Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

3 grudnia 2019 r.
14:06

"Niewątpliwie niesłuszne zatrzymanie". Działacz KOD dostał zadośćuczynienie

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
22 36 A A
Ryszard Filipiuk i Stanisław Dembowski
Ryszard Filipiuk i Stanisław Dembowski (fot. archiwum)

Jeden z działaczy bialskiego KOD dostał zadośćuczynienie za bezzasadne zatrzymanie przez policję. Chodzi o sprawę z ubiegłego roku, gdy działacze KOD nałożyli na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich w Białej Podlaskiej baner z napisem "konstytucja".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Stanisław Dembowski i Ryszard Filipiuk wystąpili kilka miesięcy temu do sądu ze skargą na działania policji.

– Sąd Okręgowy postanowił przyznać mi 4 tys. zł zadośćuczynienia za bezzasadne zatrzymanie mnie przez policję. Oprócz tego, niesłusznie zatrzymano nam na jakiś czas telefony komórkowe i aparat fotograficzny – mówi Stanisław Dembowski.

Przypomnijmy, że baner działacze KOD założyli na pomnik 2 sierpnia ubiegłego roku. Jednemu z nich policjanci o godz. 6 rano przeszukali mieszkanie. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważania pomnika. Jednak ich obrońca Ewa Stępniak wystąpiła do sądu z zażaleniem na decyzję prokuratury o przeszukaniu mieszkania i zatrzymaniu telefonów obu działaczy. I pod koniec września zeszłego roku sąd uwzględnił to zażalenie, tłumacząc że przeszukanie było nieuzasadnione i nieadekwatne do przedmiotu sprawy.

Później dochodzenie w tej sprawie umorzyła też prokuratura. – Ja nie zostałem wtedy zatrzymany, a składałem pozew o odszkodowanie za zatrzymanee mienie i okazało się, że wystąpiłem nie do tego wydziału sądu, do którego powinienem. Dlatego zrezygnowałam, bo nie mam na to czasu– przyznaje Ryszard Filipiuk.

Z kolei, Dembowski występował o 10 tys. zł zadośćuczynienia. – Ale przed sądem powiedziałem, że mam zaufanie do bezstronności sądu i zaakceptuję kwotę którą mi przyzna – zaznacza działacz KOD. Podczas jego rozprawy obecny był prokurator interesu publicznego. – Z satysfakcją przyjmuję to postanowienie, sąd podzielił moje argumenty, że policja postąpiła bezprawnie. Interpretuję to jako symbol niezawisłości sądów. Władzy PiS– owskiej to pewnie by się nie spodobało – uważa Dembowski i dodaje, że ma dobrą opinię o polskich sędziach.

Przyznane mu 4 tys. zł zadośćuczynienia zamierza przeznaczać na cele społeczne. – Już wcześniej mówiłem, że nie chodzi o pieniądze, tylko o zasady. Dlatego część tej kwoty zamierzam przeznaczyć na fundację Wolność od Religii z Lublina, bo zgadzam się z jej postulatami, że kościół m.in. powinien wyprowadzić się choćby ze szkół – tłumaczy.

Pozostałe środki działacz KOD przeznaczy na wsparcie wolnych mediów. – A konkretnie na portal OKO.press, który utrzymuje się z wpłat czytelników. Gdyby nie te media, to nie dowiedzielibyśmy się o wielu aferach, choćby o kamienicy pana Banasia– podkreśla Dembowski. W uzasadnieniu orzeczenia czytamy, że "wniosek o zasądzenie zadośćuczynienia za doznaną krzywdę wynikłą z niewątpliwie niesłusznego zatrzymania (...) co do zasady zasługuje na uwzględnienie, jednakże nie w żądanej wysokości".

Dalej sędzia uzasadniał tak : "W związku z zatrzymaniem przez kilkanaście godzin S. D. niewątpliwie doznał krzywdy, co skutkowało zasądzeniem zadośćuczynienia. Pozbawienie go wolności będące efektem zastosowania środka przymusu w postaci zatrzymania wiązało się niewątpliwe z doznaniem cierpień natury psychicznej – przede wszystkim stresem, strachem i poniżeniem. Oceniając intensywność negatywnych doznań związanych z pozbawieniem wolności należy przy tym zaznaczyć, że fakt zatrzymania był dla wnioskodawcy nieoczekiwany, nieznany i niewątpliwie stresujący. Ponadto należy podkreślić, że wnioskodawca był w tym czasie znany w lokalnym środowisku z swojej działalności społeczno–politycznej, zaś na skutek zatrzymania jego opinia mogła zostać nadszarpnięta".

Orzeczenie nie jest prawomocne.

e-Wydanie

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
suweren / 3 grudnia 2019 o 14:23
+11
"na KODziarza" - nowa metoda dojenia podatnika
Avatar
Teraz Ja / 3 grudnia 2019 o 14:17
+7
Czyli kto zapłaci te 4 koła,policja czy MY.
Avatar
Her Adolf tüsk / 3 grudnia 2019 o 15:52
+6
Ale zenada :-) chlopa w szpitalu lekarze zabili a zone dali odszkodowanie 500zl. Tu jakiegos darmozjada zatrzymala policja I 4000zl odszkodowania. To sa wlasnie te sprawiedliwe sądy ktorych tak bronia. W ramach wdzięcznosci. Jak spalili kukielke jakiegis parcha to trza bylo isc siedziec wedlug sądu,bo to wielkie przestepstwo bylo
Avatar
ja / 3 grudnia 2019 o 15:18
+6
Młlodzieżówka KOD? Stare komuchy aż miło popatrzeć jak warują, jeszcze pał by się przydało parę zasadzić żeby pamięć wróciła :).
Avatar
dekomunizacja - natychmiast! / 3 grudnia 2019 o 19:03
+5
"Wspólnie z P.O.P. PZPR i Kołem Adwokatów ZSL organizowane są zebrania poświęcone tematyce politycznej (!!!). Udział w tych zebraniach biorą znani działacze społeczno-polityczny (!!!) jak m.in. tow.tow.Dąbek i Zgrzywa. Członkowie Koła, poza pracą w ramach samego Koła, biorą także aktywny udział w działalności społeczno-politycznej w innych organach 1 instancjach. I tak, kol.adw.Gostkowski jest radnym MuN i  członkiem Komisji tejże Rady. Kol.adw.Kośoiołko jest przewodniczącym Woj.Komitetu o zasłużonych działaczy i społeczników należą n.in.kol. Banaszkiewioz, Wnuk i Filipowski  najbliższej kadenoji Koło zamierza coraz bardziej uaktywnić swą działalność i obejmować swym oddziaływaniem      jak najszersze kręgi adwokatów i aplikantów adwokackich" - SPRAWOZDANIE z działalności organów Izby Adwokackiej w ...
"Wspólnie z P.O.P. PZPR i Kołem Adwokatów ZSL organizowane są zebrania poświęcone tematyce politycznej (!!!). Udział w tych zebraniach biorą znani działacze społeczno-polityczny (!!!) jak m.in. tow.tow.Dąbek i Zgrzywa. Członkowie Koła, poza pracą w ramach samego Koła, biorą także aktywny udział w działalności społeczno-politycznej w innych organach 1 instancjach. I tak, kol.adw.Gostkowski jest radnym MuN i  członkiem Komisji tejże Rady. Kol.adw.Kośoiołko jest przewodnic... rozwiń
Avatar
prawy / 3 grudnia 2019 o 15:28
+5
Śmieszni stetryczali komuniści i lewactwo wyleniałe, zahłysniete zboctwami zachodnimi i pseudodemokracją, gonic to aż po Ocean
Avatar
antykitka / 3 grudnia 2019 o 15:54
+4
Ci którym wyrok sądu się nie podoba ---- stańcie na chwilę by myśli uspokoić i pomyślcie!!!!!  Czy naprawdę podoba się Wam bezprawne i bez podstawy zatrzymanie przez policję a następnie nad rankiem zrobione przeszukanie  w Waszym domu.  Przecież jutro może to i WAS spotkać. Może nikt nie zaprotestuje bo się będzie bał???????
 Nie podoba mi się bezKODstawne włażenie na pomnik i wieszanie na nim jakichś szmat. Jak widać niektórzy są za to jeszcze wynagradzani. Mnie to nie spotka bo nie mam zamiaru włażenia na POmniki.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2019 o 14:17
+4
I znowu o tych baranach. A sztandar ludu się cieszy bo ma o czym pisać. Żenada.
Avatar
Wariat / 3 grudnia 2019 o 19:30
+2
Co za ironia losu! Zamordowani na  London Bridge Saskia  i Jack  byli studentami prawa University of Cambridge, zostali zaatakowani na moście po wyjściu z konferencji na temat resocjalizacji skazańców. Jack pisał pracę o.... surowości sądów wobec nie-białych !
 Parafrazując Lenina : "lewacy  sprzedadzą swym wrogom nawet sznur, na którym ten ich powiesi".
Avatar
kazik / 3 grudnia 2019 o 16:10
+2
Wolne sądy nagradzają barbarzyńców . Ich mściwość na zmarłych to dalszy ciąg sowieckich profanacji na zamordowanych Polakach. Kodomici są nam obcy pod każdym względem. Lubelskie sądownictwo to lewacka dyktatura.
Avatar
bialczanin / 5 dni temu o 08:38
0
Do Wariata. Masz rację odwaga potaniała, ci panowie teraz protestują, " bo tak bardzo bronią społeczeństwa przed tym strasznym PISem". Mówiąć wprost nie zgadzam się na ubieranie w koszulki pomników, nie zgadzam się na pisanie po ścianach, nie zgadzam się na malowanie na drzwiach partii politycznych napisów ( sąd uniewinnił , bo niska szkodliwość czynu). Jest mnóstwo możliwośći wyrażania swoich poglądów. Swoją drogą ciekaw jestem działań i poglądów wyrażanych przez tych panów w latach 70 i osiemdziesiatych. Kto ich zna? zna ich walkę z komuną? Może jestem niesprawiedliwy?
Do Wariata. Masz rację odwaga potaniała, ci panowie teraz protestują, " bo tak bardzo bronią społeczeństwa przed tym strasznym PISem". Mówiąć wprost nie zgadzam się na ubieranie w koszulki pomników, nie zgadzam się na pisanie po ścianach, nie zgadzam się na malowanie na drzwiach partii politycznych napisów ( sąd uniewinnił , bo niska szkodliwość czynu). Jest mnóstwo możliwośći wyrażania swoich poglądów. Swoją drogą ciekaw jestem działań i poglądów wyrażanych przez tych panów w latach 70 i osiemdziesiatych. Kto ich zna? zna ich walk... rozwiń
Avatar
bialczanin / 5 dni temu o 08:31
+1
Genialny wyrok, prawdziwie Wolny Sąd, jak On się zajął biednym pokrzywdzonym Obywatelem. I takich Sądów bedziemy bronili do krwi ostatniej!!!! Panowie z Policji nieco się zagalopowali, bo powinni wlepić mandat i kazać doprowadzić pomnik do pierwotnego wyglądu, ale ten wyrok jest z cyklu zadośćuczynienie dla bandyty za siedzenie w dusznej celi. Przypomnijcie kto ten ostatni wyrok wydał?
Avatar
Hector / 6 dni temu o 15:53
-2
Sądy są wolne i tego komuchy bronią, żeby sędziowie robili ci im się żywnie podoba. Oni nic ie mówią a tym bardziej nie protestują, aby sądy były SPRAWIEDLIWE!!!
Avatar
Wariat / 6 dni temu o 09:36
0
Nadgorliwość  policji okazała się błędem. Jak można aresztować ludzi za baner z napisem nikogo nie obrażającym? To było zachowanie prosto z komuny.  A komentarze na forum, że to ci panowie są komunistami czy lewakami są po prostu niedorzeczne. Nawet gdyby byli to mają prawo wyrażać swoje poglądy. Na tym polega demokracja. Widocznie piszący komentarze sami mają poglądy komunistyczne i chcą cenzurować wolność słowa.
 Wszystko mi można zarzucić z wyjątkiem tego że mam poglądy komunistyczne. Najgorliwiej gębują za demokracją byli komuniści, gorliwie wysługujący się kacapom. Odwaga potaniała i miło jest korzystać z owoców demokracji za które inni płacili krwią i życiem. Jakich spraw bronią szmaciarze od pomników, ubeckich emerytur, środowiska sędziów które nigdy się nie oczyściło, Konstytucji może tej jeszcze z wpisaną przyjaźnią ze Związkiem Zdradzieckim ?
 Wszystko mi można zarzucić z wyjątkiem tego że mam poglądy komunistyczne. Najgorliwiej gębują za demokracją byli komuniści, gorliwie wysługujący się kacapom. Odwaga potaniała i miło jest korzystać z owoców demokracji za które inni płacili krwią i życiem. Jakich spraw bronią szmaciarze od pomników, ubeckich emerytur, środowiska sędziów które nigdy się nie oczyściło, Konstytucji może tej jeszcze z wpisaną przyjaźnią ze Związkiem Zdradzieckim ? rozwiń
Avatar
Gość / 6 dni temu o 09:21
+1
Nadgorliwość policji okazała się błędem. Jak można aresztować ludzi za baner z napisem nikogo nie obrażającym? To było zachowanie prosto z komuny. A komentarze na forum, że to ci panowie są komunistami czy lewakami są po prostu niedorzeczne. Nawet gdyby byli to mają prawo wyrażać swoje poglądy. Na tym polega demokracja. Widocznie piszący komentarze sami mają poglądy komunistyczne i chcą cenzurować wolność słowa.
Avatar
Wariat / 6 dni temu o 08:18
-1
Prawiczkowie zaraz wybuchną ze złości. Już się napompowali jak balony na wesele, hahahaha
 Co z ciebie za lewicowiec jak nawet nie znasz dzieł Marksa, Lenina i Stalina. Wiesz ty o tym że Marks propagował idee ludobójstwa, wiesz na jaką liczbę szacuje się ofiary komunizmu? Zresztą dlaczego mamy wszyscy płacić szmaciarzom od pomników w czasie ich umiłowanej komuny dostaliby wypłatę w postaci solidnego pałowania i twardego łoża. Za tym tęsknicie ?
Avatar
4567 / 3 grudnia 2019 o 20:06
-2
Prawiczkowie zaraz wybuchną ze złości. Już się napompowali jak balony na wesele, hahahaha
Avatar
Wariat / 3 grudnia 2019 o 19:30
+2
Co za ironia losu! Zamordowani na  London Bridge Saskia  i Jack  byli studentami prawa University of Cambridge, zostali zaatakowani na moście po wyjściu z konferencji na temat resocjalizacji skazańców. Jack pisał pracę o.... surowości sądów wobec nie-białych !
 Parafrazując Lenina : "lewacy  sprzedadzą swym wrogom nawet sznur, na którym ten ich powiesi".
Avatar
samozaoranie lewactwa / 3 grudnia 2019 o 19:08
+1
Co za ironia losu! Zamordowani na London Bridge Saskia  i Jack  byli studentami prawa University of Cambridge, zostali zaatakowani na moście po wyjściu z konferencji na temat resocjalizacji skazańców. Jack pisał pracę o.... surowości sądów wobec nie-białych !
Avatar
dekomunizacja - natychmiast! / 3 grudnia 2019 o 19:03
+5
"Wspólnie z P.O.P. PZPR i Kołem Adwokatów ZSL organizowane są zebrania poświęcone tematyce politycznej (!!!). Udział w tych zebraniach biorą znani działacze społeczno-polityczny (!!!) jak m.in. tow.tow.Dąbek i Zgrzywa. Członkowie Koła, poza pracą w ramach samego Koła, biorą także aktywny udział w działalności społeczno-politycznej w innych organach 1 instancjach. I tak, kol.adw.Gostkowski jest radnym MuN i  członkiem Komisji tejże Rady. Kol.adw.Kośoiołko jest przewodniczącym Woj.Komitetu o zasłużonych działaczy i społeczników należą n.in.kol. Banaszkiewioz, Wnuk i Filipowski  najbliższej kadenoji Koło zamierza coraz bardziej uaktywnić swą działalność i obejmować swym oddziaływaniem      jak najszersze kręgi adwokatów i aplikantów adwokackich" - SPRAWOZDANIE z działalności organów Izby Adwokackiej w ...
"Wspólnie z P.O.P. PZPR i Kołem Adwokatów ZSL organizowane są zebrania poświęcone tematyce politycznej (!!!). Udział w tych zebraniach biorą znani działacze społeczno-polityczny (!!!) jak m.in. tow.tow.Dąbek i Zgrzywa. Członkowie Koła, poza pracą w ramach samego Koła, biorą także aktywny udział w działalności społeczno-politycznej w innych organach 1 instancjach. I tak, kol.adw.Gostkowski jest radnym MuN i  członkiem Komisji tejże Rady. Kol.adw.Kośoiołko jest przewodnic... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie pokoju lub mieszkania w Holandii?

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie pokoju lub mieszkania w Holandii? 0 0

Pokój, kawalerka, a może duże mieszkanie? Na własną rękę czy przez agencję? Z opcją meldunku czy nie? Wynajem mieszkania czy pokoju w Holandii nie jest trudny, ale by obydwie strony były zadowolone, konieczne jest zapoznanie się z warunkami najmu i wiedza, jak to wygląda w Holandii. Planujesz wyjazd do pracy sezonowej, a może chcesz osiąść na dłużej? Zapoznaj się z zasadami wynajmu lokum. Dzięki temu unikniesz rozczarowania i nie zostaniesz bez dachu nad głową.

18-latek zamordował rodziców i 7-letniego brata. Rodzinna zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich
film

18-latek zamordował rodziców i 7-letniego brata. Rodzinna zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich 5 1

Rodzinna tragedia w Ząbkowicach Śląskich. 18-letni mężczyzna zamordował swoich rodziców i 7-letniego brata.

Jak dobierać długość firan do wnętrza. Jak zmierzyć firany i zasłony?

Jak dobierać długość firan do wnętrza. Jak zmierzyć firany i zasłony? 0 0

Firanka długa, czy krótka? Długość firany zależy od sposobu upinania i wnętrza, w którym będzie wisiała. Podpowiadamy, jak wymierzyć długość firan i zasłon.

Sylwester miejski w Zamościu 2019/2020. DJ i koncerty przed Pałacem Zamoyskich

Sylwester miejski w Zamościu 2019/2020. DJ i koncerty przed Pałacem Zamoyskich 1 0

Zabawa zacznie się o godz. 21 w 2019 roku i potrwa do 1 w nocy w 2020. Mieszkańcy i turyści bawić się będą przed Pałacem Zamoyskich przy ul. Akademickiej

OKS Zamość najlepszy w XVII Halowych Mistrzostwa sędziów piłkarskich o Puchar Prezesa LZPN

OKS Zamość najlepszy w XVII Halowych Mistrzostwa sędziów piłkarskich o Puchar Prezesa LZPN 0 0

W hali sportowej w Nieliszu zostały rozegrane XVII Halowe Mistrzostwa sędziów piłkarskich o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Najlepszą drużyną okazała się grupa arbitrów OKS Zamość

Prezent dla rodziców na święta

Prezent dla rodziców na święta 0 0

Rodzice to najważniejsze dla nas i bliskie nam osoby. W święta powinniśmy szczególnie pokazać im jak bardzo są dla nas ważni. Jaki prezent dla rodziców na święta będzie, więc idealny? Dla nich najbardziej liczą się przecież wspólnie spędzone chwile w gronie rodzinnym. Więc może niech to będzie wspólny wyjazd na narty, lub bilety do teatru? A może to smakosze lubujący się w odkrywaniu nowych doznań kulinarnych?

Powstaną nowe drogi w Lublinie. Będzie łatwiej wyjechać sprzed dworca kolejowego

Powstaną nowe drogi w Lublinie. Będzie łatwiej wyjechać sprzed dworca kolejowego 11 26

Nowa droga biegnąca częściowo wiaduktem na skraju parku Ludowego ma wyprowadzić ruch sprzed dworca kolejowego do ul. Lubelskiego Lipca ’80. Prezydent miasta szykuje już zezwolenie na przebudowę dróg koło parku i Targów Lublin. To część przygotowań do budowy przez miasto dużego dworca autobusowego.

Lubelskie: Tragiczny finał poszukiwań zaginionego tydzień temu 21-latka

Lubelskie: Tragiczny finał poszukiwań zaginionego tydzień temu 21-latka 12 1

Tragicznie zakończyły się poszukiwania młodego mężczyzny, z okolic Łęcznej. W poniedziałek wyłowiono jego zwłoki z rzeki Wieprz. Dokładne przyczyny śmierci 21-latka wyjaśniają policja i prokuratura.

Instalacja kamer do monitoringu – krok po kroku

Instalacja kamer do monitoringu – krok po kroku 0 0

Monitoring domu to dzisiaj standard, o który powinien zadbać każdy właściciel posesji. Warto więc mieć pod kontrolą swoje cztery kąty nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Kamery pomogą Ci dowiedzieć się, jak doszło do zdarzenia i kto w nim uczestniczył. Jeśli chcesz wiedzieć na czym polega instalacja kamer i jak je zamontować, by dobrze chroniły każdą część nieruchomości, zapraszamy do lektury.

Czas na “polskie przełamanie”? Zapowiedź PŚ w Klingenthal

Czas na “polskie przełamanie”? Zapowiedź PŚ w Klingenthal 0

Po nieudanych zawodach Pucharu Świata w Niżnym Tagile dla polskich zawodników, karuzela pucharowych zmagań przenosi się do Niemiec. W najbliższy weekend, czeka nas rywalizacja w Klingenthal. Czy Kamil Stoch i spółka zdołają zameldować się na podium zarówno w konkursie drużynowym, jak i indywidualnym?

Czekając na wiosnę z optymizmem. Górnik Łęczna w liczbach

Czekając na wiosnę z optymizmem. Górnik Łęczna w liczbach 0 1

Pierwsza część sezonu drugiej ligi kilkanaście dni temu dobiegła końca. Kibice w Łęcznej po jej zakończeniu mają wiele powodów do optymizmu. Zespół trenera Kamila Kieresia nadawał ton rozgrywkom i wiosną będzie bić się o awans na zaplecze PKO BP Ekstraklasy

Strzelanina w szpitalu w Ostrawie, sześć osób nie żyje
film

Strzelanina w szpitalu w Ostrawie, sześć osób nie żyje 2 2

Co najmniej sześć osób zginęło wskutek strzelaniny w szpitalu w Ostrawie. Czeska policja poszukuje sprawcy.

Ukrainiec zatrzymany za planowanie zamachu terrorystycznego w centrum handlowym w Puławach
pilne

Ukrainiec zatrzymany za planowanie zamachu terrorystycznego w centrum handlowym w Puławach 387 31

Ukraiński fanatyk religijny Maksym S. miał planować zamach terrorystyczny w centrum Puław. Zdaniem Prokuratury Krajowej, chodziło o detonację materiałów wybuchowych w "samochodzie-pułapce". Mężczyzna został aresztowany.

Wypadek pod Białą Podlaską. Volkswagen wypadł z drogi i zarył w polu
galeria

Wypadek pod Białą Podlaską. Volkswagen wypadł z drogi i zarył w polu 2 2

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 20.30 w miejscowości Terebela. Kierowca volkswagenem na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem.

The Best of Pink Floyd - koncert w Centrum Spotkania Kultur
13 grudnia 2019, 20:00

The Best of Pink Floyd - koncert w Centrum Spotkania Kultur 0 0

Polish Floyd to krakowska formacja koncertująca z najsłynniejszymi utworami kultowego zespołu Pink Floyd. Już 13 grudnia o godz. 20 grupa wystąpi w Centrum Spotkania Kultur z wyjątkowym koncertem-spektaklem "The Best of Pink Floyd Experience".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!