Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 marca 2009 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Nie ma pewności kto jest sprawcą wypadku na drodze K-17

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 35 A A

W krasnostawskim szpitalu przebywają cztery dorosłe osoby ranne w wypadku drogowym w miejscowości Tarzymiechy koło Krasnegostawu. Piąta - 9-letni Jakub K. jest leczony w Zamościu. Lekarze zapewniają, że stan zdrowia całej piątki jest stabilny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oficer dyżurny krasnostawskiej policji informację o wypadku z udziałem trzech samochodów przyjął o godz. 10.45. Wysłani przez niego policjanci byli na miejscu już o godz. 11. Wyprzedziła ich ekipa pogotowia ratunkowego z Zamościa i dwa zastępy straży pożarnej. Wspólnym siłami wyciągali rannych z rozbitych samochodów. Dla dwóch osób na jakąkolwiek pomoc było już za późno. Była jeszcze nadzieja na uratowanie 6-letniej dziewczynki. Niestety dziecko zmarło w drodze do szpitala.

- Jeszcze odtwarzamy okoliczności i przebieg tragicznego wypadku - mówi Marzena Skiba z krasnostawskiej policji. - W związku z tym, że kolejne wersje zdawały się wykluczać, zapadła decyzja o powołaniu biegłego z zakresu ruchu drogowego.

Policjanci jeszcze nie chcą tego potwierdzić, ale prawdopodobny jest następujący scenariusz. Jadący w stronę Krasnegostawu kierowca volkswagena passata usiłował "na trzeciego” wyprzedzić hyundaia. Czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem brava.

Z policyjnych ustaleń wynika, że fiatem podróżowała czteroosobowa rodzina z Zamościa. Zginęli - 36-letnia Dorota K. i jej córeczka Julia. Mąż Piotr i synek Jakub są w szpitalach. Passatem podróżowało małżeństwo z gminy Chełm. Na miejscu zginęła 64-letnia Anna O., a jej mąż, 69-letni Stanisław został ranny. Z kolei z hyundaia strażacy wyciągnęli matkę z synem, 48-letnią Zenobię P. i 20-letniego Arkadiusza P. To mieszkańcy Szczebrzeszyna. Oboje są w szpitalu w Krasnymstawie.

Przedstawioną wersję wypadku potwierdzają zeznania świadka, czeskiego kierowcy ciężarówki. Sami uczestnicy wypadku zostaną przesłuchani, kiedy pozwoli na to stan ich zdrowia.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rer / 9 marca 2009 o 18:20
0
ktoś napisał:
za jechanie zbyt wolno też można dostać mandat - choć zwykle kończy się pouczeniem. W nocy też nie zjeżdzam bo to ryzyko, ale w dzień ustępuje czasem gdy widze, że ktoś szybko goni - wole takiego " co niby ma czym jechać" puścić, niż ryzykować, że w najgorszym możliwym momencie zdecyduje sie wyprzedzać na trzeciego i zmuszać mnie do zjechania na siłe. Każdy jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi ale jak czasem widze, jak jest ograniczenie do 90 km/h a jedzie (zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruch choć mógłby na chwile zjechać, to nie dziwie się że są tacy co ryzykują i jadą na trzeciego.

Napewno niebyła to wina kierowcy Hyundai-a możemy tylko sobie gdybać jak było




Stary gdzie ty widziales takie ograniczenie,Do 90,chyba na autostradzie a takich u nas za wiele nie ma.




Stary gdzie ty widziales takie ograniczenie,Do 90,chyba na autostradzie a takich u nas za wiele nie ma. rozwiń
Avatar
kamil / 9 marca 2009 o 06:51
0
niestety polskie drogi niosą śmierć.. zmieniając samochód nie wziąłem już pod uwagę samochodu klasy średniej, ekologicznego i ułatwiającego wciśnięcie się w każdą dziurę na mieście w celu zaparkowania. kupiłem duże kombi które ma prawie 1,5 metra maski i 6 metrów długości tylko dlatego żeby poczuć się bezpieczniej i mieć szanse przeżycia jeżeli ktoś we mnie wiedzie. rozumiem fakt że przy tak dużej sile nawet największe auto zamienia się w złom jednak szanse na przeżycie wzrastają
Skończcie wreszcie czepiać się kierowcy hyundaia. Winny bo nie zjechał? a skąd wiecie że nie zjechał? a może zjechał tylko tym passatem jechał tak szybko że siła odśrodkowa wyrzuciła go na przeciwny pas jezdni.... a po drugie jak można winić kogoś że nie zjeżdża? gdzie to jest napisane. przykładowo: młody chłopak na łuku drogi ma zjechać na pas awaryjny, a kto wie co jego tam spotka za zakrętem....
wyrazy współczucia dla rodziny z fiata (*)
niestety polskie drogi niosą śmierć.. zmieniając samochód nie wziąłem już pod uwagę samochodu klasy średniej, ekologicznego i ułatwiającego wciśnięcie się w każdą dziurę na mieście w celu zaparkowania. kupiłem duże kombi które ma prawie 1,5 metra maski i 6 metrów długości tylko dlatego żeby poczuć się bezpieczniej i mieć szanse przeżycia jeżeli ktoś we mnie wiedzie. rozumiem fakt że przy tak dużej sile nawet największe auto zamienia się w złom jednak szanse na przeżycie wzrastają
Skończcie wreszcie czepiać się kierowcy hyundaia. Winny ... rozwiń
Avatar
kierowca ryzykant / 9 marca 2009 o 06:39
0
ktoś napisał:
.....(zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruch choć mógłby na chwile zjechać, to nie dziwie się że są tacy co ryzykują i jadą na trzeciego.

To nie jest usprawiedliwienie na wyprzedzanie w momencie, gdy z przeciwka jadą samochody. Wyprzedzanie można odłożyć na moment, kiedy na drodze będzie wystarczająco dużo miejsca na wykonanie tego manewru. W końcu każdy ma oczy i rozum.... chociaż z tym ostatnim to bym się zastanawiał.
Avatar
kierowca ryzykant / 9 marca 2009 o 06:35
0
Panie i Panowie - jak by nie było, to przyczyną wypadku jest jak zwykle brawura. Sam byłem w piątek świadkiem jak wyprzedzają się na trzeciego (jechałem tą drogą do W-wy).

Nie wiem dlaczego Polscy kierowcy bawią się na drodze w "kto pierwszy, ten lepszy". A potem giną niewinni przez takich, którzy się pchają na trzeciego. Ja tam wierzę w zeznania kierowcy tira. Z góry wszystko na pewno dobrze widział. I zapewne właśnie tak było.

Każdy kierowca, który wyjeżdża na polskie dorogi, jest kierowcą ryzykantem - jak ja. I to przez takich szaleńców bez opamiętania.

Czy kiedykolwiek się opamiętają? Patrząc na historię tych setek wypadków - chyba nie. Pozostaje mieć oczy dookoła głowy i mnóstwo rozwagi.
Panie i Panowie - jak by nie było, to przyczyną wypadku jest jak zwykle brawura. Sam byłem w piątek świadkiem jak wyprzedzają się na trzeciego (jechałem tą drogą do W-wy).

Nie wiem dlaczego Polscy kierowcy bawią się na drodze w "kto pierwszy, ten lepszy". A potem giną niewinni przez takich, którzy się pchają na trzeciego. Ja tam wierzę w zeznania kierowcy tira. Z góry wszystko na pewno dobrze widział. I zapewne właśnie tak było.

Każdy kierowca, który wyjeżdża na polskie dorogi, jest kierowcą ryzykantem - j... rozwiń
Avatar
kk-staw / 8 marca 2009 o 23:08
0
Driver napisał:
Pewne jest tylko to, ze wypadek mial miejsce na najgorzej przez profesjonalistow ocenionej w kraju drodze.

Może i najgorzej ocenianej ale akurat ten odcinek Krasnystaw - Zamość dobrym stanie, bez dziur, prosta i dość szeroka - Nie do porównania lepsza choćby od dwupasmówki Lublin - do obwodnicy Piask.

Tu zbyt często takich wypadków nie ma - no poza super zakrętami koło Izbicy - gdzie zwykle kierowcy tirów mają wypadki, a tak nie jest źle
Avatar
ktoś / 8 marca 2009 o 22:59
0
Gość napisał:
zjechanie na pas awaryjny jest wykroczeniem, sluzy on do poruszania sie pojazdom wolnobieznym oraz w przypadku gdy np ktos moze sie nie zmiescic wyprzedzajac naprzeciw to mozna zjechac, ale jak ktos twierdzi ze ma czym wyprzedzic i jedzie za toba to nie masz obowiazku zjezdzac, to grozi mandatem karnym w wysokosci 200zl (gdyby np za tym ktoremu ustapiles jechala policja), a juz nierozsadne byloby zjezdzanie w nocy gdy poboczem chodza piesi- ja nigdy tego nie robie chocby nie wiem ile sie mial za mna "wlec" !

za jechanie zbyt wolno też można dostać mandat - choć zwykle kończy się pouczeniem. W nocy też nie zjeżdzam bo to ryzyko, ale w dzień ustępuje czasem gdy widze, że ktoś szybko goni - wole takiego " co niby ma czym jechać" puścić, niż ryzykować, że w najgorszym możliwym momencie zdecyduje sie wyprzedzać na trzeciego i zmuszać mnie do zjechania na siłe. Każdy jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi ale jak czasem widze, jak jest ograniczenie do 90 km/h a jedzie (zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruch choć mógłby na chwile zjechać, to nie dziwie się że są tacy co ryzykują i jadą na trzeciego.

Napewno niebyła to wina kierowcy Hyundai-a możemy tylko sobie gdybać jak było

za jechanie zbyt wolno też można dostać mandat - choć zwykle kończy się pouczeniem. W nocy też nie zjeżdzam bo to ryzyko, ale w dzień ustępuje czasem gdy widze, że ktoś szybko goni - wole takiego " co niby ma czym jechać" puścić, niż ryzykować, że w najgorszym możliwym momencie zdecyduje sie wyprzedzać na trzeciego i zmuszać mnie do zjechania na siłe. Każdy jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi ale jak czasem widze, jak jest ograniczenie do 90 km/h a jedzie (zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruc... rozwiń
Avatar
2688D6 / 8 marca 2009 o 21:40
0
Dziękuję za docenienie mnie, ale dajmy już sobie na luz z uwagi na tragedię jaka się zdarzyła, poczekamy na wyniki śledztwa.
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:27
0
Gość napisał:
Zbędne są tu komentarze kto się przyczynił do tego wypadku- o tym zadecydują biegli po wykonaniu wszystkich możliwych czynności dowodowych przez Prokuraturę i Policję.


TOMEK- tam byłeś tylko Ty i wiesz wszystko najlepiej-rozpoznałem Cię na zdjęciu-będziesz w tej sprawie i ekspertem i biegłym-ale tylko na tym forum!
Avatar
~tomek~ / 8 marca 2009 o 21:22
0
mam nieodparte wrażenie, że jesteś z KPP Krasnystaw, więc określ w końcu czy był to biegły czy ekspert?
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:14
0
Dyskutujecie o tym kto zawinil a moze lepiej pomyslcie?? Stala sie wielka tragedia a wy fantazjujecie wymyslajac kolejne wersje!! Pomyslcie.
Avatar
rer / 9 marca 2009 o 18:20
0
ktoś napisał:
za jechanie zbyt wolno też można dostać mandat - choć zwykle kończy się pouczeniem. W nocy też nie zjeżdzam bo to ryzyko, ale w dzień ustępuje czasem gdy widze, że ktoś szybko goni - wole takiego " co niby ma czym jechać" puścić, niż ryzykować, że w najgorszym możliwym momencie zdecyduje sie wyprzedzać na trzeciego i zmuszać mnie do zjechania na siłe. Każdy jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi ale jak czasem widze, jak jest ograniczenie do 90 km/h a jedzie (zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruch choć mógłby na chwile zjechać, to nie dziwie się że są tacy co ryzykują i jadą na trzeciego.

Napewno niebyła to wina kierowcy Hyundai-a możemy tylko sobie gdybać jak było




Stary gdzie ty widziales takie ograniczenie,Do 90,chyba na autostradzie a takich u nas za wiele nie ma.




Stary gdzie ty widziales takie ograniczenie,Do 90,chyba na autostradzie a takich u nas za wiele nie ma. rozwiń
Avatar
kamil / 9 marca 2009 o 06:51
0
niestety polskie drogi niosą śmierć.. zmieniając samochód nie wziąłem już pod uwagę samochodu klasy średniej, ekologicznego i ułatwiającego wciśnięcie się w każdą dziurę na mieście w celu zaparkowania. kupiłem duże kombi które ma prawie 1,5 metra maski i 6 metrów długości tylko dlatego żeby poczuć się bezpieczniej i mieć szanse przeżycia jeżeli ktoś we mnie wiedzie. rozumiem fakt że przy tak dużej sile nawet największe auto zamienia się w złom jednak szanse na przeżycie wzrastają
Skończcie wreszcie czepiać się kierowcy hyundaia. Winny bo nie zjechał? a skąd wiecie że nie zjechał? a może zjechał tylko tym passatem jechał tak szybko że siła odśrodkowa wyrzuciła go na przeciwny pas jezdni.... a po drugie jak można winić kogoś że nie zjeżdża? gdzie to jest napisane. przykładowo: młody chłopak na łuku drogi ma zjechać na pas awaryjny, a kto wie co jego tam spotka za zakrętem....
wyrazy współczucia dla rodziny z fiata (*)
niestety polskie drogi niosą śmierć.. zmieniając samochód nie wziąłem już pod uwagę samochodu klasy średniej, ekologicznego i ułatwiającego wciśnięcie się w każdą dziurę na mieście w celu zaparkowania. kupiłem duże kombi które ma prawie 1,5 metra maski i 6 metrów długości tylko dlatego żeby poczuć się bezpieczniej i mieć szanse przeżycia jeżeli ktoś we mnie wiedzie. rozumiem fakt że przy tak dużej sile nawet największe auto zamienia się w złom jednak szanse na przeżycie wzrastają
Skończcie wreszcie czepiać się kierowcy hyundaia. Winny ... rozwiń
Avatar
kierowca ryzykant / 9 marca 2009 o 06:39
0
ktoś napisał:
.....(zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruch choć mógłby na chwile zjechać, to nie dziwie się że są tacy co ryzykują i jadą na trzeciego.

To nie jest usprawiedliwienie na wyprzedzanie w momencie, gdy z przeciwka jadą samochody. Wyprzedzanie można odłożyć na moment, kiedy na drodze będzie wystarczająco dużo miejsca na wykonanie tego manewru. W końcu każdy ma oczy i rozum.... chociaż z tym ostatnim to bym się zastanawiał.
Avatar
kierowca ryzykant / 9 marca 2009 o 06:35
0
Panie i Panowie - jak by nie było, to przyczyną wypadku jest jak zwykle brawura. Sam byłem w piątek świadkiem jak wyprzedzają się na trzeciego (jechałem tą drogą do W-wy).

Nie wiem dlaczego Polscy kierowcy bawią się na drodze w "kto pierwszy, ten lepszy". A potem giną niewinni przez takich, którzy się pchają na trzeciego. Ja tam wierzę w zeznania kierowcy tira. Z góry wszystko na pewno dobrze widział. I zapewne właśnie tak było.

Każdy kierowca, który wyjeżdża na polskie dorogi, jest kierowcą ryzykantem - jak ja. I to przez takich szaleńców bez opamiętania.

Czy kiedykolwiek się opamiętają? Patrząc na historię tych setek wypadków - chyba nie. Pozostaje mieć oczy dookoła głowy i mnóstwo rozwagi.
Panie i Panowie - jak by nie było, to przyczyną wypadku jest jak zwykle brawura. Sam byłem w piątek świadkiem jak wyprzedzają się na trzeciego (jechałem tą drogą do W-wy).

Nie wiem dlaczego Polscy kierowcy bawią się na drodze w "kto pierwszy, ten lepszy". A potem giną niewinni przez takich, którzy się pchają na trzeciego. Ja tam wierzę w zeznania kierowcy tira. Z góry wszystko na pewno dobrze widział. I zapewne właśnie tak było.

Każdy kierowca, który wyjeżdża na polskie dorogi, jest kierowcą ryzykantem - j... rozwiń
Avatar
kk-staw / 8 marca 2009 o 23:08
0
Driver napisał:
Pewne jest tylko to, ze wypadek mial miejsce na najgorzej przez profesjonalistow ocenionej w kraju drodze.

Może i najgorzej ocenianej ale akurat ten odcinek Krasnystaw - Zamość dobrym stanie, bez dziur, prosta i dość szeroka - Nie do porównania lepsza choćby od dwupasmówki Lublin - do obwodnicy Piask.

Tu zbyt często takich wypadków nie ma - no poza super zakrętami koło Izbicy - gdzie zwykle kierowcy tirów mają wypadki, a tak nie jest źle
Avatar
ktoś / 8 marca 2009 o 22:59
0
Gość napisał:
zjechanie na pas awaryjny jest wykroczeniem, sluzy on do poruszania sie pojazdom wolnobieznym oraz w przypadku gdy np ktos moze sie nie zmiescic wyprzedzajac naprzeciw to mozna zjechac, ale jak ktos twierdzi ze ma czym wyprzedzic i jedzie za toba to nie masz obowiazku zjezdzac, to grozi mandatem karnym w wysokosci 200zl (gdyby np za tym ktoremu ustapiles jechala policja), a juz nierozsadne byloby zjezdzanie w nocy gdy poboczem chodza piesi- ja nigdy tego nie robie chocby nie wiem ile sie mial za mna "wlec" !

za jechanie zbyt wolno też można dostać mandat - choć zwykle kończy się pouczeniem. W nocy też nie zjeżdzam bo to ryzyko, ale w dzień ustępuje czasem gdy widze, że ktoś szybko goni - wole takiego " co niby ma czym jechać" puścić, niż ryzykować, że w najgorszym możliwym momencie zdecyduje sie wyprzedzać na trzeciego i zmuszać mnie do zjechania na siłe. Każdy jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi ale jak czasem widze, jak jest ograniczenie do 90 km/h a jedzie (zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruch choć mógłby na chwile zjechać, to nie dziwie się że są tacy co ryzykują i jadą na trzeciego.

Napewno niebyła to wina kierowcy Hyundai-a możemy tylko sobie gdybać jak było

za jechanie zbyt wolno też można dostać mandat - choć zwykle kończy się pouczeniem. W nocy też nie zjeżdzam bo to ryzyko, ale w dzień ustępuje czasem gdy widze, że ktoś szybko goni - wole takiego " co niby ma czym jechać" puścić, niż ryzykować, że w najgorszym możliwym momencie zdecyduje sie wyprzedzać na trzeciego i zmuszać mnie do zjechania na siłe. Każdy jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi ale jak czasem widze, jak jest ograniczenie do 90 km/h a jedzie (zwykle jakiś dziadek) 40-50 lub wolniej i blokuje ruc... rozwiń
Avatar
2688D6 / 8 marca 2009 o 21:40
0
Dziękuję za docenienie mnie, ale dajmy już sobie na luz z uwagi na tragedię jaka się zdarzyła, poczekamy na wyniki śledztwa.
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:27
0
Gość napisał:
Zbędne są tu komentarze kto się przyczynił do tego wypadku- o tym zadecydują biegli po wykonaniu wszystkich możliwych czynności dowodowych przez Prokuraturę i Policję.


TOMEK- tam byłeś tylko Ty i wiesz wszystko najlepiej-rozpoznałem Cię na zdjęciu-będziesz w tej sprawie i ekspertem i biegłym-ale tylko na tym forum!
Avatar
~tomek~ / 8 marca 2009 o 21:22
0
mam nieodparte wrażenie, że jesteś z KPP Krasnystaw, więc określ w końcu czy był to biegły czy ekspert?
Avatar
Gość / 8 marca 2009 o 21:14
0
Dyskutujecie o tym kto zawinil a moze lepiej pomyslcie?? Stala sie wielka tragedia a wy fantazjujecie wymyslajac kolejne wersje!! Pomyslcie.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant 0 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 0 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 0

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 15 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 3

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!