Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

8 grudnia 2019 r.
7:28

Natalia wyjechała za pracą do Finlandii. Nie ma z nią kontaktu

12 9 A A
(fot. policja)

Policja poszukuje zaginionej 33–letniej Natalii Iwaniuk z Dobrynki. Kobieta wyjechała do pracy za granicę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Po raz ostatni skontaktowała się z rodziną 29 października. Wówczas poinformowała że przebywa w Helsinkach w Finlandii.

Wyjechała tam m.in. do pracy. – Do chwili obecnej kobieta nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała też kontaktu z rodziną, a aktualne miejsce pobytu nie jest znane – mówi Barbara Salczyńska –Pyrchla rzecznik bialskiej policji.

Z informacji policjantów wynika, że kobieta może przebywać też na terenie Francji bądź Niemiec.

33–latka ma ok. 170 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy i średniej długości włosy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej należy kierować na numer 112, lub do dyżurnego Komisariatu Policji w Terespolu, tel. 83 375–62–10

(fot. policja )
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
n / 8 grudnia 2019 r. o 14:58
Pana komentarz jest zbędny - pusta dywagacja. Zaginęła dla wielu ważna i droga osoba, a Pan pozwala sobie na idiotyczne rozważania w rodzaju ''A u mnie to było tak..''. Trochę powagi.
Avatar
M / 8 grudnia 2019 r. o 17:11
Po piersze jest Pan mężczyzną, a na kobiety czycha więcej zagrożeń, których Pan może nie rozumieć. Po drugie znam Natalię i ona nie pije alkoholu, jest poważną osobą i pomaga wielu osobom, jak może. Mam nadzieję, że się odnajdzie.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2019 r. o 16:47
Oby sie odnalazla, to moja byla wsolokatorka z czasow studiow I kolezanka z liceum. Co prawda nie jestesmy w kontakcie od dawna, ale milo ja wsominam. To bardzo odpowiedzialna I dobra dziewczyna.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2019 r. o 09:05
Czy Natalia sie odnalazla?
Avatar
Wacek / 9 grudnia 2019 r. o 19:10
Gościu ty chyba już mózgu nie masz a te bzdety idź wypisywać na portal dla pijaków.
Avatar
Andrew / 8 grudnia 2019 r. o 19:43
Odnalazła się Natalia? Skontaktowała z kimś znajomych? Kto ma najbardziej aktualne informacje?
Avatar
Berg / 8 grudnia 2019 r. o 13:11
Finlandia nie leży w Skandynawii.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2019 r. o 12:24
Po kiego jechać, aż do Finlandii? Tylko zainteresowanie skandynawią to tłumaczy. W Niemczech bez przerwy poszukiwani są pracownicy. W firmach pośredniczących można przebierać. Poniżej 12,5€/brutto (bez dodatków) bez języka należy odrzucać ofertę. Inaczej nic człowiek nie odłoży, a narobi się. Ja zaczynałem od kwoty 10,13€/h brutto, ale... za kwaterę opłacał pracodawca (do 400€/m) i dodatkowo 110€/tydz. (Koszty podróży). Co w sumie dawało w przeliczeniu ok. 18€/h brutto. Po co szwędać się po całym świecie? W Polsce jest tzw. niskie bezrobocie. Z tym, że w Niemczech nawet miesiąca nie będziecie bezrobotni ich urząd pracy od razu znajduje zajęcie i to... nie za minimalną pensję. A jak tam w Lublinie? Ja teraz mam już dwie oferty pracy, pomimo wykonywanej pracy. Gdyby nie super atmosfera w robocie, to bym już jechał do jowej roboty.
Po kiego jechać, aż do Finlandii? Tylko zainteresowanie skandynawią to tłumaczy. W Niemczech bez przerwy poszukiwani są pracownicy. W firmach pośredniczących można przebierać. Poniżej 12,5€/brutto (bez dodatków) bez języka należy odrzucać ofertę. Inaczej nic człowiek nie odłoży, a narobi się. Ja zaczynałem od kwoty 10,13€/h brutto, ale... za kwaterę opłacał pracodawca (do 400€/m) i dodatkowo 110€/tydz. (Koszty podróży). Co w sumie dawało w przeliczeniu ok. 18€/h brutto. Po co szwędać się po całym świecie? W Polsce jest tzw. niskie bezrobocie... rozwiń
Avatar
Ochlaptus Chlapciasty / 8 grudnia 2019 r. o 15:43
A czym tu przeżywać ?????? Raptem około 40 dni się nie odezwała. Co to jest? Jak jak wyjechałem do Holandii to nie odzywałem się do rodziców ponad pół roku. Nie odbierałem telefonów . Praca od poniedziałku do piątku a w weekendy na okrągło picie alkoholu aż do zgonu i tak wkoło. Zarabiałem 12 euro na godzinę netto i stać mnie było aby imprezować . W tygodniu po pracy zawsze wypijałem 6 piw a w piątek i sobotę wieczór waliło się wódkę i zapijało piwem . W niedzielę piło się tak do 14 aby wytrzeźwieć do pracy w poniedziałek . Piło się na umór tak przez 7 lat. Tyle pracowałem w Holandii. Do rodziców odezwałem się dopiero po pół roku a do Polski jeździłem raz do roku na Boże Narodzenie. Bo po co częściej jak stać mnie było pić codziennie i jeszcze odłożyłem kasę. Tak że nie ma co się martwić , że dziewczyna nie odzywa się parę dni. Może tak jak ja pije codziennie i nie ma czasu .
A czym tu przeżywać ?????? Raptem około 40 dni się nie odezwała. Co to jest? Jak jak wyjechałem do Holandii to nie odzywałem się do rodziców ponad pół roku. Nie odbierałem telefonów . Praca od poniedziałku do piątku a w weekendy na okrągło picie alkoholu aż do zgonu i tak wkoło. Zarabiałem 12 euro na godzinę netto i stać mnie było aby imprezować . W tygodniu po pracy zawsze wypijałem 6 piw a w piątek i sobotę wieczór waliło się wódkę i zapijało piwem . W niedzielę piło się tak do 14 aby wytrzeźwieć do pracy w poniedziałek . Piło się na umór... rozwiń
Avatar
Gość / 24 grudnia 2019 r. o 09:05
Czy Natalia sie odnalazla?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2019 r. o 16:47
Oby sie odnalazla, to moja byla wsolokatorka z czasow studiow I kolezanka z liceum. Co prawda nie jestesmy w kontakcie od dawna, ale milo ja wsominam. To bardzo odpowiedzialna I dobra dziewczyna.
Avatar
Wacek / 9 grudnia 2019 r. o 19:10
Gościu ty chyba już mózgu nie masz a te bzdety idź wypisywać na portal dla pijaków.
Avatar
Andrew / 8 grudnia 2019 r. o 19:43
Odnalazła się Natalia? Skontaktowała z kimś znajomych? Kto ma najbardziej aktualne informacje?
Avatar
M / 8 grudnia 2019 r. o 17:11
Po piersze jest Pan mężczyzną, a na kobiety czycha więcej zagrożeń, których Pan może nie rozumieć. Po drugie znam Natalię i ona nie pije alkoholu, jest poważną osobą i pomaga wielu osobom, jak może. Mam nadzieję, że się odnajdzie.
Avatar
Ochlaptus Chlapciasty / 8 grudnia 2019 r. o 15:43
A czym tu przeżywać ?????? Raptem około 40 dni się nie odezwała. Co to jest? Jak jak wyjechałem do Holandii to nie odzywałem się do rodziców ponad pół roku. Nie odbierałem telefonów . Praca od poniedziałku do piątku a w weekendy na okrągło picie alkoholu aż do zgonu i tak wkoło. Zarabiałem 12 euro na godzinę netto i stać mnie było aby imprezować . W tygodniu po pracy zawsze wypijałem 6 piw a w piątek i sobotę wieczór waliło się wódkę i zapijało piwem . W niedzielę piło się tak do 14 aby wytrzeźwieć do pracy w poniedziałek . Piło się na umór tak przez 7 lat. Tyle pracowałem w Holandii. Do rodziców odezwałem się dopiero po pół roku a do Polski jeździłem raz do roku na Boże Narodzenie. Bo po co częściej jak stać mnie było pić codziennie i jeszcze odłożyłem kasę. Tak że nie ma co się martwić , że dziewczyna nie odzywa się parę dni. Może tak jak ja pije codziennie i nie ma czasu .
A czym tu przeżywać ?????? Raptem około 40 dni się nie odezwała. Co to jest? Jak jak wyjechałem do Holandii to nie odzywałem się do rodziców ponad pół roku. Nie odbierałem telefonów . Praca od poniedziałku do piątku a w weekendy na okrągło picie alkoholu aż do zgonu i tak wkoło. Zarabiałem 12 euro na godzinę netto i stać mnie było aby imprezować . W tygodniu po pracy zawsze wypijałem 6 piw a w piątek i sobotę wieczór waliło się wódkę i zapijało piwem . W niedzielę piło się tak do 14 aby wytrzeźwieć do pracy w poniedziałek . Piło się na umór... rozwiń
Avatar
n / 8 grudnia 2019 r. o 14:58
Pana komentarz jest zbędny - pusta dywagacja. Zaginęła dla wielu ważna i droga osoba, a Pan pozwala sobie na idiotyczne rozważania w rodzaju ''A u mnie to było tak..''. Trochę powagi.
Avatar
Berg / 8 grudnia 2019 r. o 13:11
Finlandia nie leży w Skandynawii.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2019 r. o 12:24
Po kiego jechać, aż do Finlandii? Tylko zainteresowanie skandynawią to tłumaczy. W Niemczech bez przerwy poszukiwani są pracownicy. W firmach pośredniczących można przebierać. Poniżej 12,5€/brutto (bez dodatków) bez języka należy odrzucać ofertę. Inaczej nic człowiek nie odłoży, a narobi się. Ja zaczynałem od kwoty 10,13€/h brutto, ale... za kwaterę opłacał pracodawca (do 400€/m) i dodatkowo 110€/tydz. (Koszty podróży). Co w sumie dawało w przeliczeniu ok. 18€/h brutto. Po co szwędać się po całym świecie? W Polsce jest tzw. niskie bezrobocie. Z tym, że w Niemczech nawet miesiąca nie będziecie bezrobotni ich urząd pracy od razu znajduje zajęcie i to... nie za minimalną pensję. A jak tam w Lublinie? Ja teraz mam już dwie oferty pracy, pomimo wykonywanej pracy. Gdyby nie super atmosfera w robocie, to bym już jechał do jowej roboty.
Po kiego jechać, aż do Finlandii? Tylko zainteresowanie skandynawią to tłumaczy. W Niemczech bez przerwy poszukiwani są pracownicy. W firmach pośredniczących można przebierać. Poniżej 12,5€/brutto (bez dodatków) bez języka należy odrzucać ofertę. Inaczej nic człowiek nie odłoży, a narobi się. Ja zaczynałem od kwoty 10,13€/h brutto, ale... za kwaterę opłacał pracodawca (do 400€/m) i dodatkowo 110€/tydz. (Koszty podróży). Co w sumie dawało w przeliczeniu ok. 18€/h brutto. Po co szwędać się po całym świecie? W Polsce jest tzw. niskie bezrobocie... rozwiń