Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 sierpnia 2011 r.
10:24
Edytuj ten wpis

Chełmska PSS "Społem” Gepardem Biznesu

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 34 A A
Chełmscy spółdzielcy są dumni ze swojej statuetki (. PSS "Społem” w Chełmie)
Chełmscy spółdzielcy są dumni ze swojej statuetki (. PSS \"Społem” w Chełmie)

Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem” w Chełmie została wyróżniona "za dynamiczny rozwój” w piątej edycji Konkursu Gepardy Biznesu. Organizatorem rankingu jest warszawski Instytut Lokalnego Biznesu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Odrębnie "za wkład w rozwój PSS "Społem” wyróżniony został także Krzysztof Zając, prezes chełmskiego peesesu.

– Mamy niekłamana satysfakcję z tego wyróżnienia – mówi prezes. – Myślę, że konkursowe jury doceniło przede wszystkim stabilność i wiarygodność naszej firmy, a także jej utrzymującą się od wielu lat rentowność. Zapewne znaczenie miało i to, że w ostatnich lat unowocześnialiśmy nasze sklepy tak, aby klienci dobrze się u nas czuli.

Chełmska PSS "Społem” zatrudnia około 170 pracowników. Utrzymuje 14 sklepów detalicznych oraz piekarnię.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
chełmianin / 1 sierpnia 2014 o 14:54
0

Tak to jest jak spółdzielnie pracowników przekształcono w spółkę zarządu. w poprzedniej wersji to zarząd był pracownikiem spółdzielni a teraz to pracownicy są na usługach zarządu. Na własne życzenie zresztą.

Avatar
Kasia / 31 lipca 2014 o 16:48
0
Podjęłam pracę w jednym ze sklepów dawnego Pss-u,a obecnie Gamy i już żałuję swojej decyzji.Nie można o nic zapytać co dotycze firmy,wszyscy się boją,są zastraszeni,nikt nie mówi o mankach,które trzeba spłacać,dużo więcej się godzin się pracuje niż jest na grafiku.Trzeba z tej Gamy uciekać
Avatar
gienek / 9 grudnia 2013 o 19:22
0

Opinie beda zawsze różne ,ale mało kto zwraca fakt  na czym inne sieci handlowe robia niższe ceny niż  np w społem, trzeba wspierać lokalną  siec handlowa,bo kapitał zostaje w Polsce  jak ktoś chce to niech kupuje w innych sieciach i napycha kieszenie francuzom,portugalyczykom ,itp a co jakości i świeżości w kazdym sklepie  "odświeżają produkty "inaczej były by za duże straty

A co to za lokalna sieć handlowa?  W "Biedronce" też pracują Polacy. Zobacz gdzie się ten PSS, czy może już "Gama" zaopatruje. No chyba, że "Tradis" to nadal polska firma.

A co to za lokalna sieć handlowa?  W "Biedronce" też pracują Polacy. Zobacz gdzie się ten PSS, czy może już "Gama" zaopatruje. No chyba, że "Tradis" to nadal polska firma.

rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2013 o 11:37
0

gratulacje

Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 08:08
0

super sklep

Avatar
NIE DAJCIE SIE OMAMIĆ / 31 października 2013 o 07:55
0

Opinie beda zawsze różne ,ale mało kto zwraca fakt  na czym inne sieci handlowe robia niższe ceny niż  np w społem, trzeba wspierać lokalną  siec handlowa,bo kapitał zostaje w Polsce  jak ktoś chce to niech kupuje w innych sieciach i napycha kieszenie francuzom,portugalyczykom ,itp a co jakości i świeżości w kazdym sklepie  "odświeżają produkty "inaczej były by za duże straty

Avatar
PRACOWNIK / 30 października 2013 o 23:25
0

BYŁAM PRACOWNIKIEM PSS I SPRZEDAWAŁAM PRZETERMINOWANE WĘDLINY ZA KTÓRE MUSIAŁAM ŚWIECIĆ OCZAMI PRZED KLIENTAMI A KTÓRE TRAFIAŁY DO CHŁODNI I PO ROZPAKOWANIU DO PONOWNEJ SPRZEDAŻY. ZAMAWIAJĄ PO 5 PO 10 OPAKOWAŃ WĘDLIN A TE BIEDNE EKSPEDIENTKI MUSZĄ TO SPRZEDAĆ BO INACZEJ NIE DOSTANĄ PREMII OD SPRZEDAŻY. LUDZIE MAMY 21 WIEK WĘDLINY PO TERMINIE SIĘ WYMIENIA! A NIE WCISKA KLIENTOM, SPRZEDAWCY PRÓCZ KIEROWNIKÓW PRACUJĄ JAK WOŁY I NIEWOLNICY. MASAKRA. I ZNOWU SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW!!!!!!

Avatar
ewelina / 22 stycznia 2013 o 16:13
0
tak właśnie jest w pss zatrudnia się swoich nie liczą się ludzie ZAJĄC niechzrobi sobie rachunek sumienia ile ludzi skrzywdził
Avatar
ewelina / 22 stycznia 2013 o 16:08
0
[quote name='Sl.W.' timestamp='1352230473' post='690422']
Uwazasz, ze to jest ladnie pisac o kims w tak brutalny sposob i posadzac o zlodziejstwo?
Jesli masz dowody, to nalezy wystapic o sciganie przestepczej dzialalnosci prezesa, albo milczec....
Mam nadzieje, ze sam prezes dla zasady zglosi Twoj post do prokuratury i przylozy starac o sciganie ....
Tak pisac nie mozna o ludziach nawet, jak uwazasz sie za osobe wyjatkowa.

Dzisiaj wlasnie z ust pana Kaczynskiego dowiedzialem sie, ze nawet najohydniejsze klamstwo miesci sie w ramach walki o wolnosc slowa!!!!
Ma szczescie dla nas wszystkich tak nie jest....
[/quote]
[quote name='Sl.W.' timestamp='1352230473' post='690422']
Uwazasz, ze to jest ladnie pisac o kims w tak brutalny sposob i posadzac o zlodziejstwo?
Jesli masz dowody, to nalezy wystapic o sciganie przestepczej dzialalnosci prezesa, albo milczec....
Mam nadzieje, ze sam prezes dla zasady zglosi Twoj post do prokuratury i przylozy starac o sciganie ....
Tak pisac nie mozna o ludziach nawet, jak uwazasz sie za osobe wyjatkowa.

Dzisiaj wlasnie z ust pana Kaczynskiego dowiedzialem sie, ... rozwiń
Avatar
jagi / 22 stycznia 2013 o 09:04
0
A Zajac ksiegowosc już zlikwidowal, czy jeszcze nie? Podobno biuro rachunkowe mialo to przejac.
Avatar
chełmianin / 1 sierpnia 2014 o 14:54
0

Tak to jest jak spółdzielnie pracowników przekształcono w spółkę zarządu. w poprzedniej wersji to zarząd był pracownikiem spółdzielni a teraz to pracownicy są na usługach zarządu. Na własne życzenie zresztą.

Avatar
Kasia / 31 lipca 2014 o 16:48
0
Podjęłam pracę w jednym ze sklepów dawnego Pss-u,a obecnie Gamy i już żałuję swojej decyzji.Nie można o nic zapytać co dotycze firmy,wszyscy się boją,są zastraszeni,nikt nie mówi o mankach,które trzeba spłacać,dużo więcej się godzin się pracuje niż jest na grafiku.Trzeba z tej Gamy uciekać
Avatar
gienek / 9 grudnia 2013 o 19:22
0

Opinie beda zawsze różne ,ale mało kto zwraca fakt  na czym inne sieci handlowe robia niższe ceny niż  np w społem, trzeba wspierać lokalną  siec handlowa,bo kapitał zostaje w Polsce  jak ktoś chce to niech kupuje w innych sieciach i napycha kieszenie francuzom,portugalyczykom ,itp a co jakości i świeżości w kazdym sklepie  "odświeżają produkty "inaczej były by za duże straty

A co to za lokalna sieć handlowa?  W "Biedronce" też pracują Polacy. Zobacz gdzie się ten PSS, czy może już "Gama" zaopatruje. No chyba, że "Tradis" to nadal polska firma.

A co to za lokalna sieć handlowa?  W "Biedronce" też pracują Polacy. Zobacz gdzie się ten PSS, czy może już "Gama" zaopatruje. No chyba, że "Tradis" to nadal polska firma.

rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2013 o 11:37
0

gratulacje

Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 08:08
0

super sklep

Avatar
NIE DAJCIE SIE OMAMIĆ / 31 października 2013 o 07:55
0

Opinie beda zawsze różne ,ale mało kto zwraca fakt  na czym inne sieci handlowe robia niższe ceny niż  np w społem, trzeba wspierać lokalną  siec handlowa,bo kapitał zostaje w Polsce  jak ktoś chce to niech kupuje w innych sieciach i napycha kieszenie francuzom,portugalyczykom ,itp a co jakości i świeżości w kazdym sklepie  "odświeżają produkty "inaczej były by za duże straty

Avatar
PRACOWNIK / 30 października 2013 o 23:25
0

BYŁAM PRACOWNIKIEM PSS I SPRZEDAWAŁAM PRZETERMINOWANE WĘDLINY ZA KTÓRE MUSIAŁAM ŚWIECIĆ OCZAMI PRZED KLIENTAMI A KTÓRE TRAFIAŁY DO CHŁODNI I PO ROZPAKOWANIU DO PONOWNEJ SPRZEDAŻY. ZAMAWIAJĄ PO 5 PO 10 OPAKOWAŃ WĘDLIN A TE BIEDNE EKSPEDIENTKI MUSZĄ TO SPRZEDAĆ BO INACZEJ NIE DOSTANĄ PREMII OD SPRZEDAŻY. LUDZIE MAMY 21 WIEK WĘDLINY PO TERMINIE SIĘ WYMIENIA! A NIE WCISKA KLIENTOM, SPRZEDAWCY PRÓCZ KIEROWNIKÓW PRACUJĄ JAK WOŁY I NIEWOLNICY. MASAKRA. I ZNOWU SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW!!!!!!

Avatar
ewelina / 22 stycznia 2013 o 16:13
0
tak właśnie jest w pss zatrudnia się swoich nie liczą się ludzie ZAJĄC niechzrobi sobie rachunek sumienia ile ludzi skrzywdził
Avatar
ewelina / 22 stycznia 2013 o 16:08
0
[quote name='Sl.W.' timestamp='1352230473' post='690422']
Uwazasz, ze to jest ladnie pisac o kims w tak brutalny sposob i posadzac o zlodziejstwo?
Jesli masz dowody, to nalezy wystapic o sciganie przestepczej dzialalnosci prezesa, albo milczec....
Mam nadzieje, ze sam prezes dla zasady zglosi Twoj post do prokuratury i przylozy starac o sciganie ....
Tak pisac nie mozna o ludziach nawet, jak uwazasz sie za osobe wyjatkowa.

Dzisiaj wlasnie z ust pana Kaczynskiego dowiedzialem sie, ze nawet najohydniejsze klamstwo miesci sie w ramach walki o wolnosc slowa!!!!
Ma szczescie dla nas wszystkich tak nie jest....
[/quote]
[quote name='Sl.W.' timestamp='1352230473' post='690422']
Uwazasz, ze to jest ladnie pisac o kims w tak brutalny sposob i posadzac o zlodziejstwo?
Jesli masz dowody, to nalezy wystapic o sciganie przestepczej dzialalnosci prezesa, albo milczec....
Mam nadzieje, ze sam prezes dla zasady zglosi Twoj post do prokuratury i przylozy starac o sciganie ....
Tak pisac nie mozna o ludziach nawet, jak uwazasz sie za osobe wyjatkowa.

Dzisiaj wlasnie z ust pana Kaczynskiego dowiedzialem sie, ... rozwiń
Avatar
jagi / 22 stycznia 2013 o 09:04
0
A Zajac ksiegowosc już zlikwidowal, czy jeszcze nie? Podobno biuro rachunkowe mialo to przejac.
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 4 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 37 2

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 10 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!