Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

5 września 2016 r.
13:55

Arabscy fani świdnickich radnych zostali usunięci

Autor: Zdjęcie autora aa
37 19 A A

Marokańczycy, ale też i mieszkańcy Arabii Saudyjskiej polubili na Facebooku profil… Świdnik Wspólna Sprawa. Członkowie stowarzyszenia, które współrządzi powiatem świdnickim, nie wierzą, że jest to wyłącznie przypadek. Uważają, że to celowe działanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Pierwsze tego typu polubienia odnotowaliśmy 13 czerwca br. – podaje Adam Sadło ze stowarzyszenia Świdnik Wspólna Sprawa. – Mieliśmy na przykład 21 polubień z Maroka, ale też i Arabii Saudyjskiej.

Członkowie świdnickiego stowarzyszania podejrzewają, że jest to celowe działanie, że ktoś za polubienia strony zapłacił. – Kto? – Tego nie wiemy, sprawdzić tego nie można. To mógłby zrobić każdy – przyznaje Sadło i przypomina, że podobny wzrost zainteresowania na portalu społecznościowym dotyczył jednej z partii politycznych.

W przypadku profilu ŚWS fani z krajów arabskich zostali usunięci, zaś kolejni będą blokowani na bieżąco. – Oczywiście chcemy mieć coraz więcej polubień, ale też chcemy, aby nie było one przypadkowe – dodaje Sadło.

Polubienia można kupić chociażby za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lol / 8 września 2016 o 23:31
0
Sadło co z AVIĄ? Ile Twój pryncypał Osina i kiedy dołoży drużynie? Może promocję w powiecie zmniejszyć?
Avatar
lol / 8 września 2016 o 23:31
0
Sadło co z AVIĄ? Ile Twój pryncypał Osina i kiedy dołoży drużynie? Może promocję w powiecie zmniejszyć?
Avatar
ziom / 7 września 2016 o 21:07
0
Ależ masz Sadło parcie na szkło! Masakra!! Zluzuj majty Adaś bo gówno oczami Ci wyjdzie, takie masz ciśnienie? Siedzę w Londku i czytam, a to Twojego fb, a to Kuby albo to co prowadzisz na profilu ŚWS. Stary rozumiem, że pali Wam się (Tobie, Wilkowi i Osinie) grunt pod nogami, że na gó…o zdaje się Twoje hejterstwo i tanie chwyty propagandowe. Nie raz gadaliśmy o tym, nic widze nie zrozumiałeś. Poparcie spada, ludzie się odwracają to trzeba jakoś zaistnieć. Przyznaj się, kupiłeś w ciemno na aukcji, może jeszcze po pijaku lajki i sprzedawca Cię zwyczajnie wyr….ał. Tylko nie idź drogą Kuby i nie zwyzywaj kogoś na ulicy albo publicznie tego nie rób jak Twój car Jakub to zrobił.
Ależ masz Sadło parcie na szkło! Masakra!! Zluzuj majty Adaś bo gówno oczami Ci wyjdzie, takie masz ciśnienie? Siedzę w Londku i czytam, a to Twojego fb, a to Kuby albo to co prowadzisz na profilu ŚWS. Stary rozumiem, że pali Wam się (Tobie, Wilkowi i Osinie) grunt pod nogami, że na gó…o zdaje się Twoje hejterstwo i tanie chwyty propagandowe. Nie raz gadaliśmy o tym, nic widze nie zrozumiałeś. Poparcie spada, ludzie się odwracają to trzeba jakoś zaistnieć. Przyznaj się, kupiłeś w ciemno na aukcji, może jeszcze po pijaku lajki i sprzedawca Ci... rozwiń
Avatar
zły / 6 września 2016 o 23:29
0
Widzę że polityka wyprała już mózgi kompletnie wszystkim.
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 22:36
0
Adam ale ty byłeś w UK. Nawet wydałeś przewodnik. Więc pierwsze wrażenie jest takie ze to Twoi znajomi. Tam przecież jest masa osób narodowości o których mówić. Tera pytanie czy wasze zachowanie nie jest dyskryminacją na tle etnicznym??
Avatar
gościu / 6 września 2016 o 20:38
0
Jeśli ktoś się myje szarym mydłem (nie za często) i używa szarej maści to wtedy zostaje szarą eminencją, a nie wtedy gdy się sam mianuje.
Avatar
gość / 6 września 2016 o 19:01
0
Piękna hipokryzja ŚWS...na ich oficjalnym profilu Facebook nie można dodać komentarza który nie był komentarzem krytycznym wobec ich politycznych konkurentów Ja nie popieram atakowania bezpodstawnego i agresji, ale żeby nie można było dodać komentarza z pytaniem...widać musi być strasznie nie wygodne Uważam że do wszystkich należy być obiektywnym a nie pisać że PiS blokuje wolność mediów itp a samemu nie pozwalać wypowiadać się osobom na oficjalnym profilu i absolutnie nie mówię tu o jakiś agresywnych nic nie wnoszących komentarzach. Smutne to i źle świadczy o ich działaniach
Piękna hipokryzja ŚWS...na ich oficjalnym profilu Facebook nie można dodać komentarza który nie był komentarzem krytycznym wobec ich politycznych konkurentów Ja nie popieram atakowania bezpodstawnego i agresji, ale żeby nie można było dodać komentarza z pytaniem...widać musi być strasznie nie wygodne Uważam że do wszystkich należy być obiektywnym a nie pisać że PiS blokuje wolność mediów itp a samemu nie pozwalać wypowiadać się osobom na oficjalnym profilu i absolutnie nie mówię tu o jakiś agresywnych nic nie wnoszących komentarzach. Smutne... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 16:12
0
Co wy chcecie od tych Barabów? Maroki wiedzą że jesteście miłośnikami kóz to was też polubili?
Avatar
mietek / 6 września 2016 o 15:54
0
Tylko jakie doświadczenie samorządowe i urzędnicze mają Wilk, Sadło, Osina??? Ani jednego dnia nie przepracowali w urzędzie. Bycie radnym przez Osinę i Wilka to kpina a nie doświadczenie. Jedynie pobieranie dietki i raz w miesiącu 2 godzinki posiedzonka i kaweczka na koszt mieszkańców. Firma Wilka, on ma dużo hajsu? Proszę nie bądź śmieszny, pogadaj z pracownikami i znajomymi Mariusza. Posadka spadła mu z nieba w najbardziej odpowiednim momencie. Kruczkowa i jej kwiecisty język to podstawa do awansu? Dec jako specjalista od bezpieczeństwa? Osina jako jedyny z listy i najgorszy w historii wyborów wynik ŚWS to sukces? P. Adamie odrobinę obiektywizmu niech Pan wykaże. Lipniowiecka to niby przypadek, że mężulek to znajomek Wilka i Sadło? A mąż Kulakowej z kim finansowo współpracuje? Chętnie poczytam odpowiedzi na pytania. Jedna prośba zwykłych świdniczan: niech farbowane lisy lewicy skończą mydlić ludziom oczy. Układ powiatowy ŚWS sięgający korzeniami do SLD i 2002 r. obnażono. Wiemy kim jesteście! Wam już dziękujemy! Jedyna lewica w Świdniku, która szanuje ludzi i nie chodzi jej o stołki to Społeczna Inicjatywa Samorządowa!
Tylko jakie doświadczenie samorządowe i urzędnicze mają Wilk, Sadło, Osina??? Ani jednego dnia nie przepracowali w urzędzie. Bycie radnym przez Osinę i Wilka to kpina a nie doświadczenie. Jedynie pobieranie dietki i raz w miesiącu 2 godzinki posiedzonka i kaweczka na koszt mieszkańców. Firma Wilka, on ma dużo hajsu? Proszę nie bądź śmieszny, pogadaj z pracownikami i znajomymi Mariusza. Posadka spadła mu z nieba w najbardziej odpowiednim momencie. Kruczkowa i jej kwiecisty język to podstawa do awansu? Dec jako specjalista od bezpieczeństwa? O... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 14:47
0
"ideowiec"- no i co z tego wynika, co wypociłeś? Z tego co napisałeś nic nie wynika- może jedynie ,że dziwię się Wilkowi , który ma taki hajs i firmę że hej ,a zgodził się na taką robotę. A SWS ,że nie opisze waszych układzików .
Avatar
lol / 8 września 2016 o 23:31
0
Sadło co z AVIĄ? Ile Twój pryncypał Osina i kiedy dołoży drużynie? Może promocję w powiecie zmniejszyć?
Avatar
lol / 8 września 2016 o 23:31
0
Sadło co z AVIĄ? Ile Twój pryncypał Osina i kiedy dołoży drużynie? Może promocję w powiecie zmniejszyć?
Avatar
ziom / 7 września 2016 o 21:07
0
Ależ masz Sadło parcie na szkło! Masakra!! Zluzuj majty Adaś bo gówno oczami Ci wyjdzie, takie masz ciśnienie? Siedzę w Londku i czytam, a to Twojego fb, a to Kuby albo to co prowadzisz na profilu ŚWS. Stary rozumiem, że pali Wam się (Tobie, Wilkowi i Osinie) grunt pod nogami, że na gó…o zdaje się Twoje hejterstwo i tanie chwyty propagandowe. Nie raz gadaliśmy o tym, nic widze nie zrozumiałeś. Poparcie spada, ludzie się odwracają to trzeba jakoś zaistnieć. Przyznaj się, kupiłeś w ciemno na aukcji, może jeszcze po pijaku lajki i sprzedawca Cię zwyczajnie wyr….ał. Tylko nie idź drogą Kuby i nie zwyzywaj kogoś na ulicy albo publicznie tego nie rób jak Twój car Jakub to zrobił.
Ależ masz Sadło parcie na szkło! Masakra!! Zluzuj majty Adaś bo gówno oczami Ci wyjdzie, takie masz ciśnienie? Siedzę w Londku i czytam, a to Twojego fb, a to Kuby albo to co prowadzisz na profilu ŚWS. Stary rozumiem, że pali Wam się (Tobie, Wilkowi i Osinie) grunt pod nogami, że na gó…o zdaje się Twoje hejterstwo i tanie chwyty propagandowe. Nie raz gadaliśmy o tym, nic widze nie zrozumiałeś. Poparcie spada, ludzie się odwracają to trzeba jakoś zaistnieć. Przyznaj się, kupiłeś w ciemno na aukcji, może jeszcze po pijaku lajki i sprzedawca Ci... rozwiń
Avatar
zły / 6 września 2016 o 23:29
0
Widzę że polityka wyprała już mózgi kompletnie wszystkim.
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 22:36
0
Adam ale ty byłeś w UK. Nawet wydałeś przewodnik. Więc pierwsze wrażenie jest takie ze to Twoi znajomi. Tam przecież jest masa osób narodowości o których mówić. Tera pytanie czy wasze zachowanie nie jest dyskryminacją na tle etnicznym??
Avatar
gościu / 6 września 2016 o 20:38
0
Jeśli ktoś się myje szarym mydłem (nie za często) i używa szarej maści to wtedy zostaje szarą eminencją, a nie wtedy gdy się sam mianuje.
Avatar
gość / 6 września 2016 o 19:01
0
Piękna hipokryzja ŚWS...na ich oficjalnym profilu Facebook nie można dodać komentarza który nie był komentarzem krytycznym wobec ich politycznych konkurentów Ja nie popieram atakowania bezpodstawnego i agresji, ale żeby nie można było dodać komentarza z pytaniem...widać musi być strasznie nie wygodne Uważam że do wszystkich należy być obiektywnym a nie pisać że PiS blokuje wolność mediów itp a samemu nie pozwalać wypowiadać się osobom na oficjalnym profilu i absolutnie nie mówię tu o jakiś agresywnych nic nie wnoszących komentarzach. Smutne to i źle świadczy o ich działaniach
Piękna hipokryzja ŚWS...na ich oficjalnym profilu Facebook nie można dodać komentarza który nie był komentarzem krytycznym wobec ich politycznych konkurentów Ja nie popieram atakowania bezpodstawnego i agresji, ale żeby nie można było dodać komentarza z pytaniem...widać musi być strasznie nie wygodne Uważam że do wszystkich należy być obiektywnym a nie pisać że PiS blokuje wolność mediów itp a samemu nie pozwalać wypowiadać się osobom na oficjalnym profilu i absolutnie nie mówię tu o jakiś agresywnych nic nie wnoszących komentarzach. Smutne... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 16:12
0
Co wy chcecie od tych Barabów? Maroki wiedzą że jesteście miłośnikami kóz to was też polubili?
Avatar
mietek / 6 września 2016 o 15:54
0
Tylko jakie doświadczenie samorządowe i urzędnicze mają Wilk, Sadło, Osina??? Ani jednego dnia nie przepracowali w urzędzie. Bycie radnym przez Osinę i Wilka to kpina a nie doświadczenie. Jedynie pobieranie dietki i raz w miesiącu 2 godzinki posiedzonka i kaweczka na koszt mieszkańców. Firma Wilka, on ma dużo hajsu? Proszę nie bądź śmieszny, pogadaj z pracownikami i znajomymi Mariusza. Posadka spadła mu z nieba w najbardziej odpowiednim momencie. Kruczkowa i jej kwiecisty język to podstawa do awansu? Dec jako specjalista od bezpieczeństwa? Osina jako jedyny z listy i najgorszy w historii wyborów wynik ŚWS to sukces? P. Adamie odrobinę obiektywizmu niech Pan wykaże. Lipniowiecka to niby przypadek, że mężulek to znajomek Wilka i Sadło? A mąż Kulakowej z kim finansowo współpracuje? Chętnie poczytam odpowiedzi na pytania. Jedna prośba zwykłych świdniczan: niech farbowane lisy lewicy skończą mydlić ludziom oczy. Układ powiatowy ŚWS sięgający korzeniami do SLD i 2002 r. obnażono. Wiemy kim jesteście! Wam już dziękujemy! Jedyna lewica w Świdniku, która szanuje ludzi i nie chodzi jej o stołki to Społeczna Inicjatywa Samorządowa!
Tylko jakie doświadczenie samorządowe i urzędnicze mają Wilk, Sadło, Osina??? Ani jednego dnia nie przepracowali w urzędzie. Bycie radnym przez Osinę i Wilka to kpina a nie doświadczenie. Jedynie pobieranie dietki i raz w miesiącu 2 godzinki posiedzonka i kaweczka na koszt mieszkańców. Firma Wilka, on ma dużo hajsu? Proszę nie bądź śmieszny, pogadaj z pracownikami i znajomymi Mariusza. Posadka spadła mu z nieba w najbardziej odpowiednim momencie. Kruczkowa i jej kwiecisty język to podstawa do awansu? Dec jako specjalista od bezpieczeństwa? O... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2016 o 14:47
0
"ideowiec"- no i co z tego wynika, co wypociłeś? Z tego co napisałeś nic nie wynika- może jedynie ,że dziwię się Wilkowi , który ma taki hajs i firmę że hej ,a zgodził się na taką robotę. A SWS ,że nie opisze waszych układzików .
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 0 0

PIŁKARSKA III LIGA Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 4 0

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 2

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 30 14

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 30 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 7

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!