Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

19 lipca 2010 r.
18:27
Edytuj ten wpis

Wypadek przy ocieplaniu bloku: Zmarł mężczyzna, który spadł z rusztowania

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 14 A A

Nie żyje pracownik firmy, która, ocieplała blok mieszkalny w Świdniku. Dziś po południu mężczyzna spadł z rusztowania na 4 piętrze. Sprawę bada prokuratura i inspekcja pracy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
seba / 21 maja 2011 o 23:24
0
[quote name='jomi' timestamp='1280403326' post='321961']
Czego nikt nie wspomniał że klient był pijany a wręcz znany z problemów z alkoholem gratuluje też pracodawcy co roku jeden pracownik się zabija u tego samego pracodawcy i na tej samej ulicy
[/quote]
Jak to ??? Co roku ten sam blok ocieplają ??? A może ty cofasz się w czasie i wszystko pamiętasz tylko nie jesteś świadom tego zdarzenia i wydaje ci się, że już to kiedyś widziałeś ??? Powiedz jak to robisz, też bym tak chciał. Ale bym się obłowił w TOTKA.
Avatar
ttt / 8 sierpnia 2010 o 10:24
0
czy ktoś wie jaka to firma... czy to cmk ze świdnika??
bo rok temu im zginą pracownik. ciekawe co na to prokuratura.chyba maja przerabane.
Avatar
gosc / 7 sierpnia 2010 o 06:34
0
to że był znany z problemów alkoholowych nie świadczy że był pijany!!!
Avatar
jomi / 29 lipca 2010 o 13:35
0
Czego nikt nie wspomniał że klient był pijany a wręcz znany z problemów z alkoholem gratuluje też pracodawcy co roku jeden pracownik się zabija u tego samego pracodawcy i na tej samej ulicy
Avatar
denis / 23 lipca 2010 o 23:38
0
[quote name='lech' date='21 lipiec 2010 - 20:53 ' timestamp='1279738413' post='318442']
Protest Sierpnia 80 w PZL.

http://www.wzz.swidnik.cal.pl/forum/
[/quote]


protestujcie,to was wreszcie darmozjadów ze związków też zwolnią.Pranie mózgu prostym ludziom robicie, kasę płacą na was a potem ich kopniecie w d*** razem z zarządem, a jak wyjdzie za jakiś czas, że jeden drugiego będzie musiał w dupę kopać to pouciekacie na emerytury.
Avatar
lech / 21 lipca 2010 o 20:53
0
Protest Sierpnia 80 w PZL.

http://www.wzz.swidnik.cal.pl/forum/
Avatar
Gość / 21 lipca 2010 o 18:21
0
[quote name='Inspektor BHP' date='20 lipiec 2010 - 11:34 ' timestamp='1279618479' post='317939']
U mnie na osiedlu też ocieplają ale jak przychodzi przerwa śniadaniowa to na 15 chłopa 1 no może 2 będąc w sklepie nie sięga do lodówki po zimne piwko najczęściej biorą po dwa i robota się im później rzekomo pali w rękach a szef jak przyjeżdża sam na łyka się potrafi załapać ! więc może by tak inspekcja pracy robiła częste i niespodziewane naloty na firmy zamiast siedzieć z tyłkiem przyrośniętym do foteli i wysokie kary albo likwidacja zakładu jeśli szef nie reagował by nagminnie !. To i wypadków będzie mniej !.
[/quote]
To jacyś abstynenci, bo koło mnie już przed 7
[quote name='Inspektor BHP' date='20 lipiec 2010 - 11:34 ' timestamp='1279618479' post='317939']
U mnie na osiedlu też ocieplają ale jak przychodzi przerwa śniadaniowa to na 15 chłopa 1 no może 2 będąc w sklepie nie sięga do lodówki po zimne piwko najczęściej biorą po dwa i robota się im później rzekomo pali w rękach a szef jak przyjeżdża sam na łyka się potrafi załapać ! więc może by tak inspekcja pracy robiła częste i niespodziewane naloty na firmy zamiast siedzieć z tyłkiem przyrośniętym do foteli... rozwiń
Avatar
yaro / 21 lipca 2010 o 17:31
0
[quote name='romek' date='20 lipiec 2010 - 16:20 ' timestamp='1279635617' post='318064']
Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane.
[/quote]


Chodzi o to żeby spółdzielnia mieszkaniowa odpowiadała za firmę którą wynajęła, bo kodeks karny nazywa to paserstwem,czyli zakup towaru/usługi pochodzącej z przestępstwa. Bo jak nazwać wygranie przetargu przez firmę,która zatrudnia ludzi na czarno, ma w du*** BHP, prawo budowlane ,okrada państwo i oszukuje wszystkie urzędy ale jest najtańsza?
A o bezrobocie nie ma się co martwić,jak się pozamykają te firmy krzaki, to zlecenia i praca będzie w tych solidnych,gdzie pracownik będzie przeszkolony,zatrudniony, w kasku i odpowiednich butach na rusztowaniu z którego trudno spaść nawet jakby był pijany
[quote name='romek' date='20 lipiec 2010 - 16:20 ' timestamp='1279635617' post='318064']
Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane.
[/quote]


Chodzi o to żeby spółdzielnia mieszkaniowa odpowiadała za firmę którą wynajęła, bo kodeks karny nazywa to paserstwem,czyli zakup towaru/usługi pochodzącej z przestępstwa. Bo jak nazwać wygranie przetargu przez firmę,która zatrudnia ludzi na cz... rozwiń
Avatar
romek / 20 lipca 2010 o 16:20
0
Inspektor BHP napisał:
U mnie na osiedlu też ocieplają ale jak przychodzi przerwa śniadaniowa to na 15 chłopa 1 no może 2 będąc w sklepie nie sięga do lodówki po zimne piwko najczęściej biorą po dwa i robota się im później rzekomo pali w rękach a szef jak przyjeżdża sam na łyka się potrafi załapać ! więc może by tak inspekcja pracy robiła częste i niespodziewane naloty na firmy zamiast siedzieć z tyłkiem przyrośniętym do foteli i wysokie kary albo likwidacja zakładu jeśli szef nie reagował by nagminnie !. To i wypadków będzie mniej !.

Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane.

Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane. rozwiń
Avatar
obserwator / 20 lipca 2010 o 16:03
0
Wielka tragedia dla rodziny szczerze współczuję.Serce zamiera gdy patrzymy ile człowiek poświęca walcząc o lepszy byt w tym kraju,a zdrowy rozsądek dbania o własne bezpieczeństwo i zdrowie zostaje daleko w tyle i to w różnych branżach.Czas najwyższy zdać sobie z tego sprawę i zacznąć od siebie . Ile razy w życiu nasza głupota ludzka wygrywa ze zdrowym rozsądkiem ?.Smutne a jednak prawdziwe.
Avatar
seba / 21 maja 2011 o 23:24
0
[quote name='jomi' timestamp='1280403326' post='321961']
Czego nikt nie wspomniał że klient był pijany a wręcz znany z problemów z alkoholem gratuluje też pracodawcy co roku jeden pracownik się zabija u tego samego pracodawcy i na tej samej ulicy
[/quote]
Jak to ??? Co roku ten sam blok ocieplają ??? A może ty cofasz się w czasie i wszystko pamiętasz tylko nie jesteś świadom tego zdarzenia i wydaje ci się, że już to kiedyś widziałeś ??? Powiedz jak to robisz, też bym tak chciał. Ale bym się obłowił w TOTKA.
Avatar
ttt / 8 sierpnia 2010 o 10:24
0
czy ktoś wie jaka to firma... czy to cmk ze świdnika??
bo rok temu im zginą pracownik. ciekawe co na to prokuratura.chyba maja przerabane.
Avatar
gosc / 7 sierpnia 2010 o 06:34
0
to że był znany z problemów alkoholowych nie świadczy że był pijany!!!
Avatar
jomi / 29 lipca 2010 o 13:35
0
Czego nikt nie wspomniał że klient był pijany a wręcz znany z problemów z alkoholem gratuluje też pracodawcy co roku jeden pracownik się zabija u tego samego pracodawcy i na tej samej ulicy
Avatar
denis / 23 lipca 2010 o 23:38
0
[quote name='lech' date='21 lipiec 2010 - 20:53 ' timestamp='1279738413' post='318442']
Protest Sierpnia 80 w PZL.

http://www.wzz.swidnik.cal.pl/forum/
[/quote]


protestujcie,to was wreszcie darmozjadów ze związków też zwolnią.Pranie mózgu prostym ludziom robicie, kasę płacą na was a potem ich kopniecie w d*** razem z zarządem, a jak wyjdzie za jakiś czas, że jeden drugiego będzie musiał w dupę kopać to pouciekacie na emerytury.
Avatar
lech / 21 lipca 2010 o 20:53
0
Protest Sierpnia 80 w PZL.

http://www.wzz.swidnik.cal.pl/forum/
Avatar
Gość / 21 lipca 2010 o 18:21
0
[quote name='Inspektor BHP' date='20 lipiec 2010 - 11:34 ' timestamp='1279618479' post='317939']
U mnie na osiedlu też ocieplają ale jak przychodzi przerwa śniadaniowa to na 15 chłopa 1 no może 2 będąc w sklepie nie sięga do lodówki po zimne piwko najczęściej biorą po dwa i robota się im później rzekomo pali w rękach a szef jak przyjeżdża sam na łyka się potrafi załapać ! więc może by tak inspekcja pracy robiła częste i niespodziewane naloty na firmy zamiast siedzieć z tyłkiem przyrośniętym do foteli i wysokie kary albo likwidacja zakładu jeśli szef nie reagował by nagminnie !. To i wypadków będzie mniej !.
[/quote]
To jacyś abstynenci, bo koło mnie już przed 7
[quote name='Inspektor BHP' date='20 lipiec 2010 - 11:34 ' timestamp='1279618479' post='317939']
U mnie na osiedlu też ocieplają ale jak przychodzi przerwa śniadaniowa to na 15 chłopa 1 no może 2 będąc w sklepie nie sięga do lodówki po zimne piwko najczęściej biorą po dwa i robota się im później rzekomo pali w rękach a szef jak przyjeżdża sam na łyka się potrafi załapać ! więc może by tak inspekcja pracy robiła częste i niespodziewane naloty na firmy zamiast siedzieć z tyłkiem przyrośniętym do foteli... rozwiń
Avatar
yaro / 21 lipca 2010 o 17:31
0
[quote name='romek' date='20 lipiec 2010 - 16:20 ' timestamp='1279635617' post='318064']
Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane.
[/quote]


Chodzi o to żeby spółdzielnia mieszkaniowa odpowiadała za firmę którą wynajęła, bo kodeks karny nazywa to paserstwem,czyli zakup towaru/usługi pochodzącej z przestępstwa. Bo jak nazwać wygranie przetargu przez firmę,która zatrudnia ludzi na czarno, ma w du*** BHP, prawo budowlane ,okrada państwo i oszukuje wszystkie urzędy ale jest najtańsza?
A o bezrobocie nie ma się co martwić,jak się pozamykają te firmy krzaki, to zlecenia i praca będzie w tych solidnych,gdzie pracownik będzie przeszkolony,zatrudniony, w kasku i odpowiednich butach na rusztowaniu z którego trudno spaść nawet jakby był pijany
[quote name='romek' date='20 lipiec 2010 - 16:20 ' timestamp='1279635617' post='318064']
Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane.
[/quote]


Chodzi o to żeby spółdzielnia mieszkaniowa odpowiadała za firmę którą wynajęła, bo kodeks karny nazywa to paserstwem,czyli zakup towaru/usługi pochodzącej z przestępstwa. Bo jak nazwać wygranie przetargu przez firmę,która zatrudnia ludzi na cz... rozwiń
Avatar
romek / 20 lipca 2010 o 16:20
0
Inspektor BHP napisał:
U mnie na osiedlu też ocieplają ale jak przychodzi przerwa śniadaniowa to na 15 chłopa 1 no może 2 będąc w sklepie nie sięga do lodówki po zimne piwko najczęściej biorą po dwa i robota się im później rzekomo pali w rękach a szef jak przyjeżdża sam na łyka się potrafi załapać ! więc może by tak inspekcja pracy robiła częste i niespodziewane naloty na firmy zamiast siedzieć z tyłkiem przyrośniętym do foteli i wysokie kary albo likwidacja zakładu jeśli szef nie reagował by nagminnie !. To i wypadków będzie mniej !.

Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane.

Chcesz powiedzieć że należy likwidować firmy bo nie ma odpowiednio przygotowanych ,odpowiedzialnych ludzi do pracy.No to bezrobocie murowane. rozwiń
Avatar
obserwator / 20 lipca 2010 o 16:03
0
Wielka tragedia dla rodziny szczerze współczuję.Serce zamiera gdy patrzymy ile człowiek poświęca walcząc o lepszy byt w tym kraju,a zdrowy rozsądek dbania o własne bezpieczeństwo i zdrowie zostaje daleko w tyle i to w różnych branżach.Czas najwyższy zdać sobie z tego sprawę i zacznąć od siebie . Ile razy w życiu nasza głupota ludzka wygrywa ze zdrowym rozsądkiem ?.Smutne a jednak prawdziwe.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 26 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 28 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!