafiła do prokuratury 0 10

Niewykluczone, że prokurator będzie musiał przesłuchać m.in. wiceprezydenta, dyrektora departamentu, przewodniczącego związków i wizytatorów kuratorium. Wszystko przez wyciek z komisji konkursowej na dyrektorów szkół

"Czas zakończyć wojnę polsko–polską". Koalicja Obywatelska wystartowała z kampanią w Białej Podlaskiej

"Czas zakończyć wojnę polsko–polską". Koalicja Obywatelska wystartowała z kampanią w Białej Podlaskiej 14 17

– Czas zakończyć polsko –polską wojnę – tymi słowa poseł Stanisław Żmijan (PO) zainaugurował wraz innymi kandydatami z listy Koalicji Obywatelskiej kampanię wyborczą w Białej Podlaskiej.

Maciej Kołodziejczyk (LUK Politechnika Lublin): Nie będziemy kłaniać się w pas

Maciej Kołodziejczyk (LUK Politechnika Lublin): Nie będziemy kłaniać się w pas 0 0

Rozmowa z Maciejem Kołodziejczykiem, trenerem siatkarzy LUK Politechnika Lublin, beniaminka I ligi

Lublin: Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Na liście są 173 pozycje

Lublin: Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Na liście są 173 pozycje 9 0

Samochody, kosiarki, instrumenty muzyczne, pontony. 29 sierpnia Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przeprowadzi pisemny przetarg na sprzedaż powojskowego mienia.

W Lublinie zaświecą nowe neony w ramach akcji NeonArt

W Lublinie zaświecą nowe neony w ramach akcji NeonArt 0 5

25 projektów neonów w ramach akcji NeonArt ma już Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry”.

Konkurs Urzędu Miejskiego na danie z... roślin chronionych. Autorka regulaminu tłumaczy

Konkurs Urzędu Miejskiego na danie z... roślin chronionych. Autorka regulaminu tłumaczy 0 4

Konkurs kulinarny na danie, które powstało na bazie roślin chronionych. Taki zapis znalazł się w regulaminie konkursu współorganizowanego przez Urząd Miejski w Poniatowej (powiat opolski). Burmistrz Poniatowej i autorka regulaminu wyjaśniają, że doszło do pomyłki. Została poprawiona po interwencji mediów

"Gramy dla Oli". Koncert charytatywny w Międzyrzecu Podlaskim
31 sierpnia 2019, 17:00

"Gramy dla Oli". Koncert charytatywny w Międzyrzecu Podlaskim 1 0

Zagrają dla Oli. Charytatywny koncert odbędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim. Na miejscu prowadzono będzie zbiórka na rzecz Aleksandry Włodarczyk, o której pisaliśmy w lipcu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!