Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 lutego 2009 r.
20:26
Edytuj ten wpis

Obdziera koty ze skóry na sprzedaż (wideo)

0 24 A A

Hoduje koty, potem je zabija, wyprawia skóry i sprzedaje po 50 zł. Taki "biznes” prowadzi mężczyzna pod Biłgorajem. Reklamuje się w lokalnej gazecie,
a w swoim procederze nie widzi nic złego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Cosmoludek / 12 lutego 2010 r. o 23:21
0
Jak najbardziej NIE zgodzę się z ludźmi, którzy wierzą, że prawo TO MY. Gdybyśmy trzymali w domu świnię zamiast kota to w tym momencie płakali byśmy wszyscy jak ktoś zabija taką PIGI. Kot ma starszą historię niż chrześcijaństwo. Więc nie zasłaniajmy się bluźnierstwem i innym tego typem schorzeń religijnych. [url="http://cdlucka.wordpress.com/2007/04/25/kot-w-kulturze-egiptu/"]http://cdlucka.wordpress.com/2007/04/25/ko...ulturze-egiptu/[/url] to dlatego my homo sapiens, teraźniejsi ludzie, płaczemy bo ktoś zabił biednego kotka
Avatar
~Bartek~ / 3 listopada 2009 r. o 22:10
0
kociczka19 napisał:
Facet, który się dopuścił tego draństwa musi być zacofanym, bezdusznym dziadem. Witamy w średniowieczu! Tam nie omieszkali krzyżować kotów, myślę, że to dziadzisko zatrzymało się na takim właśnie etapie rozwoju. Co za pogląd - kocia skórka dobra na korzonki. Do tego barbarzyństwa przyczyniają się bezpośrednio ci wszyscy, którzy takie skórki kupują nie myśląc nawet o cierpieniu tych zwierząt ani o wartości ich życia.Jesteście siebie warci!

A ja tak nie uważam. Uważam, że ludzie tworząc pewne systemy moralne są po prostu hipokrytami. Moralność jest RELATYWNA. Zgadzam się z przedmówcami, że cieprienie świni jest równoznaczne z cierpieniem kota, a arbitralne wyznaczanie kto ma ginąć a kto nie jest bestialstwem. To tak jakbym dzielił ludzi na mniej i bardziej przydatnych i tych mniej przydatnych bym zabijał bez mrugniecia okiem. Przykro mi to stwierdzić ale powielanie pewnych wzorców bez przemyśleń cechuje ludzi których można łatwo manipulować. Ci sami ludzie którzy teraz bez pardonu i ostrymi wręcz wulgarnymi słowami oceniają innych ludzi przy zmianie pewnych reguł moralnych będą się swobodnie do nich dostosowywać nie dostrzegając wewnętrznej niespójności swoich sądów tym samym będą po prostu hipokrytami.

A ja tak nie uważam. Uważam, że ludzie tworząc pewne systemy moralne są po prostu hipokrytami. Moralność jest RELATYWNA. Zgadzam się z przedmówcami, że cieprienie świni jest równoznaczne z cierpieniem kota, a arbitralne wyznaczanie kto ma ginąć a kto nie jest bestialstwem. To tak jakbym dzielił ludzi na mniej i bardziej przydatnych i tych mniej przydatnych bym zabijał bez mrugniecia okiem. Przykro mi to stwierdzić ale powielanie pewnych wzorców bez przemyśleń cechuje ludzi których można łatwo manipulować. Ci sami ludzie k... rozwiń
Avatar
kociczka19 / 20 września 2009 r. o 20:46
0
Facet, który się dopuścił tego draństwa musi być zacofanym, bezdusznym dziadem. Witamy w średniowieczu! Tam nie omieszkali krzyżować kotów, myślę, że to dziadzisko zatrzymało się na takim właśnie etapie rozwoju. Co za pogląd - kocia skórka dobra na korzonki. Do tego barbarzyństwa przyczyniają się bezpośrednio ci wszyscy, którzy takie skórki kupują nie myśląc nawet o cierpieniu tych zwierząt ani o wartości ich życia.Jesteście siebie warci!
Avatar
kociczka19 / 20 września 2009 r. o 19:24
0
karaluch napisał:
karaluchy i mrówki faraona też są udomowione a jednak je tępimy.
Koty i psy w tym kraju są wyniesione na ołtarze. Wielu przeciwników tego biznesmena objada się mięskiem, chodzi w futerkach i to im nie przeszkadza, ajk jak ktoś ubbije psa lub kota to wielki szum.

Wielki szum to będzie, jak ktoś ubije ciebie.Dupku.
Avatar
kociczka19 / 20 września 2009 r. o 19:20
0
~daro~ napisał:
Dobra Hodowla Łatwo się rozmnaża i niewiele kosztuje Nie ma się co smucić Zajmijcie się głodującymi dziećmi a nie kotami.

A ty się KUR WYSYNU zajmujesz głodnymi dziećmi !!!??? Założę się, że nie. Łatwo się rozmnaża, tak? Dobra hodowla? Widzę, że już sprawdziłeś, a wobec tego radzę uważać, bo jednego już postawili przed sądem. Takiego samego jak ty.
Avatar
L. / 25 lutego 2009 r. o 11:27
0
Swietnie! zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi


Do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!!

Nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu.

Wszystkim zwolennikom takiego procederu polecam: idzcie do kuchni i zrobcie stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniecie takiej sraki ze nie bedziecie mogli wyjsc z kibla:)))
Avatar
rozsądek / 20 lutego 2009 r. o 14:25
0
Lisy i nutrie na futro są ok,koniki do jazdy i na mięso są ok,krówki i świnki na mięso i skórki ok.A pieski i kotki są be.Ludzie zwłaszcza w miastach zapominają że żeby zjeść mięso trzeba zabić-supermarket to nie wytwórnia,to nie rośnie na drzewach.A pieski i kotki co jedzą,same roślinki?
Osobiście nie zjadłbym kiełbasy z kota lub psa bo mam wewnętrzny opór,ale to moja sprawa i nie mogę mieć pretensji do innych zwłaszcza z Chin czy Tajwanu.Pozostaje kwestia prawna czy można hodować koty na skóry
Avatar
melek / 20 lutego 2009 r. o 14:06
0
Z badan wynika ze swinia jest inteligentniejsza od kota. Jest to najbardziej inteligentne ze zwierzat domowych. Popada w depresje gdy siedzi w kojcu. WIekszosc z nich z flustracji i monotoni cierpi na choroby psychczne. Brudna jest tylko dlatego ze stwarza sie jej takie a nie inne warunki. W gruncie rzeczy to zwierze bardzo czyste. Tym sie nikt nie zaintersuje.
Kto to takie samo zwierze jak swinia.... inaczej wyglada ale mozg ma taki sam a nawet wiekszy. Robi nie z nich torebki i je kiełbase i nikomu to nie przeszkadza.
Dlatego bicie kotow moim zdaniem jest tak samo przestepstwem jak bicie swini....
Natomiast dlaczego ten facet tłucze koty.... dlatego ze sa chetni na skóry... i dopoki beda to bedzie to robil dalej. Nigdzie nie pisze ze jest to zabronione.
Dlaczego po co chrzanicie te bzdury ze koles to jakis psychopata.
Jesli ktokolwiek z Was .... wielkich normalnych... wpieprza jakie kolwiek mieso albo ma skórzna kurke tez jest pieprzonym barbazynca! Nie zabojacie ale robicie popyt czyli przyczyniacie sie do zabojstwa.
Swinia, pies, kot, krowa.... to jest to samo... tak samo czuje i zyje. tylko ze pies pasuje do domu.
ja lubie mieso i nic na to nie poradze.... jak ktos je koty jego sprawa. ja nie gustuje w tego rodzaju miesie.
Z badan wynika ze swinia jest inteligentniejsza od kota. Jest to najbardziej inteligentne ze zwierzat domowych. Popada w depresje gdy siedzi w kojcu. WIekszosc z nich z flustracji i monotoni cierpi na choroby psychczne. Brudna jest tylko dlatego ze stwarza sie jej takie a nie inne warunki. W gruncie rzeczy to zwierze bardzo czyste. Tym sie nikt nie zaintersuje.
Kto to takie samo zwierze jak swinia.... inaczej wyglada ale mozg ma taki sam a nawet wiekszy. Robi nie z nich torebki i je kiełbase i nikomu to nie przeszkadza.
Dlatego b... rozwiń
Avatar
rafał panas / 20 lutego 2009 r. o 12:26
0
ccc napisał:
tym, że świnia po to jest. w tym celu się ją hoduje!!! a kota ma się dla przyjemności. Widać że nie masz kota!!! Ale jak nie widzisz w tym nic złego to smacznego!!! Jedz kocie wątrubki i mięsko duszone....


W Indiach krowy mają lepiej niż u nas, w Wietnamie je się psy, a u nas to się w głowie nie mieści. Chińczyka jedzenie kota nie zdziwi. Kwestia mentalności, kultury itp. Podobnie z prawem w które można wpisać wszystko. Także to, że jedno zwierzę można zabić, a drugie nie.

Jedno jest stałe: wszędzie zabijane zwierze cierpi tak samo. I nie zmieni tego twoje pisanie, że świnia może cierpieć, bo jest od tego.

Mam kota i co z tego?


W Indiach krowy mają lepiej niż u nas, w Wietnamie je się psy, a u nas to się w głowie nie mieści. Chińczyka jedzenie kota nie zdziwi. Kwestia mentalności, kultury itp. Podobnie z prawem w które można wpisać wszystko. Także to, że jedno zwierzę można zabić, a drugie nie.

Jedno jest stałe: wszędzie zabijane zwierze cierpi tak samo. I nie zmieni tego twoje pisanie, że świnia może cierpieć, bo jest od tego.

Mam kota i co z tego? rozwiń
Avatar
slawek_rufio@tlen.pl / 20 lutego 2009 r. o 11:38
0
Takie bydlę nie powinno stąpać po tym świecie dajcie mi jego namiary a nie ściągnie więcej żadnej skórki nawet ze swojego ptaka
Avatar
Cosmoludek / 12 lutego 2010 r. o 23:21
0
Jak najbardziej NIE zgodzę się z ludźmi, którzy wierzą, że prawo TO MY. Gdybyśmy trzymali w domu świnię zamiast kota to w tym momencie płakali byśmy wszyscy jak ktoś zabija taką PIGI. Kot ma starszą historię niż chrześcijaństwo. Więc nie zasłaniajmy się bluźnierstwem i innym tego typem schorzeń religijnych. [url="http://cdlucka.wordpress.com/2007/04/25/kot-w-kulturze-egiptu/"]http://cdlucka.wordpress.com/2007/04/25/ko...ulturze-egiptu/[/url] to dlatego my homo sapiens, teraźniejsi ludzie, płaczemy bo ktoś zabił biednego kotka
Avatar
~Bartek~ / 3 listopada 2009 r. o 22:10
0
kociczka19 napisał:
Facet, który się dopuścił tego draństwa musi być zacofanym, bezdusznym dziadem. Witamy w średniowieczu! Tam nie omieszkali krzyżować kotów, myślę, że to dziadzisko zatrzymało się na takim właśnie etapie rozwoju. Co za pogląd - kocia skórka dobra na korzonki. Do tego barbarzyństwa przyczyniają się bezpośrednio ci wszyscy, którzy takie skórki kupują nie myśląc nawet o cierpieniu tych zwierząt ani o wartości ich życia.Jesteście siebie warci!

A ja tak nie uważam. Uważam, że ludzie tworząc pewne systemy moralne są po prostu hipokrytami. Moralność jest RELATYWNA. Zgadzam się z przedmówcami, że cieprienie świni jest równoznaczne z cierpieniem kota, a arbitralne wyznaczanie kto ma ginąć a kto nie jest bestialstwem. To tak jakbym dzielił ludzi na mniej i bardziej przydatnych i tych mniej przydatnych bym zabijał bez mrugniecia okiem. Przykro mi to stwierdzić ale powielanie pewnych wzorców bez przemyśleń cechuje ludzi których można łatwo manipulować. Ci sami ludzie którzy teraz bez pardonu i ostrymi wręcz wulgarnymi słowami oceniają innych ludzi przy zmianie pewnych reguł moralnych będą się swobodnie do nich dostosowywać nie dostrzegając wewnętrznej niespójności swoich sądów tym samym będą po prostu hipokrytami.

A ja tak nie uważam. Uważam, że ludzie tworząc pewne systemy moralne są po prostu hipokrytami. Moralność jest RELATYWNA. Zgadzam się z przedmówcami, że cieprienie świni jest równoznaczne z cierpieniem kota, a arbitralne wyznaczanie kto ma ginąć a kto nie jest bestialstwem. To tak jakbym dzielił ludzi na mniej i bardziej przydatnych i tych mniej przydatnych bym zabijał bez mrugniecia okiem. Przykro mi to stwierdzić ale powielanie pewnych wzorców bez przemyśleń cechuje ludzi których można łatwo manipulować. Ci sami ludzie k... rozwiń
Avatar
kociczka19 / 20 września 2009 r. o 20:46
0
Facet, który się dopuścił tego draństwa musi być zacofanym, bezdusznym dziadem. Witamy w średniowieczu! Tam nie omieszkali krzyżować kotów, myślę, że to dziadzisko zatrzymało się na takim właśnie etapie rozwoju. Co za pogląd - kocia skórka dobra na korzonki. Do tego barbarzyństwa przyczyniają się bezpośrednio ci wszyscy, którzy takie skórki kupują nie myśląc nawet o cierpieniu tych zwierząt ani o wartości ich życia.Jesteście siebie warci!
Avatar
kociczka19 / 20 września 2009 r. o 19:24
0
karaluch napisał:
karaluchy i mrówki faraona też są udomowione a jednak je tępimy.
Koty i psy w tym kraju są wyniesione na ołtarze. Wielu przeciwników tego biznesmena objada się mięskiem, chodzi w futerkach i to im nie przeszkadza, ajk jak ktoś ubbije psa lub kota to wielki szum.

Wielki szum to będzie, jak ktoś ubije ciebie.Dupku.
Avatar
kociczka19 / 20 września 2009 r. o 19:20
0
~daro~ napisał:
Dobra Hodowla Łatwo się rozmnaża i niewiele kosztuje Nie ma się co smucić Zajmijcie się głodującymi dziećmi a nie kotami.

A ty się KUR WYSYNU zajmujesz głodnymi dziećmi !!!??? Założę się, że nie. Łatwo się rozmnaża, tak? Dobra hodowla? Widzę, że już sprawdziłeś, a wobec tego radzę uważać, bo jednego już postawili przed sądem. Takiego samego jak ty.
Avatar
L. / 25 lutego 2009 r. o 11:27
0
Swietnie! zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi


Do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!!

Nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu.

Wszystkim zwolennikom takiego procederu polecam: idzcie do kuchni i zrobcie stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniecie takiej sraki ze nie bedziecie mogli wyjsc z kibla:)))
Avatar
~gosc~ / 21 lutego 2009 r. o 13:36
-1
Co za prymityni i okropni sa ludzie,,i do tego katolicy pseudochrzescianie.Kot czy pies to przeciez jest czlonekiem rodziny.Mieszkaniec Bilgoraju to przestepca pierwszej klasy,powinien byc osadzony i odsiedziec albo kare w wiezieniu za znecanie sie nad zwierzetami ,albo powinien np.80 godzin odpracowac w schronisku.
Swat w Bilgoraju to swiat kamienia lupanego,swiat umeczonych rozmnazajacych sie zwierzat,swiat prymitywnych wielu ludzi.
Swiat notorycznego naruszania praw zwierzat.Oczywiscie to jest uogolnieniem,ale coraz czesciej dowiaduje sie o tragediach zwierzecych wlasnie z tego wschodniego regionu Polski.
Co za prymityni i okropni sa ludzie,,i do tego katolicy pseudochrzescianie.Kot czy pies to przeciez jest czlonekiem rodziny.Mieszkaniec Bilgoraju to przestepca pierwszej klasy,powinien byc osadzony i odsiedziec albo kare w wiezieniu za znecanie sie nad zwierzetami ,albo powinien np.80 godzin odpracowac w schronisku.
Swat w Bilgoraju to swiat kamienia lupanego,swiat umeczonych rozmnazajacych sie zwierzat,swiat prymitywnych wielu ludzi.
Swiat notorycznego naruszania praw zwierzat.Oczywiscie to jest uogolnieniem,ale coraz czesciej ... rozwiń
Avatar
rozsądek / 20 lutego 2009 r. o 14:25
0
Lisy i nutrie na futro są ok,koniki do jazdy i na mięso są ok,krówki i świnki na mięso i skórki ok.A pieski i kotki są be.Ludzie zwłaszcza w miastach zapominają że żeby zjeść mięso trzeba zabić-supermarket to nie wytwórnia,to nie rośnie na drzewach.A pieski i kotki co jedzą,same roślinki?
Osobiście nie zjadłbym kiełbasy z kota lub psa bo mam wewnętrzny opór,ale to moja sprawa i nie mogę mieć pretensji do innych zwłaszcza z Chin czy Tajwanu.Pozostaje kwestia prawna czy można hodować koty na skóry
Avatar
melek / 20 lutego 2009 r. o 14:06
0
Z badan wynika ze swinia jest inteligentniejsza od kota. Jest to najbardziej inteligentne ze zwierzat domowych. Popada w depresje gdy siedzi w kojcu. WIekszosc z nich z flustracji i monotoni cierpi na choroby psychczne. Brudna jest tylko dlatego ze stwarza sie jej takie a nie inne warunki. W gruncie rzeczy to zwierze bardzo czyste. Tym sie nikt nie zaintersuje.
Kto to takie samo zwierze jak swinia.... inaczej wyglada ale mozg ma taki sam a nawet wiekszy. Robi nie z nich torebki i je kiełbase i nikomu to nie przeszkadza.
Dlatego bicie kotow moim zdaniem jest tak samo przestepstwem jak bicie swini....
Natomiast dlaczego ten facet tłucze koty.... dlatego ze sa chetni na skóry... i dopoki beda to bedzie to robil dalej. Nigdzie nie pisze ze jest to zabronione.
Dlaczego po co chrzanicie te bzdury ze koles to jakis psychopata.
Jesli ktokolwiek z Was .... wielkich normalnych... wpieprza jakie kolwiek mieso albo ma skórzna kurke tez jest pieprzonym barbazynca! Nie zabojacie ale robicie popyt czyli przyczyniacie sie do zabojstwa.
Swinia, pies, kot, krowa.... to jest to samo... tak samo czuje i zyje. tylko ze pies pasuje do domu.
ja lubie mieso i nic na to nie poradze.... jak ktos je koty jego sprawa. ja nie gustuje w tego rodzaju miesie.
Z badan wynika ze swinia jest inteligentniejsza od kota. Jest to najbardziej inteligentne ze zwierzat domowych. Popada w depresje gdy siedzi w kojcu. WIekszosc z nich z flustracji i monotoni cierpi na choroby psychczne. Brudna jest tylko dlatego ze stwarza sie jej takie a nie inne warunki. W gruncie rzeczy to zwierze bardzo czyste. Tym sie nikt nie zaintersuje.
Kto to takie samo zwierze jak swinia.... inaczej wyglada ale mozg ma taki sam a nawet wiekszy. Robi nie z nich torebki i je kiełbase i nikomu to nie przeszkadza.
Dlatego b... rozwiń
Avatar
rafał panas / 20 lutego 2009 r. o 12:26
0
ccc napisał:
tym, że świnia po to jest. w tym celu się ją hoduje!!! a kota ma się dla przyjemności. Widać że nie masz kota!!! Ale jak nie widzisz w tym nic złego to smacznego!!! Jedz kocie wątrubki i mięsko duszone....


W Indiach krowy mają lepiej niż u nas, w Wietnamie je się psy, a u nas to się w głowie nie mieści. Chińczyka jedzenie kota nie zdziwi. Kwestia mentalności, kultury itp. Podobnie z prawem w które można wpisać wszystko. Także to, że jedno zwierzę można zabić, a drugie nie.

Jedno jest stałe: wszędzie zabijane zwierze cierpi tak samo. I nie zmieni tego twoje pisanie, że świnia może cierpieć, bo jest od tego.

Mam kota i co z tego?


W Indiach krowy mają lepiej niż u nas, w Wietnamie je się psy, a u nas to się w głowie nie mieści. Chińczyka jedzenie kota nie zdziwi. Kwestia mentalności, kultury itp. Podobnie z prawem w które można wpisać wszystko. Także to, że jedno zwierzę można zabić, a drugie nie.

Jedno jest stałe: wszędzie zabijane zwierze cierpi tak samo. I nie zmieni tego twoje pisanie, że świnia może cierpieć, bo jest od tego.

Mam kota i co z tego? rozwiń