Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tomaszów Lubelski

5 sierpnia 2017 r.
11:14

Ciężarówka zderzyła się z kombajnem, jedna osoba ranna

0 6 A A

Do wypadku doszło w miejscowości Radków gm. Ulhówek. Samochód ciężarowy zderzył się z kombajnem

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje policja, w piątek, kierujący ciężarową scanią z naczepą, 56-letni mieszkaniec Chełma, na zakręcie i wzniesieniu, nie dostosował prędkości. Doszło do zderzenia ze stojącym na skraju drogi kombajnem zbożowym, którym kierował 36-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. 

Kierujący samochodem ciężarowym doznał ogólnych potłuczeń i został pozostawiony na obserwacji w szpitalu. Kierujący kombajnem nie doznał żadnych obrażeń.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

Zobacz także:

Quiz: Czy znasz te przysłowia? Dokończ je

Czy znasz te przysłowia? Dokończ je
Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Taki gość / 6 sierpnia 2017 o 14:03
0
xxx napisał:
Taki gość napisał:
xxx napisał:
 Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
  Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje.
Jeszcze chciałbyś aby rolnik dawał za darmo to co wyprodukował? Jak zazdrościsz to na wieś i będzie ci lepiej, ale nie będzie już czasu na siedzeniu przy kompie. Psem nie poszczują bo to wbrew twojej i innych opinii kulturalni ludzie.
 Z mojego komentarza nie wynika abym chciał coś za darmo od kogokolwiek, neguję jedynie supozycję, jakobym żarcie otrzymywał "dzięki" rolnikowi. Chwytasz różnicę? Nie karmi mnie powodowany miłosierdziem i poczuciem misji a tak jak każdy producent czegokolwiek sprzedaje swoje wytwory. Dlatego nie zgadzam się z dosyć powszechnym mniemaniem jakoby akurat ta profesja zasługiwała na jakieś specjalne przywileje i traktowanie.
 Z mojego komentarza nie wynika abym chciał coś za darmo od kogokolwiek, neguję jedynie supozycję, jakobym żarcie otrzymywał "dzięki" rolnikowi. Chwytasz różnicę? Nie karmi mnie powodowany miłosierdziem i poczuciem misji a tak jak każdy producent czegokolwiek sprzedaje swoje wytwory. Dlatego nie zgadzam się z dosyć powszechnym mniemaniem jakoby akurat ta profesja zasługiwała na jakieś specjalne przywileje i traktowanie. rozwiń
Avatar
xxx / 6 sierpnia 2017 o 06:16
0
Taki gość napisał:
xxx napisał:
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
 Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje.
 Jeszcze chciałbyś aby rolnik dawał za darmo to co wyprodukował? Jak zazdrościsz to na wieś i będzie ci lepiej, ale nie będzie już czasu na siedzeniu przy kompie. Psem nie poszczują bo to wbrew twojej i innych opinii kulturalni ludzie. 
 Jeszcze chciałbyś aby rolnik dawał za darmo to co wyprodukował? Jak zazdrościsz to na wieś i będzie ci lepiej, ale nie będzie już czasu na siedzeniu przy kompie. Psem nie poszczują bo to wbrew twojej i innych opinii kulturalni ludzie.  rozwiń
Avatar
Taki gość / 5 sierpnia 2017 o 19:51
0
xxx napisał:
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
 Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje.
 Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje. rozwiń
Avatar
xxx / 5 sierpnia 2017 o 16:34
0
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
 Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
 Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej.... rozwiń
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2017 o 12:29
0
kierowcy ciężarówek jeżdżących po lokalnych drogach to porażka. Nie zwracają uwagi na nic. A gdyby wybiegło małe dziecko? Zobaczcie co się dzieje na nałęczowskiej, w snopkowie. Tragedia, "mistrzowie prostej"
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2017 o 12:09
0
Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Avatar
Taki gość / 6 sierpnia 2017 o 14:03
0
xxx napisał:
Taki gość napisał:
xxx napisał:
 Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
  Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje.
Jeszcze chciałbyś aby rolnik dawał za darmo to co wyprodukował? Jak zazdrościsz to na wieś i będzie ci lepiej, ale nie będzie już czasu na siedzeniu przy kompie. Psem nie poszczują bo to wbrew twojej i innych opinii kulturalni ludzie.
 Z mojego komentarza nie wynika abym chciał coś za darmo od kogokolwiek, neguję jedynie supozycję, jakobym żarcie otrzymywał "dzięki" rolnikowi. Chwytasz różnicę? Nie karmi mnie powodowany miłosierdziem i poczuciem misji a tak jak każdy producent czegokolwiek sprzedaje swoje wytwory. Dlatego nie zgadzam się z dosyć powszechnym mniemaniem jakoby akurat ta profesja zasługiwała na jakieś specjalne przywileje i traktowanie.
 Z mojego komentarza nie wynika abym chciał coś za darmo od kogokolwiek, neguję jedynie supozycję, jakobym żarcie otrzymywał "dzięki" rolnikowi. Chwytasz różnicę? Nie karmi mnie powodowany miłosierdziem i poczuciem misji a tak jak każdy producent czegokolwiek sprzedaje swoje wytwory. Dlatego nie zgadzam się z dosyć powszechnym mniemaniem jakoby akurat ta profesja zasługiwała na jakieś specjalne przywileje i traktowanie. rozwiń
Avatar
xxx / 6 sierpnia 2017 o 06:16
0
Taki gość napisał:
xxx napisał:
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
 Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje.
 Jeszcze chciałbyś aby rolnik dawał za darmo to co wyprodukował? Jak zazdrościsz to na wieś i będzie ci lepiej, ale nie będzie już czasu na siedzeniu przy kompie. Psem nie poszczują bo to wbrew twojej i innych opinii kulturalni ludzie. 
 Jeszcze chciałbyś aby rolnik dawał za darmo to co wyprodukował? Jak zazdrościsz to na wieś i będzie ci lepiej, ale nie będzie już czasu na siedzeniu przy kompie. Psem nie poszczują bo to wbrew twojej i innych opinii kulturalni ludzie.  rozwiń
Avatar
Taki gość / 5 sierpnia 2017 o 19:51
0
xxx napisał:
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
 Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje.
 Jedzenie mam nie dzięki rolnikom, ale dzięki temu że posiadam pieniądze aby je kupić.Gdy forsy zabraknie to rolnik mnie nie nakarmi, o ile jeszcze psem nie poszczuje. rozwiń
Avatar
xxx / 5 sierpnia 2017 o 16:34
0
Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki
undefined napisał:
Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
 Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej....
 Przecież napisano, że winien kierowca ciężarówki!! Czytaj ze zrozumieniem, głowę nosisz tylko dla fasonu. Gdyby nie rolnicy, to g....no być jadł/jadła. Ciekawe do której grupy roszczeniowej ty należysz - do 500+, a może do innej? Przestrzegający prawa, chyba inaczej.... rozwiń
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2017 o 12:29
0
kierowcy ciężarówek jeżdżących po lokalnych drogach to porażka. Nie zwracają uwagi na nic. A gdyby wybiegło małe dziecko? Zobaczcie co się dzieje na nałęczowskiej, w snopkowie. Tragedia, "mistrzowie prostej"
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2017 o 12:09
0
Przychodzi zima to rolnicy z braku zajęcia blokują drogi niczemu nie winnym zwykłym ludziom. Tak więc w lecie kiedy rolnik ma żniwa należy zgłaszać policji kazdy przypadek lamania prawa na drodze , niesprawne ciągniki bez światel , kombajny z rozlożonym osprzętem na drodze publicznej , jazda na przyczepach błotnikach i wiele wiele więcej. Może w końcu ta wiecznie roszczeniowa grupa nauczy się porządku.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 1 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 5 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 3

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 5

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 40 1

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 22 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!