Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

19 marca 2011 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Finał Tańca z VIP-ami: Wielka gala za nami (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora kp mc
3 23 A A
Wielka gala "Tańca z VIP-ami" (Jacek Świerczyński [MoDO])
Wielka gala \"Tańca z VIP-ami\" (Jacek Świerczyński [MoDO])

Za nami finał zabawy "Taniec z VIP-ami”. W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zakończyła się wielka gala. Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gala finałowa "Tańca z VIP-ami" rozpoczęła się o godz. 19:30. Na widzów licznie zgromadzonych w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie czekało sporo wrażeń.

Na początek gali widzowie mogli zobaczyć mini recital "Najpiękniejsze ballady świata” w wykonaniu zespołu Simon

Najważniejszą częścią programu gali jest konkurs, podczas którego widzowie oglądają taneczne występy lubelskich VIP-ów.

Jako pierwsza na scenę wyszła Ewa Dados. Po niej zatańczyli m.in. Tomasz Telej i Sylwester Tułajew. Potem gorącą sambą publiczność rozgrzała Mirosława Gałan.

W jury, który oceni występy naszych par są m.in. Wojciech Cugowski z zespołu "Bracia” i członkowie kabaretu Smile. Jury ocenia uczestników z humorem, ale nie skąpi też uszczypliwości.

Po krótkiej przerwie, widzowie finału "Tańca z VIP-ami" mogli zobaczyć pokaz mody i biżuterii, a także skecz kabaretu Smile.

Uwagę jury przyciągnął występ Tomasza Dębca, który zatańczył ognistą rumbę. Wg jury, pan Tomasz to "demon tańca i seksu".

Później przed publicznością zaprezentował się Piotr Kowalczyk, który zatańczył tango.

Karateka Daniel Iwanek, do którego scena należała przez kilka następnych minut, zatańczył boso i w kimonie. Pokazał też krótki pokaz karate.

Jako ostatni zatańczył Krzysztof Grabczuk. Zaprezentował cza-czę.

Jedną z głównych atrakcji wieczoru był występ Kasi Sawczuk, znanej z programu "Mam talent".

Znamy już zwycięzców plebiscytu "Taniec z VIP-ami" organizowanego przez Dziennik Wschodni i Moje Miasto Lublin!

To Magdalena Gąsior-Marek i Krzysztof Grabczuk.

Magdalena Gąsior-Marek otrzymała 45,47 proc. głosów w głosowaniu SMS-owym. Z kolei publiczności najbardziej spodobał się występ Krzysztofa Grabczuka, który otrzymał 222 głosy.

Na koniec dzieci wręczyły nagrody tancerzom i jurorom.

Jeszcze dziś wideo i obszerna relacja z gali!





Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kati / 25 marca 2011 o 17:17
0
widzę, że ogolne nastroje społeczne i nastawienie do politykow udzielaja sie wiekszosci i jak ktos chce cos skrytykowac to skrytykuje nie zadajac sobie juz nawet wysiłku by rozdzielic:co jest polityka a co wyrazem wolnej woli.
uczestnikami tańca z vipami byli nie tylko politycy, a w wiekszosci osoby z polityką nie związane, wiec nie wiem o co ten cały szum. jezeli ktos chce sobie ponarzekac na tuska, kopacz i innych takich to proponuje inne forum zwiazane z tematem. komus zal chyba ze jego nie zaproszono do tego tanca...a swoja droga, co nam do tego, co tzv. vipy robia ze swoim czasem wolnym. to czy pojda na aerobic, kort, basen czy wybiora treningi taneczne to ich wybór, kazdy ma do tego prawo. niektórym łatwo krytykowac tych co coś robia, poswieceja swoj czas(juz nie podatnikow) dla słabszych, pytanie zatem-co wy robicie...?
widzę, że ogolne nastroje społeczne i nastawienie do politykow udzielaja sie wiekszosci i jak ktos chce cos skrytykowac to skrytykuje nie zadajac sobie juz nawet wysiłku by rozdzielic:co jest polityka a co wyrazem wolnej woli.
uczestnikami tańca z vipami byli nie tylko politycy, a w wiekszosci osoby z polityką nie związane, wiec nie wiem o co ten cały szum. jezeli ktos chce sobie ponarzekac na tuska, kopacz i innych takich to proponuje inne forum zwiazane z tematem. komus zal chyba ze jego nie zaproszono do tego tanca...a swoja droga,... rozwiń
Avatar
Mark / 24 marca 2011 o 16:34
0
Za chwilę Tusk zacznie tańczyć po to, aby uzbierać na nasze emerytury, a Kopacz będzie tańczyć (a może i śpiewać), aby zapewnić nam godziwą opiekę medyczną. Cyrk na kółkach!
Avatar
Tomasz / 24 marca 2011 o 14:54
0
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli zebrane) proponuję przeznaczyć te pieniądze na cele związane z dobrem publicznym. Lublin potrzebuje przede wszystkim dobrych dróg, nowych miejsc zatrudnienia, usprawnień organizacyjnych, a nie kolejnych gal i szumnie brzmiących tytułów (jak: "Europejska Stolica Kultury"), które nic nie wnoszą w życie płacących podatki mieszkańców. Lublin staje się jedynie pośmiewiskiem, dla miast wielokrotnie bogatszych, które inwestują pieniądze głównie w rozwój gospodarczy, a nie w coraz to nowe gale. Szkoda, że dla VIP'ów nie jest zrozumiałe to, że ludzie oprócz igrzysk, potrzebują także chleba.
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli z... rozwiń
Avatar
Tomasz / 24 marca 2011 o 14:46
0
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli zebrane) proponuję przeznaczyć te pieniądze na cele związane z dobrem publicznym. Lublin potrzebuje przede wszystkim dobrych dróg, nowych miejsc zatrudnienia, usprawnień organizacyjnych, a nie kolejnych gal i szumnie brzmiących tytułów (jak: "Europejska Stolica Kultury"), które nic nie wnoszą w życie płacących podatki mieszkańców. Lublin staje się jedynie pośmiewiskiem, dla miast wielokrotnie bogatszych, które inwestują pieniądze głównie w rozwój gospodarczy, a nie w coraz to nowe gale. Szkoda, że dla VIP'ów nie jest zrozumiałe to, że ludzie oprócz igrzysk, potrzebują także chleba.
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli z... rozwiń
Avatar
Anulka / 22 marca 2011 o 08:27
0
Też byłam na GALI FINAŁOWEJ Impreza i cała akcja jak najbardziej udana i pozytywnie zapamiętana oby więcej takich inicjatyw w mieście!
Avatar
osemka9 / 22 marca 2011 o 07:33
0
Chocholi taniec?
Avatar
ania / 21 marca 2011 o 21:25
0
i ja tam z gośćmi byłam....było bajecznie, gratulacje dla organizatorów za pomysł i profesjonalną organizację!
Avatar
Ane / 21 marca 2011 o 08:39
0
WOW! było cudownie, dużo śmiechu i miejsce na to aby również się wzruszyć, świetni tancerze, super organizacja i prowadzenie, pełen profesjonalizm, oby więcej takich imprez!!!
Avatar
Lila / 21 marca 2011 o 08:37
0
Świetny pomysł na taką imprezę u nas w mieście, było rewelacyjnie, nie mogę doczekać się następnego razu
Avatar
aaaaa / 20 marca 2011 o 14:43
0
W tej gali nie chodziło o taniec, to jest tylko dodatek, chodziło o szczytny cel. Dlatego ludzie nie ma co oceniać kto lepiej-gorzej bo w takim czasie tańca nauczyć się nie da, a zdecydowała byc może symaptia albo najlepszy postęp, nie ważne, cel zrealizowano
Avatar
kati / 25 marca 2011 o 17:17
0
widzę, że ogolne nastroje społeczne i nastawienie do politykow udzielaja sie wiekszosci i jak ktos chce cos skrytykowac to skrytykuje nie zadajac sobie juz nawet wysiłku by rozdzielic:co jest polityka a co wyrazem wolnej woli.
uczestnikami tańca z vipami byli nie tylko politycy, a w wiekszosci osoby z polityką nie związane, wiec nie wiem o co ten cały szum. jezeli ktos chce sobie ponarzekac na tuska, kopacz i innych takich to proponuje inne forum zwiazane z tematem. komus zal chyba ze jego nie zaproszono do tego tanca...a swoja droga, co nam do tego, co tzv. vipy robia ze swoim czasem wolnym. to czy pojda na aerobic, kort, basen czy wybiora treningi taneczne to ich wybór, kazdy ma do tego prawo. niektórym łatwo krytykowac tych co coś robia, poswieceja swoj czas(juz nie podatnikow) dla słabszych, pytanie zatem-co wy robicie...?
widzę, że ogolne nastroje społeczne i nastawienie do politykow udzielaja sie wiekszosci i jak ktos chce cos skrytykowac to skrytykuje nie zadajac sobie juz nawet wysiłku by rozdzielic:co jest polityka a co wyrazem wolnej woli.
uczestnikami tańca z vipami byli nie tylko politycy, a w wiekszosci osoby z polityką nie związane, wiec nie wiem o co ten cały szum. jezeli ktos chce sobie ponarzekac na tuska, kopacz i innych takich to proponuje inne forum zwiazane z tematem. komus zal chyba ze jego nie zaproszono do tego tanca...a swoja droga,... rozwiń
Avatar
Mark / 24 marca 2011 o 16:34
0
Za chwilę Tusk zacznie tańczyć po to, aby uzbierać na nasze emerytury, a Kopacz będzie tańczyć (a może i śpiewać), aby zapewnić nam godziwą opiekę medyczną. Cyrk na kółkach!
Avatar
Tomasz / 24 marca 2011 o 14:54
0
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli zebrane) proponuję przeznaczyć te pieniądze na cele związane z dobrem publicznym. Lublin potrzebuje przede wszystkim dobrych dróg, nowych miejsc zatrudnienia, usprawnień organizacyjnych, a nie kolejnych gal i szumnie brzmiących tytułów (jak: "Europejska Stolica Kultury"), które nic nie wnoszą w życie płacących podatki mieszkańców. Lublin staje się jedynie pośmiewiskiem, dla miast wielokrotnie bogatszych, które inwestują pieniądze głównie w rozwój gospodarczy, a nie w coraz to nowe gale. Szkoda, że dla VIP'ów nie jest zrozumiałe to, że ludzie oprócz igrzysk, potrzebują także chleba.
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli z... rozwiń
Avatar
Tomasz / 24 marca 2011 o 14:46
0
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli zebrane) proponuję przeznaczyć te pieniądze na cele związane z dobrem publicznym. Lublin potrzebuje przede wszystkim dobrych dróg, nowych miejsc zatrudnienia, usprawnień organizacyjnych, a nie kolejnych gal i szumnie brzmiących tytułów (jak: "Europejska Stolica Kultury"), które nic nie wnoszą w życie płacących podatki mieszkańców. Lublin staje się jedynie pośmiewiskiem, dla miast wielokrotnie bogatszych, które inwestują pieniądze głównie w rozwój gospodarczy, a nie w coraz to nowe gale. Szkoda, że dla VIP'ów nie jest zrozumiałe to, że ludzie oprócz igrzysk, potrzebują także chleba.
Czy cel uświęca środki? W tym przypadku - nie. Ludzie, którym płacimy za to, żeby zajmowali się sprawami priorytetowymi dla miasta/kraju tracą czas na przygotowania i udział w show. Ile dla Lublina - poza nieustannym show i PR - zrobiły osoby, które występowały na Gali Tańca z VIP-ami (swoją drogą, huczna nazwa jak na najbiedniejszy region w UE)? Czy do zorganizowania wsparcia rzędu 20 tys. zł potrzebna jest, aż tak wielka błaznada?
Zamiast wydawać pieniądze na imprezę dla VIP'ów i ich kolesi (które były na pewno większe, aniżeli z... rozwiń
Avatar
Anulka / 22 marca 2011 o 08:27
0
Też byłam na GALI FINAŁOWEJ Impreza i cała akcja jak najbardziej udana i pozytywnie zapamiętana oby więcej takich inicjatyw w mieście!
Avatar
osemka9 / 22 marca 2011 o 07:33
0
Chocholi taniec?
Avatar
ania / 21 marca 2011 o 21:25
0
i ja tam z gośćmi byłam....było bajecznie, gratulacje dla organizatorów za pomysł i profesjonalną organizację!
Avatar
Ane / 21 marca 2011 o 08:39
0
WOW! było cudownie, dużo śmiechu i miejsce na to aby również się wzruszyć, świetni tancerze, super organizacja i prowadzenie, pełen profesjonalizm, oby więcej takich imprez!!!
Avatar
Lila / 21 marca 2011 o 08:37
0
Świetny pomysł na taką imprezę u nas w mieście, było rewelacyjnie, nie mogę doczekać się następnego razu
Avatar
aaaaa / 20 marca 2011 o 14:43
0
W tej gali nie chodziło o taniec, to jest tylko dodatek, chodziło o szczytny cel. Dlatego ludzie nie ma co oceniać kto lepiej-gorzej bo w takim czasie tańca nauczyć się nie da, a zdecydowała byc może symaptia albo najlepszy postęp, nie ważne, cel zrealizowano
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 5 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 0 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 27 20

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 11

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!