Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 lipca 2009 r.
15:00
Edytuj ten wpis

Koleżanka mężczyzn pobitych pod klubem w Biłgoraju: Policja kłamie

Autor: Zdjęcie autora (BN)
0 31 A A

Mieszkanka Biłgoraja, znajoma zwymyślanego przez policjanta 23-latka, wzięła sprawy w swoje ręce. Dlaczego? – Bo wersja policji mija się z prawdą – zapewnia 19-letnia Marcelina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie piszemy od dwóch dni. Grupa młodych ludzi została w piątek pobita przez ogolonych na łyso mężczyzn. Wśród poszkodowanych był 23-letni Adam S. To on prosił policjantów o pomoc.

Zapewnia, że funkcjonariusze mozolnie zaczęli spisywać poszkodowanych, zamiast szukać napastników. Zwrócił im uwagę i… trafił na komisariat.

Policjanci twierdzą jednak, że ruszyli w pościg. Gdy to nic nie dało, Adam S. miał być wobec nich agresywny i wulgarny. Tylko dlatego znalazł się na komisariacie.

– Byłam jedną z napadniętych – tłumaczy Marcelina (nazwisko do wiadomości redakcji). – Adam oberwał od napastników najbardziej. Ale policjanci nie ruszyli w pościg. Kolega był tym oburzony, ale nie wulgarny czy agresywny. A to, co się stało na komisariacie jest oburzające!

Tam jednemu z policjantów puściły nerwy. Adam S. został obrzucony obelgami (nazwano go m.in. gnojem). Nagrał to dyktafonem w telefonie komórkowym.

– Słuchałam nagrania i byłam w szoku – mówi 19-latka. – Spisałam relacje innych świadków zdarzenia. Są zgodne z naszą wersją! Adam złoży skargę na policjantów. To co spisałam, będzie do niej dołączone.

Krewki policjant już został zawieszony w pracy. Czeka go postępowanie dyscyplinarne.

– O tym co zdarzyło się w piątek, wiemy z relacji policjantów – przyznaje Anna Smarzak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej w Lublinie. – Jednak jeśli ta pani wie coś więcej, powinna zgłosić się do biłgorajskiego komendanta policji. Sprawa zostanie wyjaśniona.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~magda~ / 16 listopada 2009 o 08:25
0
~Majka~ napisał:
Znowu policjanta na dywanik... [url="http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090726/POWIAT01/161877848"]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT01/161877848[/url]



to moze popatrzcie jak ta wasza kadrowa sie prowadzi swoim auuudi o malo co mnie nie przejechala a prosto to nie prowadzila tego samochodu
Avatar
nikt / 27 lipca 2009 o 00:21
0
~leon~ napisał:
Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni.


Z tobą włącznie - leonie.
Avatar
~leon~ / 27 lipca 2009 o 00:00
0
lalka napisał:
No to się ciesz, że znaleźli. I nie komentuj, że tylko dlatego znaleźli, bo twoja mamusiia ma "plecy". Bo z twojej wypowiedzi wynika, że "nie znajdą- ŹLE, znależli - ŹLE. To o co ci chodzi - w konwencji poprzedników chcesz dowalić policjantom? A swoją drogą, dlaczego małeś kłopot z ukrywaniem tego zdarzenioa przed mamusią, czyżby mamusia nie wiedziała, że jej synalek skorzystał z autka?

Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni.

Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni. rozwiń
Avatar
~Majka~ / 26 lipca 2009 o 13:35
0
Znowu policjanta na dywanik... [url="http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090726/POWIAT01/161877848"]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT01/161877848[/url]
Avatar
Niko / 23 lipca 2009 o 17:17
0
"W czasie wyjaśnień 27-latek stwierdził, że po prostu chciał dzisiaj zabić jakiegoś policjanta. Nie miał nikogo konkretnego na myśli, chodziło mu tylko o funkcjonariusza policji. " [url="http://fakty.interia.pl/polska/news/atak-szalenca-na-policjanta-w-rabce,1343155"]http://fakty.interia.pl/polska/news/atak-s...w-rabce,1343155[/url]


Zawiesić policjanta w czynnościach służbowych, bo "nie pozwolił zrealizować marzeń" .
Avatar
niko / 23 lipca 2009 o 15:07
0
ja napisał:
No to już wiemy, policjantem nie jesteś - tylko obserwatorem w policji (więc Ty tam pracujesz). Piszesz że nie bronisz wszystkich za wszelką cenę - a co Ty robisz pisząc takie "bzdety"?? Rozumiem że znasz Adasia - i jest to Twój kumpel (jeżeli nie, to dla Ciebie jest to Pan Adam, dla policjantów był "gnojem"). Zgoda, młodzież dziś jest taka jaka jest, ale wszystkich nie należy mierzyć jedną miarką. Fakty są takie - policjant był bardzo hamski i ordynarny (myślę że nie zaprzeczysz), a Pan Adam - dostał "dwa razy". Najpierw od "lysoli" z BMW - tak opisywała gazeta a później od policjanta. Ty znasz nowe szczegóły/fakty - że Pan Adam rzucił się na łysoli?? Chyba musiałby być desperatem, lub idiotą!!! Z kąd Ty to wszystko wiesz - zgłoś się na komisarjat (oj Ty tam pracujesz), więc złóż zeznania u kolegi, a sprawa ruszy z kopyta.
Nie mam dobrych opini o policji - tak fakt. Nie jest to stereotyp, ale przykre doświadczenie. Mój brat został kiedyś pobity przez policjantów - tylko za to że szedł ulicą po kilku kileiszkach, a w pobliżu było włamanie (złamana ręka, wypałowany w "dyskotece" od stóp do głowy, tydzień w szpitalu). No i sprawa umożona, pomimo obdukcji i leczenia szpitalnego. Ich było kilku - on sam. Świadków mieli policjanci - on nie. Zanalazł się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Pech - czy taką mamy policję, pałować i tylko pałować.



Oj, ty detektywie. 1. Nie jestem z policji i tam nawet nie pracuję. 2. Nie jestem z Zamościa, Bilgoraja czy okolic. 3. Nie jestem stronniczy tylko obiektywny. 4. Nie bazuję na uprzedzeniach ale na faktach - nie podpadł "łysym" ale mu dali wycisk???? %. I najważniejsze, atakujesz innych a sam giniesz od własnej broni - pomyśl o czym mówie. P.S. Pisze się chamski, skąd, komisariat, opinii, umorzona - punkt 5. piszę z życzliwości.



Oj, ty detektywie. 1. Nie jestem z policji i tam nawet nie pracuję. 2. Nie jestem z Zamościa, Bilgoraja czy okolic. 3. Nie jestem stronniczy tylko obiektywny. 4. Nie bazuję na uprzedzeniach ale na faktach - nie podpadł "łysym" ale mu dali wycisk???? %. I najważniejsze, atakujesz innych a sam giniesz od własnej broni - pomyśl o czym mówie. P.S. Pisze się chamski, skąd, komisariat, opinii, umorzona - punkt 5. piszę z życzliwości. rozwiń
Avatar
On / 23 lipca 2009 o 11:48
0
To nie pierwszy raz, kiedy policji puszczają nerwy. Tak dzieje się bardzo często i dobrze że to nagłośniono. Ciekawe co temu chłopakowi zrobiony by gdyby obraził policjanta? Pewnie najpierw dostałby Pałą (przecież i tak brał udział w bójce a więc mówiliby że dostał od dresów) A później w końcu wsadziliby go do tej nory.
Avatar
Super / 23 lipca 2009 o 11:07
0
Dobry plan i duża skuteczność. Tak właśnie trzeba ich robić, sposobem. Dziwicie się że gość zrobił szum... a jak inaczej miałby wygrać z korupcją w tym mieście. Gdyby nie media to z tego nagrania nic by nie było a tak może wreszcie jakiś funkcjonariusz odpowie za swoje zachowanie.
Avatar
obiektywny / 23 lipca 2009 o 09:44
0
po raz kolejny wpadka policji i nie jedyna sam doswiadczylem interwencji policji - cwaniaki leczacy swoje kompleksy, policja jest zeby sluzyc!!! i to za moje podatki!!! rola krawezników ogranicza sie do lapania spokojnych ludzi pijacych piwo (np szanowna straz rowerowa wokol zalewu) lornetka sluzy im do wylapywania ludzi ktorzy nie daj boze w upalne lato wypija piwo przy gitarze - żenua!!! Podczas gdy oprychy robia i tak co sie im podoba a panowie twardziele omijaja ich na kilometr . Jak wielkei spustoszenie zrobila w swiadmosci komuna, to stara szkola kgb ze wschodu, czas to zmienic, niestety tzreba zaczekac az ubecja zemrze.
po raz kolejny wpadka policji i nie jedyna sam doswiadczylem interwencji policji - cwaniaki leczacy swoje kompleksy, policja jest zeby sluzyc!!! i to za moje podatki!!! rola krawezników ogranicza sie do lapania spokojnych ludzi pijacych piwo (np szanowna straz rowerowa wokol zalewu) lornetka sluzy im do wylapywania ludzi ktorzy nie daj boze w upalne lato wypija piwo przy gitarze - żenua!!! Podczas gdy oprychy robia i tak co sie im podoba a panowie twardziele omijaja ich na kilometr . Jak wielkei spustoszen... rozwiń
Avatar
ja / 23 lipca 2009 o 09:43
0
Niko napisał:
A oto kolejny przykład grzecznych młodzieńców i tych "złych" policjantów. - Bo po co stali im na drodze? - dla mniej lotnych, był to sarkazm. [url="http://polskalokalna.pl/news/zamiast-stanac-dodal-gazu-i-wjechal-w-policjantow,1342679"]http://polskalokalna.pl/news/zamiast-stana...cjantow,1342679[/url]



I bardzo dobrze - bandytów trzeba łapać i pod sąd. Taka jest praca polcjanta - bywa niebiezpieczna (tak jak w tym artykule), stresująca (sprawa z polcjantów Biłgoraja). W pierwszysm przypadku złapanie drugiego przestępcy, sprawcy napadu - kwestia czasu (brawo za szybkie schwytanie pierwszego). W drugim - robienie ze studenta (ofiary) przestepcy. Rozróżnij oba faty. To tez był sarkazm.



I bardzo dobrze - bandytów trzeba łapać i pod sąd. Taka jest praca polcjanta - bywa niebiezpieczna (tak jak w tym artykule), stresująca (sprawa z polcjantów Biłgoraja). W pierwszysm przypadku złapanie drugiego przestępcy, sprawcy napadu - kwestia czasu (brawo za szybkie schwytanie pierwszego). W drugim - robienie ze studenta (ofiary) przestepcy. Rozróżnij oba faty. To tez był sarkazm. rozwiń
Avatar
~magda~ / 16 listopada 2009 o 08:25
0
~Majka~ napisał:
Znowu policjanta na dywanik... [url="http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090726/POWIAT01/161877848"]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT01/161877848[/url]



to moze popatrzcie jak ta wasza kadrowa sie prowadzi swoim auuudi o malo co mnie nie przejechala a prosto to nie prowadzila tego samochodu
Avatar
nikt / 27 lipca 2009 o 00:21
0
~leon~ napisał:
Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni.


Z tobą włącznie - leonie.
Avatar
~leon~ / 27 lipca 2009 o 00:00
0
lalka napisał:
No to się ciesz, że znaleźli. I nie komentuj, że tylko dlatego znaleźli, bo twoja mamusiia ma "plecy". Bo z twojej wypowiedzi wynika, że "nie znajdą- ŹLE, znależli - ŹLE. To o co ci chodzi - w konwencji poprzedników chcesz dowalić policjantom? A swoją drogą, dlaczego małeś kłopot z ukrywaniem tego zdarzenioa przed mamusią, czyżby mamusia nie wiedziała, że jej synalek skorzystał z autka?

Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni.

Czytajac te wasze kometarze dochodze do wniosku ze wszyscy jestescie z buraczarni. rozwiń
Avatar
~Majka~ / 26 lipca 2009 o 13:35
0
Znowu policjanta na dywanik... [url="http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090726/POWIAT01/161877848"]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT01/161877848[/url]
Avatar
Niko / 23 lipca 2009 o 17:17
0
"W czasie wyjaśnień 27-latek stwierdził, że po prostu chciał dzisiaj zabić jakiegoś policjanta. Nie miał nikogo konkretnego na myśli, chodziło mu tylko o funkcjonariusza policji. " [url="http://fakty.interia.pl/polska/news/atak-szalenca-na-policjanta-w-rabce,1343155"]http://fakty.interia.pl/polska/news/atak-s...w-rabce,1343155[/url]


Zawiesić policjanta w czynnościach służbowych, bo "nie pozwolił zrealizować marzeń" .
Avatar
niko / 23 lipca 2009 o 15:07
0
ja napisał:
No to już wiemy, policjantem nie jesteś - tylko obserwatorem w policji (więc Ty tam pracujesz). Piszesz że nie bronisz wszystkich za wszelką cenę - a co Ty robisz pisząc takie "bzdety"?? Rozumiem że znasz Adasia - i jest to Twój kumpel (jeżeli nie, to dla Ciebie jest to Pan Adam, dla policjantów był "gnojem"). Zgoda, młodzież dziś jest taka jaka jest, ale wszystkich nie należy mierzyć jedną miarką. Fakty są takie - policjant był bardzo hamski i ordynarny (myślę że nie zaprzeczysz), a Pan Adam - dostał "dwa razy". Najpierw od "lysoli" z BMW - tak opisywała gazeta a później od policjanta. Ty znasz nowe szczegóły/fakty - że Pan Adam rzucił się na łysoli?? Chyba musiałby być desperatem, lub idiotą!!! Z kąd Ty to wszystko wiesz - zgłoś się na komisarjat (oj Ty tam pracujesz), więc złóż zeznania u kolegi, a sprawa ruszy z kopyta.
Nie mam dobrych opini o policji - tak fakt. Nie jest to stereotyp, ale przykre doświadczenie. Mój brat został kiedyś pobity przez policjantów - tylko za to że szedł ulicą po kilku kileiszkach, a w pobliżu było włamanie (złamana ręka, wypałowany w "dyskotece" od stóp do głowy, tydzień w szpitalu). No i sprawa umożona, pomimo obdukcji i leczenia szpitalnego. Ich było kilku - on sam. Świadków mieli policjanci - on nie. Zanalazł się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Pech - czy taką mamy policję, pałować i tylko pałować.



Oj, ty detektywie. 1. Nie jestem z policji i tam nawet nie pracuję. 2. Nie jestem z Zamościa, Bilgoraja czy okolic. 3. Nie jestem stronniczy tylko obiektywny. 4. Nie bazuję na uprzedzeniach ale na faktach - nie podpadł "łysym" ale mu dali wycisk???? %. I najważniejsze, atakujesz innych a sam giniesz od własnej broni - pomyśl o czym mówie. P.S. Pisze się chamski, skąd, komisariat, opinii, umorzona - punkt 5. piszę z życzliwości.



Oj, ty detektywie. 1. Nie jestem z policji i tam nawet nie pracuję. 2. Nie jestem z Zamościa, Bilgoraja czy okolic. 3. Nie jestem stronniczy tylko obiektywny. 4. Nie bazuję na uprzedzeniach ale na faktach - nie podpadł "łysym" ale mu dali wycisk???? %. I najważniejsze, atakujesz innych a sam giniesz od własnej broni - pomyśl o czym mówie. P.S. Pisze się chamski, skąd, komisariat, opinii, umorzona - punkt 5. piszę z życzliwości. rozwiń
Avatar
On / 23 lipca 2009 o 11:48
0
To nie pierwszy raz, kiedy policji puszczają nerwy. Tak dzieje się bardzo często i dobrze że to nagłośniono. Ciekawe co temu chłopakowi zrobiony by gdyby obraził policjanta? Pewnie najpierw dostałby Pałą (przecież i tak brał udział w bójce a więc mówiliby że dostał od dresów) A później w końcu wsadziliby go do tej nory.
Avatar
Super / 23 lipca 2009 o 11:07
0
Dobry plan i duża skuteczność. Tak właśnie trzeba ich robić, sposobem. Dziwicie się że gość zrobił szum... a jak inaczej miałby wygrać z korupcją w tym mieście. Gdyby nie media to z tego nagrania nic by nie było a tak może wreszcie jakiś funkcjonariusz odpowie za swoje zachowanie.
Avatar
obiektywny / 23 lipca 2009 o 09:44
0
po raz kolejny wpadka policji i nie jedyna sam doswiadczylem interwencji policji - cwaniaki leczacy swoje kompleksy, policja jest zeby sluzyc!!! i to za moje podatki!!! rola krawezników ogranicza sie do lapania spokojnych ludzi pijacych piwo (np szanowna straz rowerowa wokol zalewu) lornetka sluzy im do wylapywania ludzi ktorzy nie daj boze w upalne lato wypija piwo przy gitarze - żenua!!! Podczas gdy oprychy robia i tak co sie im podoba a panowie twardziele omijaja ich na kilometr . Jak wielkei spustoszenie zrobila w swiadmosci komuna, to stara szkola kgb ze wschodu, czas to zmienic, niestety tzreba zaczekac az ubecja zemrze.
po raz kolejny wpadka policji i nie jedyna sam doswiadczylem interwencji policji - cwaniaki leczacy swoje kompleksy, policja jest zeby sluzyc!!! i to za moje podatki!!! rola krawezników ogranicza sie do lapania spokojnych ludzi pijacych piwo (np szanowna straz rowerowa wokol zalewu) lornetka sluzy im do wylapywania ludzi ktorzy nie daj boze w upalne lato wypija piwo przy gitarze - żenua!!! Podczas gdy oprychy robia i tak co sie im podoba a panowie twardziele omijaja ich na kilometr . Jak wielkei spustoszen... rozwiń
Avatar
ja / 23 lipca 2009 o 09:43
0
Niko napisał:
A oto kolejny przykład grzecznych młodzieńców i tych "złych" policjantów. - Bo po co stali im na drodze? - dla mniej lotnych, był to sarkazm. [url="http://polskalokalna.pl/news/zamiast-stanac-dodal-gazu-i-wjechal-w-policjantow,1342679"]http://polskalokalna.pl/news/zamiast-stana...cjantow,1342679[/url]



I bardzo dobrze - bandytów trzeba łapać i pod sąd. Taka jest praca polcjanta - bywa niebiezpieczna (tak jak w tym artykule), stresująca (sprawa z polcjantów Biłgoraja). W pierwszysm przypadku złapanie drugiego przestępcy, sprawcy napadu - kwestia czasu (brawo za szybkie schwytanie pierwszego). W drugim - robienie ze studenta (ofiary) przestepcy. Rozróżnij oba faty. To tez był sarkazm.



I bardzo dobrze - bandytów trzeba łapać i pod sąd. Taka jest praca polcjanta - bywa niebiezpieczna (tak jak w tym artykule), stresująca (sprawa z polcjantów Biłgoraja). W pierwszysm przypadku złapanie drugiego przestępcy, sprawcy napadu - kwestia czasu (brawo za szybkie schwytanie pierwszego). W drugim - robienie ze studenta (ofiary) przestepcy. Rozróżnij oba faty. To tez był sarkazm. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezes sieci Watchdog Polska dziś w Lubartowie i Lublinie

Prezes sieci Watchdog Polska dziś w Lubartowie i Lublinie 0 0

W poniedziałek o godz. 18 w Ratuszu Fundacja Wolności organizuje spotkanie z Szymonem Osowskim, prezesem Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska.

Zbierają pieniądze na kontynuację budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem
film

Zbierają pieniądze na kontynuację budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem 0 0

Stowarzyszenie Wspólny Świat rozpoczyna kampanię informacyjną na rzecz pozyskania 1 proc. podatku. W spocie zachęca do tego aktor Krystian Wieczorek.

Trekking w Himalajach - spotkanie podróżnicze w Chatce Żaka
1 lutego 2019, 18:00

Trekking w Himalajach - spotkanie podróżnicze w Chatce Żaka 0 0

W piątek, 1 lutego o godz. 18 podróżniczka Magda Jończyk opowie w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) o wędrówkach po Himalajach.

Anonim pyta o koszt wyjazdów zagranicznych prezesa spółki komunalnej. Burmistrz czeka na wyniki audytu
Alarm 24

Anonim pyta o koszt wyjazdów zagranicznych prezesa spółki komunalnej. Burmistrz czeka na wyniki audytu 2 2

Anonimowy informator zawiadomił urzędników o serii wyjazdów służbowych prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Najdroższy wyjazd za który płacili podatnicy miał kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

W Izbicy eksperyment wypalił

W Izbicy eksperyment wypalił 1 1

W klubie z Izbicy już od kilku lat starają się grać swoimi zawodnikami. Efekt? Zdobywająca ligowe doświadczenie zdolna młodzież wsparta rutyniarzami odbierała punkty faworytom

Kierowca hondy wpadł w poślizg. Zderzył się z fordem

Kierowca hondy wpadł w poślizg. Zderzył się z fordem 0 0

Do wypadku doszło w sobotni wieczór w Grabowie Szlacheckim.

Charytatywnie na Uniwersytecie Medycznym
25 stycznia 2019, 17:00

Charytatywnie na Uniwersytecie Medycznym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza na charytatywny, karnawałowy koncert The Carnival Show!, który zostanie zorganizowany 25 stycznia o godz. 17 w Collegium Maius przy ul. Jaczewskiego 4.

Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych: "Długi tydzień w Parkman" w DDK Węglin
7 lutego 2019, 18:00

Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych: "Długi tydzień w Parkman" w DDK Węglin 0 0

W czwartek, 7 lutego o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) wyświetlony zostanie film "Długi tydzień w Parkman".

Takiej blokady na przejściu granicznym nie pokona nawet rozpędzona ciężarówka

Takiej blokady na przejściu granicznym nie pokona nawet rozpędzona ciężarówka 0 0

Aby pokonać zainstalowane na przejściu granicznym zapory, trzeba by czołgu. Jest ich siedem i mają zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa

Lubelskie: Zatrzymany Rosjanin podejrzany o handel materiałami wybuchowymi

Lubelskie: Zatrzymany Rosjanin podejrzany o handel materiałami wybuchowymi 5 3

Policja zatrzymała w Nałęczowie Rosjanina Romana K. Jest podejrzany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel bronią i materiałami wybuchowymi, wymuszenia oraz sprzedaż środków odurzających

Drugie miejsce Azotów Puławy w Piotrkowie Trybunalskim

Drugie miejsce Azotów Puławy w Piotrkowie Trybunalskim 0 0

Azoty Puławy zajęły drugie miejsce w rozegranym w Piotrkowie Trybunalskim międzynarodowym turnieju towarzyskim

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Sitańcu. Utrudnienia między Zamościem a Krasnymstawem

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Sitańcu. Utrudnienia między Zamościem a Krasnymstawem 3 0

Dwa pojazdy zderzyły się ze sobą w Sitańcu koło Zamościa. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia na trasie pomiędzy Zamościem a Krasnymstawem

KOD będzie dziś protestował przed TVP Lublin. W porze "Wiadomości"

KOD będzie dziś protestował przed TVP Lublin. W porze "Wiadomości" 86 48

W poniedziałek o godz. 19.30 w kilku miastach Polski, w tym także w Lublinie odbędą się protesty przed siedzibami ośrodków Telewizji Polskiej.

Biała Podlaska: 17-latka zatrzymana. Miała woreczek z amfetaminą

Biała Podlaska: 17-latka zatrzymana. Miała woreczek z amfetaminą 0 2

17-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej odpowie za posiadanie narkotyków. Zatrzymano ją w okolicach dworca PKP

Świdnik: Budżet obywatelski po nowemu. Co się zmieni?

Świdnik: Budżet obywatelski po nowemu. Co się zmieni? 0 0

Co najmniej milion złotych – tyle mają mieć do wykorzystania mieszkańcy Świdnika w ramach budżetu obywatelskiego. Autor odrzuconego projektu będzie mógł się też odwołać. Uchwałę w tej sprawie radni podejmą na najbliższym posiedzeniu - 24 stycznia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010