Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory 2015

2 września 2015 r.
20:06

Dorn i Napieralski na listach PO. Lubelscy kandydaci bez zmian

Autor: Zdjęcie autora toma
0 29 A A
Grzegorz Napieralski i Ludwik Dorn
Grzegorz Napieralski i Ludwik Dorn

Joanna Mucha i Grzegorz Raniewicz pozostaną liderami list Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim. W środę ostateczne kandydatury zatwierdziła Rada Krajowa partii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Choć w skali kraju pojawiło się kilka niespodzianek, jak „dwójka” dla Ludwika Dorna w Radomiu i poparcie dla Grzegorza Napieralskiego w wyborach do Senatu, to w przypadku okręgów nr 6 (Lublin) i nr 7 (Chełm, Zamość, Biała Podlaska) zmian nie ma.

W pierwszym z nich z „jedynki” wystartuje Joanna Mucha. Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Włodzimierz Karpiński, Magdalena Gąsior-Marek, Wojciech Wilk i Urszula Bancerz. Dokładnie taką samą pierwszą „piątkę” rekomendowała władzom krajowym Platformy Rada Regionu.

Listę w okręgu nr 7 również otwierają posłowie. Na pierwszym miejscu jest Grzegorz Raniewicz, na drugim – Stanisław Żmijan, a na trzecim – Mariusz Grad. Początkowo, według rekomendacji lokalnych struktur, liderem miał być Grad, ale po tygodniu premier Ewa Kopacz dokonała roszady między nim a Raniewiczem. Z czwartej pozycji w tym okręgu wystartuje Marta Fyk, a z piątej – Małgorzata Pędzińska.

Wszystkich kandydatów działacze lubelskiej Platformy mają zaprezentować w czwartek.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 19:34
0
do boss A kto tu jest rozpoznawalny. Ministrzy, którzy odchodzili w nie sławie. Bukietowa, która jest znana z dawania bukietu. Była radna łukowa też jest znana tylko ja się pytam z czego. Rozumiem Wasilewski-prezydent, Stasiak- szefowa ZNP, Pożak, Bojarski ludzie reprezentujący konkretne środowiska to tak i nie ciągnie się za nimi, żadna wpadka. Radna miasta Lublina faktycznie jest mało znana- przynajmniej jej działalność nie ma znamion skandalu. Tylko ja się pytam dlaczego jest tak niby dobrze a PO przegrywa wszystkie wybory na Lubelszczyźnie prezydenckie, do sejmiku.
Avatar
olo / 3 września 2015 r. o 18:31
0

Wszyscy lekarze teraz od POjebów odejdą przez tego pijaczka.

Avatar
Henio / 3 września 2015 r. o 18:28
0

Krótka ławka,biorą każdego buca,komucha i konfidenta teraz jak leci, afery,podsłuchy zdziesiątkowały szeregi POlszewikłów,czerwone,komunistyczne łajno kończy się !!!!!!!!!!! suka Smolńska,Pażdziochowa POlskiej POlityki stanęla POd ścianą !!  he,he,he. co robić,co robić,co robić???????????????

To juz najgorsze szumowiny POlszewików szeregi POszerzają,co to się juz Qurwa dzieje,isty armagedon.

Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 17:48
0

Kruk narąbana jak szpak 

https://www.youtube.com/watch?v=dExwqGqzCPA

Avatar
Don z Honolulu / 3 września 2015 r. o 15:29
0

Krótka ławka,biorą każdego buca,komucha i konfidenta teraz jak leci, afery,podsłuchy zdziesiątkowały szeregi POlszewikłów,czerwone,komunistyczne łajno kończy się !!!!!!!!!!! suka Smolńska,Pażdziochowa POlskiej POlityki stanęla POd ścianą !!  he,he,he. co robić,co robić,co robić???????????????

Avatar
boss / 3 września 2015 r. o 15:17
0

Miernotę intelektualną widać na razie wyłącznie w komentarzu powyżej, zero argumentów, i wylewanie żali. Dlaczego mam głosować na kogoś kto nie dość że nie ma doświadczenie, to nawet nie jest w stanie się zaprezentować tylko obraża innych... Nic dziwnego, że zabrakło miejsca na liście

Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:49
0
Trzeba postawić na osoby, które są pozytywnie odbierane w Lublinie i Lubelszczyźnie. Kto jest najlepiej ocenianym radnym w Lublinie to Marta Wcisło ale miejsca to już na liście zabrakło dla niej. Wystawiane są miernoty intelektualne, które w życiu zarobiły żadnych pieniędzy tylko żyją na koszt podatniki i pełnili funkcje ministrów - III liga hokeja i p.....ć Polskę wschodnią a także osoby z nim związane taka bancerz inne miernoty.
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:42
0
Ludzie trzeba zmian w myśleniu o Polsce a nie popierać osoby, które nic nie potrafią zrobić, patrz taka Bancerz, która ma poparcie człowieka, który nic nie zrobił dla Łukowa a teraz chce obalić Bońka i zostać prezesem PZPN.
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:41
0

A gdzie jest Opole lubelskie, Łęczna, Lubartów, Dęblin, Bychawa, Janów Lubelski, Nałęczów. Ten Pan jest Posłem z województwa a nie tylko z Puław , jako minister to bardzo dużo rzeczywiście absurd a co powiedział o Lubelszczyżnie to się nie liczy TRAGEDIA że jeszcze ma czelność kandydować z tego okręgu

no tak jak już nie ma co napisać to trzeba wyciągnąć "cytat" który cytatem wcale nie był tak samo jak to nie były słowa karpińskiego. chcesz innych przykładów to prosze bardzo. pge dystrybucja ktora zostala w lublinie czyli zachowanie miejsc pracy, dęblin to udział w polskiej grupie zbrojeniowej, dalej inwestycje drogowe czyli s17, s19, s12, mosty, kolej. lotnisko lublin-świdnik na dokładkę

no tak jak już nie ma co napisać to trzeba wyciągnąć "cytat" który cytatem wcale nie był tak samo jak to nie były słowa karpińskiego. chcesz innych przykładów to prosze bardzo. pge dystrybucja ktora zostala w lublinie czyli zachowanie miejsc pracy, dęblin to udział w polskiej grupie zbrojeniowej, dalej inwestycje drogowe czyli s17, s19, s12, mosty, kolej. lotnisko lublin-świdnik na dokładkę

rozwiń
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:16
0
dwie nowe k...wy w burdelu
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 19:34
0
do boss A kto tu jest rozpoznawalny. Ministrzy, którzy odchodzili w nie sławie. Bukietowa, która jest znana z dawania bukietu. Była radna łukowa też jest znana tylko ja się pytam z czego. Rozumiem Wasilewski-prezydent, Stasiak- szefowa ZNP, Pożak, Bojarski ludzie reprezentujący konkretne środowiska to tak i nie ciągnie się za nimi, żadna wpadka. Radna miasta Lublina faktycznie jest mało znana- przynajmniej jej działalność nie ma znamion skandalu. Tylko ja się pytam dlaczego jest tak niby dobrze a PO przegrywa wszystkie wybory na Lubelszczyźnie prezydenckie, do sejmiku.
Avatar
olo / 3 września 2015 r. o 18:31
0

Wszyscy lekarze teraz od POjebów odejdą przez tego pijaczka.

Avatar
Henio / 3 września 2015 r. o 18:28
0

Krótka ławka,biorą każdego buca,komucha i konfidenta teraz jak leci, afery,podsłuchy zdziesiątkowały szeregi POlszewikłów,czerwone,komunistyczne łajno kończy się !!!!!!!!!!! suka Smolńska,Pażdziochowa POlskiej POlityki stanęla POd ścianą !!  he,he,he. co robić,co robić,co robić???????????????

To juz najgorsze szumowiny POlszewików szeregi POszerzają,co to się juz Qurwa dzieje,isty armagedon.

Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 17:48
0

Kruk narąbana jak szpak 

https://www.youtube.com/watch?v=dExwqGqzCPA

Avatar
Don z Honolulu / 3 września 2015 r. o 15:29
0

Krótka ławka,biorą każdego buca,komucha i konfidenta teraz jak leci, afery,podsłuchy zdziesiątkowały szeregi POlszewikłów,czerwone,komunistyczne łajno kończy się !!!!!!!!!!! suka Smolńska,Pażdziochowa POlskiej POlityki stanęla POd ścianą !!  he,he,he. co robić,co robić,co robić???????????????

Avatar
boss / 3 września 2015 r. o 15:17
0

Miernotę intelektualną widać na razie wyłącznie w komentarzu powyżej, zero argumentów, i wylewanie żali. Dlaczego mam głosować na kogoś kto nie dość że nie ma doświadczenie, to nawet nie jest w stanie się zaprezentować tylko obraża innych... Nic dziwnego, że zabrakło miejsca na liście

Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:49
0
Trzeba postawić na osoby, które są pozytywnie odbierane w Lublinie i Lubelszczyźnie. Kto jest najlepiej ocenianym radnym w Lublinie to Marta Wcisło ale miejsca to już na liście zabrakło dla niej. Wystawiane są miernoty intelektualne, które w życiu zarobiły żadnych pieniędzy tylko żyją na koszt podatniki i pełnili funkcje ministrów - III liga hokeja i p.....ć Polskę wschodnią a także osoby z nim związane taka bancerz inne miernoty.
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:42
0
Ludzie trzeba zmian w myśleniu o Polsce a nie popierać osoby, które nic nie potrafią zrobić, patrz taka Bancerz, która ma poparcie człowieka, który nic nie zrobił dla Łukowa a teraz chce obalić Bońka i zostać prezesem PZPN.
Avatar
Gość / 3 września 2015 r. o 12:41
0

A gdzie jest Opole lubelskie, Łęczna, Lubartów, Dęblin, Bychawa, Janów Lubelski, Nałęczów. Ten Pan jest Posłem z województwa a nie tylko z Puław , jako minister to bardzo dużo rzeczywiście absurd a co powiedział o Lubelszczyżnie to się nie liczy TRAGEDIA że jeszcze ma czelność kandydować z tego okręgu

no tak jak już nie ma co napisać to trzeba wyciągnąć "cytat" który cytatem wcale nie był tak samo jak to nie były słowa karpińskiego. chcesz innych przykładów to prosze bardzo. pge dystrybucja ktora zostala w lublinie czyli zachowanie miejsc pracy, dęblin to udział w polskiej grupie zbrojeniowej, dalej inwestycje drogowe czyli s17, s19, s12, mosty, kolej. lotnisko lublin-świdnik na dokładkę

no tak jak już nie ma co napisać to trzeba wyciągnąć "cytat" który cytatem wcale nie był tak samo jak to nie były słowa karpińskiego. chcesz innych przykładów to prosze bardzo. pge dystrybucja ktora zostala w lublinie czyli zachowanie miejsc pracy, dęblin to udział w polskiej grupie zbrojeniowej, dalej inwestycje drogowe czyli s17, s19, s12, mosty, kolej. lotnisko lublin-świdnik na dokładkę

rozwiń
Avatar