Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 lipca 2011 r.
11:19
Edytuj ten wpis

Tomaszów Lubelski: Święto policji i awanse (lista awansowanych)

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 26 A A
Święto Policji w Tomaszowie Lubelskim (Policja)
Święto Policji w Tomaszowie Lubelskim (Policja)

Podczas Święta Policji tomaszowscy funkcjonariusze otrzymali nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody finansowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W trakcie akademii 8 policjantek i 51 policjantów odebrało z rąk zastępcy lubelskiego komendanta wojewódzkiego policji insp. Jacka Buczka i komendanta powiatowego policji w Tomaszowie Lubelskim insp. Stanisława Żukowskiego nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Siedmiu funkcjonariuszy otrzymało nagrody finansowe za "ponadprzeciętne wyniki uzyskiwane w służbie”.

W uroczystościach wzięli udział m.in. starosta tomaszowski Jan Kowalczyk, przedstawiciele władz samorządowych miast i gmin powiatu tomaszowskiego oraz innych służb mundurowych współpracujących ze stróżami prawa na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Awansowani policjanci

Z dniem 24 lipca niżej wymienieni policjanci Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zostaną awansowani na wyższe stopnie policyjne:

– na stopień podinspektora: nadkom. Robert Szewc

– na stopień aspiranta sztabowego: st. asp. Augustyn Górniak, st. asp. Andrzej Kasprzyk, st. asp. Andrzej Lepionka

– na stopień starszego aspiranta: asp. Andrzej Rzeszowski

– na stopień aspiranta: mł. asp. Piotr Barszcz, mł. asp. Tadeusz Bielecki, mł. asp. Alina Karaś, mł. asp. Piotr Kurek, mł. asp. Krzysztof Litkowiec, mł. asp. Andrzej Olchawa, mł. asp. Jerzy Pełka, mł. asp. Daniel Prus, mł. asp. Stanisław Semczuk

– na stopień młodszego aspiranta: sierż. szt. Adam Borowicz, st. sierż. Sylwester Kałun, sierż. szt. Ryszard Przednowek, st. sierż. Jerzy Rusin, sierż. szt. Urszula Świderek, sierż. szt. Waldemar Świderek, sierż. szt. Dariusz Tucki

– na stopień sierżanta sztabowego: st. sierż. Norbert Chmielewski, st. sierż. Szymon Głazowski, st. sierż. Jarosław Kaznowski

– na stopień starszego sierżanta: sierż. Adam Bartosz, sierż. Tomasz Bryk, sierż. Daniel Chmura, sierż. Robert Gałczyński, sierż. Agnieszka Gromek, sierż. Krzysztof Jaremko, sierż. Krzysztof Jasiński, sierż. Marcin Kata, sierż. Piotr Kulik, sierż. Przemysław Lis, sierż. Zbigniew Łagożny, sierż. Paweł Makolądra, sierż. Łukasz Mikołajczyk, sierż. Piotr Mroczkowski, sierż. Grzegorz Mruk, sierż. Wioletta Myszczyńska, sierż. Rafał Procnal, sierż. Jacek Suraj, sierż. Dariusz Topolnicki, sierż. Radosław Umer, sierż. Tomasz Wroński

– na stopień sierżanta: st. post. Sławomir Bednarz, st. post. Małgorzata Garbacz, st. post. Rafał Iskierka, st. post. Przemysław Jarecki, st. post. Andrzej Majdanik, st. post. Paweł Mróz, st. post. Krzysztofa Pardus, st. post. Marcin Parol, st. post. Daniel Puchalski, st. post. Tomasz Tkaczyk, st. post. Piotr Twardowski, st. post. Anita Wiciejewska, st. post. Katarzyna Wójtowicz-Kuropatnicka

– na stopień starszego posterunkowego: post. Arkadiusz Szczerba.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
można se pomarzyć / 9 lutego 2014 o 13:31
0

Dlatego ten kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem


Dlatego ten kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem

A jest może ktoś normalny na jego miejsce??? -bo moim zdaniem: NIE MA !

Avatar
Gość / 9 lutego 2014 o 12:18
0

Połowa tego kraju żyje kosztem drugiej połowy. Do służb mundurowych dodał bym jeszcze Urzedników Państwowych. Załatwiam dużo spraw w urzedach, cZesto bywam w jednym kilka razy dziennie i ....nadziwić się nie moge. Wchodzę o 8,00 rano i wszyscy biegają z teczką pod pachą , o 14,00 to samo, o 16,00 też. Tylko ,że od 8.00 do 16.00 to ta sama teczka z tymi samymi czystymi kartkami papieru.Naprawde potrzeba inwencji , żeby cały dzień uzasadniać sens swojego przebywania w budynku. W moim urzedzie gminy z 40-50 osób zatrudnionych , żeby cokplwiek załatwić można iść do 3( słownie TRZECH). rESZTA NIE WIE, ...NIE JEJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW   , NIE MA TEJ PANI, ......SZEF BĘDZIE PÓŹNIEJ...., ZAPOZNAM SIĘ ZE SPRAWĄ, .......PROSZĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ ZA TYDZIĘŃ ....ITP. Zaczynałem pracę kilkanaście l;at temu-było 100.000 urzędników-teraz jest 2.000.000 -co się do cholery wydarzyło w tym kraju że na jednego pracującego musi przypadać jeden urzędnik , jeden policjant i kilku rencistów, Gdzie ja żyje?

Dlatego ten kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem

en kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem

rozwiń
Avatar
funkcjonar....ny / 8 lutego 2014 o 20:56
0

Oczywiście zagadźam się.Długo by pisać-ale mam jedną propozycję.Może przy naborze do policji zastosować takie kryterium-przyjmujemy cię bez durnych pompek, brzuszków itp, ale podpisujesz, że pracujesz normalnie, jak wszyscy do 67-lat, bez przywilejów itp. Zobaczymy wtedy ile prawdziwych ideowców chce iśc do policji. Obstawiam , że jest to jakieś 5 %. Przecież jeżeli dla kogoś jest to misja, pasja, miłosć, marzenie życia to emerytura po 15(25?) latach  powinna być raczej zniechęcająca niż motywująca....mam kolegę - jest(był) strażakiem-poszedł do służby jak miał 18 lat, przepracował 17 i na emeryturę,Teraz strażakiem jest jego syn-też 18 lat miał jak poszedł zostało mu 11 lat-a jego dziadkowi 7;/...Jak dziadek będzie chciał popracować kilka lat dłużej to przejdzie na emeryturę razem z wnuczkiem. ;)Fajna perspektywa. Oni sami się z tego śmieją. Ale rozmawiałem z tym Dziadkiem-otwarcie mówi, że swoją pracą utrzymuje dwóch darmozjadów.Mówi, że żeby nie  syn i wnuczek to mógłby już odpoczywać. Ale niestety-ktoś musi pracować ,żeby ktoś mógł odpoczywać Już od 5 lat wyjeżdza do pracy( pracuje w firmie brukarskiej) o 5,00 i wraca o 18.00 ..i od 5 lat patrzy jak syn zasłużenie odpoczywa na emeryturze ...Ich problem? nie sądze-to problem wszystkich. te zasady rozwalają całe rodziny....Mam 17 znajomych zawodowych strażaków, kilku znajomych policjantów-w szczerych rozmowach wszyscy mówią, że ani to praca ciężka, ani męcząca, ani stresująca. Pewnie są wyjątki-ale wyjątki są w każdym zawodzie.Sam się zastanawiam czy w ogóle inwestować w edukację dzieci czy po maturze poćwiczyć z nimi pompki przez miesiąc, opłacić testy psychologiczne i zapewnić im spokojne życie jako strażak czy policjant. Co prawda moje dzieci przejdą szybciej na emeryturę niż ja ale jakoś sobie z tym poradzę :).Przy założeniu że mój syn zostanie strażakiem to policzyłem , że na emeryturze będzie rok wcześniej od ojca......A córkę poślę do służby więziennej-będzie 2 lata wcześniej na emeryturze niż ja i 2 razy więcej dostanie na rękę...A z trzecim , które wyśle do policji przejdziemy na emeryture razem..Wszyscy będziemy na emeryturze a Żona będzie musiała jeszcze 5 lat pracować Naprawdę zastanawiam się nad taką drogą kariery dla dzieci..Niech się martwię Ci co mają po 8 fakultetów, znają po 5 języków, zasuwają za 1000 zł po 12 godzin na dobę... Ale ogólnie to chciałem tylko zgodzić się z przedmówca:)


Połowa tego kraju żyje kosztem drugiej połowy. Do służb mundurowych dodał bym jeszcze Urzedników Państwowych. Załatwiam dużo spraw w urzedach, cZesto bywam w jednym kilka razy dziennie i ....nadziwić się nie moge. Wchodzę o 8,00 rano i wszyscy biegają z teczką pod pachą , o 14,00 to samo, o 16,00 też. Tylko ,że od 8.00 do 16.00 to ta sama teczka z tymi samymi czystymi kartkami papieru.Naprawde potrzeba inwencji , żeby cały dzień uzasadniać sens swojego przebywania w budynku. W moim urzedzie gminy z 40-50 osób zatrudnionych , żeby cokplwiek załatwić można iść do 3( słownie TRZECH). rESZTA NIE WIE, ...NIE JEJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW   , NIE MA TEJ PANI, ......SZEF BĘDZIE PÓŹNIEJ...., ZAPOZNAM SIĘ ZE SPRAWĄ, .......PROSZĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ ZA TYDZIĘŃ ....ITP. Zaczynałem pracę kilkanaście l;at temu-było 100.000 urzędników-teraz jest 2.000.000 -co się do cholery wydarzyło w tym kraju że na jednego pracującego musi przypadać jeden urzędnik , jeden policjant i kilku rencistów, Gdzie ja żyje?

u żyje kosztem drugiej połowy. Do służb mundurowych dodał bym jeszcze Urzedników Państwowych. Załatwiam dużo spraw w urzedach, cZesto bywam w jednym kilka razy dziennie i ....nadziwić się nie moge. Wchodzę o 8,00 rano i wszyscy biegają z teczką pod pachą , o 14,00 to samo, o 16,00 też. Tylko ,że od 8.00 do 16.00 to ta sama teczka z tymi samymi czystymi kartkami papieru.Naprawde potrzeba inwencji , żeby cały dzień uzasadniać sens swojego przebywania w budynku. W moim urzedzie gminy z 40-50 osób zatrudnionych , żeby cokplwiek załatwić można iś... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2013 o 23:31
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

zwykły spam

Avatar
Gość / 30 listopada 2013 o 11:53
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
mam zdanie / 28 listopada 2013 o 19:23
0

Oczywiście zagadźam się.Długo by pisać-ale mam jedną propozycję.Może przy naborze do policji zastosować takie kryterium-przyjmujemy cię bez durnych pompek, brzuszków itp, ale podpisujesz, że pracujesz normalnie, jak wszyscy do 67-lat, bez przywilejów itp. Zobaczymy wtedy ile prawdziwych ideowców chce iśc do policji. Obstawiam , że jest to jakieś 5 %. Przecież jeżeli dla kogoś jest to misja, pasja, miłosć, marzenie życia to emerytura po 15(25?) latach  powinna być raczej zniechęcająca niż motywująca....mam kolegę - jest(był) strażakiem-poszedł do służby jak miał 18 lat, przepracował 17 i na emeryturę,Teraz strażakiem jest jego syn-też 18 lat miał jak poszedł zostało mu 11 lat-a jego dziadkowi 7;/...Jak dziadek będzie chciał popracować kilka lat dłużej to przejdzie na emeryturę razem z wnuczkiem. ;)Fajna perspektywa. Oni sami się z tego śmieją. Ale rozmawiałem z tym Dziadkiem-otwarcie mówi, że swoją pracą utrzymuje dwóch darmozjadów.Mówi, że żeby nie  syn i wnuczek to mógłby już odpoczywać. Ale niestety-ktoś musi pracować ,żeby ktoś mógł odpoczywać Już od 5 lat wyjeżdza do pracy( pracuje w firmie brukarskiej) o 5,00 i wraca o 18.00 ..i od 5 lat patrzy jak syn zasłużenie odpoczywa na emeryturze ...Ich problem? nie sądze-to problem wszystkich. te zasady rozwalają całe rodziny....Mam 17 znajomych zawodowych strażaków, kilku znajomych policjantów-w szczerych rozmowach wszyscy mówią, że ani to praca ciężka, ani męcząca, ani stresująca. Pewnie są wyjątki-ale wyjątki są w każdym zawodzie.Sam się zastanawiam czy w ogóle inwestować w edukację dzieci czy po maturze poćwiczyć z nimi pompki przez miesiąc, opłacić testy psychologiczne i zapewnić im spokojne życie jako strażak czy policjant. Co prawda moje dzieci przejdą szybciej na emeryturę niż ja ale jakoś sobie z tym poradzę :).Przy założeniu że mój syn zostanie strażakiem to policzyłem , że na emeryturze będzie rok wcześniej od ojca......A córkę poślę do służby więziennej-będzie 2 lata wcześniej na emeryturze niż ja i 2 razy więcej dostanie na rękę...A z trzecim , które wyśle do policji przejdziemy na emeryture razem..Wszyscy będziemy na emeryturze a Żona będzie musiała jeszcze 5 lat pracować Naprawdę zastanawiam się nad taką drogą kariery dla dzieci..Niech się martwię Ci co mają po 8 fakultetów, znają po 5 języków, zasuwają za 1000 zł po 12 godzin na dobę... Ale ogólnie to chciałem tylko zgodzić się z przedmówca:)

Oczywiście zagadźam się.Długo by pisać-ale mam jedną propozycję.Może przy naborze do policji zastosować takie kryterium-przyjmujemy cię bez durnych pompek, brzuszków itp, ale podpisujesz, że pracujesz normalnie, jak wszyscy do 67-lat, bez przywilejów itp. Zobaczymy wtedy ile prawdziwych ideowców chce iśc do policji. Obstawiam , że jest to jakieś 5 %. Przecież jeżeli dla kogoś jest to misja, pasja, miłosć, marzenie życia to emerytura po 15(25?) latach &nb... rozwiń

Avatar
GLINA / 27 listopada 2013 o 15:47
0

Bardzo się ciesze z wyżej napisanych komentarzy bo świadczą one o tym że w Policji są osoby zawistne,zasdrosne czekające na czyjąś wpadkę i nienawidzące swoich kolegów i samych siebie.Wszystkie te komentarze obrazują ludzi pracujących w Policji. Często są to szuje i dwulicowe gnojki , którzy w normalnej rzeczywistości nie mieli by szans istnienia z powodu swojej cienkiej osobowości.Z pewnością będzie jakiś komentarz w stosunku  do mojego , ale osoby które są w temacie z pewnością mnie poprą Serdecznie pozdrawiam .

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:43
0

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 11:09
0

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 22:02
0

Zna swoją wartość.

Jak każdy Twardy asp......mł.asp?..sierżant?, posterunkowy?..dzielnicowy?....Ciekawy temat- ale bez ingerencji forumowiczów  postronny czytelnik zdania sobie nie wyrobi;)....także -andere, andere....ariwa,ariwa.....

Avatar
można se pomarzyć / 9 lutego 2014 o 13:31
0

Dlatego ten kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem


Dlatego ten kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem

A jest może ktoś normalny na jego miejsce??? -bo moim zdaniem: NIE MA !

Avatar
Gość / 9 lutego 2014 o 12:18
0

Połowa tego kraju żyje kosztem drugiej połowy. Do służb mundurowych dodał bym jeszcze Urzedników Państwowych. Załatwiam dużo spraw w urzedach, cZesto bywam w jednym kilka razy dziennie i ....nadziwić się nie moge. Wchodzę o 8,00 rano i wszyscy biegają z teczką pod pachą , o 14,00 to samo, o 16,00 też. Tylko ,że od 8.00 do 16.00 to ta sama teczka z tymi samymi czystymi kartkami papieru.Naprawde potrzeba inwencji , żeby cały dzień uzasadniać sens swojego przebywania w budynku. W moim urzedzie gminy z 40-50 osób zatrudnionych , żeby cokplwiek załatwić można iść do 3( słownie TRZECH). rESZTA NIE WIE, ...NIE JEJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW   , NIE MA TEJ PANI, ......SZEF BĘDZIE PÓŹNIEJ...., ZAPOZNAM SIĘ ZE SPRAWĄ, .......PROSZĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ ZA TYDZIĘŃ ....ITP. Zaczynałem pracę kilkanaście l;at temu-było 100.000 urzędników-teraz jest 2.000.000 -co się do cholery wydarzyło w tym kraju że na jednego pracującego musi przypadać jeden urzędnik , jeden policjant i kilku rencistów, Gdzie ja żyje?

Dlatego ten kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem

en kaszubski żyd musi natychmiast odejść razem z tym całym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem

rozwiń
Avatar
funkcjonar....ny / 8 lutego 2014 o 20:56
0

Oczywiście zagadźam się.Długo by pisać-ale mam jedną propozycję.Może przy naborze do policji zastosować takie kryterium-przyjmujemy cię bez durnych pompek, brzuszków itp, ale podpisujesz, że pracujesz normalnie, jak wszyscy do 67-lat, bez przywilejów itp. Zobaczymy wtedy ile prawdziwych ideowców chce iśc do policji. Obstawiam , że jest to jakieś 5 %. Przecież jeżeli dla kogoś jest to misja, pasja, miłosć, marzenie życia to emerytura po 15(25?) latach  powinna być raczej zniechęcająca niż motywująca....mam kolegę - jest(był) strażakiem-poszedł do służby jak miał 18 lat, przepracował 17 i na emeryturę,Teraz strażakiem jest jego syn-też 18 lat miał jak poszedł zostało mu 11 lat-a jego dziadkowi 7;/...Jak dziadek będzie chciał popracować kilka lat dłużej to przejdzie na emeryturę razem z wnuczkiem. ;)Fajna perspektywa. Oni sami się z tego śmieją. Ale rozmawiałem z tym Dziadkiem-otwarcie mówi, że swoją pracą utrzymuje dwóch darmozjadów.Mówi, że żeby nie  syn i wnuczek to mógłby już odpoczywać. Ale niestety-ktoś musi pracować ,żeby ktoś mógł odpoczywać Już od 5 lat wyjeżdza do pracy( pracuje w firmie brukarskiej) o 5,00 i wraca o 18.00 ..i od 5 lat patrzy jak syn zasłużenie odpoczywa na emeryturze ...Ich problem? nie sądze-to problem wszystkich. te zasady rozwalają całe rodziny....Mam 17 znajomych zawodowych strażaków, kilku znajomych policjantów-w szczerych rozmowach wszyscy mówią, że ani to praca ciężka, ani męcząca, ani stresująca. Pewnie są wyjątki-ale wyjątki są w każdym zawodzie.Sam się zastanawiam czy w ogóle inwestować w edukację dzieci czy po maturze poćwiczyć z nimi pompki przez miesiąc, opłacić testy psychologiczne i zapewnić im spokojne życie jako strażak czy policjant. Co prawda moje dzieci przejdą szybciej na emeryturę niż ja ale jakoś sobie z tym poradzę :).Przy założeniu że mój syn zostanie strażakiem to policzyłem , że na emeryturze będzie rok wcześniej od ojca......A córkę poślę do służby więziennej-będzie 2 lata wcześniej na emeryturze niż ja i 2 razy więcej dostanie na rękę...A z trzecim , które wyśle do policji przejdziemy na emeryture razem..Wszyscy będziemy na emeryturze a Żona będzie musiała jeszcze 5 lat pracować Naprawdę zastanawiam się nad taką drogą kariery dla dzieci..Niech się martwię Ci co mają po 8 fakultetów, znają po 5 języków, zasuwają za 1000 zł po 12 godzin na dobę... Ale ogólnie to chciałem tylko zgodzić się z przedmówca:)


Połowa tego kraju żyje kosztem drugiej połowy. Do służb mundurowych dodał bym jeszcze Urzedników Państwowych. Załatwiam dużo spraw w urzedach, cZesto bywam w jednym kilka razy dziennie i ....nadziwić się nie moge. Wchodzę o 8,00 rano i wszyscy biegają z teczką pod pachą , o 14,00 to samo, o 16,00 też. Tylko ,że od 8.00 do 16.00 to ta sama teczka z tymi samymi czystymi kartkami papieru.Naprawde potrzeba inwencji , żeby cały dzień uzasadniać sens swojego przebywania w budynku. W moim urzedzie gminy z 40-50 osób zatrudnionych , żeby cokplwiek załatwić można iść do 3( słownie TRZECH). rESZTA NIE WIE, ...NIE JEJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW   , NIE MA TEJ PANI, ......SZEF BĘDZIE PÓŹNIEJ...., ZAPOZNAM SIĘ ZE SPRAWĄ, .......PROSZĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ ZA TYDZIĘŃ ....ITP. Zaczynałem pracę kilkanaście l;at temu-było 100.000 urzędników-teraz jest 2.000.000 -co się do cholery wydarzyło w tym kraju że na jednego pracującego musi przypadać jeden urzędnik , jeden policjant i kilku rencistów, Gdzie ja żyje?

u żyje kosztem drugiej połowy. Do służb mundurowych dodał bym jeszcze Urzedników Państwowych. Załatwiam dużo spraw w urzedach, cZesto bywam w jednym kilka razy dziennie i ....nadziwić się nie moge. Wchodzę o 8,00 rano i wszyscy biegają z teczką pod pachą , o 14,00 to samo, o 16,00 też. Tylko ,że od 8.00 do 16.00 to ta sama teczka z tymi samymi czystymi kartkami papieru.Naprawde potrzeba inwencji , żeby cały dzień uzasadniać sens swojego przebywania w budynku. W moim urzedzie gminy z 40-50 osób zatrudnionych , żeby cokplwiek załatwić można iś... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2013 o 23:31
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

zwykły spam

Avatar
Gość / 30 listopada 2013 o 11:53
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
mam zdanie / 28 listopada 2013 o 19:23
0

Oczywiście zagadźam się.Długo by pisać-ale mam jedną propozycję.Może przy naborze do policji zastosować takie kryterium-przyjmujemy cię bez durnych pompek, brzuszków itp, ale podpisujesz, że pracujesz normalnie, jak wszyscy do 67-lat, bez przywilejów itp. Zobaczymy wtedy ile prawdziwych ideowców chce iśc do policji. Obstawiam , że jest to jakieś 5 %. Przecież jeżeli dla kogoś jest to misja, pasja, miłosć, marzenie życia to emerytura po 15(25?) latach  powinna być raczej zniechęcająca niż motywująca....mam kolegę - jest(był) strażakiem-poszedł do służby jak miał 18 lat, przepracował 17 i na emeryturę,Teraz strażakiem jest jego syn-też 18 lat miał jak poszedł zostało mu 11 lat-a jego dziadkowi 7;/...Jak dziadek będzie chciał popracować kilka lat dłużej to przejdzie na emeryturę razem z wnuczkiem. ;)Fajna perspektywa. Oni sami się z tego śmieją. Ale rozmawiałem z tym Dziadkiem-otwarcie mówi, że swoją pracą utrzymuje dwóch darmozjadów.Mówi, że żeby nie  syn i wnuczek to mógłby już odpoczywać. Ale niestety-ktoś musi pracować ,żeby ktoś mógł odpoczywać Już od 5 lat wyjeżdza do pracy( pracuje w firmie brukarskiej) o 5,00 i wraca o 18.00 ..i od 5 lat patrzy jak syn zasłużenie odpoczywa na emeryturze ...Ich problem? nie sądze-to problem wszystkich. te zasady rozwalają całe rodziny....Mam 17 znajomych zawodowych strażaków, kilku znajomych policjantów-w szczerych rozmowach wszyscy mówią, że ani to praca ciężka, ani męcząca, ani stresująca. Pewnie są wyjątki-ale wyjątki są w każdym zawodzie.Sam się zastanawiam czy w ogóle inwestować w edukację dzieci czy po maturze poćwiczyć z nimi pompki przez miesiąc, opłacić testy psychologiczne i zapewnić im spokojne życie jako strażak czy policjant. Co prawda moje dzieci przejdą szybciej na emeryturę niż ja ale jakoś sobie z tym poradzę :).Przy założeniu że mój syn zostanie strażakiem to policzyłem , że na emeryturze będzie rok wcześniej od ojca......A córkę poślę do służby więziennej-będzie 2 lata wcześniej na emeryturze niż ja i 2 razy więcej dostanie na rękę...A z trzecim , które wyśle do policji przejdziemy na emeryture razem..Wszyscy będziemy na emeryturze a Żona będzie musiała jeszcze 5 lat pracować Naprawdę zastanawiam się nad taką drogą kariery dla dzieci..Niech się martwię Ci co mają po 8 fakultetów, znają po 5 języków, zasuwają za 1000 zł po 12 godzin na dobę... Ale ogólnie to chciałem tylko zgodzić się z przedmówca:)

Oczywiście zagadźam się.Długo by pisać-ale mam jedną propozycję.Może przy naborze do policji zastosować takie kryterium-przyjmujemy cię bez durnych pompek, brzuszków itp, ale podpisujesz, że pracujesz normalnie, jak wszyscy do 67-lat, bez przywilejów itp. Zobaczymy wtedy ile prawdziwych ideowców chce iśc do policji. Obstawiam , że jest to jakieś 5 %. Przecież jeżeli dla kogoś jest to misja, pasja, miłosć, marzenie życia to emerytura po 15(25?) latach &nb... rozwiń

Avatar
GLINA / 27 listopada 2013 o 15:47
0

Bardzo się ciesze z wyżej napisanych komentarzy bo świadczą one o tym że w Policji są osoby zawistne,zasdrosne czekające na czyjąś wpadkę i nienawidzące swoich kolegów i samych siebie.Wszystkie te komentarze obrazują ludzi pracujących w Policji. Często są to szuje i dwulicowe gnojki , którzy w normalnej rzeczywistości nie mieli by szans istnienia z powodu swojej cienkiej osobowości.Z pewnością będzie jakiś komentarz w stosunku  do mojego , ale osoby które są w temacie z pewnością mnie poprą Serdecznie pozdrawiam .

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:43
0

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 11:09
0

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 22:02
0

Zna swoją wartość.

Jak każdy Twardy asp......mł.asp?..sierżant?, posterunkowy?..dzielnicowy?....Ciekawy temat- ale bez ingerencji forumowiczów  postronny czytelnik zdania sobie nie wyrobi;)....także -andere, andere....ariwa,ariwa.....

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 0

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 40

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 3

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 31 7

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 37 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!