Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

18 czerwca 2019 r.
11:45

Uber Eats od dziś w Lublinie. Jedzenie można zamawiać ze 100 lokali w mieście

291 32 A A

Lublin jest 10 polskim miastem, do którego trafia Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mieszkańcy Lublina mogą już od dziś zamawiać dania z ponad 100 lokali, serwujących zróżnicowaną kuchnię. Specjalnie dla mieszkańców Lublina firma Uber Eats przygotowała kody promocyjne 3 x 15 zł, które są ważne przez miesiąc od momentu wpisania ich w aplikacji, oraz specjalne konkursy.

Jak działa Uber Eats?

Nie ma minimalnej wartości zamówienia – jeśli użytkownik ma ochotę, może zamówić w Uber Eats nawet jedynie zupę. Ceny są ustalane przez partnerów restauracyjnych Uber Eats według ich własnego menu, a opłata za dostawę wynosi 7,90 PLN i 9,99 PLN, w przypadku McD, Burger King, Thai Wok czy Salad Story. Opłata za dostawę jest stała, niezależnie od wielkości zamówienia.

Można również śledzić zamówienie – użytkownik na bieżąco wie, gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówienie. Istnieje możliwość zdobycia informacji o tym, że jedzenie jest właśnie przygotowywane, zostało zapakowane i jest dostarczane do użytkownika.

e-Wydanie

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kiwi / 18 czerwca 2019 o 16:15
+18
Testy były od kilku dni. Wśród dostawców przewaga imigrantów trochę beżowo-karmelowych, trochę przyjaciół ze wschodu. Dostawy realizowane samochodem, rowerem (czasem nawet miejskim) albo hulajnogą. Trochę jeszcze się gubią, ale wbrew pozorom dostawy realizowane bardzo szybko nawet w 20 minut (w godzinach szczytu dużą przewagę ma rower) w porównaniu do zwykłych dostawców z danego lokalu. W klasycznych dostawach często jest sytuacja, że jedzenie gotowe ale czeka na powrót dostawcy albo na kolejne zamówienie, żeby dostawca ogarnął 2-3 za jednym razem - w Uberze tego nie ma). Fajna praca zwłaszcza dla dzieciaków - jak ktoś lubi jeździć na rowerze - zrobi sobie cardio i jeszcze mu za to zapłacą. A hejterzy z tego wątku niech jedzą parówki z keczupem, albo nagotują sobie bigosu.
Testy były od kilku dni. Wśród dostawców przewaga imigrantów trochę beżowo-karmelowych, trochę przyjaciół ze wschodu. Dostawy realizowane samochodem, rowerem (czasem nawet miejskim) albo hulajnogą. Trochę jeszcze się gubią, ale wbrew pozorom dostawy realizowane bardzo szybko nawet w 20 minut (w godzinach szczytu dużą przewagę ma rower) w porównaniu do zwykłych dostawców z danego lokalu. W klasycznych dostawach często jest sytuacja, że jedzenie gotowe ale czeka na powrót dostawcy albo na kolejne zamówienie, żeby dostawca ogarnął 2-3 za jedny... rozwiń
Avatar
Mario / 18 czerwca 2019 o 20:29
+17
W zimie to na sankach będą jeździć czy jak?
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 13:02
+15
W centrum nigdy nie będzie dróg rowerowych. Może kiedyś będzie zakaz wjazdu dla osobówek. Ale póki co to jeżeli ktoś się boi jechać jezdnią, to niech nie jeździe rowerem po chodniku, bo wtedy piesi boją się chodzić po chodniku. Miejsce dla pieszego to bezpieczny chodnik, wolny od rowerów. A miejsca rowerzysty to jednia, w przypadku braku drogi rowerowej. Nie można swoim problemów przenosić na innych, tak samo jak ktoś kto nie ma gdzie zaparkować nie może zaparkować na chodniku.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 17:05
+10
Czyli jak ktoś nie ma smartfona z Androidem to jest mówiąc kolokwialnie w d*pie, tak samo te rowerki miejskie - zapomnij o zapłaceniu gotówką, załóż konto, pobierz apkę, zapłać bez gotówki - przecież to jest ostracyzm - niedługo wszystkie usługi będą polegały na tym, że bez smartfona, dostępu do wi-fi nic nie będzie można samodzielnie wykonać i za wszystko przychodzić będzie płacić bez gotówki. Ja pierniczę ale wolność!. Dlaczego na XXI wiek nikt nie wpadł by propagować nowy trend - wolność od nadmiaru usilnych ingerencji cyfrowo-technologicznych w każdy możliwy obszar życia, aspekt funkcjonowania. W demokracji człowiek ma prawo wyboru prawda? To dlaczego wciska mu się te cyfrowo-technologiczne innowacje na siłę. Papierowe dokumenty zamieniają się w cyfrowe, trzeba zakładać więcej kont online, pamiętać hasła i loginy, dostęp do wi-fi staje się niemal jak potrzeba fizjologiczna bez której nie można żyć. Czy ktoś kogokolwiek pyta o zdanie czy zgodę - a gdzie tam! wpierdzielić i koniec, postawić przed faktem dokonanym. Mnie nie przeszkadza jak ktoś potrzebuje zadzwonić albo wysłać sms-a ale ten ciągły widok do granic możliwości nieprzytomnych ludzi i przechodniów wpatrzonych w komórki powoduje u mnie efekt przytłoczenia, wręcz efekt wymiotny. Ceniłem internet i cenię - jest to źródło wymiany informacji, zdobywania wiedzy, dyskusji poglądowej, czasem rozrywki - można coś obejrzeć, pograć w grę, posłuchać muzyki - wszystko rozumiem - ale ta obleśna i agresywnie postępująca cyfryzacja to obłęd - komu to potrzebne? Po co takie niewolnictwo? Papier to wolność gotówka to niezależność i tak powinno być. Komórka powinna być nudna i monotonna by nie ściągała uwagi i służyła tylko po to by krótko porozmawiać, wysłać sms-a od czasu do czasu i wystarczy. A internet tylko w domach i miejscach pracy przewodowy/kablowy. Smartfony i wi-fi raz na zawsze powinny zniknąć z rzeczywistości, byłby spokój, byłoby więcej prywatności, zdrowia, czas płynąłby nieco wolniej, ludzie nie byliby tak bardzo zaganiani. Sami na własne życzenie psujemy sobie rzeczywistość nas otaczającą i nie potrzebnie. Im mniej informatyzacji tym ludzie będą szczęśliwsi, tylko tego nikt wprost nie chce przyznać. Każdy musi to wiedzieć, że smartfony i obok nich pojawiające się wi-fi - te kwestie powstały specjalnie po to by być naszym przedłużeniem funkcjonowania w świecie online inaczej nikt z nas nie taszczyłby chyba laptopa zawsze i wszędzie prawda? Te kwestie miały spowodować u nas głód informacji i interakcji online w ramach "społeczeństwa informacyjnego" na które nikt rzecz jasna zgody nie udzielał( jakby ktokolwiek pytał nas o to). Dlaczego w erze social mediów Facebooka i Instagrama, erze smartfonów, wi-fi tyle młodych ludzi cierpi na depresję, wzrosło także poczucie osamotnienia, a także relacje towarzyskie relacje w związkach się popsuły, a nawet rodzinne oraz dlaczego tak bardzo nasiliły się podziały poglądowe? Bo trzeba powiedzieć głośno i bez ogródek to wina tych właśnie "ulepszaczy" rzeczywistości, które nic nie ulepszają, a wszystko psują, rozleniwiają, ogłupiają, uzależniają, zabierają czas, zdrowia, prywatność na bzdety i pierdoły. Smartfony, wi-fi, biometrie, bezgotówkowość, internet rzeczy, sieć 5g - wszystko to grzecznie z Rzeczypospolitej Polskiej powinno wypierniczyć w podskokach i cyfrowa komuna by się skończyła i całe szczęście bo ileż tego wszystkiego można tolerować, tego odbierania prywatności, tego uzależniania, ogłupiania, zniewalania? To ma być postęp jeśli ewidentnie zmiany, które zachodzą zmierzają do rozleniwiania, ogłupiania i uzależniania mas, jeśli zmierzają do odbierania ludziom czasu, zdrowia, prywatności oraz do kształtowania rzeczywistości "smart" opartej na śledzeniu, podglądaniu, podsłuchiwaniu i zbieraniu danych gdzie, jak ,ile, czym, kiedy popadnie w ramach nowych "modeli biznesowych". Czy świat na głowę upadł, powariowaliśmy do reszty? Żyjmy, bawmy się, chodźmy na spacery, do kina, do klubów dyskotekowych, do parków - tchnijmy jakieś życie w tą monotonną rzeczywistość smartfonów, wi-fi i social mediów. Ci, którzy nie mają czasu na smartfona, Facebooka, Instagrama żyją pełnią życia i czują wolność. Cyfrową komunę i technokratyzm należy odrzucić, taka rzeczywistość nie będzie przyjemnością a zwyczajnie samoistnie ufundowanym więzieniem, z którego nie sposób będzie wyjść. Zapowiadam rewolucję
Czyli jak ktoś nie ma smartfona z Androidem to jest mówiąc kolokwialnie w d*pie, tak samo te rowerki miejskie - zapomnij o zapłaceniu gotówką, załóż konto, pobierz apkę, zapłać bez gotówki - przecież to jest ostracyzm - niedługo wszystkie usługi będą polegały na tym, że bez smartfona, dostępu do wi-fi nic nie będzie można samodzielnie wykonać i za wszystko przychodzić będzie płacić bez gotówki. Ja pierniczę ale wolność!. Dlaczego na XXI wiek nikt nie wpadł by propagować nowy trend - wolność od nadmiaru usilnych ingerencji cyfrowo-technologic... rozwiń
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 11:54
+10
Przypomina się, że jazda rowerem (skuterem czy samochodem także) po chodnikach i przejściach dla pieszych jest zabroniona.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 13:16
+9
Dajcie spokój z tym lękiem przed samochodami. Teraz w weekendy to więcej ludzi jeździ rowerami niż samochodami, więc jeżeli ktoś blokuje ruch, to prędzej samochód rowerzystom niż odwrotnie. Rowerzysta rowerzystę wyprzedzi jednym pasem, samochody wyprzedzić w ten sposób się nie da - wtedy to on utrudnia ruch. Samochód utrudnia ruch, więc niech jedzie chodnikiem.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 13:11
+9
Najlepsze jest rozdzielenie ruchu rowerowego od samochodowego, ale gdy na to nie ma miejsca to musi się on odbywać wspólnie. Chodnik jest dla pieszych i dzieci na rowerkach.
Avatar
Karol / 18 czerwca 2019 o 12:46
+7
Od dziś? Bo ja na Czechowie widziałem jednego typka już w niedzielę, i drugi raz wczoraj. Chyba że to były dopiero testy, ale patrząc po tym jak się gubił to słabo to widzę...
 Dokładnie wczoraj krążył jeden w okolicach ulicy Górskiej...  Tak się zastanawiam...  I nawet pomysł dostaw rowerowych mi się podoba. Na pewno krótszy okres w oczekiwania... Bo mniejsze opłaty za dowóz...  Nie ma kosztów związanych z OC i paliwem jak za auto. Ale mogli chociaż pomyśleć o tym żeby torby zamiast obciążania pleców montować na bagażniku rowerowym.
 Dokładnie wczoraj krążył jeden w okolicach ulicy Górskiej...  Tak się zastanawiam...  I nawet pomysł dostaw rowerowych mi się podoba. Na pewno krótszy okres w oczekiwania... Bo mniejsze opłaty za dowóz...  Nie ma kosztów związanych z OC i paliwem jak za auto. Ale mogli chociaż pomyśleć o tym żeby torby zamiast obciążania pleców montować na bagażniku rowerowym. rozwiń
Avatar
KL / 18 czerwca 2019 o 11:58
+7
Widzę lubelskich politologów na rowerach.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 13:10
+6
oferta w sam raz dla absolwentów kulu.
Avatar
Krzysiek_35 / 2 dni temu o 10:13
0
Aj ludzie, wam to nigdy się nie przypasuje. Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że chyba w Lublinie jest przymus korzystania z tego typu usług... A ja myślałem, że jak nie chcesz zamawiać, to nie zamawiasz.
Avatar
kol90 / 2 lipca 2019 o 22:58
-1
A co w tym takiego nowego ? Że przez aplikację zamówię żarcie z dowozem a nie przez zwykły telefon. Choć rzeczywiście dostawę rowerem jeszcze nie było.
Avatar
NWO zrownowazany szajs / 22 czerwca 2019 o 12:03
-4
Kolejna zachodnia masońska korporacja stworzona tylko po to, aby propagować multikulti, wynarodawiać panstwa.
Avatar
Eve / 19 czerwca 2019 o 16:39
+1
No kiepsko, ja już ponad godzinę czekam i widzę na mapie jak się gubi dostawca... A jedzenie pewnie zimne... 
Avatar
Gość / 19 czerwca 2019 o 10:23
-2
Jakie niewolnictwo? Nikt nikogo nie zmusza do tej ciężkiej pracy! :)
Avatar
nie zabijajcie dzieci! / 18 czerwca 2019 o 20:36
-9
Jeżdżą grupami po chodniku. Jakby dziecko nie odskoczyło, to by w szpitalu wiele dni spędziło. Policja i straż miejska ślepa. Ilu ludzi ma zginąć lub być rannych nim zaczną tych drani zatrzymywać?
Avatar
Mario / 18 czerwca 2019 o 20:29
+17
W zimie to na sankach będą jeździć czy jak?
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 17:05
+10
Czyli jak ktoś nie ma smartfona z Androidem to jest mówiąc kolokwialnie w d*pie, tak samo te rowerki miejskie - zapomnij o zapłaceniu gotówką, załóż konto, pobierz apkę, zapłać bez gotówki - przecież to jest ostracyzm - niedługo wszystkie usługi będą polegały na tym, że bez smartfona, dostępu do wi-fi nic nie będzie można samodzielnie wykonać i za wszystko przychodzić będzie płacić bez gotówki. Ja pierniczę ale wolność!. Dlaczego na XXI wiek nikt nie wpadł by propagować nowy trend - wolność od nadmiaru usilnych ingerencji cyfrowo-technologicznych w każdy możliwy obszar życia, aspekt funkcjonowania. W demokracji człowiek ma prawo wyboru prawda? To dlaczego wciska mu się te cyfrowo-technologiczne innowacje na siłę. Papierowe dokumenty zamieniają się w cyfrowe, trzeba zakładać więcej kont online, pamiętać hasła i loginy, dostęp do wi-fi staje się niemal jak potrzeba fizjologiczna bez której nie można żyć. Czy ktoś kogokolwiek pyta o zdanie czy zgodę - a gdzie tam! wpierdzielić i koniec, postawić przed faktem dokonanym. Mnie nie przeszkadza jak ktoś potrzebuje zadzwonić albo wysłać sms-a ale ten ciągły widok do granic możliwości nieprzytomnych ludzi i przechodniów wpatrzonych w komórki powoduje u mnie efekt przytłoczenia, wręcz efekt wymiotny. Ceniłem internet i cenię - jest to źródło wymiany informacji, zdobywania wiedzy, dyskusji poglądowej, czasem rozrywki - można coś obejrzeć, pograć w grę, posłuchać muzyki - wszystko rozumiem - ale ta obleśna i agresywnie postępująca cyfryzacja to obłęd - komu to potrzebne? Po co takie niewolnictwo? Papier to wolność gotówka to niezależność i tak powinno być. Komórka powinna być nudna i monotonna by nie ściągała uwagi i służyła tylko po to by krótko porozmawiać, wysłać sms-a od czasu do czasu i wystarczy. A internet tylko w domach i miejscach pracy przewodowy/kablowy. Smartfony i wi-fi raz na zawsze powinny zniknąć z rzeczywistości, byłby spokój, byłoby więcej prywatności, zdrowia, czas płynąłby nieco wolniej, ludzie nie byliby tak bardzo zaganiani. Sami na własne życzenie psujemy sobie rzeczywistość nas otaczającą i nie potrzebnie. Im mniej informatyzacji tym ludzie będą szczęśliwsi, tylko tego nikt wprost nie chce przyznać. Każdy musi to wiedzieć, że smartfony i obok nich pojawiające się wi-fi - te kwestie powstały specjalnie po to by być naszym przedłużeniem funkcjonowania w świecie online inaczej nikt z nas nie taszczyłby chyba laptopa zawsze i wszędzie prawda? Te kwestie miały spowodować u nas głód informacji i interakcji online w ramach "społeczeństwa informacyjnego" na które nikt rzecz jasna zgody nie udzielał( jakby ktokolwiek pytał nas o to). Dlaczego w erze social mediów Facebooka i Instagrama, erze smartfonów, wi-fi tyle młodych ludzi cierpi na depresję, wzrosło także poczucie osamotnienia, a także relacje towarzyskie relacje w związkach się popsuły, a nawet rodzinne oraz dlaczego tak bardzo nasiliły się podziały poglądowe? Bo trzeba powiedzieć głośno i bez ogródek to wina tych właśnie "ulepszaczy" rzeczywistości, które nic nie ulepszają, a wszystko psują, rozleniwiają, ogłupiają, uzależniają, zabierają czas, zdrowia, prywatność na bzdety i pierdoły. Smartfony, wi-fi, biometrie, bezgotówkowość, internet rzeczy, sieć 5g - wszystko to grzecznie z Rzeczypospolitej Polskiej powinno wypierniczyć w podskokach i cyfrowa komuna by się skończyła i całe szczęście bo ileż tego wszystkiego można tolerować, tego odbierania prywatności, tego uzależniania, ogłupiania, zniewalania? To ma być postęp jeśli ewidentnie zmiany, które zachodzą zmierzają do rozleniwiania, ogłupiania i uzależniania mas, jeśli zmierzają do odbierania ludziom czasu, zdrowia, prywatności oraz do kształtowania rzeczywistości "smart" opartej na śledzeniu, podglądaniu, podsłuchiwaniu i zbieraniu danych gdzie, jak ,ile, czym, kiedy popadnie w ramach nowych "modeli biznesowych". Czy świat na głowę upadł, powariowaliśmy do reszty? Żyjmy, bawmy się, chodźmy na spacery, do kina, do klubów dyskotekowych, do parków - tchnijmy jakieś życie w tą monotonną rzeczywistość smartfonów, wi-fi i social mediów. Ci, którzy nie mają czasu na smartfona, Facebooka, Instagrama żyją pełnią życia i czują wolność. Cyfrową komunę i technokratyzm należy odrzucić, taka rzeczywistość nie będzie przyjemnością a zwyczajnie samoistnie ufundowanym więzieniem, z którego nie sposób będzie wyjść. Zapowiadam rewolucję
Czyli jak ktoś nie ma smartfona z Androidem to jest mówiąc kolokwialnie w d*pie, tak samo te rowerki miejskie - zapomnij o zapłaceniu gotówką, załóż konto, pobierz apkę, zapłać bez gotówki - przecież to jest ostracyzm - niedługo wszystkie usługi będą polegały na tym, że bez smartfona, dostępu do wi-fi nic nie będzie można samodzielnie wykonać i za wszystko przychodzić będzie płacić bez gotówki. Ja pierniczę ale wolność!. Dlaczego na XXI wiek nikt nie wpadł by propagować nowy trend - wolność od nadmiaru usilnych ingerencji cyfrowo-technologic... rozwiń
Avatar
Kiwi / 18 czerwca 2019 o 16:15
+18
Testy były od kilku dni. Wśród dostawców przewaga imigrantów trochę beżowo-karmelowych, trochę przyjaciół ze wschodu. Dostawy realizowane samochodem, rowerem (czasem nawet miejskim) albo hulajnogą. Trochę jeszcze się gubią, ale wbrew pozorom dostawy realizowane bardzo szybko nawet w 20 minut (w godzinach szczytu dużą przewagę ma rower) w porównaniu do zwykłych dostawców z danego lokalu. W klasycznych dostawach często jest sytuacja, że jedzenie gotowe ale czeka na powrót dostawcy albo na kolejne zamówienie, żeby dostawca ogarnął 2-3 za jednym razem - w Uberze tego nie ma). Fajna praca zwłaszcza dla dzieciaków - jak ktoś lubi jeździć na rowerze - zrobi sobie cardio i jeszcze mu za to zapłacą. A hejterzy z tego wątku niech jedzą parówki z keczupem, albo nagotują sobie bigosu.
Testy były od kilku dni. Wśród dostawców przewaga imigrantów trochę beżowo-karmelowych, trochę przyjaciół ze wschodu. Dostawy realizowane samochodem, rowerem (czasem nawet miejskim) albo hulajnogą. Trochę jeszcze się gubią, ale wbrew pozorom dostawy realizowane bardzo szybko nawet w 20 minut (w godzinach szczytu dużą przewagę ma rower) w porównaniu do zwykłych dostawców z danego lokalu. W klasycznych dostawach często jest sytuacja, że jedzenie gotowe ale czeka na powrót dostawcy albo na kolejne zamówienie, żeby dostawca ogarnął 2-3 za jedny... rozwiń
Avatar
Gość / 18 czerwca 2019 o 15:48
-8
Niewolnictwo XXI wieku. FUCK UBER
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelska moda zdobywa Europę. Przedsiębiorcy z Lubelskiego starają się o nowe kontrakty

Lubelska moda zdobywa Europę. Przedsiębiorcy z Lubelskiego starają się o nowe kontrakty 0

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy branży modowej z województwa lubelskiego starają się o kontrakty handlowe na rynku krajów Beneluksu. Ostatnio byli z misją gospodarczą w Amsterdamie zorganizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie. Siedmiu przedsiębiorców wzięło udział w dwudniowych targach modowych Modefabriek – Amsterdam Fashion Trade Event.

Transferowej ofensywy ciąg dalszy. Nowy zawodnik w Motorze Lublin

Transferowej ofensywy ciąg dalszy. Nowy zawodnik w Motorze Lublin 0 0

W środę piłkarze z Lublina rozegrali dwa mecze kontrolne. Najpierw pokonali 3:2 Legionovię Legionowo, a następnie Lewart Lubartów 2:1. Z kolei w czwartek do druzyny dołączył kolejny nowy piłkarz. Został nim Tomasz Swędrowski

Lublin: Który autobus nie przyjedzie? Jest wykaz da każdego przystanku
galeria

Lublin: Który autobus nie przyjedzie? Jest wykaz da każdego przystanku 0 9

Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił dokładny wykaz kursów z poszczególnych przystanków, które nie zostaną dziś wykonane z powodu zaprzestania świadczenia usług przewozowych przez firmę Warbus

Lider Budki Suflera wraca do zdrowia. "Chciałbym z serca podziękować za ogromne wsparcie"
film

Lider Budki Suflera wraca do zdrowia. "Chciałbym z serca podziękować za ogromne wsparcie" 0 0

Romuald Lipko wraca do zdrowia. Muzyk i kompozytor przekazał tę dobrą informację za pośrednictwem Facebooka. Jak sam powiedział, rokowania w walce z chorobą nowotworową są bardzo dobre.

Chełmianka pokonała w sparingu Sokoła Konopnica 2:0. Nowy napastnik już strzela

Chełmianka pokonała w sparingu Sokoła Konopnica 2:0. Nowy napastnik już strzela 0 0

Chełmianka pokonała w środowym meczu kontrolnym Sokoła Konopnica 2:0. jedną z bramek strzelił Wołodymyr Hładki, który podpisał już nawet umowę z biało-zielonymi

Ile można zarobić na pracy przy zbiorze owoców? Plantatorzy narzekają na brak chętnych

Ile można zarobić na pracy przy zbiorze owoców? Plantatorzy narzekają na brak chętnych 0 7

Za kilogram malin – 2 złote, a borówek – do 4 zł. Na polach w Lubelskiem owocowe żniwa w pełni. Plantatorzy skarżą się na brak rąk do pracy, a sezonowi pracownicy na niskie stawki

Marsz szlakiem ostatniego transportu z Majdanka
20 lipca 2019, 9:00

Marsz szlakiem ostatniego transportu z Majdanka 0 0

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza do udziału w marszu szlakiem ostatniego transportu z Majdanka na trasie Majdanek-Krężnica Jara (17 km). Marsz rozpocznie się 20 lipca o godz. 9 przed budynkiem Centrum Obsługi Zwiedzających Państwowego Muzeum na Majdanku.

Daniel Olbrychski sprzedał swój dom pod Kazimierzem Dolnym. Był wyceniony na imponującą kwotę

Daniel Olbrychski sprzedał swój dom pod Kazimierzem Dolnym. Był wyceniony na imponującą kwotę 11 12

Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów – Daniel Olbrychski – sprzedał swój dom w Mięćmierzu, pod Kazimierzem Dolnym. Wartość sentymentalna do tego miejsca była równie duża, co ta materialna – posiadłość była wyceniana na niemal 2,5 miliona złotych

KU AZS UMCS weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Europy

KU AZS UMCS weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Europy 0 3

Reprezentacja AZS UMCS prowadzona przez trenera Tomasza Bieleckiego wylatuje w piątek do Madrytu gdzie powalczy na Akademickich Mistrzostwach Europy. To nagroda za dotychczasowe sukcesy jakie drużyna osiągnęła w naszym kraju

Radni chcą sobie dać podwyżkę. "Najpierw trzeba coś zrobić dla ludzi"

Radni chcą sobie dać podwyżkę. "Najpierw trzeba coś zrobić dla ludzi" 5 11

Miało być taniej, a wyjdzie jak zwykle. Radni w Lubartowie wnieśli pierwszy w tej kadencji autorski projekt uchwały o… podwyższeniu swoich diet. Pod tym pomysłem podpisało się 16 radnych. Zwolennicy podwyżki twierdzą, że to jedynie projekt. Podwyżka połączyła radnych bez względu na barwy polityczne

Blogerzy z "Busem przez świat" w Lublinie. Co warto zobaczyć w 48 godzin? [wideo]
film

Blogerzy z "Busem przez świat" w Lublinie. Co warto zobaczyć w 48 godzin? [wideo] 19 4

- Lublin nie jest może najpopularniejszym kierunkiem weekendowych wypadów, ale po wizycie w Lublinie jesteśmy zachwyceni tym miastem, i wiemy, że nieraz jeszcze tu wrócimy. Bo tu po prostu jest przyjemnie - napisali podróżnicy z popularnego bloga "Busem przez świat"

Czym jest karta eSIM? Jak wygląda oferta w modelu subskrypcyjnym?

Czym jest karta eSIM? Jak wygląda oferta w modelu subskrypcyjnym? 0 0

Standardowe karty SIM są dostępne w tylu wersjach, że jeśli nie interesujemy się szczególnie telefonią komórkową, może nas to zaskoczyć. Jakby tego było mało, pojawił się jeszcze jeden rodzaj karty SIM – eSIM, którą ostatnio Orange wprowadził do Polski jako pierwszy operator. Czym jest karta eSIM i jak wygląda oferta Orange w modelu subskrypcyjnym?

Zawodnicy Bogdanka Motoru Lublin udanie rozpoczęli walkę o finał DMPJ

Zawodnicy Bogdanka Motoru Lublin udanie rozpoczęli walkę o finał DMPJ 0 1

Młodzi zawodnicy Bogdanka Motoru Lublin udanie rozpoczęli walkę o finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Żółto-biało-niebiescy dwukrotnie zajmowali w tym tygodniu miejsca na podium w dwóch rundach półfinałowych na torze w Gorzowie Wielkopolskim

Przebudowa ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Prace mogą się skończyć przed terminem [zdjęcia]
galeria

Przebudowa ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Prace mogą się skończyć przed terminem [zdjęcia] 4 13

Sporo przed terminem może się zakończyć przebudowa ul. Kalinowszczyzna, gdzie na wielu odcinkach leży już nowy asfalt na jezdni i gotowe są fragmenty chodnika. Do zrobienia jest jeszcze dużo, ale nie aż tyle, by drogowcy potrzebowali jeszcze roku na dokończenie prac, a właśnie tyle czasu im pozostało.

Święto Kolorów w Lublinie
20 lipca 2019, 15:00

Święto Kolorów w Lublinie 0 2

Już 20 lipca o godz. 15 W Słonecznym Wrotkowie nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się Holi Festival, czyli kolejne święto kolorów w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!