Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 listopada 2013 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Piwo ze Zwierzyńca wraca na półki (wideo)

0 6 A A

Nowe piwo ze Zwierzyńca wchodzi na rynek. Trafi do sklepów w całym kraju. Jeśli się przyjmie, Perła Browary Lubelskie zwiększą zatrudnienie w browarze. Jednocześnie firma szykuje się do wprowadzenia kolejnych produktów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 listopada 2013 r. o 23:34

zwierz

Avatar
muc / 22 listopada 2013 r. o 13:09

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Ja Ci powiem, podajesz swój nr. telefonu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.

nu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.

rozwiń
Avatar
Gość / 22 listopada 2013 r. o 10:37

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 r. o 07:55

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone

 Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
ciekawski georg / 21 listopada 2013 r. o 18:54

Jeśli na krajowym rynku  piwa ma się przyjąć produkt z browaru zwierzynieckiego, to piwo musi być WARZONE  a nie produkowane metodą przemysłowo-chemiczną  tak to odbywa się w browarze lubelskim.  Przecież  to co jest tam produkowane a nie warzone trudno nazwać piwem, a to co jest nalewane do zielonych butelek to się tego nie da wypić.

co to znaczy produkowane metodą przemysłowo chemiczną?

chyba ktoś nie wie co pisze

co to znaczy produkowane metodą przemysłowo chemiczną?

chyba ktoś nie wie co pisze

rozwiń
Avatar
piwożłop / 21 listopada 2013 r. o 17:10

Jeśli na krajowym rynku  piwa ma się przyjąć produkt z browaru zwierzynieckiego, to piwo musi być WARZONE  a nie produkowane metodą przemysłowo-chemiczną  tak to odbywa się w browarze lubelskim.  Przecież  to co jest tam produkowane a nie warzone trudno nazwać piwem, a to co jest nalewane do zielonych butelek to się tego nie da wypić.

Avatar
Gość / 30 listopada 2013 r. o 23:34

zwierz

Avatar
muc / 22 listopada 2013 r. o 13:09

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Ja Ci powiem, podajesz swój nr. telefonu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.

nu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.

rozwiń
Avatar
Gość / 22 listopada 2013 r. o 10:37

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 r. o 07:55

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone

 Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
ciekawski georg / 21 listopada 2013 r. o 18:54

Jeśli na krajowym rynku  piwa ma się przyjąć produkt z browaru zwierzynieckiego, to piwo musi być WARZONE  a nie produkowane metodą przemysłowo-chemiczną  tak to odbywa się w browarze lubelskim.  Przecież  to co jest tam produkowane a nie warzone trudno nazwać piwem, a to co jest nalewane do zielonych butelek to się tego nie da wypić.

co to znaczy produkowane metodą przemysłowo chemiczną?

chyba ktoś nie wie co pisze

co to znaczy produkowane metodą przemysłowo chemiczną?

chyba ktoś nie wie co pisze

rozwiń
Avatar
piwożłop / 21 listopada 2013 r. o 17:10

Jeśli na krajowym rynku  piwa ma się przyjąć produkt z browaru zwierzynieckiego, to piwo musi być WARZONE  a nie produkowane metodą przemysłowo-chemiczną  tak to odbywa się w browarze lubelskim.  Przecież  to co jest tam produkowane a nie warzone trudno nazwać piwem, a to co jest nalewane do zielonych butelek to się tego nie da wypić.