Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 października 2009 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Hrubieszów: Kupcy nie chcą w mieście kolejnych marketów

0 15 A A

Nie chcemy zasiłków dla bezrobotnych, tylko uczciwie pracować na swoje utrzymanie – podnoszą hrubieszowscy kupcy, którzy z niepokojem obserwują budowę kolejnych marketów. Dużo emocji budzi zwłaszcza chińskie centrum handlowe w okolicach bazaru przy ul. Ludnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To centrum miasta.

– Jeżeli dojdzie do jego otwarcia, to będzie po nas – kręci głową jeden z hrubieszowskich przedsiębiorców. – Obroty już teraz drastycznie spadają z miesiąca na miesiąc. Markety nas wykończą.

Pierwszy chiński market otwarto rok temu w popularnym Belvederze przy ul. Piłsudskiego.

– Mają tam wszystko: szmelc, mydło i powidło – opowiada mieszkanka Hrubieszowa. – Ceny nie są za wysokie, dlatego klientów nie brakuje. Skoro Chińczyk zatrudnia kilka osób i płaci podatki, to nie widzę problemu.

Ale widzą go miejscowi kupcy. Niepokoją ich informacje o planowanym otwarciu chińskiego centrum handlowego przy samym bazarze w sercu miasta.

– Budynek jest własnością prywatną, dlatego nie możemy ingerować w kwestie, które są poza naszym zasięgiem – mówi Zbigniew Dolecki, burmistrz Hrubieszowa.

Przedsiębiorcy, handlowcy i kupcy z Hrubieszowa wystosowali do władz samorządowych pismo. Dopytują się, czy Rada Miasta nie może "skonstruować uchwały chroniącej nasz rodzimy handel przed zalewem obcego kapitału”. Podnoszą, że potężne sieci handlowe z łatwością uzyskują zgodę władz na "swoją ekspansję”.

– Nasze władze nie robią nic, aby chronić interesy hrubieszowskich kupców – mówi handlowiec z branży odzieżowej (pod odczytanym na ostatniej sesji pismem znaleźliśmy kilkadziesiąt pieczątek, przedsiębiorcy nie chcą się jednak wypowiadać z imienia i nazwiska). – To tak, jakby było z ich strony przyzwolenie na to, byśmy poszli z torbami.

Szefowa Rady Miasta podnosi, że nie można wbrew prawu zabronić budowy supermarketów.

– Poprzedni burmistrz prowadził batalię z jedną z sieci handlowych i przegrał ją w sądzie – mówi Grażyna Temporowicz.

Choć wiadomo, że jej mąż prowadzi działalność gospodarczą w branży hydraulicznej, to przewodnicząca nie boi się inwazji sklepów wielkopowierzchniowych.

– Sklepy osiedlowe mają stałych klientów i supermarkety nie powinny być dla nich żadnym zagrożeniem – twierdzi Temporowicz.

W dwudziestotysięcznym Hrubieszowie działają dwie Stokrotki, Lidl i Carrefour, a przy ul. Kolejowej wznoszona jest aktualnie Biedronka. Mówi się także o budowie galerii handlowej i Tesco przy ul. Basaja.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelniczka / 23 kwietnia 2010 o 14:45
0
Drastyczne zdjęcia z katastrofy w Smoleńsku 10.04.2010r., Rosjanie opublikowali na swojej stronie

forum gk24.pl Koszalin

Przerażające!!.
Avatar
kamillos0090 / 23 kwietnia 2010 o 12:11
0
i dzięki Bogu że powstały i powstają nowe markety , po pierwsze nowe miejsca pracy ktorych kupcy hrubieszowscy nie dają a jeżeli dają to za 700 zł z wielką łaską ,po drugie ceny w marketach takie jak w marketach wszedzie czyli niskie , wędliny nie myte i nie natłuszczane słowem normalność , po trzecie warunki w jakich odbywa się zakup KOMFORT ,poprzednicy blokowali wszystko budowę marketów , otworzenie salonu PEUGOTA na ul, Piłsudskiego /kto blokował wszyscy wiedza/ miasto straciło , teren został sprzedany na licytacji bo myslano że miejscowi kupią i stworzą centrum handlowe ale znalazł się majetniejszy i wydudkał wszystkich i tak będzi dopoki hrubieszowianie nie wybiorą madrej odważnej władzy , potrafiacej ściagnąć kapitał do miasta , postawia na jego rozwój /takie warunki jakie ma Hrubieszów to idealne/ , zatrzymają degradacje miasta ,a tak od imprezy do imprezy , których tak naprawdę teżnie ma gdzie organiziwać , miejsce gdzie mozna stworzyc amfiteatr w centrum miastą w ciagu: Dom Kultury muzeum , komunistyczna władza przeznaczyła na ogrody działkowe , pietruszka i marchew przy muzeum no ale musiało być blisko , no nie trzeba by spisać parę stron - tylko co z tego ?

Masz rację.Jeszcze niech trochę ceny zniżą te byznesmeny.
i dzięki Bogu że powstały i powstają nowe markety , po pierwsze nowe miejsca pracy ktorych kupcy hrubieszowscy nie dają a jeżeli dają to za 700 zł z wielką łaską ,po drugie ceny w marketach takie jak w marketach wszedzie czyli niskie , wędliny nie myte i nie natłuszczane słowem normalność , po trzecie warunki w jakich odbywa się zakup KOMFORT ,poprzednicy blokowali wszystko budowę marketów , otworzenie salonu PEUGOTA na ul, Piłsudskiego /kto blokował wszyscy wiedza/ miasto straciło , teren został sprzedany na licytacji bo myslano że miejscow... rozwiń
Avatar
jacko / 18 lutego 2010 o 10:37
0
ciekawe jacy Kupcy, podnoszą takie larum, bo jeśli Ci z bazaru przy Ludnej, to ja ich nie nazwałbym Kupcami, tam jest wielkie CHAMSTWO i nic więcej
Avatar
sibi / 23 listopada 2009 o 21:51
0
ludzie otworzyl legalnie ..jestesmy w uni europejskiej a nie na ukrainie..system w jakim zyjemy daje szanse wszystkim.rozwijajmy hrubieszow jak sie da.. trzeba pomyslow a swoja droga w naszym miescie brakuje smaku swiat . miasto jest ponure ciemne. zobaczcie jak jest w wroclawiu . dlaczego w wigilie miasto wyglada tak tragicznie burmistrz nie potrafi o to zadbac ..pare slicznych choinek udekoronowanych troche zachodniego sposobu myslenia panie burmistrzu do ukrainy jest 20 km
Avatar
rog / 12 października 2009 o 22:47
0
Uważam, że każda z wypowiedzi ma sens jednak, co mnie osobiście denerwuje , to jednak nasze władze nie dotrzymują obietnic. Bardziej by się zajęli budową zalewu w Hrubieszowie (projekt przecież już mają za pieniądze podatników) i tutaj widzę nowe miejsca pracy i rozwój miasta, bo wszyscy którzy pracują w turystyce wiedzą, że złotówka zainwestowana daje po roku złotówkę czyli 100 % zysku, ale łatwiej wydać zgodę na powstanie hipermarketu, nic nie robić (podpisanie papierku to nie praca). I jeszcze jedno co powie Pani Przewodnicząca jak w Hrubieszowie powstanie Castorama ?
Uważam, że każda z wypowiedzi ma sens jednak, co mnie osobiście denerwuje , to jednak nasze władze nie dotrzymują obietnic. Bardziej by się zajęli budową zalewu w Hrubieszowie (projekt przecież już mają za pieniądze podatników) i tutaj widzę nowe miejsca pracy i rozwój miasta, bo wszyscy którzy pracują w turystyce wiedzą, że złotówka zainwestowana daje po roku złotówkę czyli 100 % zysku, ale łatwiej wydać zgodę na powstanie hipermarketu, nic nie robić (podpisanie papierku to nie praca). I jeszcze jedno co powie Pani Przewodnicząca jak w Hru... rozwiń
Avatar
~mika~ / 12 października 2009 o 16:56
0
chyba się mylisz , zapytaj byłego naczelnika miasta Pana P... to ci powie jak było
Avatar
xp2009 / 12 października 2009 o 14:53
0
Ogrody działkowe za Domem Kultury i Muzeum to rzeczywiście głupota. Jest to jednak efekt rządów władzy miejskiej już z XXI wieku, a nie komuny. Warto to przypomnieć.
Avatar
nick / 11 października 2009 o 20:25
0
Pamiętam jak w Wigilię poszedłem dokupić pieczarek bo zabrakło, stał taki "beznesmen" zwany kupcem, z całą skrzynką niesprzedanych grzybów. Podszedłem i zapytałem po ile, w odpowiedzi usłyszałem "po 12", była to wyższa cena niż rano. Zdziwiony pytam czemu tak? Przecież już nie ma ruchu, więc powinno zależeć na pozbyciu się towaru, a ten gostek podniósł cenę. W odpowiedzi usłyszałem: "Jak się nie podoba to niech nie kupuje", nie podobało się, poszedłem do marketu i tam dostałem to co chciałem za 9 złotych, a burak został ze swoimi pieczarkami.
Pamiętam jak w Wigilię poszedłem dokupić pieczarek bo zabrakło, stał taki "beznesmen" zwany kupcem, z całą skrzynką niesprzedanych grzybów. Podszedłem i zapytałem po ile, w odpowiedzi usłyszałem "po 12", była to wyższa cena niż rano. Zdziwiony pytam czemu tak? Przecież już nie ma ruchu, więc powinno zależeć na pozbyciu się towaru, a ten gostek podniósł cenę. W odpowiedzi usłyszałem: "Jak się nie podoba to niech nie kupuje", nie podobało się, poszedłem do marketu i tam dostałem to co chciałem za 9 złotych, a bura... rozwiń
Avatar
~abw~ / 11 października 2009 o 19:48
0
popieram budowę supermarketów w Hrubieszowie. W tym miasteczku panuje okropna drożyzna, minimalny wybór towarów, niemiła obsługa w sklepach. Może te duże sieci handlowe pokażą tym wszystkim drobnomieszczańskim kupczykom co znaczy konkurencja, oraz jakie podejście do klienta powinien mieć handlowiec. poza tym każdy supermarket do nowe miejsca pracy. a chiński supermarket to podejrzewam ze chwilowe zauroczenie tak jak sklepy typu pelikan, pekin czy wszystko po 4 zl.
Avatar
alek / 11 października 2009 o 15:56
0
Twierdzenie niektórych prywatnych przedsiębiorców z Hrubieszowa iż pracownicy supermarketów mało zarabiają jest jakby nie na miejscu. Zarobki nie są może rekordowe ale mają zagwarantowane wszystkie świadczenia pracownicze. A wy przedsiębiorcy płacicie grosze i nie szanujecie praw ludzi, których zatrudniacie wasze ulubione powiedzenie "masz robić a jak ci się nie podoba to na twoje miejsce czekają inni". Może większa konkurencja spowoduje, że się zastanowicie nad swoim postępowaniem (chociaż osobiście w to wątpię). Dla was najlepiej by było zamknąć wszystkie markety a wtedy mielibyście możliwość dowolnego ustawiania cen towarów i usług.
Twierdzenie niektórych prywatnych przedsiębiorców z Hrubieszowa iż pracownicy supermarketów mało zarabiają jest jakby nie na miejscu. Zarobki nie są może rekordowe ale mają zagwarantowane wszystkie świadczenia pracownicze. A wy przedsiębiorcy płacicie grosze i nie szanujecie praw ludzi, których zatrudniacie wasze ulubione powiedzenie "masz robić a jak ci się nie podoba to na twoje miejsce czekają inni". Może większa konkurencja spowoduje, że się zastanowicie nad swoim postępowaniem (chociaż osobiście w to wątpię). Dla was najlepiej... rozwiń
Avatar
czytelniczka / 23 kwietnia 2010 o 14:45
0
Drastyczne zdjęcia z katastrofy w Smoleńsku 10.04.2010r., Rosjanie opublikowali na swojej stronie

forum gk24.pl Koszalin

Przerażające!!.
Avatar
kamillos0090 / 23 kwietnia 2010 o 12:11
0
i dzięki Bogu że powstały i powstają nowe markety , po pierwsze nowe miejsca pracy ktorych kupcy hrubieszowscy nie dają a jeżeli dają to za 700 zł z wielką łaską ,po drugie ceny w marketach takie jak w marketach wszedzie czyli niskie , wędliny nie myte i nie natłuszczane słowem normalność , po trzecie warunki w jakich odbywa się zakup KOMFORT ,poprzednicy blokowali wszystko budowę marketów , otworzenie salonu PEUGOTA na ul, Piłsudskiego /kto blokował wszyscy wiedza/ miasto straciło , teren został sprzedany na licytacji bo myslano że miejscowi kupią i stworzą centrum handlowe ale znalazł się majetniejszy i wydudkał wszystkich i tak będzi dopoki hrubieszowianie nie wybiorą madrej odważnej władzy , potrafiacej ściagnąć kapitał do miasta , postawia na jego rozwój /takie warunki jakie ma Hrubieszów to idealne/ , zatrzymają degradacje miasta ,a tak od imprezy do imprezy , których tak naprawdę teżnie ma gdzie organiziwać , miejsce gdzie mozna stworzyc amfiteatr w centrum miastą w ciagu: Dom Kultury muzeum , komunistyczna władza przeznaczyła na ogrody działkowe , pietruszka i marchew przy muzeum no ale musiało być blisko , no nie trzeba by spisać parę stron - tylko co z tego ?

Masz rację.Jeszcze niech trochę ceny zniżą te byznesmeny.
i dzięki Bogu że powstały i powstają nowe markety , po pierwsze nowe miejsca pracy ktorych kupcy hrubieszowscy nie dają a jeżeli dają to za 700 zł z wielką łaską ,po drugie ceny w marketach takie jak w marketach wszedzie czyli niskie , wędliny nie myte i nie natłuszczane słowem normalność , po trzecie warunki w jakich odbywa się zakup KOMFORT ,poprzednicy blokowali wszystko budowę marketów , otworzenie salonu PEUGOTA na ul, Piłsudskiego /kto blokował wszyscy wiedza/ miasto straciło , teren został sprzedany na licytacji bo myslano że miejscow... rozwiń
Avatar
jacko / 18 lutego 2010 o 10:37
0
ciekawe jacy Kupcy, podnoszą takie larum, bo jeśli Ci z bazaru przy Ludnej, to ja ich nie nazwałbym Kupcami, tam jest wielkie CHAMSTWO i nic więcej
Avatar
sibi / 23 listopada 2009 o 21:51
0
ludzie otworzyl legalnie ..jestesmy w uni europejskiej a nie na ukrainie..system w jakim zyjemy daje szanse wszystkim.rozwijajmy hrubieszow jak sie da.. trzeba pomyslow a swoja droga w naszym miescie brakuje smaku swiat . miasto jest ponure ciemne. zobaczcie jak jest w wroclawiu . dlaczego w wigilie miasto wyglada tak tragicznie burmistrz nie potrafi o to zadbac ..pare slicznych choinek udekoronowanych troche zachodniego sposobu myslenia panie burmistrzu do ukrainy jest 20 km
Avatar
rog / 12 października 2009 o 22:47
0
Uważam, że każda z wypowiedzi ma sens jednak, co mnie osobiście denerwuje , to jednak nasze władze nie dotrzymują obietnic. Bardziej by się zajęli budową zalewu w Hrubieszowie (projekt przecież już mają za pieniądze podatników) i tutaj widzę nowe miejsca pracy i rozwój miasta, bo wszyscy którzy pracują w turystyce wiedzą, że złotówka zainwestowana daje po roku złotówkę czyli 100 % zysku, ale łatwiej wydać zgodę na powstanie hipermarketu, nic nie robić (podpisanie papierku to nie praca). I jeszcze jedno co powie Pani Przewodnicząca jak w Hrubieszowie powstanie Castorama ?
Uważam, że każda z wypowiedzi ma sens jednak, co mnie osobiście denerwuje , to jednak nasze władze nie dotrzymują obietnic. Bardziej by się zajęli budową zalewu w Hrubieszowie (projekt przecież już mają za pieniądze podatników) i tutaj widzę nowe miejsca pracy i rozwój miasta, bo wszyscy którzy pracują w turystyce wiedzą, że złotówka zainwestowana daje po roku złotówkę czyli 100 % zysku, ale łatwiej wydać zgodę na powstanie hipermarketu, nic nie robić (podpisanie papierku to nie praca). I jeszcze jedno co powie Pani Przewodnicząca jak w Hru... rozwiń
Avatar
~mika~ / 12 października 2009 o 16:56
0
chyba się mylisz , zapytaj byłego naczelnika miasta Pana P... to ci powie jak było
Avatar
xp2009 / 12 października 2009 o 14:53
0
Ogrody działkowe za Domem Kultury i Muzeum to rzeczywiście głupota. Jest to jednak efekt rządów władzy miejskiej już z XXI wieku, a nie komuny. Warto to przypomnieć.
Avatar
nick / 11 października 2009 o 20:25
0
Pamiętam jak w Wigilię poszedłem dokupić pieczarek bo zabrakło, stał taki "beznesmen" zwany kupcem, z całą skrzynką niesprzedanych grzybów. Podszedłem i zapytałem po ile, w odpowiedzi usłyszałem "po 12", była to wyższa cena niż rano. Zdziwiony pytam czemu tak? Przecież już nie ma ruchu, więc powinno zależeć na pozbyciu się towaru, a ten gostek podniósł cenę. W odpowiedzi usłyszałem: "Jak się nie podoba to niech nie kupuje", nie podobało się, poszedłem do marketu i tam dostałem to co chciałem za 9 złotych, a burak został ze swoimi pieczarkami.
Pamiętam jak w Wigilię poszedłem dokupić pieczarek bo zabrakło, stał taki "beznesmen" zwany kupcem, z całą skrzynką niesprzedanych grzybów. Podszedłem i zapytałem po ile, w odpowiedzi usłyszałem "po 12", była to wyższa cena niż rano. Zdziwiony pytam czemu tak? Przecież już nie ma ruchu, więc powinno zależeć na pozbyciu się towaru, a ten gostek podniósł cenę. W odpowiedzi usłyszałem: "Jak się nie podoba to niech nie kupuje", nie podobało się, poszedłem do marketu i tam dostałem to co chciałem za 9 złotych, a bura... rozwiń
Avatar
~abw~ / 11 października 2009 o 19:48
0
popieram budowę supermarketów w Hrubieszowie. W tym miasteczku panuje okropna drożyzna, minimalny wybór towarów, niemiła obsługa w sklepach. Może te duże sieci handlowe pokażą tym wszystkim drobnomieszczańskim kupczykom co znaczy konkurencja, oraz jakie podejście do klienta powinien mieć handlowiec. poza tym każdy supermarket do nowe miejsca pracy. a chiński supermarket to podejrzewam ze chwilowe zauroczenie tak jak sklepy typu pelikan, pekin czy wszystko po 4 zl.
Avatar
alek / 11 października 2009 o 15:56
0
Twierdzenie niektórych prywatnych przedsiębiorców z Hrubieszowa iż pracownicy supermarketów mało zarabiają jest jakby nie na miejscu. Zarobki nie są może rekordowe ale mają zagwarantowane wszystkie świadczenia pracownicze. A wy przedsiębiorcy płacicie grosze i nie szanujecie praw ludzi, których zatrudniacie wasze ulubione powiedzenie "masz robić a jak ci się nie podoba to na twoje miejsce czekają inni". Może większa konkurencja spowoduje, że się zastanowicie nad swoim postępowaniem (chociaż osobiście w to wątpię). Dla was najlepiej by było zamknąć wszystkie markety a wtedy mielibyście możliwość dowolnego ustawiania cen towarów i usług.
Twierdzenie niektórych prywatnych przedsiębiorców z Hrubieszowa iż pracownicy supermarketów mało zarabiają jest jakby nie na miejscu. Zarobki nie są może rekordowe ale mają zagwarantowane wszystkie świadczenia pracownicze. A wy przedsiębiorcy płacicie grosze i nie szanujecie praw ludzi, których zatrudniacie wasze ulubione powiedzenie "masz robić a jak ci się nie podoba to na twoje miejsce czekają inni". Może większa konkurencja spowoduje, że się zastanowicie nad swoim postępowaniem (chociaż osobiście w to wątpię). Dla was najlepiej... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 3 7

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 1 0

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 142 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 3 1

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 7 6

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 8

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 8 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!