Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 maja 2012 r.
12:23
Edytuj ten wpis

Ojciec zabił swoje dzieci siekierą i powiesił się. Policjanci w szoku

0 47 A A
Na miejscu pracują policjanci. (Leszek Wójtowicz / MoDO)
Na miejscu pracują policjanci. (Leszek Wójtowicz / MoDO)

Tragedia w miejscowości Zamch w powiecie biłgorajskim (gmina Obsza). 37-letni mężczyzna zabił dwójkę dzieci siekierą, a następnie sam się powiesił. Jeden z policjantów, który był na miejscu, wymagał pomocy psychologa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anika / 4 czerwca 2012 o 12:32
0
GOSIU ŻYJ ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE PRZYCZYNIŁAŚ SIĘ DO TEJ TRAGEDII. TERAZ NAWET STO OGIERÓW NIE POZWOLI CI ZAPOMNIEĆ .JAK MIAŁAŚ ZLE TO POLEPSZYŁAŚ SOBIE. JAK MOŻNA GZIĆ SIE Z MĘŻEM SZWAGIERKI ???. JAKBY INNYCH CHŁOPÓW NIE BYŁO. CIEKAWE ILE TERAZ CZASU BĘDZIE Z TOBĄ TWÓJ LOVELAS. DO KOŃCA ŻYCIA MASZ I TAK JUŻ PRZEje***E. ŚP. ANIOŁKI[*]
Avatar
Sylwix / 31 maja 2012 o 21:31
0
Zostawiła te dzieci. Na dzień matki do szkoły nie przyjechała a córka płakała. Matka miała ich gdzieś. A na życie trzeba zarabiać! mój mąż też pracuje za granicą i to nie jest powód żeby zaraz lecieć się kur....ć! I jeszcze mężowi długów narobić! Był chory bo żona go do tego doprowadziła! Wolał zabrać je ze sobą bo matka by o nie nie zadbała gdyby tylko sam się zabił. Byłyby same. Gdy się gziła dzieci same w domu zostawiała bez opieki. To jest matka i żona?! S...a!
Avatar
wierny / 30 maja 2012 o 11:14
0
[quote name='krystyna' timestamp='1338366679' post='635147']
Teraz wszyscy oceniają zrobili z chłopa wariata i alkoholika a gdzie była matka pojechała do kochanka zamiast z dziećmi być to on zapier....ł za granicą żeby wybudować dom zapewnić dzieciom przyszłość a maktę dzieci piz.. swedziała zostawić dzieci z chłopem nawet normalny by się załamał.Teraz powinni matke dziewczynek pociągnąć do odpowiedzialności.
[/quote]Jak chciał mieć rodzinę to trzeba było siedzieć blisko niej a nie tylko pieniądze najważniejsze.Młode lata miną i co taki człowiek użyje.
[quote name='krystyna' timestamp='1338366679' post='635147']
Teraz wszyscy oceniają zrobili z chłopa wariata i alkoholika a gdzie była matka pojechała do kochanka zamiast z dziećmi być to on zapier....ł za granicą żeby wybudować dom zapewnić dzieciom przyszłość a maktę dzieci piz.. swedziała zostawić dzieci z chłopem nawet normalny by się załamał.Teraz powinni matke dziewczynek pociągnąć do odpowiedzialności.
[/quote]Jak chciał mieć rodzinę to trzeba było siedzieć blisko niej a nie tylko pieniądze najważni... rozwiń
Avatar
pani / 30 maja 2012 o 11:11
0
[quote name='Czesio' timestamp='1338320039' post='634965']
Pies pogrzebany jest tam gdzie feministyczną nienawiść do chłopów sieją takie szczuki i środy.A wszystko to dzieje się pod egidą kota który pali!!!!!.
[/quote]Nikt nie sieje feministycznej nienawiści i tylko propaguje normalne stosunki międzyludzkie w których kobieta jest równym partnerem w życiu a nie poddaną jak w średniowieczu a niestety taki tok myślenia mamy u wielu panów,którzy chcąc być "panem i władcą" używają ręcznych argumentów w stosunku do łci pięknej.Nie te czasy.
[quote name='Czesio' timestamp='1338320039' post='634965']
Pies pogrzebany jest tam gdzie feministyczną nienawiść do chłopów sieją takie szczuki i środy.A wszystko to dzieje się pod egidą kota który pali!!!!!.
[/quote]Nikt nie sieje feministycznej nienawiści i tylko propaguje normalne stosunki międzyludzkie w których kobieta jest równym partnerem w życiu a nie poddaną jak w średniowieczu a niestety taki tok myślenia mamy u wielu panów,którzy chcąc być "panem i władcą" używają... rozwiń
Avatar
ortografia / 30 maja 2012 o 11:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1338295147' post='634843']
Co za matka jedno zabrała a dwujkę zostawiła. Niech teraz nie rozpacza bo jest po części winna tej tragedii.
[/quote]Dwójka a teraz po nowemu pała z pisania.
Avatar
krystyna / 30 maja 2012 o 10:31
0
Teraz wszyscy oceniają zrobili z chłopa wariata i alkoholika a gdzie była matka pojechała do kochanka zamiast z dziećmi być to on zapier....ł za granicą żeby wybudować dom zapewnić dzieciom przyszłość a maktę dzieci piz.. swedziała zostawić dzieci z chłopem nawet normalny by się załamał.Teraz powinni matke dziewczynek pociągnąć do odpowiedzialności.
Avatar
Ibrahim / 30 maja 2012 o 08:46
0
[quote name='marek' timestamp='1338310235' post='634914']
A ja się pytam, gdzie w tym czasie, gdy wyrodny ojciec postanowił i zabijał swoje córeczki był Miłościwy BÓG ?. Bo to, że pozwolił powiesić się ojcu to jest dla mnie zrozumiałe.
[/quote]
deb*** jesteś i tyle... winić w czymś kogoś w kogo sam nie wierzysz... a swoją drogą dzieci przynajmniej już są tam gdzie takie humanoidy jak ty nigdy się nie znajdą... pewnie gdyby dzieci wyrosły przy takim ojcu nie byłyby lepsze od niego a tak zostały zabrane w najlepszym z perspektywy zbawienia momencie, ale taki untermensch z jedną szarą komórką i tokiem rozumowania na poziomie orangutana i tak tego nie pojmie....Frajerze i tak kiedyś umrzesz, a jaki jest cel twojej egzystencji, żreć , srać i kopulować?? Po co to przeciągać - wielu ateistycznych myslicieli kończyło żywot samobójstwem nie widząc większego celu w marnowaniu artykułów spożywczych i zaśmiecaniu otaczającego środowiska...
[quote name='marek' timestamp='1338310235' post='634914']
A ja się pytam, gdzie w tym czasie, gdy wyrodny ojciec postanowił i zabijał swoje córeczki był Miłościwy BÓG ?. Bo to, że pozwolił powiesić się ojcu to jest dla mnie zrozumiałe.
[/quote]
deb*** jesteś i tyle... winić w czymś kogoś w kogo sam nie wierzysz... a swoją drogą dzieci przynajmniej już są tam gdzie takie humanoidy jak ty nigdy się nie znajdą... pewnie gdyby dzieci wyrosły przy takim ojcu nie byłyby lepsze od niego a tak zostały zab... rozwiń
Avatar
EUCCP / 30 maja 2012 o 08:38
0
Jak Paligłup zalegalizuje konopie, dopiero zaczną się schizy ludzi nadużywających cannabis
Avatar
tom / 30 maja 2012 o 08:30
0
panie weź pod swą opiekę te dwa małe aniołki. módlmy się.
Avatar
ba / 30 maja 2012 o 07:38
0
To też wyrodna matka, że alkoholikowi zostawiła dzieci biorąc jedno a reszta dzieci ?
Avatar
anika / 4 czerwca 2012 o 12:32
0
GOSIU ŻYJ ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE PRZYCZYNIŁAŚ SIĘ DO TEJ TRAGEDII. TERAZ NAWET STO OGIERÓW NIE POZWOLI CI ZAPOMNIEĆ .JAK MIAŁAŚ ZLE TO POLEPSZYŁAŚ SOBIE. JAK MOŻNA GZIĆ SIE Z MĘŻEM SZWAGIERKI ???. JAKBY INNYCH CHŁOPÓW NIE BYŁO. CIEKAWE ILE TERAZ CZASU BĘDZIE Z TOBĄ TWÓJ LOVELAS. DO KOŃCA ŻYCIA MASZ I TAK JUŻ PRZEje***E. ŚP. ANIOŁKI[*]
Avatar
Sylwix / 31 maja 2012 o 21:31
0
Zostawiła te dzieci. Na dzień matki do szkoły nie przyjechała a córka płakała. Matka miała ich gdzieś. A na życie trzeba zarabiać! mój mąż też pracuje za granicą i to nie jest powód żeby zaraz lecieć się kur....ć! I jeszcze mężowi długów narobić! Był chory bo żona go do tego doprowadziła! Wolał zabrać je ze sobą bo matka by o nie nie zadbała gdyby tylko sam się zabił. Byłyby same. Gdy się gziła dzieci same w domu zostawiała bez opieki. To jest matka i żona?! S...a!
Avatar
wierny / 30 maja 2012 o 11:14
0
[quote name='krystyna' timestamp='1338366679' post='635147']
Teraz wszyscy oceniają zrobili z chłopa wariata i alkoholika a gdzie była matka pojechała do kochanka zamiast z dziećmi być to on zapier....ł za granicą żeby wybudować dom zapewnić dzieciom przyszłość a maktę dzieci piz.. swedziała zostawić dzieci z chłopem nawet normalny by się załamał.Teraz powinni matke dziewczynek pociągnąć do odpowiedzialności.
[/quote]Jak chciał mieć rodzinę to trzeba było siedzieć blisko niej a nie tylko pieniądze najważniejsze.Młode lata miną i co taki człowiek użyje.
[quote name='krystyna' timestamp='1338366679' post='635147']
Teraz wszyscy oceniają zrobili z chłopa wariata i alkoholika a gdzie była matka pojechała do kochanka zamiast z dziećmi być to on zapier....ł za granicą żeby wybudować dom zapewnić dzieciom przyszłość a maktę dzieci piz.. swedziała zostawić dzieci z chłopem nawet normalny by się załamał.Teraz powinni matke dziewczynek pociągnąć do odpowiedzialności.
[/quote]Jak chciał mieć rodzinę to trzeba było siedzieć blisko niej a nie tylko pieniądze najważni... rozwiń
Avatar
pani / 30 maja 2012 o 11:11
0
[quote name='Czesio' timestamp='1338320039' post='634965']
Pies pogrzebany jest tam gdzie feministyczną nienawiść do chłopów sieją takie szczuki i środy.A wszystko to dzieje się pod egidą kota który pali!!!!!.
[/quote]Nikt nie sieje feministycznej nienawiści i tylko propaguje normalne stosunki międzyludzkie w których kobieta jest równym partnerem w życiu a nie poddaną jak w średniowieczu a niestety taki tok myślenia mamy u wielu panów,którzy chcąc być "panem i władcą" używają ręcznych argumentów w stosunku do łci pięknej.Nie te czasy.
[quote name='Czesio' timestamp='1338320039' post='634965']
Pies pogrzebany jest tam gdzie feministyczną nienawiść do chłopów sieją takie szczuki i środy.A wszystko to dzieje się pod egidą kota który pali!!!!!.
[/quote]Nikt nie sieje feministycznej nienawiści i tylko propaguje normalne stosunki międzyludzkie w których kobieta jest równym partnerem w życiu a nie poddaną jak w średniowieczu a niestety taki tok myślenia mamy u wielu panów,którzy chcąc być "panem i władcą" używają... rozwiń
Avatar
ortografia / 30 maja 2012 o 11:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1338295147' post='634843']
Co za matka jedno zabrała a dwujkę zostawiła. Niech teraz nie rozpacza bo jest po części winna tej tragedii.
[/quote]Dwójka a teraz po nowemu pała z pisania.
Avatar
krystyna / 30 maja 2012 o 10:31
0
Teraz wszyscy oceniają zrobili z chłopa wariata i alkoholika a gdzie była matka pojechała do kochanka zamiast z dziećmi być to on zapier....ł za granicą żeby wybudować dom zapewnić dzieciom przyszłość a maktę dzieci piz.. swedziała zostawić dzieci z chłopem nawet normalny by się załamał.Teraz powinni matke dziewczynek pociągnąć do odpowiedzialności.
Avatar
Ibrahim / 30 maja 2012 o 08:46
0
[quote name='marek' timestamp='1338310235' post='634914']
A ja się pytam, gdzie w tym czasie, gdy wyrodny ojciec postanowił i zabijał swoje córeczki był Miłościwy BÓG ?. Bo to, że pozwolił powiesić się ojcu to jest dla mnie zrozumiałe.
[/quote]
deb*** jesteś i tyle... winić w czymś kogoś w kogo sam nie wierzysz... a swoją drogą dzieci przynajmniej już są tam gdzie takie humanoidy jak ty nigdy się nie znajdą... pewnie gdyby dzieci wyrosły przy takim ojcu nie byłyby lepsze od niego a tak zostały zabrane w najlepszym z perspektywy zbawienia momencie, ale taki untermensch z jedną szarą komórką i tokiem rozumowania na poziomie orangutana i tak tego nie pojmie....Frajerze i tak kiedyś umrzesz, a jaki jest cel twojej egzystencji, żreć , srać i kopulować?? Po co to przeciągać - wielu ateistycznych myslicieli kończyło żywot samobójstwem nie widząc większego celu w marnowaniu artykułów spożywczych i zaśmiecaniu otaczającego środowiska...
[quote name='marek' timestamp='1338310235' post='634914']
A ja się pytam, gdzie w tym czasie, gdy wyrodny ojciec postanowił i zabijał swoje córeczki był Miłościwy BÓG ?. Bo to, że pozwolił powiesić się ojcu to jest dla mnie zrozumiałe.
[/quote]
deb*** jesteś i tyle... winić w czymś kogoś w kogo sam nie wierzysz... a swoją drogą dzieci przynajmniej już są tam gdzie takie humanoidy jak ty nigdy się nie znajdą... pewnie gdyby dzieci wyrosły przy takim ojcu nie byłyby lepsze od niego a tak zostały zab... rozwiń
Avatar
EUCCP / 30 maja 2012 o 08:38
0
Jak Paligłup zalegalizuje konopie, dopiero zaczną się schizy ludzi nadużywających cannabis
Avatar
tom / 30 maja 2012 o 08:30
0
panie weź pod swą opiekę te dwa małe aniołki. módlmy się.
Avatar
ba / 30 maja 2012 o 07:38
0
To też wyrodna matka, że alkoholikowi zostawiła dzieci biorąc jedno a reszta dzieci ?
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 0

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 40

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 3

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 31 7

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 37 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!