Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 listopada 2015 r.
9:50

19-latek w bmw śmiertelnie potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 26 A A
Wypadek w Tarnogórze. Fot. Policja
Wypadek w Tarnogórze. Fot. Policja

19-letni kierowca śmiertelnie potrącił 31-latka na przejściu dla pieszych w Tarnogórze (pow. krasnostawski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek po godzinie 16 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw, 19-letni mieszkaniec gminy Izbica, jechał wraz z czwórką pasażerów w kierunku miejscowości Wilkowice.

Przejeżdżając przez miejscowość Tarnogóra potrącił mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Droga w tym miejscu jest oświetlona. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować 31-letniego mieszkańca gminy Izbica.

Kierowca był trzeźwy. Wyjaśnianiem dokładnych przyczyn zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy wraz z prokuratorem.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 4 listopada 2015 o 12:43
0

Do HEnio tak jestem bezmozgim mlodym wiesniakiem

No, to już ustaliliśmy.

Miejmy tez nadzieje, że pochwalisz się swoim wyczynem. Oczywiście, o ile będziesz w stanie coś napisać.

Avatar
Gość / 4 listopada 2015 o 09:41
0
Czy morderca został aresztowany ?
Avatar
xman / 3 listopada 2015 o 23:08
0

Do HEnio tak jestem bezmozgim mlodym wiesniakiem , a ty jesteś matkojebcą i pewnie jezdzis pastuchem b5 w tedeiku niestety na tyle cie stac , fakt jestem uzytkownikiem BMW ale moje auto jest pewnie mlodsze duzo od twojego oszczednego tedeika i zapewne ma wiecej nalatane niż twoj passat z przebiegiem 220 tys km , traumą jest dla mnie ze mam az tak zle auto przykro mi pewnie tez kogos potrace na przejsciu . Z Heniem się nie dyskutuje .

Avatar
Gość / 3 listopada 2015 o 17:46
0
Miałam w tym roku wypadek jako kierowca na szczęście moja ''ofiara'' przeżyła ale współczuję temu kierowcy bo trauma do końca życia. Ja boję się ''swojego'' miejsca i ilekroć koło niego przejeżdżam serce mi mocniej bije.
Avatar
pin / 3 listopada 2015 o 16:50
0

Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.

Wtargnięcie? Naprawdę? Przejście widać z daleka, ludzi do niego zbliżających się również. Jako kierowca dojeżdżając do przejścia masz obowiązek zachować szczególną ostrożność. Gdyby małolat tak postąpił, tj. liczył się z tym, że zbliżający się facet może jednak nie zatrzymać się przed przejściem, to wypadku by nie było.

Wtargnięcie? Naprawdę? Przejście widać z daleka, ludzi do niego zbliżających się również. Jako kierowca dojeżdżając do przejścia masz obowiązek zachować szczególną ostrożność. Gdyby małolat tak postąpił, tj. liczył się z tym, że zbliżający się facet może jednak nie zatrzymać się przed przejściem, to wypadku by nie było.

rozwiń
Avatar
bkllll / 3 listopada 2015 o 16:15
0

Rodzinę osoby poszkodowanej proszę o kontakt: anna.fabrykaodszkodowan@interia.pl lub gg: 52132151. Działając samodzielnie uzyskują Państwo tylko mały procent, a dzięki naszej pomocy otrzymacie całą kwotę jaka się należy. Wszelkie informacje, pytania proszę wysyłać na wskazany adres mailowy/ gg.

ble ble ble ble 

Avatar
Gość / 3 listopada 2015 o 15:00
0
Rodzinę osoby poszkodowanej proszę o kontakt: anna.fabrykaodszkodowan@interia.pl lub gg: 52132151. Działając samodzielnie uzyskują Państwo tylko mały procent, a dzięki naszej pomocy otrzymacie całą kwotę jaka się należy. Wszelkie informacje, pytania proszę wysyłać na wskazany adres mailowy/ gg.
Avatar
Henio / 3 listopada 2015 o 13:56
0

Do Henia : Chyba ojciec ci pod kołdrę wchodził , a matka do wanny ,pier***nij barana w ściane

Czyżbyś też był Bezmózgim Młodym Wieśniakiem, użytkownikiem Bolidu Młodzieży Wiejskiej?

Nie napisałem że w nocy tylko po ZMROKU a zmrok zapada przed 16

Tiaaa, zapada, ale w grudniu. Przez 16 to dzisiaj jest zachód Słońca.

z 16 to dzisiaj jest zachód Słońca.

rozwiń
Avatar
ash / 3 listopada 2015 o 13:06
0

Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.

kolega chyba moich postów nie czyta.... Ja własinie bronie kierowcy

Avatar
Gość / 3 listopada 2015 o 12:51
0
Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.
Avatar
Henio / 4 listopada 2015 o 12:43
0

Do HEnio tak jestem bezmozgim mlodym wiesniakiem

No, to już ustaliliśmy.

Miejmy tez nadzieje, że pochwalisz się swoim wyczynem. Oczywiście, o ile będziesz w stanie coś napisać.

Avatar
Gość / 4 listopada 2015 o 09:41
0
Czy morderca został aresztowany ?
Avatar
xman / 3 listopada 2015 o 23:08
0

Do HEnio tak jestem bezmozgim mlodym wiesniakiem , a ty jesteś matkojebcą i pewnie jezdzis pastuchem b5 w tedeiku niestety na tyle cie stac , fakt jestem uzytkownikiem BMW ale moje auto jest pewnie mlodsze duzo od twojego oszczednego tedeika i zapewne ma wiecej nalatane niż twoj passat z przebiegiem 220 tys km , traumą jest dla mnie ze mam az tak zle auto przykro mi pewnie tez kogos potrace na przejsciu . Z Heniem się nie dyskutuje .

Avatar
Gość / 3 listopada 2015 o 17:46
0
Miałam w tym roku wypadek jako kierowca na szczęście moja ''ofiara'' przeżyła ale współczuję temu kierowcy bo trauma do końca życia. Ja boję się ''swojego'' miejsca i ilekroć koło niego przejeżdżam serce mi mocniej bije.
Avatar
pin / 3 listopada 2015 o 16:50
0

Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.

Wtargnięcie? Naprawdę? Przejście widać z daleka, ludzi do niego zbliżających się również. Jako kierowca dojeżdżając do przejścia masz obowiązek zachować szczególną ostrożność. Gdyby małolat tak postąpił, tj. liczył się z tym, że zbliżający się facet może jednak nie zatrzymać się przed przejściem, to wypadku by nie było.

Wtargnięcie? Naprawdę? Przejście widać z daleka, ludzi do niego zbliżających się również. Jako kierowca dojeżdżając do przejścia masz obowiązek zachować szczególną ostrożność. Gdyby małolat tak postąpił, tj. liczył się z tym, że zbliżający się facet może jednak nie zatrzymać się przed przejściem, to wypadku by nie było.

rozwiń
Avatar
bkllll / 3 listopada 2015 o 16:15
0

Rodzinę osoby poszkodowanej proszę o kontakt: anna.fabrykaodszkodowan@interia.pl lub gg: 52132151. Działając samodzielnie uzyskują Państwo tylko mały procent, a dzięki naszej pomocy otrzymacie całą kwotę jaka się należy. Wszelkie informacje, pytania proszę wysyłać na wskazany adres mailowy/ gg.

ble ble ble ble 

Avatar
Gość / 3 listopada 2015 o 15:00
0
Rodzinę osoby poszkodowanej proszę o kontakt: anna.fabrykaodszkodowan@interia.pl lub gg: 52132151. Działając samodzielnie uzyskują Państwo tylko mały procent, a dzięki naszej pomocy otrzymacie całą kwotę jaka się należy. Wszelkie informacje, pytania proszę wysyłać na wskazany adres mailowy/ gg.
Avatar
Henio / 3 listopada 2015 o 13:56
0

Do Henia : Chyba ojciec ci pod kołdrę wchodził , a matka do wanny ,pier***nij barana w ściane

Czyżbyś też był Bezmózgim Młodym Wieśniakiem, użytkownikiem Bolidu Młodzieży Wiejskiej?

Nie napisałem że w nocy tylko po ZMROKU a zmrok zapada przed 16

Tiaaa, zapada, ale w grudniu. Przez 16 to dzisiaj jest zachód Słońca.

z 16 to dzisiaj jest zachód Słońca.

rozwiń
Avatar
ash / 3 listopada 2015 o 13:06
0

Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.

kolega chyba moich postów nie czyta.... Ja własinie bronie kierowcy

Avatar
Gość / 3 listopada 2015 o 12:51
0
Oczywiście nikt z komentujących nie bierze pod uwagę że mogło to być wtargnięcie i kierowca okaże się niewinny. Ale wy oczywiście swoje wiecie.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Znicz – Górnik 2:1. Korczakowski z nowym kontraktem

Znicz – Górnik 2:1. Korczakowski z nowym kontraktem 0 2

Piłkarze Górnika Łęczna w środę rozegrali drugi mecz kontrolny. Tym razem podopieczni trenera Kamila Kieresia przegrali w Suskowoli innym drugoligowcem, Zniczem Pruszków, 1:2

Unia Sztuk, Unia Artystów. Wystawa w Muzeum Lubelskim
28 czerwca 2019, 18:00

Unia Sztuk, Unia Artystów. Wystawa w Muzeum Lubelskim 0 0

W następstwie projektu "6. Międzynarodowych spotkań ze sztuką" organizowanego w Lublinie w ramach jubileuszu obchodów 450-lecia podpisania Unii Lubelskiej, w Muzeum Lubelskim na Zamku będzie można podziwiać wystawę 35. artystów plastyków z Polski oraz Litwy. Wernisaż ekspozycji nastąpi 28 czerwca o godz. 18.

List otwarty w sprawie górek czechowskich: "Demokracja obywatelska to szacunek dla mieszkańców"
galeria

List otwarty w sprawie górek czechowskich: "Demokracja obywatelska to szacunek dla mieszkańców" 1 31

250 osób podpisało się pod listem dotyczącym ochrony górek czechowskich przed zabudową. Publikujemy jego treść:

Lublin znów spisał się na medal. Jesienią kolejne ważne mecze na Arenie?

Lublin znów spisał się na medal. Jesienią kolejne ważne mecze na Arenie? 0 0

Młodzieżowy mundial dobiegł końca. Jedną z jego aren był Lublin. Stolica województwa spisała się znakomicie, więc organizacja kolejnych dużych imprez to tylko kwestia czasu

Chciał przeprowadzić rower przez jezdnię, wszedł pod jadący samochód. Ciężkie obrażenia

Chciał przeprowadzić rower przez jezdnię, wszedł pod jadący samochód. Ciężkie obrażenia 4 0

Z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala mężczyzna, który wtargnął pod nadjeżdżający samochód.

53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
27 czerwca 2019, 17:00

53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym 0 0

W dniach 27-30 czerwca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się 53. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych. W programie koncerty i imprezy towarzyszące: warsztaty, spotkania i zabawy.

Konkursy na dyrektorów szkół w Białej Podlaskiej. Gdzie są zmiany?

Konkursy na dyrektorów szkół w Białej Podlaskiej. Gdzie są zmiany? 3 1

W kilku bialskich szkołach rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów. W dwóch placówkach nazwiska dyrektorów się nie zmieniają.

52. Targi Sztuki Ludowej w Kazimierzu nad Wisłą
28 czerwca 2019, 0:00

52. Targi Sztuki Ludowej w Kazimierzu nad Wisłą 0 0

Najwybitniejsi polscy twórcy ludowi zaprezentują swoje prace w Kazimierzu Dolnym, podczas tegorocznej, 52. już edycji Targów Sztuki Ludowej. W tym roku impreza zrzeszająca mistrzów sztuki rękodzielniczej odbędzie się w dniach 28-30 czerwca.

Wernisaż wystawy "Tak! Czytam!" w Między Słowami
28 czerwca 2019, 18:00

Wernisaż wystawy "Tak! Czytam!" w Między Słowami 0 0

W piątek, 28 czerwca o godz. 18 w kawiarni Między Słowami (ul. Rybna 4/5) będzie miał miejsce wernisaż wystawy podsumowującej projekt "Tak! Czytam!".

Koło odpadło z ciężarówki i uderzyło w samochód

Koło odpadło z ciężarówki i uderzyło w samochód 2 7

34-latek zauważył że wprost na niego toczy się koło. Nie mógł uniknąć zderzenia.

26-latka potrąciła 71-latkę na przejściu dla pieszych. Tłumaczy, że nie zdążyła wyhamować
wideo
film

26-latka potrąciła 71-latkę na przejściu dla pieszych. Tłumaczy, że nie zdążyła wyhamować 6 31

26-latka potrąciła pieszą. 71-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

"Unia lubelska" wyjechała z Lublina. Obraz dotarł już do Wilna [zdjęcia]
galeria

"Unia lubelska" wyjechała z Lublina. Obraz dotarł już do Wilna [zdjęcia] 6 3

Jeden z najcenniejszych eksponatów w zbiorach Muzeum Lubelskiego, „Unia lubelska” Jana Matejki opuściła Lublin. Obraz dotarł już do Wilna, gdzie do końca listopada będzie główną atrakcją wystawy w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich

Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
28 czerwca 2019, 9:00

Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów 0 0

Już w najbliższy weekend, w dniach 28-30 czerwca w Nałęczowie odbędzie się Festiwal Otwartych ogrodów. Właściciele prywatnych pensjonatów, posesji i restauracji otworzą swoje ogrody dla wszystkich chętnych. Ozdobą wydarzenia będą ciekawe atrakcje - warsztaty, występy i prezentacje.

Andrzej Maciejewski (Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego): Jestem optymistą

Andrzej Maciejewski (Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego): Jestem optymistą 0 1

Rozmowa z Andrzejem Maciejewski, prezesem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego

Ranny sokół z komina elektrociepłowni Wrotków. Znaleziono go na prywatnej posesji

Ranny sokół z komina elektrociepłowni Wrotków. Znaleziono go na prywatnej posesji 33 11

Z uszkodzonym skrzydłem trafił do lecznicy jeden z sokołów mieszkających na kominie elektrociepłowni Wrotków w Lublinie. Ranną samicę znaleziono na prywatnej posesji przy ul. Nadbystrzyckiej niedaleko politechniki. O sokołach z komina stało się głośno dzięki kamerze zamontowanej przy ich gnieździe

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!