Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

3 stycznia 2011 r.
19:42
Edytuj ten wpis

Galeria Venus będzie dwa razy większa. Za 20 mln złotych

1 19 A A
Wybudowana 5 lat temu Galeria Venus jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w powi
Wybudowana 5 lat temu Galeria Venus jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w powi

W dobudowanej części Galerii Venus mają się znaleźć sklepy popularnych sieci odzieżowych i księgarnia. Budowa zacznie się w marcu, a zakończy rok później.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mamy już pozwolenie na budowę. Jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy. Zakładamy, że prace potrwają rok i na wiosnę 2012 r. galeria zostanie otwarta – zapowiada Roman Joć, prezes spółki Konsorcjum, która jest właścicielem Galerii Venus.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu: Świdnik: Galeria Venus będzie dwa razy większa
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2011 r. o 22:35
0
[quote name='jon' timestamp='1302208007' post='460975']
odpowiednie władze wydały wszelkie pozwolenia, więc policja nic nie ma do gadania
[/quote]
Na przejazdy pojazdów ponadgabarytowych? Puknij się w głowę.
Avatar
jon / 7 kwietnia 2011 r. o 22:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1302182910' post='460787']
Bardzo to cieszy, ale czy ktoś zwrócił uwagę na wyjezdżające z tej budowy wywrotki? Ładunek ziemi na oko grubo ponad 30 ton, ile wytrzymają nasze ulice przy nacisku na pojeńczą oś ponad 11 ton przy dopuszczalnych 8 ton? Czy aby coś wybudować co innego trzeba zniszczyć? Co na to władze miasta i policja?
[/quote]
odpowiednie władze wydały wszelkie pozwolenia, więc policja nic nie ma do gadania
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2011 r. o 15:28
0
Bardzo to cieszy, ale czy ktoś zwrócił uwagę na wyjezdżające z tej budowy wywrotki? Ładunek ziemi na oko grubo ponad 30 ton, ile wytrzymają nasze ulice przy nacisku na pojeńczą oś ponad 11 ton przy dopuszczalnych 8 ton? Czy aby coś wybudować co innego trzeba zniszczyć? Co na to władze miasta i policja?
Avatar
jon / 31 marca 2011 r. o 21:46
0
[quote name='nick' timestamp='1300445789' post='451810']
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie polecam tam kebaba zamawiac
[/quote]
co chcesz, robią to dla marginesu, z odpadów
[quote name='nick' timestamp='1300445789' post='451810']
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie po... rozwiń
Avatar
nick / 18 marca 2011 r. o 11:56
0
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie polecam tam kebaba zamawiac
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie polecam tam kebaba zamawiac rozwiń
Avatar
ciułała / 18 marca 2011 r. o 11:49
0
i bedzie gdzie w koncu pojsc na zakupy a nie do lublina trzeba jezdzic...
Avatar
ciułała / 18 marca 2011 r. o 11:47
0
hahahahaha druga galeria jest lepsza??? no moze tylko w tym ze jest biedronka bo w stokrotce troszke drozej, ale pozatym to w tej drugiej galerii nic niema na gorze sklepy pozamykane, a jak otwarte to nic w nich niema(nawet schodow ruchiomych niema hehe;)) coprawda te w galeri venus tez moze nie sa swietnie zaopatrzone ale mozna cos wybrac, a jak teraz dobuduja nowa czesc i powstana jakies sklepy typu RESERVED, H&M, MOHITO itp. to bedzie super
Avatar
yyyyyyyy / 10 stycznia 2011 r. o 13:20
0
Tragedia jest gdy krowa nasra do studni.
Avatar
Sąsiad / 5 stycznia 2011 r. o 13:55
0
[quote name='berta' timestamp='1294229212' post='417213']
a pomyśleliście o mieszkańcach bloku za venus i tak już połowa nie ma widoku tylko mur a jak dobudują reszte to już całkiem go zasłonicie tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Tragedia to jest jak rybka zdechnie.
Avatar
berta / 5 stycznia 2011 r. o 13:06
0
a pomyśleliście o mieszkańcach bloku za venus i tak już połowa nie ma widoku tylko mur a jak dobudują reszte to już całkiem go zasłonicie tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2011 r. o 22:35
0
[quote name='jon' timestamp='1302208007' post='460975']
odpowiednie władze wydały wszelkie pozwolenia, więc policja nic nie ma do gadania
[/quote]
Na przejazdy pojazdów ponadgabarytowych? Puknij się w głowę.
Avatar
jon / 7 kwietnia 2011 r. o 22:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1302182910' post='460787']
Bardzo to cieszy, ale czy ktoś zwrócił uwagę na wyjezdżające z tej budowy wywrotki? Ładunek ziemi na oko grubo ponad 30 ton, ile wytrzymają nasze ulice przy nacisku na pojeńczą oś ponad 11 ton przy dopuszczalnych 8 ton? Czy aby coś wybudować co innego trzeba zniszczyć? Co na to władze miasta i policja?
[/quote]
odpowiednie władze wydały wszelkie pozwolenia, więc policja nic nie ma do gadania
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2011 r. o 15:28
0
Bardzo to cieszy, ale czy ktoś zwrócił uwagę na wyjezdżające z tej budowy wywrotki? Ładunek ziemi na oko grubo ponad 30 ton, ile wytrzymają nasze ulice przy nacisku na pojeńczą oś ponad 11 ton przy dopuszczalnych 8 ton? Czy aby coś wybudować co innego trzeba zniszczyć? Co na to władze miasta i policja?
Avatar
jon / 31 marca 2011 r. o 21:46
0
[quote name='nick' timestamp='1300445789' post='451810']
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie polecam tam kebaba zamawiac
[/quote]
co chcesz, robią to dla marginesu, z odpadów
[quote name='nick' timestamp='1300445789' post='451810']
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie po... rozwiń
Avatar
nick / 18 marca 2011 r. o 11:56
0
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie polecam tam kebaba zamawiac
no racjha ta druga galeria to zenada kiedys przynajmniej mieli dobrego kebaba, ale ostatnio jak bylem to sie niezle nadzialem. obok tego kebaba jesta taka jakby kawiarnia i zamowilem tam bo juz tego stoiska z kebabami niema i niestety musialem prawie calego wyrzucic(tak sie wkurzylem), nie dosc ze jakis slony, bulka czerstwa to sosu nawalone ze wylewal sie z kazdej strony(chyba po to zeby bulka rozmiekla i byla swiezsza), az caly sie uswinilem wiec nie polecam tam kebaba zamawiac rozwiń
Avatar
ciułała / 18 marca 2011 r. o 11:49
0
i bedzie gdzie w koncu pojsc na zakupy a nie do lublina trzeba jezdzic...
Avatar
ciułała / 18 marca 2011 r. o 11:47
0
hahahahaha druga galeria jest lepsza??? no moze tylko w tym ze jest biedronka bo w stokrotce troszke drozej, ale pozatym to w tej drugiej galerii nic niema na gorze sklepy pozamykane, a jak otwarte to nic w nich niema(nawet schodow ruchiomych niema hehe;)) coprawda te w galeri venus tez moze nie sa swietnie zaopatrzone ale mozna cos wybrac, a jak teraz dobuduja nowa czesc i powstana jakies sklepy typu RESERVED, H&M, MOHITO itp. to bedzie super
Avatar
yyyyyyyy / 10 stycznia 2011 r. o 13:20
0
Tragedia jest gdy krowa nasra do studni.
Avatar
Sąsiad / 5 stycznia 2011 r. o 13:55
0
[quote name='berta' timestamp='1294229212' post='417213']
a pomyśleliście o mieszkańcach bloku za venus i tak już połowa nie ma widoku tylko mur a jak dobudują reszte to już całkiem go zasłonicie tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Tragedia to jest jak rybka zdechnie.
Avatar
berta / 5 stycznia 2011 r. o 13:06
0
a pomyśleliście o mieszkańcach bloku za venus i tak już połowa nie ma widoku tylko mur a jak dobudują reszte to już całkiem go zasłonicie tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramatyczna akcja straży. Ciężka ładowarka przygniotła człowieka
zdjęcia
galeria

Dramatyczna akcja straży. Ciężka ładowarka przygniotła człowieka

Mężczyznę próbowali wyciągnąć pracujący na miejscu robotnicy. Nie dali rady i musiała zadziałać straż pożarna.

Lublin. Sześciu chętnych do przebudowy. Wielu niechętnych do przeprowadzki

Lublin. Sześciu chętnych do przebudowy. Wielu niechętnych do przeprowadzki

Co najmniej 5,5 mln zł może wydać Ratusz na przebudowę parteru VII LO przy ul. Farbiarskiej na siedzibę dwóch przedszkoli, które mają się tu przenieść z Bronowickiej i Dożynkowej. Nad taką przeprowadzką już jutro głosować ma Rada Miasta

Wzmożone ćwiczenia rosyjskich sił zbrojnych. Manewry Floty Północnej na Morzu Barentsa
film

Wzmożone ćwiczenia rosyjskich sił zbrojnych. Manewry Floty Północnej na Morzu Barentsa

Wzmożone ćwiczenia rosyjskich sił zbrojnych. Manewry Floty Północnej na Morzu Barentsa

Motor Lublin – Tomasovia 2:0. Powinno być dużo wyżej [ZDJĘCIA]
galeria

Motor Lublin – Tomasovia 2:0. Powinno być dużo wyżej [ZDJĘCIA]

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru podczas zimowych przygotowań. Piłkarze Marka Saganowskiego w środę pokonali beniaminka III ligi Tomasovię Tomaszów Lubelski 2:0.

"Czyste podwórko". Urząd Miasta Świdnik chce dopłacać do budowy altan śmietnikowych

"Czyste podwórko". Urząd Miasta Świdnik chce dopłacać do budowy altan śmietnikowych

"Czyste podwórko" w Świdniku. To nowy, miejski program umożliwiający wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym uzyskanie dofinansowania do budowy altan śmietnikowych przy blokach. Radni zajmą się tym tematem na najbliższej, czwartkowej sesji.

Wystawa Dawida Ryskiego w Puławach
11 lutego 2022, 18:00

Wystawa Dawida Ryskiego w Puławach

"Elementy" to tytuł wystawy Dawida Ryskiego, którą od 11 lutego będzie można podziwiać w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika w Puławach (ul. Wojska Polskiego 4). Wernisaż zaplanowano na godz. 18.

Ostre porachunki w Rykach. W ruch poszedł kij basebollowy

Ostre porachunki w Rykach. W ruch poszedł kij basebollowy

W sobotę w Rykach trzech mężczyzn zaatakowało 25-latka.

Zniknął, bo był komunistą. Działacze lewicy apelują o powrót budowniczego Biłgoraja

Zniknął, bo był komunistą. Działacze lewicy apelują o powrót budowniczego Biłgoraja

Józef Dechnik urodził się 112 lat temu, nie żyje od blisko 40., a nadal budzi emocje. Środowiska lewicowe szykują apel do wojewody lubelskiego, bo chcą przywrócenia usuniętego z Biłgoraja pomnika I sekretarza KW PZPR. Uważają, że zasługi dawnego partyjnego działacza dla powojennego rozwoju tego miasta są tak istotne, że nie wolno o nich zapominać.

Przekaż swój 1 proc. lubelskim organizacjom. Fundacja namawia Ratusz do promocji

Przekaż swój 1 proc. lubelskim organizacjom. Fundacja namawia Ratusz do promocji

Rozszerzenie miejskiej akcji „Rozlicz PIT w Lublinie” proponuje prezydentowi Fundacja Wolności, która złożyła oficjalny wniosek w tej sprawie. Oczekuje one, że Ratusz będzie nie tylko namawiał do rozliczania się z podatku w Lublinie, ale również do przekazywania swojego 1 proc. podatku lubelskim organizacjom pożytku publicznego.

Górnik Łęczna mocnym akcentem zakończy zgrupowanie w Turcji
film

Górnik Łęczna mocnym akcentem zakończy zgrupowanie w Turcji

Piłkarze Górnika Łęczna powoli zbliżają się do końca zgrupowania w tureckiej Antalyi. W czwartek zespół trenera Kamila Kieresia rozegra ostatnie mecze kontrolne

Nieoczekiwana decyzja starosty. W ten sposób pozbędzie się innych członków zarządu?

Nieoczekiwana decyzja starosty. W ten sposób pozbędzie się innych członków zarządu?

Starosta kraśnicki Andrzej Rolla (Prawo i Sprawiedliwość) złożył dzisiaj rezygnację z pełnionej funkcji. Powodów tej decyzji jednak nie podał.

Lublin. Zmiany granic obwodów w szkołach podstawowych
galeria

Lublin. Zmiany granic obwodów w szkołach podstawowych

Od września niektóre ulice Czechowa, Czubów i Węglina mają być przypisane do innych podstawówek niż dotąd. Jutro nad takimi zmianami głosować ma Rada Miasta.

To oni napadli na piosenkarza disco polo. Jeden miał toporo-młotek

To oni napadli na piosenkarza disco polo. Jeden miał toporo-młotek

Jeszcze w środę młodzi mężczyźni mają zostać doprowadzeni do prokuratury. Temu, który użył toporo-młotka grozi do ośmiu lat więzienia.