Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

30 sierpnia 2009 r.
11:44
Edytuj ten wpis

W Rybnicy dachowało porsche. Jedna osoba nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 32 A A

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Rybnicy (gm. Susiec). Kierujący porsche stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do rowu. Samochód dachował. 26-letni pasażer doznał licznych obrażeń i zmarł w jednym z lubelskich szpitali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowca prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia. Do wypadku doszło w sobotę nad ranem.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
NOWA / 24 lutego 2010 o 21:14
0
Niestety wszyscy byli pijani i własnie prośili tego kierowcę żeby ich jeszcze podwiózł po alkohol.Więc winę za tę śmierć ponoszą wszyscy
Avatar
~gosc~ / 29 września 2009 o 13:56
0
~gość~ napisał:
Jak mógł uciec skoro był na miejscu wypadku, udzielał pomocy Mariuszowi, rozmawiał z policją , możę trzeba powiedzieć prawdę ,całą prawdę a nie teraz oczywiście zrzucać winę na jedną osobę,
a dlaczego tam byli ..... czy kierowca się o to prosił,
a może inni świadkowie nie pamiętają nic więcej .....szkoda i mam nadzieję że w trakcie śledztwa sobie przypomną,
widac kierowca wiedzac ze jest pijany nie zabronil im wsiasc do samochodu narazenie ich zycia na smierc to dla niego nic nieznaczylo a widac prosil sie o to co sie stalo bo jak to wytlumaczyc jadac 180km/h gzie za niecale sto metrow mial skrecac w dodatku w terenie zabudowanym, majac we krwi dwa promile alkocholu to tak jakby glosno i wyraznie poprosil o to najgorsze lecz spotkalo to kogos innego. oby go posadzili i to na tak dlugo zeby to dobrze przemyslal
widac kierowca wiedzac ze jest pijany nie zabronil im wsiasc do samochodu narazenie ich zycia na smierc to dla niego nic nieznaczylo a widac prosil sie o to co sie stalo bo jak to wytlumaczyc jadac 180km/h gzie za niecale sto metrow mial skrecac w dodatku w terenie zabudowanym, majac we krwi dwa promile alkocholu to tak jakby glosn... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 29 września 2009 o 13:42
0
~gość~ napisał:
I może chcesz powiedzieć że trzej pasażerowi byli zabrani na siłę , bronili się i nie chcieli wsiadać do tego samochodu.Zastanów się nad tym co piszesz wszyscy byli pijani.Najłatwiej wydawać osądy nie znając faktów, po co byli w tym samochodzie...i po co nim jechali...

nie bronili sie przed wsiadaniem do tego samochodu ale czy kierowca powiedzial im cos w stylu wsiadajcie ale uprzedzam troszke wypilem i zabieram was po pewna smierc a do tego jak wsiadam za kierownice to nie mam umiaru! niech sie zastanowi nad tym ten co kierowal gdy nastepnym razem kogos zaprosi na jazde samochodem zpromilkami we krwi i odbierze zycie kolejnemu czlowiekowi. Obys zapamietal blysk w jego oczach ktory przez ciebie zgasl.

nie bronili sie przed wsiadaniem do tego samochodu ale czy kierowca powiedzial im cos w stylu wsiadajcie ale uprzedzam troszke wypilem i zabieram was po pewna smierc a do tego jak wsiadam za kierownice to nie mam umiaru! niech sie zastanowi nad tym ten co kierowal gdy nastepnym razem kogos zaprosi na jazde samochodem zpromilkami we krwi i odbierze zycie kolejnemu czlowiekowi. Obys zapamietal blysk w jego oczach ktory przez ciebie zgasl. rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 września 2009 o 09:09
0
pszestroga napisał:
To już trzeci wypadek śmiertelny w naszym powiecie, mam nadzieję , ze niektórym da to do myślenia , że trzeba trochę zwolnić we wszystkich wypadkach jedną z przyczyn była nadmierna prędkość a w tym wypadku wiadomo na pewno , że kierowca był PIJANY !!!! który pewni nie myślał wsiadając do samochodu , że ratując swoje życie ukradnie je komuś innemu )-: i tu nie można powiedzieć , że był to gówniarz )-: był- jest to ojciec i mąż, który zabrał dziecko innym rodzicom..... bo jak można nazwać "potwora ""mordercę " który najpierw pije potem wsiada za kierownicę i jeszcze na domiar złego zabiera ze sobą inne osoby...ciekawa jestem jaką karę chciałby dla zabójcy swojego dziecka....??? ale w Polsce nadal żądzą pieniądze i "morderca" nadal cieszy się wolnością i nie poczuwa się do spowodowania wypadku......to jest najbardziej przykre w tej całej sytuacji )-:



I może chcesz powiedzieć że trzej pasażerowi byli zabrani na siłę , bronili się i nie chcieli wsiadać do tego samochodu.Zastanów się nad tym co piszesz wszyscy byli pijani.Najłatwiej wydawać osądy nie znając faktów, po co byli w tym samochodzie...i po co nim jechali...



I może chcesz powiedzieć że trzej pasażerowi byli zabrani na siłę , bronili się i nie chcieli wsiadać do tego samochodu.Zastanów się nad tym co piszesz wszyscy byli pijani.Najłatwiej wydawać osądy nie znając faktów, po co byli w tym samochodzie...i po co nim jechali... rozwiń
Avatar
ina85 / 3 września 2009 o 23:47
0
Samochód Porsche w chwili wypadku rozpędzony był do 180km/h. Natomiast pijany sprawca wypadku nie został przesłuchany, ani tym bardziej zatrzymany przez stróżów naszego prawa po czym znikną. Zatrzymany został dopiero w 2 dni po wypadku. To woła o pomstę do nieba! Jak można dopuścić się tak rażących niedopatrzeń?!? Jak można pozwolić na to, aby wina przypadła w udziale niewinnemu człowiekowi, a ten, który pod wpływem alkoholu prowadził już nie raz, mógł swobodnie chodzić po tym świecie? Niepojęte jak bardo to boli:(
Avatar
pszestroga / 3 września 2009 o 21:16
0
To już trzeci wypadek śmiertelny w naszym powiecie, mam nadzieję , ze niektórym da to do myślenia , że trzeba trochę zwolnić we wszystkich wypadkach jedną z przyczyn była nadmierna prędkość a w tym wypadku wiadomo na pewno , że kierowca był PIJANY !!!! który pewni nie myślał wsiadając do samochodu , że ratując swoje życie ukradnie je komuś innemu )-: i tu nie można powiedzieć , że był to gówniarz )-: był- jest to ojciec i mąż, który zabrał dziecko innym rodzicom..... bo jak można nazwać "potwora ""mordercę " który najpierw pije potem wsiada za kierownicę i jeszcze na domiar złego zabiera ze sobą inne osoby...ciekawa jestem jaką karę chciałby dla zabójcy swojego dziecka....??? ale w Polsce nadal żądzą pieniądze i "morderca" nadal cieszy się wolnością i nie poczuwa się do spowodowania wypadku......to jest najbardziej przykre w tej całej sytuacji )-:
To już trzeci wypadek śmiertelny w naszym powiecie, mam nadzieję , ze niektórym da to do myślenia , że trzeba trochę zwolnić we wszystkich wypadkach jedną z przyczyn była nadmierna prędkość a w tym wypadku wiadomo na pewno , że kierowca był PIJANY !!!! który pewni nie myślał wsiadając do samochodu , że ratując swoje życie ukradnie je komuś innemu )-: i tu nie można powiedzieć , że był to gówniarz )-: był- jest to ojciec i mąż, który zabrał dziecko innym rodzicom..... bo jak można nazwać "potwora ""mordercę &quo... rozwiń
Avatar
harkie / 1 września 2009 o 00:00
0
bliski napisał:
HARKIE ZEBYS WIEDZIAL ZE MYSLENIE BOLI ALE PO TWOJEJ WYPOWIEDZI WIDAC ZE NIE DOSWIADCZYLES CZEGOS TAKIEGO I NIE ZYCZE TOBIE ANI NIKOMU INNEMU TAKIEGO DOSWIADCZENIA.

A LUDZIE TLYKO SZUKAJA SENSACJI DO ROZDRAPANIA I PLOTKOWANIA, CZY DZISIEJSZY NAROD NIE MA NIC INNEGO DO ROBOTY? WSZYSTKO CO NIE ZGADZA SIE Z PRAWDA BOLI CZYZ NIE?[/quote]

W notce napisano:
1. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem. Moja refleksja: przekroczył dozwoloną prędkość lub miał za mało umiejętności by zapanować nad samochodem przy prawidłowej prędkości (brak informacji np o wymuszeniu, kolizji itp).

2. Kierowca był pod wpływem alkocholu. Moja refleksja: co mogę myśleć o kierowcy i pasażerach, ktoś ich zmusił do wejścia do tego samochodu???

3. Rodzina, owszem mogę napisać, że współczuję ale to przecież tylko gest. Czy ten wypadek będzie dla kogoś przestrogą może kolejny, czy następny? Dlaczego ugoólniasz to na cały dzisiejszy naród. Więc nie nalezy już informować o żadnych wypadkach. Zabraniasz komentarzy, jeszcze jakieś ograniczenia. Na szczęście przyłączasz się do dyskusji z sensownymi argumentami, które mogę zrozumieć.

[quote name='bliski' post='165840' date='31.08.2009, 10:35:41']PRZYZNAJ SAM JAK TY BYS POSTAPIL W TEJ SYTUACJI GDYBY LUDZIE WZIELI NA JEZYK ZWLASZCA ZE NIE WIEDZA O TEJ SPRAWIE NAWET MALEGO WATKA.


Starałbym się wyjaśnić okoliczności (rzeczowo lub emocjonalnie) jeżeli prasa napisała by nieprawdę.
Natomiast zabraniać wypowiedzi to raczej nie w moim stylu. Gdyby były dla mnie bolesne nie czytałbym ich.

Nie znałem Mariusza (prawdopodobnie nigdy go nie spotkałem), nie winię go także za spowodowanie wypadku. Napisałem, że takie emocjonalne wpisy jak Twój bardzo często pojawiają się przy okazji takich informacji. Ktoś bliski ma za złe ludziom, że dodają jakieś mądrzejsze lub głupsze wypowiedzi, że to rani ich rodziców, rodzeństwo, kolegów itp.

Mnie rani to że do tego wpadku nie doszło prawdopodobnie ani z winy budowniczych tego odcinka drogi, ani tego samochodu ani jakiegoś zmęczonego (niemyślącego) kierowcy innego pojazdu. Myślę, że rolą rodziców jest nieustające wpajanie swoim dzieciom, że w każdym przypadku należy myśleć, starać się przewidywać. Jeżeli zapomną o tym, to może pojawić się refleksja - za późno jednak.

Na sam koniec: doświadczyłem tego, była to jego ewidentna wina i nie starałem się go nigdy usprawiedliwić, wyciągając własne wnioski.


Starałbym się wyjaśnić okoliczności (rzeczowo lub emocjonalnie) jeżeli prasa napisała by nieprawdę.
Natomiast zabraniać wypowiedzi to raczej nie w moim stylu. Gdyby były dla mnie bolesne nie czytałbym ich.

Nie znałem Mariusza (prawdopodobnie nigdy go nie spotkałem), nie winię go także za spowodowanie wypadku. Napisałem, że takie emocjonalne wpisy jak Twój bardzo często pojawiają się przy okazji takich informacji. Ktoś bliski ma za złe ludziom, że dodają jakieś mądrzejsze lub głupsze wypowiedzi, ... rozwiń
Avatar
~gość~ / 31 sierpnia 2009 o 23:25
0
BLISKI napisał:
JEZELI NIE UCIEKL TO GDZIE JEST? A JEZELI PO CZESCI JEST TO WINA MARIUSZA TO PODZIEL SIE ZNAMI SZCZEGOLAMI

Jak mógł uciec skoro był na miejscu wypadku, udzielał pomocy Mariuszowi, rozmawiał z policją , możę trzeba powiedzieć prawdę ,całą prawdę a nie teraz oczywiście zrzucać winę na jedną osobę,
a dlaczego tam byli ..... czy kierowca się o to prosił,
a może inni świadkowie nie pamiętają nic więcej .....szkoda i mam nadzieję że w trakcie śledztwa sobie przypomną,

Jak mógł uciec skoro był na miejscu wypadku, udzielał pomocy Mariuszowi, rozmawiał z policją , możę trzeba powiedzieć prawdę ,całą prawdę a nie teraz oczywiście zrzucać winę na jedną osobę,
a dlaczego tam byli ..... czy kierowca się o to prosił,
a może inni świadkowie nie pamiętają nic więcej .....szkoda i mam nadzieję że w trakcie śledztwa sobie przypomną, rozwiń
Avatar
oczko / 31 sierpnia 2009 o 21:10
0
STYX napisał:
Bogu dziekujemy za selekcję ! Amen.

styx slodko ci w dziubku teraz, nie zycze ci tego ale nastepnym razem poglaskaj sie po tej swojej malej glowce za nim wsponisz o jakiejs selekcji bo ciebie ktos wyselekcjonuje paniał!
Avatar
bliski / 31 sierpnia 2009 o 21:04
0
harkie napisał:
Zastanawiające jest, że zwykle w komentarzach tego typu wypadków zawsze pojawiają się podobne jak ww wpis (cierpienie rodziny, zostawcie go w spokoju, bo poniósł juz karę).

"Bliski" więc naprawdę żadnych refleksji własnych???

Wkrótce (przypuszczam) pojawi się nota o kolejnym wypadku, bo przecież jednak żadnych refleksji. Czy to jest naprawdę takie trudne, myślenie boli czy jak? Czy i tym razem mamy zostawić ofiarę i rodzinę w spokoju? Wielka zasłona milczenia.

O to ci chodzi Bliski: buzia na klucz, i co mnie to obchodzi, jeszcze jeden do piachu. Po nim będzie następny, jakiś tato, jakaś mama, brat...

HARKIE I JAK WLASNIE BUZIA NA KLUCZ I ANI MRU MRU

HARKIE I JAK WLASNIE BUZIA NA KLUCZ I ANI MRU MRU rozwiń
Avatar
NOWA / 24 lutego 2010 o 21:14
0
Niestety wszyscy byli pijani i własnie prośili tego kierowcę żeby ich jeszcze podwiózł po alkohol.Więc winę za tę śmierć ponoszą wszyscy
Avatar
~gosc~ / 29 września 2009 o 13:56
0
~gość~ napisał:
Jak mógł uciec skoro był na miejscu wypadku, udzielał pomocy Mariuszowi, rozmawiał z policją , możę trzeba powiedzieć prawdę ,całą prawdę a nie teraz oczywiście zrzucać winę na jedną osobę,
a dlaczego tam byli ..... czy kierowca się o to prosił,
a może inni świadkowie nie pamiętają nic więcej .....szkoda i mam nadzieję że w trakcie śledztwa sobie przypomną,
widac kierowca wiedzac ze jest pijany nie zabronil im wsiasc do samochodu narazenie ich zycia na smierc to dla niego nic nieznaczylo a widac prosil sie o to co sie stalo bo jak to wytlumaczyc jadac 180km/h gzie za niecale sto metrow mial skrecac w dodatku w terenie zabudowanym, majac we krwi dwa promile alkocholu to tak jakby glosno i wyraznie poprosil o to najgorsze lecz spotkalo to kogos innego. oby go posadzili i to na tak dlugo zeby to dobrze przemyslal
widac kierowca wiedzac ze jest pijany nie zabronil im wsiasc do samochodu narazenie ich zycia na smierc to dla niego nic nieznaczylo a widac prosil sie o to co sie stalo bo jak to wytlumaczyc jadac 180km/h gzie za niecale sto metrow mial skrecac w dodatku w terenie zabudowanym, majac we krwi dwa promile alkocholu to tak jakby glosn... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 29 września 2009 o 13:42
0
~gość~ napisał:
I może chcesz powiedzieć że trzej pasażerowi byli zabrani na siłę , bronili się i nie chcieli wsiadać do tego samochodu.Zastanów się nad tym co piszesz wszyscy byli pijani.Najłatwiej wydawać osądy nie znając faktów, po co byli w tym samochodzie...i po co nim jechali...

nie bronili sie przed wsiadaniem do tego samochodu ale czy kierowca powiedzial im cos w stylu wsiadajcie ale uprzedzam troszke wypilem i zabieram was po pewna smierc a do tego jak wsiadam za kierownice to nie mam umiaru! niech sie zastanowi nad tym ten co kierowal gdy nastepnym razem kogos zaprosi na jazde samochodem zpromilkami we krwi i odbierze zycie kolejnemu czlowiekowi. Obys zapamietal blysk w jego oczach ktory przez ciebie zgasl.

nie bronili sie przed wsiadaniem do tego samochodu ale czy kierowca powiedzial im cos w stylu wsiadajcie ale uprzedzam troszke wypilem i zabieram was po pewna smierc a do tego jak wsiadam za kierownice to nie mam umiaru! niech sie zastanowi nad tym ten co kierowal gdy nastepnym razem kogos zaprosi na jazde samochodem zpromilkami we krwi i odbierze zycie kolejnemu czlowiekowi. Obys zapamietal blysk w jego oczach ktory przez ciebie zgasl. rozwiń
Avatar
~gość~ / 7 września 2009 o 09:09
0
pszestroga napisał:
To już trzeci wypadek śmiertelny w naszym powiecie, mam nadzieję , ze niektórym da to do myślenia , że trzeba trochę zwolnić we wszystkich wypadkach jedną z przyczyn była nadmierna prędkość a w tym wypadku wiadomo na pewno , że kierowca był PIJANY !!!! który pewni nie myślał wsiadając do samochodu , że ratując swoje życie ukradnie je komuś innemu )-: i tu nie można powiedzieć , że był to gówniarz )-: był- jest to ojciec i mąż, który zabrał dziecko innym rodzicom..... bo jak można nazwać "potwora ""mordercę " który najpierw pije potem wsiada za kierownicę i jeszcze na domiar złego zabiera ze sobą inne osoby...ciekawa jestem jaką karę chciałby dla zabójcy swojego dziecka....??? ale w Polsce nadal żądzą pieniądze i "morderca" nadal cieszy się wolnością i nie poczuwa się do spowodowania wypadku......to jest najbardziej przykre w tej całej sytuacji )-:



I może chcesz powiedzieć że trzej pasażerowi byli zabrani na siłę , bronili się i nie chcieli wsiadać do tego samochodu.Zastanów się nad tym co piszesz wszyscy byli pijani.Najłatwiej wydawać osądy nie znając faktów, po co byli w tym samochodzie...i po co nim jechali...



I może chcesz powiedzieć że trzej pasażerowi byli zabrani na siłę , bronili się i nie chcieli wsiadać do tego samochodu.Zastanów się nad tym co piszesz wszyscy byli pijani.Najłatwiej wydawać osądy nie znając faktów, po co byli w tym samochodzie...i po co nim jechali... rozwiń
Avatar
ina85 / 3 września 2009 o 23:47
0
Samochód Porsche w chwili wypadku rozpędzony był do 180km/h. Natomiast pijany sprawca wypadku nie został przesłuchany, ani tym bardziej zatrzymany przez stróżów naszego prawa po czym znikną. Zatrzymany został dopiero w 2 dni po wypadku. To woła o pomstę do nieba! Jak można dopuścić się tak rażących niedopatrzeń?!? Jak można pozwolić na to, aby wina przypadła w udziale niewinnemu człowiekowi, a ten, który pod wpływem alkoholu prowadził już nie raz, mógł swobodnie chodzić po tym świecie? Niepojęte jak bardo to boli:(
Avatar
pszestroga / 3 września 2009 o 21:16
0
To już trzeci wypadek śmiertelny w naszym powiecie, mam nadzieję , ze niektórym da to do myślenia , że trzeba trochę zwolnić we wszystkich wypadkach jedną z przyczyn była nadmierna prędkość a w tym wypadku wiadomo na pewno , że kierowca był PIJANY !!!! który pewni nie myślał wsiadając do samochodu , że ratując swoje życie ukradnie je komuś innemu )-: i tu nie można powiedzieć , że był to gówniarz )-: był- jest to ojciec i mąż, który zabrał dziecko innym rodzicom..... bo jak można nazwać "potwora ""mordercę " który najpierw pije potem wsiada za kierownicę i jeszcze na domiar złego zabiera ze sobą inne osoby...ciekawa jestem jaką karę chciałby dla zabójcy swojego dziecka....??? ale w Polsce nadal żądzą pieniądze i "morderca" nadal cieszy się wolnością i nie poczuwa się do spowodowania wypadku......to jest najbardziej przykre w tej całej sytuacji )-:
To już trzeci wypadek śmiertelny w naszym powiecie, mam nadzieję , ze niektórym da to do myślenia , że trzeba trochę zwolnić we wszystkich wypadkach jedną z przyczyn była nadmierna prędkość a w tym wypadku wiadomo na pewno , że kierowca był PIJANY !!!! który pewni nie myślał wsiadając do samochodu , że ratując swoje życie ukradnie je komuś innemu )-: i tu nie można powiedzieć , że był to gówniarz )-: był- jest to ojciec i mąż, który zabrał dziecko innym rodzicom..... bo jak można nazwać "potwora ""mordercę &quo... rozwiń
Avatar
harkie / 1 września 2009 o 00:00
0
bliski napisał:
HARKIE ZEBYS WIEDZIAL ZE MYSLENIE BOLI ALE PO TWOJEJ WYPOWIEDZI WIDAC ZE NIE DOSWIADCZYLES CZEGOS TAKIEGO I NIE ZYCZE TOBIE ANI NIKOMU INNEMU TAKIEGO DOSWIADCZENIA.

A LUDZIE TLYKO SZUKAJA SENSACJI DO ROZDRAPANIA I PLOTKOWANIA, CZY DZISIEJSZY NAROD NIE MA NIC INNEGO DO ROBOTY? WSZYSTKO CO NIE ZGADZA SIE Z PRAWDA BOLI CZYZ NIE?[/quote]

W notce napisano:
1. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem. Moja refleksja: przekroczył dozwoloną prędkość lub miał za mało umiejętności by zapanować nad samochodem przy prawidłowej prędkości (brak informacji np o wymuszeniu, kolizji itp).

2. Kierowca był pod wpływem alkocholu. Moja refleksja: co mogę myśleć o kierowcy i pasażerach, ktoś ich zmusił do wejścia do tego samochodu???

3. Rodzina, owszem mogę napisać, że współczuję ale to przecież tylko gest. Czy ten wypadek będzie dla kogoś przestrogą może kolejny, czy następny? Dlaczego ugoólniasz to na cały dzisiejszy naród. Więc nie nalezy już informować o żadnych wypadkach. Zabraniasz komentarzy, jeszcze jakieś ograniczenia. Na szczęście przyłączasz się do dyskusji z sensownymi argumentami, które mogę zrozumieć.

[quote name='bliski' post='165840' date='31.08.2009, 10:35:41']PRZYZNAJ SAM JAK TY BYS POSTAPIL W TEJ SYTUACJI GDYBY LUDZIE WZIELI NA JEZYK ZWLASZCA ZE NIE WIEDZA O TEJ SPRAWIE NAWET MALEGO WATKA.


Starałbym się wyjaśnić okoliczności (rzeczowo lub emocjonalnie) jeżeli prasa napisała by nieprawdę.
Natomiast zabraniać wypowiedzi to raczej nie w moim stylu. Gdyby były dla mnie bolesne nie czytałbym ich.

Nie znałem Mariusza (prawdopodobnie nigdy go nie spotkałem), nie winię go także za spowodowanie wypadku. Napisałem, że takie emocjonalne wpisy jak Twój bardzo często pojawiają się przy okazji takich informacji. Ktoś bliski ma za złe ludziom, że dodają jakieś mądrzejsze lub głupsze wypowiedzi, że to rani ich rodziców, rodzeństwo, kolegów itp.

Mnie rani to że do tego wpadku nie doszło prawdopodobnie ani z winy budowniczych tego odcinka drogi, ani tego samochodu ani jakiegoś zmęczonego (niemyślącego) kierowcy innego pojazdu. Myślę, że rolą rodziców jest nieustające wpajanie swoim dzieciom, że w każdym przypadku należy myśleć, starać się przewidywać. Jeżeli zapomną o tym, to może pojawić się refleksja - za późno jednak.

Na sam koniec: doświadczyłem tego, była to jego ewidentna wina i nie starałem się go nigdy usprawiedliwić, wyciągając własne wnioski.


Starałbym się wyjaśnić okoliczności (rzeczowo lub emocjonalnie) jeżeli prasa napisała by nieprawdę.
Natomiast zabraniać wypowiedzi to raczej nie w moim stylu. Gdyby były dla mnie bolesne nie czytałbym ich.

Nie znałem Mariusza (prawdopodobnie nigdy go nie spotkałem), nie winię go także za spowodowanie wypadku. Napisałem, że takie emocjonalne wpisy jak Twój bardzo często pojawiają się przy okazji takich informacji. Ktoś bliski ma za złe ludziom, że dodają jakieś mądrzejsze lub głupsze wypowiedzi, ... rozwiń
Avatar
~gość~ / 31 sierpnia 2009 o 23:25
0
BLISKI napisał:
JEZELI NIE UCIEKL TO GDZIE JEST? A JEZELI PO CZESCI JEST TO WINA MARIUSZA TO PODZIEL SIE ZNAMI SZCZEGOLAMI

Jak mógł uciec skoro był na miejscu wypadku, udzielał pomocy Mariuszowi, rozmawiał z policją , możę trzeba powiedzieć prawdę ,całą prawdę a nie teraz oczywiście zrzucać winę na jedną osobę,
a dlaczego tam byli ..... czy kierowca się o to prosił,
a może inni świadkowie nie pamiętają nic więcej .....szkoda i mam nadzieję że w trakcie śledztwa sobie przypomną,

Jak mógł uciec skoro był na miejscu wypadku, udzielał pomocy Mariuszowi, rozmawiał z policją , możę trzeba powiedzieć prawdę ,całą prawdę a nie teraz oczywiście zrzucać winę na jedną osobę,
a dlaczego tam byli ..... czy kierowca się o to prosił,
a może inni świadkowie nie pamiętają nic więcej .....szkoda i mam nadzieję że w trakcie śledztwa sobie przypomną, rozwiń
Avatar
oczko / 31 sierpnia 2009 o 21:10
0
STYX napisał:
Bogu dziekujemy za selekcję ! Amen.

styx slodko ci w dziubku teraz, nie zycze ci tego ale nastepnym razem poglaskaj sie po tej swojej malej glowce za nim wsponisz o jakiejs selekcji bo ciebie ktos wyselekcjonuje paniał!
Avatar
bliski / 31 sierpnia 2009 o 21:04
0
harkie napisał:
Zastanawiające jest, że zwykle w komentarzach tego typu wypadków zawsze pojawiają się podobne jak ww wpis (cierpienie rodziny, zostawcie go w spokoju, bo poniósł juz karę).

"Bliski" więc naprawdę żadnych refleksji własnych???

Wkrótce (przypuszczam) pojawi się nota o kolejnym wypadku, bo przecież jednak żadnych refleksji. Czy to jest naprawdę takie trudne, myślenie boli czy jak? Czy i tym razem mamy zostawić ofiarę i rodzinę w spokoju? Wielka zasłona milczenia.

O to ci chodzi Bliski: buzia na klucz, i co mnie to obchodzi, jeszcze jeden do piachu. Po nim będzie następny, jakiś tato, jakaś mama, brat...

HARKIE I JAK WLASNIE BUZIA NA KLUCZ I ANI MRU MRU

HARKIE I JAK WLASNIE BUZIA NA KLUCZ I ANI MRU MRU rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 0 0

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 8 0

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 13 10

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 0 3

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 5 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 34 8

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 0 0

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty 0 1

W Białej Podlaskiej przy okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odsłonięto pomnik "Odrodzenie ojczyzny 1918".

Odsłonili tablicę na 100-lecie odzyskania niepodległości. Niestety jest problem z jednym nazwiskiem
film

Odsłonili tablicę na 100-lecie odzyskania niepodległości. Niestety jest problem z jednym nazwiskiem 17 2

Mogilany, Kraków (woj. małopolskie). Tablica „W hołdzie twórcom niepodległości”, która została odsłonięta w Mogilanach w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ma literówkę. Tablica wymienia czterech ojców polskiej niepodległości Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Wincentego Witosa i Ignacego Jana Paderewskiego. W nazwisku tego ostatniego pojawiła się jednak literówka, gdyż na tablicy widnieje nazwisko „Padarewski”.

Tak powstawał Maszt Niepodległości w Lublinie [timelapse, wideo]
galeria
film

Tak powstawał Maszt Niepodległości w Lublinie [timelapse, wideo] 9 6

35-metrowy Maszt Niepodległości będzie w Lublinie trwałą pamiątką po obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta?

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta? 7 21

Kadrowe układanki trwają w lubelskim Ratuszu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!