Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 sierpnia 2009 r.
15:56
Edytuj ten wpis

Kierowcy quadów znowu dali się leśnikom we znaki

0 8 A A

Amatorzy jazdy na quadach zniszczyli nową drogę gruntową w kompleksie leśnym w miejscowości Adamki (powiat włodawski). Nadleśnictwo Sobibór oszacowało swoje straty na 800 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na leśnym trakcie kierowca quada "kręcił bączki”. Chwila zabawy dla niego, pozostawiła trwały efekt na drodze. O tym, że droga jest rozjeżdżona policję zawiadomił funkcjonariusz Straży Leśnej Nadleśnictwa Sobibór. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji we Włodawie.

(sad)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kobuz / 8 lutego 2010 o 13:39
0
Quadowcy bardzo często nie liczą się z pieszymi i narciarzami.Wjeżdżają wszędzie nie patrząc na przeznaczenie dróg, a najgorsze, że rozjeżdżają przygotowane trasy dla narciarzy, rowerzystów i turystów pieszych. Wydaje się im, że wszystko im wolno. Niech zadbają o przygotowanie sobie tras i dróg dla quadów, o pozwolenia. Nie, najlepiej przyjść na gotowe i znszczyć coś nad czym inny pracował i przygotował. Snoby.
Avatar
Ja / 22 sierpnia 2009 o 01:08
0
Przy większości owszem, nie przy wszystkich. Swoją drogą, ciekaw jestem czy wiesz ile taki "złom" potrafi kosztować...
Avatar
toto / 21 sierpnia 2009 o 13:55
0
mazi :) napisał:
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .



To Ty się zastanów co piszesz - pole, łąka, las jest czyjąś własnością. Kogoś, kto może sobie nie życzyć aby mu rozjeżdżać jego własność jakimś złomem. Jak ma takie hobby to niech kręci sobie bączki w swoim salonie - na pewno dywanu nie zniszczy, a na pewno nie na 800 zł. Może też sobie zrobić tor we własnym ogródku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam
ku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
100lc / 16 sierpnia 2009 o 10:40
0
Zgadzam sie z przedmowca, moze jakis gostek i krecil baczki, ale jak tym mozna zniszczyc od razu droge..?
Avatar
mazi :) / 16 sierpnia 2009 o 09:14
0
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co pi... rozwiń
Avatar
LASSIE / 15 sierpnia 2009 o 13:41
0
Przecież wjazd do lasów już dawno jest zakazany. Nie mogli go namierzyć, a gdzie służba leśna, leśnicy, nadleśnicy: pilnowac lasów . a gajowy Marucha niech nie siedzi w dzikich ostępach tylko patroluje.
Avatar
JWS / 14 sierpnia 2009 o 23:19
0
Należy zabronić używania qładów na drogach publicznych i w terenie otwartym, a zwłaszcza w lasach.
Ich użytkowanie powinno zostać ograniczone do terenów zamkniętych, takich jak np. stare poligony wojskowe.
Avatar
CHŁOP POLSKI / 14 sierpnia 2009 o 23:11
0
A ile zwierząt wypłoszył z ich legowisk,żerowisk-najnormalniej z ich domu.Ci nieodpowiedzialni legoiści nie mają za grosz wyobraźni.Piszecie o dołkach w drodze-to się da naprawić.Pieniądze,pieniądze -czy nimi można się udławić,jeżeli tak,to świat już szybko opustoszeje bo człowiek swoim egoizmem zabije sam siebie.
Avatar
kobuz / 8 lutego 2010 o 13:39
0
Quadowcy bardzo często nie liczą się z pieszymi i narciarzami.Wjeżdżają wszędzie nie patrząc na przeznaczenie dróg, a najgorsze, że rozjeżdżają przygotowane trasy dla narciarzy, rowerzystów i turystów pieszych. Wydaje się im, że wszystko im wolno. Niech zadbają o przygotowanie sobie tras i dróg dla quadów, o pozwolenia. Nie, najlepiej przyjść na gotowe i znszczyć coś nad czym inny pracował i przygotował. Snoby.
Avatar
Ja / 22 sierpnia 2009 o 01:08
0
Przy większości owszem, nie przy wszystkich. Swoją drogą, ciekaw jestem czy wiesz ile taki "złom" potrafi kosztować...
Avatar
toto / 21 sierpnia 2009 o 13:55
0
mazi :) napisał:
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .



To Ty się zastanów co piszesz - pole, łąka, las jest czyjąś własnością. Kogoś, kto może sobie nie życzyć aby mu rozjeżdżać jego własność jakimś złomem. Jak ma takie hobby to niech kręci sobie bączki w swoim salonie - na pewno dywanu nie zniszczy, a na pewno nie na 800 zł. Może też sobie zrobić tor we własnym ogródku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam
ku.
A tak na marginesie - jest ustawowy zakaz wjazdu do lasów państwowych, przy większości dróg stoją szlabany i znaki zakazu.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
100lc / 16 sierpnia 2009 o 10:40
0
Zgadzam sie z przedmowca, moze jakis gostek i krecil baczki, ale jak tym mozna zniszczyc od razu droge..?
Avatar
mazi :) / 16 sierpnia 2009 o 09:14
0
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co piszecie i czego wymagacie !! jeśli sobie nie życzycie by quady nie wyprzedzały do lasu to na każdym wjeździe postawcie tablice ostrzegawczą. Zapewniam was, że po zobaczeniu takiej tablicy żaden quadowniec tam nie wjedzie.

AHA ! Jeszcze jedno !! jak nadleśnictwo oszacowało stratę na 800zł ?? Nie wydaje mi się by po przejechaniu quadem po drodze można było ją zniszczyć, a już na pewno nie na kwotę 800 zł


Pozdrawiam. . .
Drodzy Państwo !! co wy za bzdury opowiadacie !! jedni zbierają znaczki, inni wyrywają panienki a quadowcy jeżdżą po polach i lasach ! Każdy ma jakieś hobby, każdy lubi jakoś spędzać wolny czas. Co jest złego w tym ze koleś jedzie po lesie !! niszczy drogę ?? w jaki sposób?? jak tą samą drogą jedzie ciągnik lub samochód terenowy leśnictwa to jest wszystko OK, drogi nie niszcz, ale jak już quad przejedzie to wszystko jest złe i jest wszystko zniszczone !! APELUJE !! zastanówcie się nad tym co pi... rozwiń
Avatar
LASSIE / 15 sierpnia 2009 o 13:41
0
Przecież wjazd do lasów już dawno jest zakazany. Nie mogli go namierzyć, a gdzie służba leśna, leśnicy, nadleśnicy: pilnowac lasów . a gajowy Marucha niech nie siedzi w dzikich ostępach tylko patroluje.
Avatar
JWS / 14 sierpnia 2009 o 23:19
0
Należy zabronić używania qładów na drogach publicznych i w terenie otwartym, a zwłaszcza w lasach.
Ich użytkowanie powinno zostać ograniczone do terenów zamkniętych, takich jak np. stare poligony wojskowe.
Avatar
CHŁOP POLSKI / 14 sierpnia 2009 o 23:11
0
A ile zwierząt wypłoszył z ich legowisk,żerowisk-najnormalniej z ich domu.Ci nieodpowiedzialni legoiści nie mają za grosz wyobraźni.Piszecie o dołkach w drodze-to się da naprawić.Pieniądze,pieniądze -czy nimi można się udławić,jeżeli tak,to świat już szybko opustoszeje bo człowiek swoim egoizmem zabije sam siebie.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 0 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 4 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 20 9

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 12 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 1

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 103 27

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 3

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!