Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 maja 2013 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Potrącił dziecko i odjechał. Miał 2,2 promila alkoholu

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 20 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Wypadek w gm. Tereszpol, na trasie Biłgoraj - Zamość. Pijany kierowca potrącił dziecko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od internauty Patryka.

Do wypadku doszło przed godz. 15.

Kierowca audi potrącił 11-latka na rowerze. Nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Wezwano śmigłowiec, który przetransportował dziecko do szpitala przy ul. Chodźki w Lublinie. - Stan 11-latka nie jest poważny. Wiadomo, że ma ogólne potłuczenia ciała - informuje dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjantom udało się ustalić kierowcę i dotrzeć do niego. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kolak patolik / 30 maja 2013 o 10:33
0

po pierwsze zaraz po aresztowaniu powinien był zgwałcony po uprzednim obciągnięciu z połykiem.Następnie  uśpiony i powinien mieć wycięte co lepsze organy.Kolejny etap już po stwierdzeniu śmieci spalarnia,ubrania oddać do czerwonego krzyża KTO JEST ZA???!!!!!!!!!!!

Myślę, że masz poważne problemy psychiczne i niewiele się różnisz od tego kierowcy.

Avatar
komendant główny / 30 maja 2013 o 08:20
0


O q.... czys Ty czlowieku kompletnie oszalal? Co ma Tusk do pijanstwa i bandytyzmu na polskich drogach? Nie odnosze sie do innych idiotyzmow, bo dreszcze po plecach przechodza czytajac "przemyslenia" takiego  matola! Najohydniejsze zas jest, ze takie cos ma prawa wyborcze! Demokracja jest laskawa nawet dla kretynow!

Oczywiście CYCU że ma,i to bardzo dużo,dawniej tego nie było, [ PRZYNAJMNIEJ NIE NA TAK OGROMNĄ SKALE ] bo kto dzisiaj chleje i siada za kółko ? sędzia,prokurator,lekarz,adwokat,poseł,senator,całe to bydło które na każdym kroku WYCIERA się immunitetem a RYŻY nic z tym nie robi i daje na to swoje CICHE przyzwolenie.

Oczywiście CYCU że ma,i to bardzo dużo,dawniej tego nie było, [ PRZYNAJMNIEJ NIE NA TAK OGROMNĄ SKALE ] bo kto dzisiaj chleje i siada za kółko ? sędzia,prokurator,lekarz,adwokat,poseł,senator,całe to bydło które na każdym kroku WYCIERA się immunitetem a RYŻY nic z tym nie robi i daje na to swoje CICHE przyzwolenie.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2013 o 02:51
0

Z pewnoscia takie zachowanoie sie kierowcy znajdzie wielu potepiajacych i zyczacych mu, jak najgorzej. Nikt natomiast nie wykaze odrobiny zaciekawienia sytuacja na polskich drogach i nie zada sobie pytania, dlaczego az tyle osob w stanie nietrzezwym prowadzi swoje pojazdy? Z reguly sa to ludzie skromnie zyjacy i wciaz zatroskani codzinnymi zmartwieniami jakie przysparza nam rzadzaca koalicja PO i PSL! Narod widzi, ze nie sa to prawdziwi Polacy, a jakas agentura niszczaca panstwo, a wiec nas wszystkich. Masowo pozbawiaja Polakow miejsc pracy celowo i z zamiarem dokonania zydowskiej ekspansji na to, co nam jeszcze zostalo. Ludzie widza, ze ich mozliwosci egzystencji kurcza sie. Jutro moga nie miec na chleb dla swoich dzieci, byc moze pozamykane zostana Koscioly przedewszystkiem katolickie. Szkoly zaczna podobnie do slyzby zdrowia byc platne. Ludzie popadaja w czarna rozpacz i uciekaja sie do alkoholu bedacego swoistym eliksirem na zmartwienia i rozczarowania. Zajmijmy zdecydowana postawe i zmusmy rzadzacych do oddawnia wladzy w rece prawdziwych patriotow i Polakow. Nam nie potrzeba europejskich nowinek w postaci pedalskich malzenstw i innych zgorszen. Europa powinna nam zaplacic za te wszystkie straty poniesione w wojnie, bo nie wypelnili zobowiazan i nie ruszyli na Hitlera. Rosja jest nam winna miliardy za wszystko co nam zabrala z czysto piastowskich ziem. Niemcy powinni dokonac odbudowy w wysokosci przekraczajacej piec mld EURO. To sa fakty, od ktorych nie ma ucieczki. Rzad Tuska specjalnie rozpija narod wbrew listom pasterskim odczytywanym w swiatatyniach. Nie prowadza dialogu z Kosciolem i nie chca przyjac zyciodajnych postulatow do natychmiastowej realizacji. Episkopat wzywa do pokory i dialogu, ale te pomocna dlon odrzuca sie z cala premedytacja. Tak wlasnie wyglada nasza codziennosc gdzie zgorszenie zaczyna przekraczac granice. Ataki na wiare naszych ojcow sa coraz bardziej bezczelne i okrutne. Opluwa sie i bezpodstawnie oskarza duchowienstwo. Ostatnio nawet napisano, ze swiet corki Chrystusa, a wiec nasze drogie sercom zakonnice sie prostytuuja. Haniebne to i gorszace. Nikt nie wie co dzieje sie za murami domow zakonnych, a wiec bezpodstawnie oskarzaja o nieczyste kontakty z kapelanami i ich kolegami. Zarzuty pedofilii niegdy nie potwierdzone przez dokladne dochodzenia prowadzone przez zworzchnikow Kosciola sa fantazyjnie opisywane w roznych polskojezycznych gazetach. Sodoma i Gomora zbliza sie wielkimi krokami. Ratunek tylmko w modlitwie i wyrugowaniu zgorszenia z naszego zycia. Musimy odebrac wladze niedobrym i zepsutym ludziom, dla ktorych pozostanie tylko zarliwa modlitwa o oczyszczenie, aby miec szanse do wiecznego zbawienia!

Skoro stać kogoś na samochód jego utrzymanie to sytuacja nie wygląda źle. Wierz mi.

Uprawiedliwianie pijanych kierowców za kółkiem nie najlepszą sytuacją (jeszcze raz odnosze się do tego, że jak kogoś stac na samochód to ma daleko od najgorzej) to jakaś bzdura.  Nie ma na to usprawiedliwienia, nawet jak chcą popadać w alkoholizm to nikt im tego nie każe robić w samochodzie, w domu mogą pić... każdy kto jedzie pijany za kółkiem jest skończonym idiotą i zagrożeniem dla innych obywateli.

Sam nie mam najlepiej, obecnie jestem bezrobotny i jakoś nie pije. Alkohol mi do szczęścia nie potrzebny. To trucizna.

Skoro stać kogoś na samochód jego utrzymanie to sytuacja nie wygląda źle. Wierz mi.

Uprawiedliwianie pijanych kierowców za kółkiem nie najlepszą sytuacją (jeszcze raz odnosze się do tego, że jak kogoś stac na samochód to ma daleko od najgorzej) to jakaś bzdura.  Nie ma na to usprawiedliwienia, nawet jak chcą popadać w alkoholizm to nikt im tego nie każe robić w samochodzie, w domu mogą pić... każdy kto jedzie pijany za kółkiem jest skończonym idiotą i zagrożeniem dla innych obywateli.

Sam nie mam najlepie... rozwiń

Avatar
Muka / 29 maja 2013 o 23:58
0

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.

Avatar
roztropek / 29 maja 2013 o 23:44
0

"wystraszony" Karolku

Podejmujesz dyskusję z chorymi? Trudnisz się psychiatrą, czy tylko znachor amator? Szkoda słów i czasu. Jesteśmy czytelnikami „mądrości” płodzonych przez rdzennych mieszkańców wschodnich rubierzy naszej ojczyzny!

Avatar
Jas w onucach.... / 29 maja 2013 o 23:18
0

Odnoszac sie do ostatnich trzech postow mozna, parafrazujac prof. Bartoszewskiego, okreslic Was uzywajac malo pochlebnego rzeczownika, ale .... nie warto! .Po prostu nie warto!

Nawet dla ludzi prostych, a moze przedewszystkie dla maluczkich prostaczow nalezy okazac duzo wyrozumialosci!

Avatar
Waldi / 29 maja 2013 o 22:54
0

katolik ? - tak tylko się pytam ....

nie to taki jak ty padalec.

Avatar
Styx / 29 maja 2013 o 22:34
0

O q.... czys Ty czlowieku kompletnie oszalal? Co ma Tusk do pijanstwa i bandytyzmu na polskich drogach? Nie odnosze sie do innych idiotyzmow, bo dreszcze po plecach przechodza czytajac "przemyslenia" takiego  matola! Najohydniejsze zas jest, ze takie cos ma prawa wyborcze! Demokracja jest laskawa nawet dla kretynow!

O jakiej ty demokracji BUCU mówisz ??

Avatar
schaboszczak / 29 maja 2013 o 22:32
0

O q.... czys Ty czlowieku kompletnie oszalal? Co ma Tusk do pijanstwa i bandytyzmu na polskich drogach? Nie odnosze sie do innych idiotyzmow, bo dreszcze po plecach przechodza czytajac "przemyslenia" takiego  matola! Najohydniejsze zas jest, ze takie cos ma prawa wyborcze! Demokracja jest laskawa nawet dla kretynow!

Czerwony zjeb,POmiot komuchów i konfidentow.

Avatar
signally / 29 maja 2013 o 22:12
0
Odebrać bydlakowi prawko na całe życie i samochód plus odsiatka ! Bydle i tyle!
Avatar
kolak patolik / 30 maja 2013 o 10:33
0

po pierwsze zaraz po aresztowaniu powinien był zgwałcony po uprzednim obciągnięciu z połykiem.Następnie  uśpiony i powinien mieć wycięte co lepsze organy.Kolejny etap już po stwierdzeniu śmieci spalarnia,ubrania oddać do czerwonego krzyża KTO JEST ZA???!!!!!!!!!!!

Myślę, że masz poważne problemy psychiczne i niewiele się różnisz od tego kierowcy.

Avatar
komendant główny / 30 maja 2013 o 08:20
0


O q.... czys Ty czlowieku kompletnie oszalal? Co ma Tusk do pijanstwa i bandytyzmu na polskich drogach? Nie odnosze sie do innych idiotyzmow, bo dreszcze po plecach przechodza czytajac "przemyslenia" takiego  matola! Najohydniejsze zas jest, ze takie cos ma prawa wyborcze! Demokracja jest laskawa nawet dla kretynow!

Oczywiście CYCU że ma,i to bardzo dużo,dawniej tego nie było, [ PRZYNAJMNIEJ NIE NA TAK OGROMNĄ SKALE ] bo kto dzisiaj chleje i siada za kółko ? sędzia,prokurator,lekarz,adwokat,poseł,senator,całe to bydło które na każdym kroku WYCIERA się immunitetem a RYŻY nic z tym nie robi i daje na to swoje CICHE przyzwolenie.

Oczywiście CYCU że ma,i to bardzo dużo,dawniej tego nie było, [ PRZYNAJMNIEJ NIE NA TAK OGROMNĄ SKALE ] bo kto dzisiaj chleje i siada za kółko ? sędzia,prokurator,lekarz,adwokat,poseł,senator,całe to bydło które na każdym kroku WYCIERA się immunitetem a RYŻY nic z tym nie robi i daje na to swoje CICHE przyzwolenie.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2013 o 02:51
0

Z pewnoscia takie zachowanoie sie kierowcy znajdzie wielu potepiajacych i zyczacych mu, jak najgorzej. Nikt natomiast nie wykaze odrobiny zaciekawienia sytuacja na polskich drogach i nie zada sobie pytania, dlaczego az tyle osob w stanie nietrzezwym prowadzi swoje pojazdy? Z reguly sa to ludzie skromnie zyjacy i wciaz zatroskani codzinnymi zmartwieniami jakie przysparza nam rzadzaca koalicja PO i PSL! Narod widzi, ze nie sa to prawdziwi Polacy, a jakas agentura niszczaca panstwo, a wiec nas wszystkich. Masowo pozbawiaja Polakow miejsc pracy celowo i z zamiarem dokonania zydowskiej ekspansji na to, co nam jeszcze zostalo. Ludzie widza, ze ich mozliwosci egzystencji kurcza sie. Jutro moga nie miec na chleb dla swoich dzieci, byc moze pozamykane zostana Koscioly przedewszystkiem katolickie. Szkoly zaczna podobnie do slyzby zdrowia byc platne. Ludzie popadaja w czarna rozpacz i uciekaja sie do alkoholu bedacego swoistym eliksirem na zmartwienia i rozczarowania. Zajmijmy zdecydowana postawe i zmusmy rzadzacych do oddawnia wladzy w rece prawdziwych patriotow i Polakow. Nam nie potrzeba europejskich nowinek w postaci pedalskich malzenstw i innych zgorszen. Europa powinna nam zaplacic za te wszystkie straty poniesione w wojnie, bo nie wypelnili zobowiazan i nie ruszyli na Hitlera. Rosja jest nam winna miliardy za wszystko co nam zabrala z czysto piastowskich ziem. Niemcy powinni dokonac odbudowy w wysokosci przekraczajacej piec mld EURO. To sa fakty, od ktorych nie ma ucieczki. Rzad Tuska specjalnie rozpija narod wbrew listom pasterskim odczytywanym w swiatatyniach. Nie prowadza dialogu z Kosciolem i nie chca przyjac zyciodajnych postulatow do natychmiastowej realizacji. Episkopat wzywa do pokory i dialogu, ale te pomocna dlon odrzuca sie z cala premedytacja. Tak wlasnie wyglada nasza codziennosc gdzie zgorszenie zaczyna przekraczac granice. Ataki na wiare naszych ojcow sa coraz bardziej bezczelne i okrutne. Opluwa sie i bezpodstawnie oskarza duchowienstwo. Ostatnio nawet napisano, ze swiet corki Chrystusa, a wiec nasze drogie sercom zakonnice sie prostytuuja. Haniebne to i gorszace. Nikt nie wie co dzieje sie za murami domow zakonnych, a wiec bezpodstawnie oskarzaja o nieczyste kontakty z kapelanami i ich kolegami. Zarzuty pedofilii niegdy nie potwierdzone przez dokladne dochodzenia prowadzone przez zworzchnikow Kosciola sa fantazyjnie opisywane w roznych polskojezycznych gazetach. Sodoma i Gomora zbliza sie wielkimi krokami. Ratunek tylmko w modlitwie i wyrugowaniu zgorszenia z naszego zycia. Musimy odebrac wladze niedobrym i zepsutym ludziom, dla ktorych pozostanie tylko zarliwa modlitwa o oczyszczenie, aby miec szanse do wiecznego zbawienia!

Skoro stać kogoś na samochód jego utrzymanie to sytuacja nie wygląda źle. Wierz mi.

Uprawiedliwianie pijanych kierowców za kółkiem nie najlepszą sytuacją (jeszcze raz odnosze się do tego, że jak kogoś stac na samochód to ma daleko od najgorzej) to jakaś bzdura.  Nie ma na to usprawiedliwienia, nawet jak chcą popadać w alkoholizm to nikt im tego nie każe robić w samochodzie, w domu mogą pić... każdy kto jedzie pijany za kółkiem jest skończonym idiotą i zagrożeniem dla innych obywateli.

Sam nie mam najlepiej, obecnie jestem bezrobotny i jakoś nie pije. Alkohol mi do szczęścia nie potrzebny. To trucizna.

Skoro stać kogoś na samochód jego utrzymanie to sytuacja nie wygląda źle. Wierz mi.

Uprawiedliwianie pijanych kierowców za kółkiem nie najlepszą sytuacją (jeszcze raz odnosze się do tego, że jak kogoś stac na samochód to ma daleko od najgorzej) to jakaś bzdura.  Nie ma na to usprawiedliwienia, nawet jak chcą popadać w alkoholizm to nikt im tego nie każe robić w samochodzie, w domu mogą pić... każdy kto jedzie pijany za kółkiem jest skończonym idiotą i zagrożeniem dla innych obywateli.

Sam nie mam najlepie... rozwiń

Avatar
Muka / 29 maja 2013 o 23:58
0

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.

Avatar
roztropek / 29 maja 2013 o 23:44
0

"wystraszony" Karolku

Podejmujesz dyskusję z chorymi? Trudnisz się psychiatrą, czy tylko znachor amator? Szkoda słów i czasu. Jesteśmy czytelnikami „mądrości” płodzonych przez rdzennych mieszkańców wschodnich rubierzy naszej ojczyzny!

Avatar
Jas w onucach.... / 29 maja 2013 o 23:18
0

Odnoszac sie do ostatnich trzech postow mozna, parafrazujac prof. Bartoszewskiego, okreslic Was uzywajac malo pochlebnego rzeczownika, ale .... nie warto! .Po prostu nie warto!

Nawet dla ludzi prostych, a moze przedewszystkie dla maluczkich prostaczow nalezy okazac duzo wyrozumialosci!

Avatar
Waldi / 29 maja 2013 o 22:54
0

katolik ? - tak tylko się pytam ....

nie to taki jak ty padalec.

Avatar
Styx / 29 maja 2013 o 22:34
0

O q.... czys Ty czlowieku kompletnie oszalal? Co ma Tusk do pijanstwa i bandytyzmu na polskich drogach? Nie odnosze sie do innych idiotyzmow, bo dreszcze po plecach przechodza czytajac "przemyslenia" takiego  matola! Najohydniejsze zas jest, ze takie cos ma prawa wyborcze! Demokracja jest laskawa nawet dla kretynow!

O jakiej ty demokracji BUCU mówisz ??

Avatar
schaboszczak / 29 maja 2013 o 22:32
0

O q.... czys Ty czlowieku kompletnie oszalal? Co ma Tusk do pijanstwa i bandytyzmu na polskich drogach? Nie odnosze sie do innych idiotyzmow, bo dreszcze po plecach przechodza czytajac "przemyslenia" takiego  matola! Najohydniejsze zas jest, ze takie cos ma prawa wyborcze! Demokracja jest laskawa nawet dla kretynow!

Czerwony zjeb,POmiot komuchów i konfidentow.

Avatar
signally / 29 maja 2013 o 22:12
0
Odebrać bydlakowi prawko na całe życie i samochód plus odsiatka ! Bydle i tyle!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 18 13

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 3

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 3 3

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 67 13

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 38 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców