Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 sierpnia 2009 r.
15:56
Edytuj ten wpis

Kierowcy quadów znowu dali się leśnikom we znaki

0 8 A A

Amatorzy jazdy na quadach zniszczyli nową drogę gruntową w kompleksie leśnym w miejscowości Adamki (powiat włodawski). Nadleśnictwo Sobibór oszacowało swoje straty na 800 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na leśnym trakcie kierowca quada "kręcił bączki”. Chwila zabawy dla niego, pozostawiła trwały efekt na drodze. O tym, że droga jest rozjeżdżona policję zawiadomił funkcjonariusz Straży Leśnej Nadleśnictwa Sobibór. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji we Włodawie.

(sad)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kobuz / 8 lutego 2010 o 13:39
0
Quadowcy bardzo często nie liczą się z pieszymi i narciarzami.Wjeżdżają wszędzie nie patrząc na przeznaczenie dróg, a najgorsze, że rozjeżdżają przygotowane trasy dla narciarzy, rowerzystów i turystów pieszych. Wydaje się im, że wszystko im wolno. Niech zadbają o przygotowanie sobie tras i dróg dla quadów, o pozwolenia. Nie, najlepiej przyjść na gotowe i znszczyć coś nad czym inny pracował i przygotował. Snoby.
Avatar
Ja / 22 sierpnia 2009 o 01:08
0
Przy większości owszem, nie przy wszystkich. Swoją drogą, ciekaw jestem czy wiesz ile taki "złom" potrafi kosztować...
Avatar
toto / 21 sierpnia 2009 o 13:55
0
mazi :) napisał:
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .



To Ty się zastanów co piszesz - pole, łąka, las jest czyjąś własnością. Kogoś, kto może sobie nie życzyć aby mu rozjeżdżać jego własność jakimś złomem. Jak ma takie hobby to niech kręci sobie bączki w swoim salonie - na pewno dywanu nie zniszczy, a na pewno nie na 800 zł. Może też sobie zrobić tor we własnym ogródku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam
ku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
100lc / 16 sierpnia 2009 o 10:40
0
Zgadzam sie z przedmowca, moze jakis gostek i krecil baczki, ale jak tym mozna zniszczyc od razu droge..?
Avatar
mazi :) / 16 sierpnia 2009 o 09:14
0
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co pi... rozwiń
Avatar
LASSIE / 15 sierpnia 2009 o 13:41
0
Przecież wjazd do lasów już dawno jest zakazany. Nie mogli go namierzyć, a gdzie służba leśna, leśnicy, nadleśnicy: pilnowac lasów . a gajowy Marucha niech nie siedzi w dzikich ostępach tylko patroluje.
Avatar
JWS / 14 sierpnia 2009 o 23:19
0
Należy zabronić używania qładów na drogach publicznych i w terenie otwartym, a zwłaszcza w lasach.
Ich użytkowanie powinno zostać ograniczone do terenów zamkniętych, takich jak np. stare poligony wojskowe.
Avatar
CHŁOP POLSKI / 14 sierpnia 2009 o 23:11
0
A ile zwierząt wypłoszył z ich legowisk,żerowisk-najnormalniej z ich domu.Ci nieodpowiedzialni legoiści nie mają za grosz wyobraźni.Piszecie o dołkach w drodze-to się da naprawić.Pieniądze,pieniądze -czy nimi można się udławić,jeżeli tak,to świat już szybko opustoszeje bo człowiek swoim egoizmem zabije sam siebie.
Avatar
kobuz / 8 lutego 2010 o 13:39
0
Quadowcy bardzo często nie liczą się z pieszymi i narciarzami.Wjeżdżają wszędzie nie patrząc na przeznaczenie dróg, a najgorsze, że rozjeżdżają przygotowane trasy dla narciarzy, rowerzystów i turystów pieszych. Wydaje się im, że wszystko im wolno. Niech zadbają o przygotowanie sobie tras i dróg dla quadów, o pozwolenia. Nie, najlepiej przyjść na gotowe i znszczyć coś nad czym inny pracował i przygotował. Snoby.
Avatar
Ja / 22 sierpnia 2009 o 01:08
0
Przy większości owszem, nie przy wszystkich. Swoją drogą, ciekaw jestem czy wiesz ile taki "złom" potrafi kosztować...
Avatar
toto / 21 sierpnia 2009 o 13:55
0
mazi :) napisał:
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .



To Ty się zastanów co piszesz - pole, łąka, las jest czyjąś własnością. Kogoś, kto może sobie nie życzyć aby mu rozjeżdżać jego własność jakimś złomem. Jak ma takie hobby to niech kręci sobie bączki w swoim salonie - na pewno dywanu nie zniszczy, a na pewno nie na 800 zł. Może też sobie zrobić tor we własnym ogródku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam
ku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
100lc / 16 sierpnia 2009 o 10:40
0
Zgadzam sie z przedmowca, moze jakis gostek i krecil baczki, ale jak tym mozna zniszczyc od razu droge..?
Avatar
mazi :) / 16 sierpnia 2009 o 09:14
0
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co pi... rozwiń
Avatar
LASSIE / 15 sierpnia 2009 o 13:41
0
Przecież wjazd do lasów już dawno jest zakazany. Nie mogli go namierzyć, a gdzie służba leśna, leśnicy, nadleśnicy: pilnowac lasów . a gajowy Marucha niech nie siedzi w dzikich ostępach tylko patroluje.
Avatar
JWS / 14 sierpnia 2009 o 23:19
0
Należy zabronić używania qładów na drogach publicznych i w terenie otwartym, a zwłaszcza w lasach.
Ich użytkowanie powinno zostać ograniczone do terenów zamkniętych, takich jak np. stare poligony wojskowe.
Avatar
CHŁOP POLSKI / 14 sierpnia 2009 o 23:11
0
A ile zwierząt wypłoszył z ich legowisk,żerowisk-najnormalniej z ich domu.Ci nieodpowiedzialni legoiści nie mają za grosz wyobraźni.Piszecie o dołkach w drodze-to się da naprawić.Pieniądze,pieniądze -czy nimi można się udławić,jeżeli tak,to świat już szybko opustoszeje bo człowiek swoim egoizmem zabije sam siebie.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trwają zapisy na Trzecią Dychę do Maratonu

Trwają zapisy na Trzecią Dychę do Maratonu 0 1

Trzecia Dycha do Maratonu zbliża się wielkimi krokami. Już w nocy z 2 na 3 lutego uczestnicy staną na starcie tego wyjątkowego biegu

Lublin: Policja szuka tej kobiety [wideo]
galeria
film

Lublin: Policja szuka tej kobiety [wideo] 3 2

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie szukają kobiety, która zapłaciła nie swoją kartą w jednej z lubelskich galerii handlowych

Lubelskie: W tych branżach jest praca. Ale chętnych brakuje

Lubelskie: W tych branżach jest praca. Ale chętnych brakuje 5 5

Młodzi niechętnie wybierają naukę w szkołach uczących zawodu. Nadzieją dla rynku szukającego specjalistów dla branży budowlanej czy gastronomicznej są dorośli chcący zdobyć nową profesję

Kaczyński: PiS nie wystawi kandydata w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska

Kaczyński: PiS nie wystawi kandydata w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska 0 11

- PiS nie wystawi własnego kandydata w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska - zadeklarował prezes Jarosław Kaczyński

Serial kręcony w Kazimierzu Dolnym ma szansę na Telekamerę. Można głosować
galeria

Serial kręcony w Kazimierzu Dolnym ma szansę na Telekamerę. Można głosować 0 3

Serial „W rytmie serca” kręcony w Kazimierzu Dolnym został nominowany do nagrody Telekamery 2019 r.

Anita Lipnicka - akustycznie w Filharmonii
24 marca 2019, 18:00

Anita Lipnicka - akustycznie w Filharmonii 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 24 marca o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej Anita Lipnicka z koncertem z Bliska.

Puławy: Sądny dzień dla dyrektorki liceum Czartoryskiego

Puławy: Sądny dzień dla dyrektorki liceum Czartoryskiego 0 11

Dziś zbiera się zarząd powiatu puławskiego. Tematem spotkania będą nieprawidłowości w I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego stwierdzone w trakcie kontroli. Dyrektor placówki Beacie Trzcińskiej-Staszczyk grozi m.in. zawieszenie

Krzysztof Piątek blisko AC Milan
film

Krzysztof Piątek blisko AC Milan 0 0

Nie Real Madryt, ale AC Milan ma być nowym klubem Krzysztofa Piątka. Jak podaje włoski Mediaset, agenci polskiego snajpera przebywają już w Mediolanie, gdzie ustalają szczegóły przeprowadzki Piątka na San Siro.

Były kurator oświaty i dyrektor WORD w Lublinie ma nową pracę

Były kurator oświaty i dyrektor WORD w Lublinie ma nową pracę 1 12

Były dyrektor WORD w Lublinie i były lubelski kurator oświaty kierownikiem Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kraśnik. Zmian kadrowych na fotelach szefów poszczególnych wydziałów jest więcej

Pojechała na pielgrzymkę i zaginęła. Co się stało z panią Kazimierą?
film

Pojechała na pielgrzymkę i zaginęła. Co się stało z panią Kazimierą? 18 2

Gdy Kazimiera Zaręba wyjeżdżała na pielgrzymkę do Wilna, jej bliscy nie przypuszczali, że widzą się z nią po raz ostatni. Kobieta zaginęła bez śladu.

Problemy firmy od Systemu Zarządzania Ruchem. Co z kontraktem na lubelską sygnalizację?
galeria

Problemy firmy od Systemu Zarządzania Ruchem. Co z kontraktem na lubelską sygnalizację? 25 39

Pod coraz większym znakiem zapytania znajduje się rozbudowa Systemu Zarządzania Ruchem, której główny wykonawca złożył w sądzie wniosek o upadłość. W poniedziałek stołeczny sąd postanowił o zabezpieczeniu majątku spółki, do której puka już komornik. Co dalej z kontraktem na lubelską sygnalizację?

Milczenie w Annopolu, marsz przeciw nienawiści w Chełmie. Mieszkańcy solidarni z Gdańskiem [zdjęcia]
galeria

Milczenie w Annopolu, marsz przeciw nienawiści w Chełmie. Mieszkańcy solidarni z Gdańskiem [zdjęcia] 141 16

Społeczność Chełma włączyła się ogólnopolskich marszów przeciwko agresji i nienawiści. We wtorek przed godziną 18, by uczcić pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zebrali się na deptaku przy ul. Lwowskiej, skąd przemaszerowali na pl. Łuczkowskiego. Kilkadziesiąt osób zebrało się także w Annopolu