Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 lutego 2013 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Kłusownicy złowili olbrzymie sumy i wpadli

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 16 A A
 (Straż Graniczna)
(Straż Graniczna)

Wpadli w Kryłowie, przy rzece Bug. Chwilę po tym, jak skłusowali trzy olbrzymie sumy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W okolicach miejscowości Prehoryłe (gmina Mircze, pow. hrubieszowski) pogranicznicy skontrolowali terenowego opla frontera. – Samochodem, który jechał od strony Bugu, podróżowało trzech mężczyzn – mówi Dariusz Sienicki, rzecznik Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Uwagę mundurowych przykuły dwa worki, które były w aucie. Jak się okazało, były w nich się trzy pokaleczone sumy.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Za kłusownictwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 8 lutego 2013 o 12:18
0
co dnia tam stali łapią [font="Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif"][color="#333333"][size=3]na siate i tego s[/size][/color][/font][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zarpaka bo nikt nie pilnuje ma to daleko ra[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]z na 20 lat mus[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zą pr[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zypadkiem kogoś [/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]złapać a rybe od kłusoli kupują lud[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zie [/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]za gros[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]ze [/size][/font][/color]
co dnia tam stali łapią [font="Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif"][color="#333333"][size=3]na siate i tego s[/size][/color][/font][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zarpaka bo nikt nie pilnuje ma to daleko ra[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]z na 20 lat mus[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zą pr[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zypadkiem ... rozwiń
Avatar
Henio / 8 lutego 2013 o 11:19
0
No i jeszcze powinni za skłusowane olbrzymie sumy zapłacić... olbrzymie sumy.
Avatar
gac / 8 lutego 2013 o 10:36
0
Powiesić chamów za jaja, a samochód zabrać jako dowód przestępstwa.
Avatar
czytelniczka / 8 lutego 2013 o 10:12
0
Jakoś nie doczytałam się w artykule,że kłusownikami byli bezrobotni, biedni ludzie ze wsi...powiat hrubieszowski zamieszkują także ludzie na stołkach..... Kłusownicy czy złodzieje to nie zawsze osoby biedne.
Avatar
Jacek / 8 lutego 2013 o 09:02
0
już teraz wiadomo,że jak się pojedzie na ryby na rz.Bug to tylko uklejki biorą,a karte wędkarsko się płaci,a kłusole działają,
Avatar
Darek / 8 lutego 2013 o 08:59
0
[quote name='Buzal' timestamp='1360262024' post='731174']
ot widzisz jak to jest, ze ludzi gonia do roboty a tej niema jak na lekarstwo.
czlowiek jeden z drugim wdoji sie zeby do domu cos skombinowac ale biale kolniezyki za mrdy wszystko trzumajo i tylko sa,i soboe nagrody po pol miljona daja w sejmie.
zrzucim te okowy i kajdany niech no tylko wybory benda.
Tuska i innych wygnac i wrescie prawdziwych Polakow postawic.
[/quote]
Tak, Ty wykazałeś się taką polszczyzną, że tylko na wzór Cię postawić. POMNIK MU!!
Nie uważam się za biednego i stać mnie na opłacenie karty wędkarskiej, jak potrzeba to i rybkę czasem do domu zabiorę, ale na auto terenowe to mnie już nie stać. Jak tak głodem przymierają, że te sumy musieli skłusować to mogli auto sprzedać.
Wypowiadają się ludzie ze wsi. Ryby i dzikie zwierzęta są dobrem wspólnym (nie tylko one) więc również Twoim. Skoro nie żal Ci oddać skłusowane ryby czy inne dzikie zwierzęta to może oddaj komuś swoją krowę? Nie będzie Ci żal? Przecież ludzie biedni!!
[quote name='Buzal' timestamp='1360262024' post='731174']
ot widzisz jak to jest, ze ludzi gonia do roboty a tej niema jak na lekarstwo.
czlowiek jeden z drugim wdoji sie zeby do domu cos skombinowac ale biale kolniezyki za mrdy wszystko trzumajo i tylko sa,i soboe nagrody po pol miljona daja w sejmie.
zrzucim te okowy i kajdany niech no tylko wybory benda.
Tuska i innych wygnac i wrescie prawdziwych Polakow postawic.
[/quote]
Tak, Ty wykazałeś się taką polszczyzną, że tylko na wzór... rozwiń
Avatar
sumik / 7 lutego 2013 o 22:07
0
Biedni bezrobotni terenowym oplem jechali. Biedactwa. Na pewno z tej biedy nie pili i nie palili i jedli korzonki a te ryby to po to żeby głodne dzieci i chorą żone wyżywic. Proponuję w ramach kary wsadzić im w du ... py po największej ości z tego suma np. z nr 7 lub 8. Ale to może za małe rozmiary ?
Avatar
Ksawery / 7 lutego 2013 o 21:59
0
[quote name='baczny obserwator' timestamp='1360269980' post='731246']
oj synek mało wiesz. bida na wsi aż piszczy. jedni są bardzo bogaci a inni chleb ze smalcem i niestety tych drugich coraz wiecej, jedz zobacz są chłodnie w okolicach opola lubelskiego ludzie nawet 1000zł tam nie zarabiają.... wiec morda w kubeł bo mnie wk..wiasz durym kłapaniem
[/quote]


Nic się nie zmieniło.Dawniej zwierzyna należała do dziedzica.Co ja piszę teraz nie ma dziedziców.
Avatar
baczny obserwator / 7 lutego 2013 o 21:46
0
[quote name='warchoł' timestamp='1360269383' post='731239']
Nie jesteś godzien nazywać sie POLAK matołku.Te kmiotki zapewne mają wiecej kasy niż ci sie wydaje. A może to twoi kumple? Który wieśniak jest biedny? No który???Trzoda nierobów,
[/quote]

oj synek mało wiesz. bida na wsi aż piszczy. jedni są bardzo bogaci a inni chleb ze smalcem i niestety tych drugich coraz wiecej, jedz zobacz są chłodnie w okolicach opola lubelskiego ludzie nawet 1000zł tam nie zarabiają.... wiec morda w kubeł bo mnie wk..wiasz durym kłapaniem
Avatar
warchoł / 7 lutego 2013 o 21:36
0
Nie jesteś godzien nazywać sie POLAK matołku.Te kmiotki zapewne mają wiecej kasy niż ci sie wydaje. A może to twoi kumple? Który wieśniak jest biedny? No który???Trzoda nierobów,
Avatar
gość / 8 lutego 2013 o 12:18
0
co dnia tam stali łapią [font="Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif"][color="#333333"][size=3]na siate i tego s[/size][/color][/font][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zarpaka bo nikt nie pilnuje ma to daleko ra[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]z na 20 lat mus[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zą pr[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zypadkiem kogoś [/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]złapać a rybe od kłusoli kupują lud[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zie [/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]za gros[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]ze [/size][/font][/color]
co dnia tam stali łapią [font="Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif"][color="#333333"][size=3]na siate i tego s[/size][/color][/font][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zarpaka bo nikt nie pilnuje ma to daleko ra[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]z na 20 lat mus[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zą pr[/size][/font][/color][color=#333333][font=Helvetica, Arial, FreeSans, sans-serif][size=3]zypadkiem ... rozwiń
Avatar
Henio / 8 lutego 2013 o 11:19
0
No i jeszcze powinni za skłusowane olbrzymie sumy zapłacić... olbrzymie sumy.
Avatar
gac / 8 lutego 2013 o 10:36
0
Powiesić chamów za jaja, a samochód zabrać jako dowód przestępstwa.
Avatar
czytelniczka / 8 lutego 2013 o 10:12
0
Jakoś nie doczytałam się w artykule,że kłusownikami byli bezrobotni, biedni ludzie ze wsi...powiat hrubieszowski zamieszkują także ludzie na stołkach..... Kłusownicy czy złodzieje to nie zawsze osoby biedne.
Avatar
Jacek / 8 lutego 2013 o 09:02
0
już teraz wiadomo,że jak się pojedzie na ryby na rz.Bug to tylko uklejki biorą,a karte wędkarsko się płaci,a kłusole działają,
Avatar
Darek / 8 lutego 2013 o 08:59
0
[quote name='Buzal' timestamp='1360262024' post='731174']
ot widzisz jak to jest, ze ludzi gonia do roboty a tej niema jak na lekarstwo.
czlowiek jeden z drugim wdoji sie zeby do domu cos skombinowac ale biale kolniezyki za mrdy wszystko trzumajo i tylko sa,i soboe nagrody po pol miljona daja w sejmie.
zrzucim te okowy i kajdany niech no tylko wybory benda.
Tuska i innych wygnac i wrescie prawdziwych Polakow postawic.
[/quote]
Tak, Ty wykazałeś się taką polszczyzną, że tylko na wzór Cię postawić. POMNIK MU!!
Nie uważam się za biednego i stać mnie na opłacenie karty wędkarskiej, jak potrzeba to i rybkę czasem do domu zabiorę, ale na auto terenowe to mnie już nie stać. Jak tak głodem przymierają, że te sumy musieli skłusować to mogli auto sprzedać.
Wypowiadają się ludzie ze wsi. Ryby i dzikie zwierzęta są dobrem wspólnym (nie tylko one) więc również Twoim. Skoro nie żal Ci oddać skłusowane ryby czy inne dzikie zwierzęta to może oddaj komuś swoją krowę? Nie będzie Ci żal? Przecież ludzie biedni!!
[quote name='Buzal' timestamp='1360262024' post='731174']
ot widzisz jak to jest, ze ludzi gonia do roboty a tej niema jak na lekarstwo.
czlowiek jeden z drugim wdoji sie zeby do domu cos skombinowac ale biale kolniezyki za mrdy wszystko trzumajo i tylko sa,i soboe nagrody po pol miljona daja w sejmie.
zrzucim te okowy i kajdany niech no tylko wybory benda.
Tuska i innych wygnac i wrescie prawdziwych Polakow postawic.
[/quote]
Tak, Ty wykazałeś się taką polszczyzną, że tylko na wzór... rozwiń
Avatar
sumik / 7 lutego 2013 o 22:07
0
Biedni bezrobotni terenowym oplem jechali. Biedactwa. Na pewno z tej biedy nie pili i nie palili i jedli korzonki a te ryby to po to żeby głodne dzieci i chorą żone wyżywic. Proponuję w ramach kary wsadzić im w du ... py po największej ości z tego suma np. z nr 7 lub 8. Ale to może za małe rozmiary ?
Avatar
Ksawery / 7 lutego 2013 o 21:59
0
[quote name='baczny obserwator' timestamp='1360269980' post='731246']
oj synek mało wiesz. bida na wsi aż piszczy. jedni są bardzo bogaci a inni chleb ze smalcem i niestety tych drugich coraz wiecej, jedz zobacz są chłodnie w okolicach opola lubelskiego ludzie nawet 1000zł tam nie zarabiają.... wiec morda w kubeł bo mnie wk..wiasz durym kłapaniem
[/quote]


Nic się nie zmieniło.Dawniej zwierzyna należała do dziedzica.Co ja piszę teraz nie ma dziedziców.
Avatar
baczny obserwator / 7 lutego 2013 o 21:46
0
[quote name='warchoł' timestamp='1360269383' post='731239']
Nie jesteś godzien nazywać sie POLAK matołku.Te kmiotki zapewne mają wiecej kasy niż ci sie wydaje. A może to twoi kumple? Który wieśniak jest biedny? No który???Trzoda nierobów,
[/quote]

oj synek mało wiesz. bida na wsi aż piszczy. jedni są bardzo bogaci a inni chleb ze smalcem i niestety tych drugich coraz wiecej, jedz zobacz są chłodnie w okolicach opola lubelskiego ludzie nawet 1000zł tam nie zarabiają.... wiec morda w kubeł bo mnie wk..wiasz durym kłapaniem
Avatar
warchoł / 7 lutego 2013 o 21:36
0
Nie jesteś godzien nazywać sie POLAK matołku.Te kmiotki zapewne mają wiecej kasy niż ci sie wydaje. A może to twoi kumple? Który wieśniak jest biedny? No który???Trzoda nierobów,
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 1 0

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 0 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 1

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 9

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 2

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 3

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.