Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

1 marca 2013 r.
13:22
Edytuj ten wpis

Świdnik: 22-latek podpalił się na ulicy. Jest w stabilnym stanie

Autor: Zdjęcie autora er aa
0 64 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Na placu Konstytucji 3 Maja w Świdniku 22-letni mężczyzna oblał się benzyną i podpalił. Przypadkowi przechodnie ugasili mężczyznę i uratowali mu życie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 12.20 w Świdniku. Policjantów zawiadomił jeden z mieszkańców, który widział całe zdarzenie.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mężczyzna oblał się benzyną i podpalił – mówi Edyta Wójtowicz z policji w Świdniku. Przechodnie rzucili się na mężczyznę z pomocą. Ugasili płomienie i zadzwonili po karetkę. Mężczyzna trafił do szpitala w Świdniku, a potem na oparzeniówkę w Łęcznej.

- Jego stan jest stabilny. Ma poparzoną twarz, ręce i klatkę piersiową. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Piotr Rybak, dyrektor SPZOZ w Łęcznej. - Nie było konieczności umieszczenia go na oddziale intensywnej terapii.

Na miejscu pracują technicy policyjni, którzy wyjaśnią dokładne przyczyny zdarzenia.

- Było bardzo dużo gapiów, karetka pogotowia, policja, dwa wozy strażackie. Nie podchodziłem bliżej, ale widziałem, że coś złego się stało - mówi jeden z mężczyzn którego spotkaliśmy na placu.

Na miejscu widać fragmenty spalonej kurtki.

- Zdarzenie zostało nagrane przez miejski monitoring - mówi Jan Sprawka, komendant Straży Miejskiej w Świdniku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 r. o 08:16
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
reczek / 4 grudnia 2013 r. o 21:31
0

Ciekawe przeciwko czemu prostestował? i co, dopiął coś tym czynem czegoś?

Avatar
asdasd / 6 marca 2013 r. o 21:37
0
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówmy się dlaczego... bo by rozpier***ił ten cały cyrk w try miga.

A teraz plebsie czas na papkę z tvn'u, polsatu i innego syfu.


http://www.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówm... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 marca 2013 r. o 20:31
0
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote]JUDE ????
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
smutny marian / 4 marca 2013 r. o 18:56
0
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote] "POlityka miłóści" przez Ciebie przemawia, Wypij mleczko i WON SPAĆ!!!...
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
dildo / 4 marca 2013 r. o 18:20
0
Powinna ania miec knage w pupci za swoje brednie ;-)
Avatar
ania / 4 marca 2013 r. o 08:39
0
[quote name='LittleGinger' timestamp='1362353666' post='740830']
Spalił się Chłopak ze wstydu...
[/quote]A powinien RYŻY spalić się ze wstydu,za te kalekie i nieudolne swoje rządy !!!!!
Avatar
LittleGinger / 4 marca 2013 r. o 00:34
0
Spalił się Chłopak ze wstydu...
Avatar
Jola / 3 marca 2013 r. o 17:57
0
[quote name='schabowy' timestamp='1362294510' post='740613']
Masz BUCU za krótki łańcuch przy budzie ???? Niech to twój opiekun zgłosi do TOZ-u. bu.ha.ha.ha.
[/quote]Jak bym niesiołowSSkiego słyszała,z partii SŁOŃCE PERU.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 r. o 12:08
0
[quote name='anna' timestamp='1362307004' post='740645']
Łowca skor : tak deb***u z Tvn'u !!!! Zapomniales wziąć leki rano...
[/quote]A kto się pyta??? Miękka pyta ????
Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 r. o 08:16
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
reczek / 4 grudnia 2013 r. o 21:31
0

Ciekawe przeciwko czemu prostestował? i co, dopiął coś tym czynem czegoś?

Avatar
asdasd / 6 marca 2013 r. o 21:37
0
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówmy się dlaczego... bo by rozpier***ił ten cały cyrk w try miga.

A teraz plebsie czas na papkę z tvn'u, polsatu i innego syfu.


http://www.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY
Widze dużo POpier***eńców liczy nasze coraz mniej piękne dzięki nieudolnym rządom rudego sku***ela miasto... Oczywiście nie mówię, że z Jarkiem byłoby dużo lepiej, ale różnica byłaby zauważalna... Ale zastanówcie się idioci, dlaczego tak jest? Bo ku*** głosujecie na bandę czworga PO-PIS-SLD-PSL... a i dochodzi jeszcze do tego marionetka ryżego - palikmiot. Sugeruję się rozejrzeć po innych partiach wartych głosu. Ot żyje sobie taki Pan Janusz Korwin Mikke - według mediów i waszego pseudorządu - oszolom, świr, deb***, prostak, cham. Zastanówm... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 marca 2013 r. o 20:31
0
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote]JUDE ????
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
smutny marian / 4 marca 2013 r. o 18:56
0
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "RZĄD EKSPERTÓW" JAK NAJDALEJ STĄD.
[/quote] "POlityka miłóści" przez Ciebie przemawia, Wypij mleczko i WON SPAĆ!!!...
[quote name='jebać po i pis' timestamp='1362243892' post='740513']
JEBAĆ WSZYSTKICH PISOWCÓW I INNE TĘPE ku*** POWIĄZANE Z TĄ SEKTĄ I/LUB SEKTĄ RYDZYKA. WYpier***AĆ W POLSKI, WY WOLSKIE SZMATY, NIE MA TU MIEJSCA DLA AGENTÓW OBCEGO WYWIADU, KTÓRZY ROZWALAJĄ NASZ KRAJ OD ŚRODKA I NISZCZĄ NARÓD TWORZĄC SZTUCZNE PODZIAŁY NA "PRAWDZIWYCH" I "NIEPRAWDZIWYCH" POLAKÓW, KATOLIKÓW ETC. ch*** WAM WSZYSTKIM W USZY, BO W DUPĘ BĘDZIE PRZYJEMNIE.

PS. PO TEŻ NIECH Spier***A I ZABIERA SWÓJ "... rozwiń
Avatar
dildo / 4 marca 2013 r. o 18:20
0
Powinna ania miec knage w pupci za swoje brednie ;-)
Avatar
ania / 4 marca 2013 r. o 08:39
0
[quote name='LittleGinger' timestamp='1362353666' post='740830']
Spalił się Chłopak ze wstydu...
[/quote]A powinien RYŻY spalić się ze wstydu,za te kalekie i nieudolne swoje rządy !!!!!
Avatar
LittleGinger / 4 marca 2013 r. o 00:34
0
Spalił się Chłopak ze wstydu...
Avatar
Jola / 3 marca 2013 r. o 17:57
0
[quote name='schabowy' timestamp='1362294510' post='740613']
Masz BUCU za krótki łańcuch przy budzie ???? Niech to twój opiekun zgłosi do TOZ-u. bu.ha.ha.ha.
[/quote]Jak bym niesiołowSSkiego słyszała,z partii SŁOŃCE PERU.
Avatar
Gość / 3 marca 2013 r. o 12:08
0
[quote name='anna' timestamp='1362307004' post='740645']
Łowca skor : tak deb***u z Tvn'u !!!! Zapomniales wziąć leki rano...
[/quote]A kto się pyta??? Miękka pyta ????
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pod osłoną nocy zaczęli przesadzać drzewa z ul. Lipowej w Lublinie. Mieszkańcy stanęli naprzeciwko maszyn
Wideo
galeria
film

Pod osłoną nocy zaczęli przesadzać drzewa z ul. Lipowej w Lublinie. Mieszkańcy stanęli naprzeciwko maszyn

Po godzinie 22 mieszkańców ulicy Lipowej zaniepokoiły odgłosy maszyn. Okazało się, że właśnie o tej porze, w środku nocy, rozpoczęło się usuwanie drzew przeznaczonych do przesadzenia. Na miejscu doszło do słownych utarczek, gdy przeciwnicy operacji namawiali pracowników firmy ogrodniczej do zaniechania pracy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 1 czerwca 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 1 czerwca 2020 r.

Lubartów: Latarnia przy starej garbarni zagrażała kierowcom. Interweniowali strażacy
Alarm 24

Lubartów: Latarnia przy starej garbarni zagrażała kierowcom. Interweniowali strażacy

Nieczynna od dawna latarnia oświetleniowa znajdująca się przed wjazdem na teren dawnej garbarni w Chlewiskach pod Lubartowem stwarzała zagrożenie dla bezpieczeństwa osób podróżujących po drodze powiatowej.

Radio Lublin: koncert Damiana Ukeje
5 czerwca 2020, 19:00

Radio Lublin: koncert Damiana Ukeje

W piątek, 5 czerwca o godz. 19 w Studio im. Budki Suflera Radia Lublin odbędzie się koncert Damiana Ukeje. Wydarzenie będzie zamknięte dla publiczności, a koncert transmitowany będzie na antenie rozgłośni i w Internecie.

Wydział Komunikacji w Lublinie. Wciąż trzeba się umówić na wizytę

Wydział Komunikacji w Lublinie. Wciąż trzeba się umówić na wizytę

Każdy, kto zamierza załatwić sprawę w miejskim Wydziale Komunikacji powinien się wcześniej umówić, mimo usunięcia trwającej kilka dni awarii systemu kolejkowego.

Radzyń Podlaski. "Do tematu parkometrów wrócimy, bo miasto jest zakorkowane"

Radzyń Podlaski. "Do tematu parkometrów wrócimy, bo miasto jest zakorkowane"

Radzyń Podlaski jednak wróci do pomysłu poszerzenia strefy płatnego parkowania. Niedawno radni zdecydowali, że zamiast wydawać pieniądze na parkometry, w mieście powstanie rondo.

Lubelska Wymiana Roślin
7 czerwca 2020, 10:00

Lubelska Wymiana Roślin

Akademia Kreatywności zaprasza na drugą odsłonę Lubelskiej Wymiany Roślin. Wydarzenie adresowane do wszystkich, którzy chcieliby kupić lub sprzedać rośliny odbędzie się 7 czerwca o godz. 10 w Akademii Kreatywności (ul. Zamojska 21).

To ostatnia linia obrony na wojnie z Covid-19. Kolejny pacjent na intensywnej terapii w SPSK 1 w Lublinie

To ostatnia linia obrony na wojnie z Covid-19. Kolejny pacjent na intensywnej terapii w SPSK 1 w Lublinie

Na intensywną terapię do szpitala klinicznego nr 1 w Lublinie trafił kolejny pacjent z Covid-19, który wymagał podłączenia do tzw. płucoserca. – Efektem ostatniego poluzowania restrykcji mogą być kolejni pacjenci w ciężkim stanie – ostrzega szef lubelskiej kliniki.

Szalony mecz w Gdańsku. Lechia i Arka poszły na całość!
film

Szalony mecz w Gdańsku. Lechia i Arka poszły na całość!

Cztery rzuty karne, samobój, nieuznany gol i przechylenie szali zwycięstwa na korzyść gospodarzy w szóstej minucie doliczonego czasu gry. To wszystko działo się w niedzielę na stadionie Lechii Gdańsk w meczu derbowym z Arką Gdynia

Epitafium arcybiskupa Bolesława Pylaka. Zostanie poświęcone w rocznicę śmierci hierarchy

Epitafium arcybiskupa Bolesława Pylaka. Zostanie poświęcone w rocznicę śmierci hierarchy

W rocznicę śmierci w lubelskiej archikatedrze zostanie poświęcone epitafium arcybiskupa Bolesława Pylaka – zapowiedział metropolita lubelski arcybiskup Stanisław Budzik. Abp Pylak zmarł 6 czerwca 2019 roku. Miał 98 lat.

Lubelskie: Kierowca zakleszczony w ciężarówce po wypadku. Wideo z kamery na hełmie strażaka
film

Lubelskie: Kierowca zakleszczony w ciężarówce po wypadku. Wideo z kamery na hełmie strażaka

O poważnym wypadku na drodze krajowej nr 19 w Wólce Rozwadowskiej pisaliśmy wczoraj.

Lubelski sanepid wydał 123 decyzje o ukaraniu na łączną kwotę ponad 680 tys. zł
film

Lubelski sanepid wydał 123 decyzje o ukaraniu na łączną kwotę ponad 680 tys. zł

– Kary wymierzane ludziom przez sanepid są bezprawne – alarmuje Rzecznik Praw Obywatelskich. Zwraca również uwagę, że policjanci nie mają prawa przekazywać naszych danych urzędnikom. Tylko w naszym regionie służby sanitarne nałożyły na obywateli kary o wartości blisko 700 tys. zł.

Latem to bardzo ruchliwa trasa w kierunku Kazimierza. Mieszkańcy Parchatki czekają chodnik i fotoradar

Latem to bardzo ruchliwa trasa w kierunku Kazimierza. Mieszkańcy Parchatki czekają chodnik i fotoradar

W lecie Parchatka zmaga się z korkami sięgającymi nawet Kazimierza Dolnego. Innym problemem jest nagminne przekraczanie dozwolonej prędkości, co w połączeniu z brakiem chodnika sprawia, że piesi nie czują się bezpiecznie.