Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

20 listopada 2018 r.
15:26

Smog w Białej Podlaskiej. Nowe czujniki jakości powietrza w mieście

Autor: Zdjęcie autora eb
0 9 A A
fot. UM Biała Podlaska
fot. UM Biała Podlaska

Biała Podlaska uruchomiła system pomiaru jakości powietrza. Na słupach oświetleniowych zamontowano 10 czujników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mierzą one stężenie pyłów PM1, PM2,5 i PM10 w powietrzu. To one głównie odpowiadają za smog.

– W urzędzie miasta trwają w tej chwili ostatnie testy systemu, a za miesiąc dane będą dostępne dla wszystkich mieszkańców – mówi Radosław Plandowski, rzecznik magistratu.

Jakość powietrza będzie można sprawdzić za pomocą mobilnej miejskiej aplikacji oraz na stronie internetowej www.bialapodlaska.pl. Czujniki znalazły się przy ulicy Francuskiej, Targowej, Leszczynowej, Bieńkowskiego, Witoroskiej, Jastrzębiej, Al. Tysiąclecia, Brzeskiej oraz na rondach: I Brygady i Bohaterów Powstania Styczniowego.

– Liczne badania epidemiologiczne wskazują na istnienie statystycznych powiązań pomiędzy podwyższonym poziomem pyłu zawieszonego w powietrzu, a występowaniem negatywnych skutków zdrowotnych, dlatego stały monitoring pyłów zawieszonych w powietrzu jest tak bardzo istotny. Uruchomienie systemu pomoże określić, w których rejonach miasta jest największy problem ze smogiem i gdzie należy zintensyfikować działania – mówi ustępujący prezydent Dariusz Stefaniuk (PiS).

Projekt został dofinansowany ze środków unijnych.

Wcześniej miasto miało jeden taki czujnik, który został zamontowany, dzięki inicjatywie stowarzyszenia Biała Samorządowa. To ono zgłosiło miasto do konkursu Avivy. Czujnik zamontowano przy siedzibie stowarzyszenia na ul. Kościuszki.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lovi / 21 listopada 2018 o 14:20
+3
nic nie zmieni się na lepsze dopóki będziemy palić śmieciami. Najlepsze rozwiązanie to biomasa (pelet w moim przypadku). Po co męczyć się z brudnym węglem, jeśli można poustawiać kilka worków z peletem i mieć dodatkowo porządek w kotłowni. Aktualnie ruszył program "czyste powietrze". Można uzyskać nawet do 90 % na zakup kotła czy modernizajcę kotłowni. Polecam kotły z certyfikatami, które wpasowują się we wspomniany program ***s://***kostrzewa.com.pl/#!Produkty-Produkty    
Avatar
Gość / 20 listopada 2018 o 17:11
+2
W każdym mieście powinni coś takiego instalować. Po jednym czujniku na dzielnice przynajmniej.
Avatar
Williams Leo / 27 listopada 2018 o 09:51
+1
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e - williamsloanfundshelp@gmail.com
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności... rozwiń
Avatar
pamelarosaflores / 23 listopada 2018 o 01:32
+1
Nasza oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o kredyt jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o kredyt i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com
Avatar
Gość / 22 listopada 2018 o 04:56
+1
Od zmierzenia temperatury termometrem gorączka nie spadnie. Trzeba tyle zarobić, żeby na opalanie gazem starczało.
Avatar
czyt / 21 listopada 2018 o 08:29
0
Ściema jakaś, na stronie nic nie ma.
Avatar
^_^ / 20 listopada 2018 o 17:48
0
Co mi po pożyczce nisko oprocentowanej 2% jak dowalacie lichwiarskie opłaty przygotowawcze, obslugi, UBEZPIECZENIA na poziomie 2000%? To ile wyjdzie kredyt na 1000zł pożyczony na rok? Będzie do zwrotu 1020zł, czy jednak ponad 20 tysi? Baaardzo troskliwe i rozsadne są te warunki. Skoro nie potraficie przyznać się do oprocentowania, to znaczy, że na starcie określacie się jako KANCIARZE. Możecie podać chociaż jeden BANK, nie lichwa bank tzw. PARABANK, ale prawdziwy BANK, ktory oferuje kredyt poniżej 10%? Dziwne, prawda? A wam opłaca się 2%? Totalna LIPA, ktorą aż tutaj zalatuje.
Co mi po pożyczce nisko oprocentowanej 2% jak dowalacie lichwiarskie opłaty przygotowawcze, obslugi, UBEZPIECZENIA na poziomie 2000%? To ile wyjdzie kredyt na 1000zł pożyczony na rok? Będzie do zwrotu 1020zł, czy jednak ponad 20 tysi? Baaardzo troskliwe i rozsadne są te warunki. Skoro nie potraficie przyznać się do oprocentowania, to znaczy, że na starcie określacie się jako KANCIARZE. Możecie podać chociaż jeden BANK, nie lichwa bank tzw. PARABANK, ale prawdziwy BANK, ktory oferuje kredyt poniżej 10%? Dziwne, prawda? A wam opłaca się 2%? To... rozwiń
Avatar
Gość / 20 listopada 2018 o 19:18
-2
Temu facetowi to smog zatruł rozum.Dobrze ,że go wytypowali na wicemarszałka ,to tam nie będzie miał możliwości podejmować idiotycznych decyzji,bo to jest funkcja figuranta! Żadnego smogu w Polsce nie ma,jest tylko mieszanina dymu i mgły pn. dymgła z większością mgły.Unijni cwaniacy wymyslili te nazwę by brzmiała groźnie,a państwa,które nie będą się podporządkowywały wymyślonym parametrom ,będą płaciły karę! I wazeliniarze ,co stawiaja pospiesznie pomniki ,to także instalują czujniki , nie mysląc wcale czy to ma logiczny sens.Dla takich własnie są awanse!
Avatar
Stephen23 / 20 listopada 2018 o 17:12
-4
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DO JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU POŻYCZKI W NISKIM STOPNIU O 2%. (Stephenswillsloan@gmail.com) Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Naszym wiodącym celem jest pomoc w uzyskaniu usługi, na którą zasługujesz. Nasz program pożyczkowy jest najszybszy. Rozdajemy pożyczkę w dowolnej wybranej walucie (dolar amerykański, funty, euro, dinar, itp.) I czas trwania od 1 do 30 lat na spłatę pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej). Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki i masz niski wynik kredytowy, Czy masz trudności z uzyskaniem pożyczki? z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Rozwiązaniem twojego problemu finansowego jest STEPHEN WILLIAMS LOAN FIRM. Warunki są bardzo rozsądne i troskliwe. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: pożyczki świąteczne, kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty konsolidacyjne, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe, kredyty studenckie, kredyty mieszkaniowe, pożyczki o niskim oprocentowaniu @ 2% rocznie dla osób fizycznych, firm i organy korporacyjne. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami poprzez e-mail: stephenswillsloan@gmail.com. Złóż wniosek i bądź wolny od niewoli finansowej.
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DO JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU POŻYCZKI W NISKIM STOPNIU O 2%. (Stephenswillsloan@gmail.com) Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Naszym wiodącym celem jest pomoc w uzyskaniu usługi, na którą zasługujesz. Nasz program pożyczkowy jest najszybszy. Rozdajemy pożyczkę w dowolnej wybranej walucie (dolar amerykański, funty, euro, dinar, itp.) I czas trwania od 1 do 30 lat na spłatę pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej). Czy potrzebuj... rozwiń
Avatar
Williams Leo / 27 listopada 2018 o 09:51
+1
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e - williamsloanfundshelp@gmail.com
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności... rozwiń
Avatar
pamelarosaflores / 23 listopada 2018 o 01:32
+1
Nasza oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o kredyt jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o kredyt i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com
Avatar
Gość / 22 listopada 2018 o 04:56
+1
Od zmierzenia temperatury termometrem gorączka nie spadnie. Trzeba tyle zarobić, żeby na opalanie gazem starczało.
Avatar
lovi / 21 listopada 2018 o 14:20
+3
nic nie zmieni się na lepsze dopóki będziemy palić śmieciami. Najlepsze rozwiązanie to biomasa (pelet w moim przypadku). Po co męczyć się z brudnym węglem, jeśli można poustawiać kilka worków z peletem i mieć dodatkowo porządek w kotłowni. Aktualnie ruszył program "czyste powietrze". Można uzyskać nawet do 90 % na zakup kotła czy modernizajcę kotłowni. Polecam kotły z certyfikatami, które wpasowują się we wspomniany program ***s://***kostrzewa.com.pl/#!Produkty-Produkty    
Avatar
czyt / 21 listopada 2018 o 08:29
0
Ściema jakaś, na stronie nic nie ma.
Avatar
Gość / 20 listopada 2018 o 19:18
-2
Temu facetowi to smog zatruł rozum.Dobrze ,że go wytypowali na wicemarszałka ,to tam nie będzie miał możliwości podejmować idiotycznych decyzji,bo to jest funkcja figuranta! Żadnego smogu w Polsce nie ma,jest tylko mieszanina dymu i mgły pn. dymgła z większością mgły.Unijni cwaniacy wymyslili te nazwę by brzmiała groźnie,a państwa,które nie będą się podporządkowywały wymyślonym parametrom ,będą płaciły karę! I wazeliniarze ,co stawiaja pospiesznie pomniki ,to także instalują czujniki , nie mysląc wcale czy to ma logiczny sens.Dla takich własnie są awanse!
Avatar
^_^ / 20 listopada 2018 o 17:48
0
Co mi po pożyczce nisko oprocentowanej 2% jak dowalacie lichwiarskie opłaty przygotowawcze, obslugi, UBEZPIECZENIA na poziomie 2000%? To ile wyjdzie kredyt na 1000zł pożyczony na rok? Będzie do zwrotu 1020zł, czy jednak ponad 20 tysi? Baaardzo troskliwe i rozsadne są te warunki. Skoro nie potraficie przyznać się do oprocentowania, to znaczy, że na starcie określacie się jako KANCIARZE. Możecie podać chociaż jeden BANK, nie lichwa bank tzw. PARABANK, ale prawdziwy BANK, ktory oferuje kredyt poniżej 10%? Dziwne, prawda? A wam opłaca się 2%? Totalna LIPA, ktorą aż tutaj zalatuje.
Co mi po pożyczce nisko oprocentowanej 2% jak dowalacie lichwiarskie opłaty przygotowawcze, obslugi, UBEZPIECZENIA na poziomie 2000%? To ile wyjdzie kredyt na 1000zł pożyczony na rok? Będzie do zwrotu 1020zł, czy jednak ponad 20 tysi? Baaardzo troskliwe i rozsadne są te warunki. Skoro nie potraficie przyznać się do oprocentowania, to znaczy, że na starcie określacie się jako KANCIARZE. Możecie podać chociaż jeden BANK, nie lichwa bank tzw. PARABANK, ale prawdziwy BANK, ktory oferuje kredyt poniżej 10%? Dziwne, prawda? A wam opłaca się 2%? To... rozwiń
Avatar
Stephen23 / 20 listopada 2018 o 17:12
-4
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DO JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU POŻYCZKI W NISKIM STOPNIU O 2%. (Stephenswillsloan@gmail.com) Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Naszym wiodącym celem jest pomoc w uzyskaniu usługi, na którą zasługujesz. Nasz program pożyczkowy jest najszybszy. Rozdajemy pożyczkę w dowolnej wybranej walucie (dolar amerykański, funty, euro, dinar, itp.) I czas trwania od 1 do 30 lat na spłatę pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej). Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki i masz niski wynik kredytowy, Czy masz trudności z uzyskaniem pożyczki? z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Rozwiązaniem twojego problemu finansowego jest STEPHEN WILLIAMS LOAN FIRM. Warunki są bardzo rozsądne i troskliwe. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: pożyczki świąteczne, kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty konsolidacyjne, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe, kredyty studenckie, kredyty mieszkaniowe, pożyczki o niskim oprocentowaniu @ 2% rocznie dla osób fizycznych, firm i organy korporacyjne. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami poprzez e-mail: stephenswillsloan@gmail.com. Złóż wniosek i bądź wolny od niewoli finansowej.
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DO JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU POŻYCZKI W NISKIM STOPNIU O 2%. (Stephenswillsloan@gmail.com) Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Naszym wiodącym celem jest pomoc w uzyskaniu usługi, na którą zasługujesz. Nasz program pożyczkowy jest najszybszy. Rozdajemy pożyczkę w dowolnej wybranej walucie (dolar amerykański, funty, euro, dinar, itp.) I czas trwania od 1 do 30 lat na spłatę pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej). Czy potrzebuj... rozwiń
Avatar
Gość / 20 listopada 2018 o 17:11
+2
W każdym mieście powinni coś takiego instalować. Po jednym czujniku na dzielnice przynajmniej.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Była tak pijana, że nie mogła trafić butelką do buzi dziecka

Była tak pijana, że nie mogła trafić butelką do buzi dziecka 58 2

Trzy promile miała matka miesięcznej dziewczynki i 5 letniego chłopca. 32-latka usiłowała karmić butelką niemowlę jednak nie mogła trafić do buzi dziecka

Z pompek uszło powietrze. Jeszcze poczekamy na stacje naprawy rowerów

Z pompek uszło powietrze. Jeszcze poczekamy na stacje naprawy rowerów 4 2

Nie będzie na razie obiecanych samoobsługowych stacji naprawy rowerów, ani ulicznych pompek dla jednośladów. Firma, która miała dostarczyć i zamontować takie urządzenia ostatecznie nie podpisała umowy z Zarządem Dróg i Mostów. Urzędnicy muszą szukać nowego wykonawcy.

Opel GTX Experimental. To auto jest zapowiedzą nowych modeli opla [wideo]
galeria
film

Opel GTX Experimental. To auto jest zapowiedzą nowych modeli opla [wideo] 0 0

32-letni designer Matthias Wirth nie kryje zadowolenia. Jego koncepcyjny GT X Experimental jest zapowiedzią przyszłych modeli Opla. W miniony piątek mogliśmy go zobaczyć z bliska. Robi wrażenie...

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni
Alarm 24

Puławy: Masażyści nie wytrzymali tempa. Będą zmiany w przychodni 0 2

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla masażystów i fizjoterapeutów puławskiego Medicalu. Gdy część pracowników odeszła na zwolnienia, pozostali musieli pracować więcej i szybciej. Tempo oznaczało spadek jakości usług. Po naszej interwencji, spółka wprowadzi zmiany

Koncert proMODERN: "Współczesna polska muzyka pasyjna"
29 marca 2019, 19:00

Koncert proMODERN: "Współczesna polska muzyka pasyjna" 0 0

Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża" zaprasza na koncert religijny "Współczesna polska muzyka pasyjna" w wykonaniu formacji proMODERN. Artyści wystąpią w piątek, 29 marca o godz. 19 w Bazylice oo. Dominikanów w Lublinie.

Medale lubelskich wspinaczy w Pucharze Polski w Gliwicach

Medale lubelskich wspinaczy w Pucharze Polski w Gliwicach 0 3

Aleksandra Rudzińska z KW Kotłownia triumfowała w Pucharze Polski we wspinaczce sportowej na czas w Gliwicach. W sumie w „Chwyciarni” pojawiło się ośmioro zawodników ze stolicy Lubelszczyzny

Najwyższa porażka od 12 lat. W Łęcznej dokładnie ją przeanalizują

Najwyższa porażka od 12 lat. W Łęcznej dokładnie ją przeanalizują 0 2

Nie tak miał wyglądać początek rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy Górnika Łęczna. „Zielono-czarni” do tej pory w czterech meczach zdobyli cztery punkty, a w ostatniej kolejce ponieśli klęskę w Grudziądzu przegrywając z tamtejszą Olimpią aż 1:6

Budowa drogi S17 Warszawa-Lublin. Podwarszawski Zakręt mocno się zmienia [foto]
galeria

Budowa drogi S17 Warszawa-Lublin. Podwarszawski Zakręt mocno się zmienia [foto] 32 5

Trwa budowa trasy ekspresowej z Warszawy do Lublina. Oto, co zmieniło się przez zimę

Lubelskie: Chcieli o 2 miliony za dużo. Będzie kolejny przetarg na budowę boiska

Lubelskie: Chcieli o 2 miliony za dużo. Będzie kolejny przetarg na budowę boiska 0 0

Władze gminy Puławy unieważniły przetarg na budowę nowego boiska piłkarskiego z zapleczem w Gołębiu. Powodem tej decyzji była zbyt wysoka cena zaproponowana przez jedynego oferenta.

Międzynarodowy Dzień Teatru w Puławach
29 marca 2019, 18:00

Międzynarodowy Dzień Teatru w Puławach 0 0

27 marca rozpoczną się obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. To kulturalne święto, zainaugurowane festiwalem Teatr Narodów w Paryżu, odbędzie się juz po raz 58. Z tej okazji w Puławskim Domu Chemika w dniach 29-31 marca będzie można oglądać premierowe spektakle.

Tragiczny pożar w Rokitnie od niedopałka papierosa? Nie żyje 70-latek

Tragiczny pożar w Rokitnie od niedopałka papierosa? Nie żyje 70-latek 11 0

70-letni mężczyzna zginął w nocy w pożarze w miejscowości Rokitno w powiecie bialskim

Dlaczego w tej części woj. lubelskiego paliwo jest znacznie droższe?

Dlaczego w tej części woj. lubelskiego paliwo jest znacznie droższe? 76 25

Kierowcy z Zamościa i Hrubieszowa są wściekli. Za litr paliwa płacą tam o 30-40 groszy więcej niż na stacjach benzynowych w stolicy województwa. Przyczyny drożyzny chce ustalić radny miejski z Zamościa Rafał Zwolak (KO).

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 marca 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 marca 2019 r. 0 0

Szeroko zakrojona akcja poszukiwań męża zamordowanej kobiety

Szeroko zakrojona akcja poszukiwań męża zamordowanej kobiety 24 6

Trwają poszukiwania 35-latka z Trawnik podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Kobieta zginęła od przynajmniej kilku ciosów nożem. Nie wiadomo, dlaczego doszło do tragedii.

Problemy na budowie stadionu w Białej Podlaskiej. Miasto nie straci dotacji?

Problemy na budowie stadionu w Białej Podlaskiej. Miasto nie straci dotacji? 34 3

Zakończyły się prace inwentaryzacyjne na miejskim stadionie. Przypomnijmy, że władze miasta w grudniu zerwały umowę z wykonawcą przebudowy obiektu. 10-milionowa dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki nie jest zagrożona.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!