Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

4 maja 2011 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Luksusowa toaleta w Świdniku jest na pokaz

1 20 A A
W środę nie mieliśmy problemów, żeby z toalety skorzystać. Wszystkie urządzenia działały (Jacek Świe
W środę nie mieliśmy problemów, żeby z toalety skorzystać. Wszystkie urządzenia działały (Jacek Świe

Nowoczesna toaleta w centrum, nie spełnia oczekiwań niektórych mieszkańców. Narzekają, że urządzenia w kontenerze się psują, a z WC nie można skorzystać w nocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Luksusowa toaleta za 135 tys. zł, która stanęła w Świdniku pod koniec roku i o której pisaliście to piękna i pachnąca toaleta na pokaz – napisał na naszą skrzynkę e-mailową alarm24 pan Kamil. "We wtorek była impreza z okazji 3 Maja przy fontannie, a z toalety nie można było skorzystać. Była nieczynna, a ludzie "byli odsyłani pod krzaczek”. Dla kogo jest ta toaleta? Czy po to, aby tylko stała? – pyta nasz Czytelnik.

Zdaniem mieszkańców miasta to nie jedyny problem związany z funkcjonowaniem toalety przy ul. Wyszyńskiego. – Nie dość, że była droga to jeszcze się psuje. Już kilka razy zauważałem, że nie wszystko funkcjonuje jak powinno – dodaje pan Kazimierz, którego w środę spotkaliśmy w centrum Świdnika. – Drzwi były popsute. Nie można było się zamknąć po wejściu do budynku. Innym razem nie mogłem umyć rąk, bo nie było wody – wylicza mieszkaniec Świdnika.

Na toaletę narzekają też taksówkarze. – Nie można z niej skorzystać w nocy – żali się z kolei pan Marek, taksówkarz. – Kiedyś już po 18 była nieczynna.

Urzędnicy są zaskoczeni tymi opiniami, bowiem do Urzędu Miasta w Świdniku żadna skarga w tej sprawie nie wpłynęła. – Toaleta funkcjonuje od początku lutego i do tej pory nie było żadnych usterek – zapewnia Magdalena Kurowska, naczelnik Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji. – Jest czynna cały czas, siedem dni w tygodniu od godz. 6 do 21. Prawdopodobnie toaleta była zajęta, albo ktoś nie umiał otworzyć drzwi, bo jest elektrozamek. Zdarza się również, że dzieci bawią się tu w chowanego.

Zdaniem przedstawicielki urzędu niektóre osoby nie wiedzą również jak z toalety korzystać. – Nawet kilka razy dziennie jest zgłoszenie, że ktoś się zatrzasnął w budynku i uruchomił alarm, albo dziecko schowało się przed rodzicami – dodaje Kurowska. – Tymczasem po 15 minutach drzwi się same odblokowują. Zamierzenie nasze było takie, żeby postawić wysokiej jakości toaletę, żeby dłużej służyła mieszkańcom. Ludzie muszą się tylko nauczyć z tej toalety korzystać i przeczytać instrukcję.

Urzędnicy nie chcą jednak, aby toaleta była czynna całą dobę. – Nie mieliśmy sygnałów, aby toaleta była czynna dłużej niż do godz. 21. Poza tym nie mamy obowiązku zapewniać toalety dla taksówkarzy. Poza tym nie chcemy też, aby stała się ona schroniskiem dla bezdomnych.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krzysiek / 18 maja 2011 o 10:37
0
W niedzielę gdy dzieci wracały z komunii również była zamknięta..Więc niech nie gadają bzdur że tak pięknie wszystko działa i nie ma skarg..
Avatar
Mlody / 12 maja 2011 o 00:05
0
Wam to dziure wykopac kolo drzewa. Wtedy bedzie sie to wam podobalo. Jeszcze narod nie dorosl do zachodu, tylko hamstwo in PO.
Avatar
Gość / 6 maja 2011 o 22:02
0
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii wyborczej obiecywała zorganizowanie w Lublinie festiwalu , a raczej festynu dla transwestytów i homoseksualistów o wdzięcznej nazwie Trans-Europa. No stary, ale towarzystwo. Między innymi z tego powodu wolę "zaściankowy" Świdnik, niż "wielokulturowy" , "tolerancyjny" i "nowoczesny" Lublin.
[/quote]
Zapomniałeś wspomnieć o partyjnie bliskim ci założycielu i przewodniczącym Bloku dla lubelszczyzny który nigdy się nie zebrał. To są dopiero jaja.
I o bliskich ci partyjnie radnych którzy rządzą Lublinem nieprzerwanie od 12 lat, i o 8-letniej straconej kadencji bliskiego ci partyjnie Prezydenta Miasta Lublina za której właśnie wyprzedziły nas w rozwoju Rzeszów, Kielce i Białystok.
A może to niewygodny temat?
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii w... rozwiń
Avatar
dotik / 6 maja 2011 o 20:55
0
.... za trzy godziny stania i piłowania gęby. Wiesz, że tirówki sprzedają się za większe pieniądze? A ten twój nick 'lowca', to jest od słowa "łowca", czy "love", bo nie wiem czy to ty łowisz, czy ciebie lovią. Chodzi o to, czy jesteś aktywny, czy pasywny. Jedź do Lublina na Trans-Europa może kogoś "zlovisz".


jad strumieniami leje się
już z jadu kałuża
Avatar
Góral / 6 maja 2011 o 00:11
0
[quote name='lowca' timestamp='1304596431' post='473727']
Pisomatole nie wypowiadaj sie w imieniu mieszkancow Swidnika.Janusza i pozostalych zostaw w spokoju ! I pilnuj sracza za wielkie pieniadze!
[/quote]
Bo co???? Wypowiadam się w imieniu swoim i jako mieszkaniec tego miasta. Nic nie mam do Janusz... Królika. A ty POsrańcu jesteś jakiś kolega Palikota czy jak? Słyszałem, że kilku z was było w Lublinie na nielegalnej pikiecie tego "polityka" na Pl.Piłsudskiego ( w tym samym czasie i miejscu był wiec J. Kaczyńskiego) i dostaliście po 9 Pln. za trzy godziny stania i piłowania gęby. Wiesz, że tirówki sprzedają się za większe pieniądze? A ten twój nick 'lowca', to jest od słowa "łowca", czy "love", bo nie wiem czy to ty łowisz, czy ciebie lovią. Chodzi o to, czy jesteś aktywny, czy pasywny. Jedź do Lublina na Trans-Europa może kogoś "zlovisz".
[quote name='lowca' timestamp='1304596431' post='473727']
Pisomatole nie wypowiadaj sie w imieniu mieszkancow Swidnika.Janusza i pozostalych zostaw w spokoju ! I pilnuj sracza za wielkie pieniadze!
[/quote]
Bo co???? Wypowiadam się w imieniu swoim i jako mieszkaniec tego miasta. Nic nie mam do Janusz... Królika. A ty POsrańcu jesteś jakiś kolega Palikota czy jak? Słyszałem, że kilku z was było w Lublinie na nielegalnej pikiecie tego "polityka" na Pl.Piłsudskiego ( w tym samym czasie... rozwiń
Avatar
dotik / 5 maja 2011 o 19:31
0
wystarczy jedno zdanie zupełnie z innej beczki, żeby uruchomić tyle jadu (jad strumieniami leje się). Ciekawe, czy na tym forum będzie choć jedna dyskusja bez obrażania i wycieczek personalnych.

Pozdrawiam forumowicze!
Avatar
bi / 5 maja 2011 o 16:00
0
Jak to miło!Nawet ze sracza zrobicie problem...Może umówmy się gdzieś w Kalinówce i pozabijajmy się nawzajem!
W imię dobrosąsiedzkich relacji...
Miłośnicy kibla całego województwa łączcie się!
P.S.O co pokłócimy się następnym razem?
Avatar
lowca / 5 maja 2011 o 13:53
0
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii wyborczej obiecywała zorganizowanie w Lublinie festiwalu , a raczej festynu dla transwestytów i homoseksualistów o wdzięcznej nazwie Trans-Europa. No stary, ale towarzystwo. Między innymi z tego powodu wolę "zaściankowy" Świdnik, niż "wielokulturowy" , "tolerancyjny" i "nowoczesny" Lublin.
[/quote]


Pisomatole nie wypowiadaj sie w imieniu mieszkancow Swidnika.Janusza i pozostalych zostaw w spokoju ! I pilnuj sracza za wielkie pieniadze!
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii w... rozwiń
Avatar
Góral / 5 maja 2011 o 10:38
0
[quote name='góral' timestamp='1304574369' post='473276']
W ten oto sposób wielki Świdnik chciał pokazać Lublinowi że sam potrafi i jest samowystarczalny. Efekty właśnie widzimy. Dumna i pyszna władza Świdnika nigdy nie zgodzi się na jakąkolwiek współpracę z Lbl, bo to byłoby upokorzenie. No to jeździjcie sobie dalej tymi marszrutkami i żyjcie w swoim małym światku. Może niedługo nakręcą u was kontynuację "Rancza"
[/quote]
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii wyborczej obiecywała zorganizowanie w Lublinie festiwalu , a raczej festynu dla transwestytów i homoseksualistów o wdzięcznej nazwie Trans-Europa. No stary, ale towarzystwo. Między innymi z tego powodu wolę "zaściankowy" Świdnik, niż "wielokulturowy" , "tolerancyjny" i "nowoczesny" Lublin.
[quote name='góral' timestamp='1304574369' post='473276']
W ten oto sposób wielki Świdnik chciał pokazać Lublinowi że sam potrafi i jest samowystarczalny. Efekty właśnie widzimy. Dumna i pyszna władza Świdnika nigdy nie zgodzi się na jakąkolwiek współpracę z Lbl, bo to byłoby upokorzenie. No to jeździjcie sobie dalej tymi marszrutkami i żyjcie w swoim małym światku. Może niedługo nakręcą u was kontynuację "Rancza"
[/quote]
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubel... rozwiń
Avatar
PATRON / 5 maja 2011 o 09:40
0
[quote name='bisy' timestamp='1304575440' post='473282']
No nie, hamburg nawet nie umie korzystać z toalety.
[/quote]
Za to w "Jerozolimie Północy" wali się w bramach.
Avatar
Krzysiek / 18 maja 2011 o 10:37
0
W niedzielę gdy dzieci wracały z komunii również była zamknięta..Więc niech nie gadają bzdur że tak pięknie wszystko działa i nie ma skarg..
Avatar
Mlody / 12 maja 2011 o 00:05
0
Wam to dziure wykopac kolo drzewa. Wtedy bedzie sie to wam podobalo. Jeszcze narod nie dorosl do zachodu, tylko hamstwo in PO.
Avatar
Gość / 6 maja 2011 o 22:02
0
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii wyborczej obiecywała zorganizowanie w Lublinie festiwalu , a raczej festynu dla transwestytów i homoseksualistów o wdzięcznej nazwie Trans-Europa. No stary, ale towarzystwo. Między innymi z tego powodu wolę "zaściankowy" Świdnik, niż "wielokulturowy" , "tolerancyjny" i "nowoczesny" Lublin.
[/quote]
Zapomniałeś wspomnieć o partyjnie bliskim ci założycielu i przewodniczącym Bloku dla lubelszczyzny który nigdy się nie zebrał. To są dopiero jaja.
I o bliskich ci partyjnie radnych którzy rządzą Lublinem nieprzerwanie od 12 lat, i o 8-letniej straconej kadencji bliskiego ci partyjnie Prezydenta Miasta Lublina za której właśnie wyprzedziły nas w rozwoju Rzeszów, Kielce i Białystok.
A może to niewygodny temat?
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii w... rozwiń
Avatar
dotik / 6 maja 2011 o 20:55
0
.... za trzy godziny stania i piłowania gęby. Wiesz, że tirówki sprzedają się za większe pieniądze? A ten twój nick 'lowca', to jest od słowa "łowca", czy "love", bo nie wiem czy to ty łowisz, czy ciebie lovią. Chodzi o to, czy jesteś aktywny, czy pasywny. Jedź do Lublina na Trans-Europa może kogoś "zlovisz".


jad strumieniami leje się
już z jadu kałuża
Avatar
Góral / 6 maja 2011 o 00:11
0
[quote name='lowca' timestamp='1304596431' post='473727']
Pisomatole nie wypowiadaj sie w imieniu mieszkancow Swidnika.Janusza i pozostalych zostaw w spokoju ! I pilnuj sracza za wielkie pieniadze!
[/quote]
Bo co???? Wypowiadam się w imieniu swoim i jako mieszkaniec tego miasta. Nic nie mam do Janusz... Królika. A ty POsrańcu jesteś jakiś kolega Palikota czy jak? Słyszałem, że kilku z was było w Lublinie na nielegalnej pikiecie tego "polityka" na Pl.Piłsudskiego ( w tym samym czasie i miejscu był wiec J. Kaczyńskiego) i dostaliście po 9 Pln. za trzy godziny stania i piłowania gęby. Wiesz, że tirówki sprzedają się za większe pieniądze? A ten twój nick 'lowca', to jest od słowa "łowca", czy "love", bo nie wiem czy to ty łowisz, czy ciebie lovią. Chodzi o to, czy jesteś aktywny, czy pasywny. Jedź do Lublina na Trans-Europa może kogoś "zlovisz".
[quote name='lowca' timestamp='1304596431' post='473727']
Pisomatole nie wypowiadaj sie w imieniu mieszkancow Swidnika.Janusza i pozostalych zostaw w spokoju ! I pilnuj sracza za wielkie pieniadze!
[/quote]
Bo co???? Wypowiadam się w imieniu swoim i jako mieszkaniec tego miasta. Nic nie mam do Janusz... Królika. A ty POsrańcu jesteś jakiś kolega Palikota czy jak? Słyszałem, że kilku z was było w Lublinie na nielegalnej pikiecie tego "polityka" na Pl.Piłsudskiego ( w tym samym czasie... rozwiń
Avatar
dotik / 5 maja 2011 o 19:31
0
wystarczy jedno zdanie zupełnie z innej beczki, żeby uruchomić tyle jadu (jad strumieniami leje się). Ciekawe, czy na tym forum będzie choć jedna dyskusja bez obrażania i wycieczek personalnych.

Pozdrawiam forumowicze!
Avatar
bi / 5 maja 2011 o 16:00
0
Jak to miło!Nawet ze sracza zrobicie problem...Może umówmy się gdzieś w Kalinówce i pozabijajmy się nawzajem!
W imię dobrosąsiedzkich relacji...
Miłośnicy kibla całego województwa łączcie się!
P.S.O co pokłócimy się następnym razem?
Avatar
lowca / 5 maja 2011 o 13:53
0
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii wyborczej obiecywała zorganizowanie w Lublinie festiwalu , a raczej festynu dla transwestytów i homoseksualistów o wdzięcznej nazwie Trans-Europa. No stary, ale towarzystwo. Między innymi z tego powodu wolę "zaściankowy" Świdnik, niż "wielokulturowy" , "tolerancyjny" i "nowoczesny" Lublin.
[/quote]


Pisomatole nie wypowiadaj sie w imieniu mieszkancow Swidnika.Janusza i pozostalych zostaw w spokoju ! I pilnuj sracza za wielkie pieniadze!
[quote name='Góral' timestamp='1304584715' post='473340']
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii w... rozwiń
Avatar
Góral / 5 maja 2011 o 10:38
0
[quote name='góral' timestamp='1304574369' post='473276']
W ten oto sposób wielki Świdnik chciał pokazać Lublinowi że sam potrafi i jest samowystarczalny. Efekty właśnie widzimy. Dumna i pyszna władza Świdnika nigdy nie zgodzi się na jakąkolwiek współpracę z Lbl, bo to byłoby upokorzenie. No to jeździjcie sobie dalej tymi marszrutkami i żyjcie w swoim małym światku. Może niedługo nakręcą u was kontynuację "Rancza"
[/quote]
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubelskiej polityki. " Najskuteczniejszy", który tyle zrobił dla Lublina, do niedawna szef lubelskiej PO- Janusz "Penisoręki". Jego partyjna koleżanka p. "Eutanazja"-Mucha, oraz "Kwiaciarka" dziękująca min. Grabarczykowi za to, że swego czasu olał trasę E-17 i przy okazji Lublin. Jest jeszcze "Dama w Czerwieni" p. Sierakowska, która w kampanii wyborczej obiecywała zorganizowanie w Lublinie festiwalu , a raczej festynu dla transwestytów i homoseksualistów o wdzięcznej nazwie Trans-Europa. No stary, ale towarzystwo. Między innymi z tego powodu wolę "zaściankowy" Świdnik, niż "wielokulturowy" , "tolerancyjny" i "nowoczesny" Lublin.
[quote name='góral' timestamp='1304574369' post='473276']
W ten oto sposób wielki Świdnik chciał pokazać Lublinowi że sam potrafi i jest samowystarczalny. Efekty właśnie widzimy. Dumna i pyszna władza Świdnika nigdy nie zgodzi się na jakąkolwiek współpracę z Lbl, bo to byłoby upokorzenie. No to jeździjcie sobie dalej tymi marszrutkami i żyjcie w swoim małym światku. Może niedługo nakręcą u was kontynuację "Rancza"
[/quote]
Przepraszam. Byłbym nieuprzejmy, gdybym nie wspomniał o asach lubel... rozwiń
Avatar
PATRON / 5 maja 2011 o 09:40
0
[quote name='bisy' timestamp='1304575440' post='473282']
No nie, hamburg nawet nie umie korzystać z toalety.
[/quote]
Za to w "Jerozolimie Północy" wali się w bramach.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!