Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

1 grudnia 2009 r.
8:16
Edytuj ten wpis

Noworodek uderzył główką o posadzkę. Szpital: Matka chciała pozbyć się dziecka

0 24 A A

Ciąg dalszy skandalu w chełmskim szpitalu. Kobieta, która nie zdążyła na łóżko porodowe, bo kazano jej najpierw wypełnić formularze, została oskarżona przez szpital, że celowo dopuściła do tej sytuacji, gdyż "chciała pozbyć się dziecka".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trafiła do szpitala w Chełmie w ostatniej fazie porodu, ale zamiast od razu trafić na łóżko porodowe, najpierw kazano jej podpisać dokumenty. W efekcie noworodek spadł na podłogę i doznał urazu czaszki.

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że położne zajęły się kobietą. Już na początku pacjentka odmówiła jakiegokolwiek badania. Nie chciała wykonywać podstawowych poleceń. Poza tym przyjechała do szpitala dopiero w końcowej fazie porodu. Wszystko wyglądało tak, jakby chciała się pozbyć dziecka - mówi "Kurierowi Lubelskiemu" Krzysztof Wojewoda, ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego, na który trafiła pacjentka.

Wojewoda dodał, że szpital zamierza złożyć w tej sprawie doniesienie do prokuratury. - W naszej ocenie pacjentka nie zamierzała urodzić tego dziecka.

Kobieta jest oburzona. Uważa, że szpital próbuje się bronić poprzez atak. - Gdyby córka nie chciała urodzić tego dziecka, zostałaby w domu - dodaje w "Kurierze" jej matka.

Skandal w szpitalu

Do dramatycznych scen w chełmskim szpitalu doszło w połowie listopada. W środku nocy sanitariusze przywieźli rodzącą kobietę. Wnieśli ją na noszach do izby przyjęć. Według relacji matki pacjentki zaczęła ona krzyczeć, że już rodzi, ale pielęgniarki zamiast się nią zająć wypełniały dokumenty. Kobieta mimo że była w ostatniej fazie porodu, to musiała podpisać formularze. Od położnych miała usłyszeć tylko, że "każda tak mówi".

W efekcie kiedy wchodziła na łóżko porodowe doszło do rozwiązania. Noworodek wypadł na podłogę. Dziecko uderzyło głową o posadzkę. W czasie upadku doznało pęknięcia kości czaszki, powstał obrzęk mózgu. Po kilkunastu godzinach chłopczyk trafił do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Leżał tam przez dwa tygodnie.

Choć noworodek już wrócił do domu, nadal jest pod opieką lekarzy.

Sprawą już wcześniej zajęła się prokuratura. Trwają czynności przygotowawcze.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
małgorzata / 3 sierpnia 2010 o 16:24
0
W tym szpitalu nie tylko na tym oddziale żle sie dzieje,chociaż moja bratowa równiez tu rodziła.Nikt się nią nie zajął,rodziła kilkanaście godzin.Dostala krwotoku podczas porodu,ale nikt o tym nawet nie wspomnial dlaczego....Od położnej za to usłyszała że jesli "zachcialo jej się dzieci to niech cierpi"Może ktoś powinien zainteresowac się tym jak pracuje tamtejszy personel.Na chirurgii nie jest lepiej,ale nawet nie chce o tym pisać,gdyz umarł tam mój ojciec,zostawiony na pastwe losu,myslę ze nie dalam łapówki lekarzowi dlatego tak sie stało.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 16:42
0
Ordynatorze łapowniku, a może ta pacjentka tak jak wy wszyscy czekacie ile się da by opóżnić poród , by nie płacić 2 razy. Jak zawsze z myślą jak pocierpi to się domyśli że potrzebna jest konowałowi kasa.
Avatar
malone / 1 grudnia 2009 o 15:22
0
takim pielegniarkom podziękowałbym za prace tego samego dnia w kórym miało miejsce zdarzenie. a na kobitki miejscu szybciutko wynająbym cwaną papugę i wytoczył proces szpitalowi o odszkodowanie za świadome narazenie zycia dziecka i straty moralne czyli jakiś milion złotych.
Avatar
lak / 1 grudnia 2009 o 15:12
0
Większego prymitywa dawno nie widziałem, jakby to mówił pijany menel to bym zrozumiał, ato lekarz-ordynator-gorzej niż menel, ćwok i tyle
Avatar
Jacek / 1 grudnia 2009 o 14:04
0
"Gdyby córka nie chciała urodzić tego dziecka, zostałaby w domu - dodaje w "Kurierze" jej matka" - Fakt, w domu dziecko by się nie urodziło.
Avatar
zły / 1 grudnia 2009 o 13:56
0
zbulwersowana napisał:
Arogancja, chamstwo, prymitywizm lekarza-rakarza, który zamiast przeprosić pacjentkę, przekazać jej szczere wyrazy ubolewania i współczucia za sytuację, jaka miała miejsce na oddziale, za którego prace odpowiada - nie mieszczą się w głowie. Co za prostactwo. Nie mieszkam w waszym mieście, weszłam to forum przez link na wyborczej, bo tak poruszyło mnie to, co spotkało tę nieszczęsna kobietę. Mam propozycje dla wszystkich z Chełma i jego okolic. Zoragnizujie się, skrzykinijcie stowarzyszenia i fundacje, które mają w swoim statucie działalnośc na rzecz obrany praw człowieka i wesprzyjcie tę kobietę i jej rodzinę, ponieważ powinna wytoczyć jeszcze sprawę o zniesławienie. Zróbcie zbiórkę pieniędzy na ten cel. Bo to nie jest tylko jej sprawa i ewentualnie jej najbliższej rodziny. To dotyka wszystkich mieszkańców waszego miasta, bo równie dobrze na jej miejscu mógł być ktoś z waszej najbliższej rodziny - żona, córka, siostra a nawet matka. Ten prostak, cham, najgorszy prymityw, tak naprawdę każdej kobiecie w mieście powiedział, że chciałała zabic swoje dziecko.
Walczcie o swoją gosność, walczcie o godność swoich najbliższych, swoich dzieci. Także tych, które byc może będą miały nieszczęście urodzić sie w tym szpitalu.
Ludzie - zorganizujcie się, zróbcie pikietę przed szpitalem, przejdzcie ulicami miasta, domagajcie sie od swoich lokalnych władz interwencji. Niech wszyscy odpowiedzialni - wredne, parszywe położne, chamski , podły lekarz odczuli, że wszyscy ich potępiacie. Kiedy będą mieli świadomość nieuchronności kary, społecznego potępienia, może coś do nich dotrze.

POPIERAM BARDZO DOBRZE NAPISANE I WARTO SKORZYSTAĆ Z RAD ZAWARTYCH TEGO KOMENTARZA LUDZIE ZORGANIZUJCIE SIĘ BO NIE WIADOMO KOGO Z BLISKICH MOŻE TO JESZCZE SPOTKAĆ JAK ODPUŚCICIE !!!TEGO NIE WOLNO TAK ZOSTAWIĆ .

POPIERAM BARDZO DOBRZE NAPISANE I WARTO SKORZYSTAĆ Z RAD ZAWARTYCH TEGO KOMENTARZA LUDZIE ZORGANIZUJCIE SIĘ BO NIE WIADOMO KOGO Z BLISKICH MOŻE TO JESZCZE SPOTKAĆ JAK ODPUŚCICIE !!!TEGO NIE WOLNO TAK ZOSTAWIĆ . rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 1 grudnia 2009 o 13:53
0
zły napisał:
UFFF ! Ale klika ale kryją się nawzajem !,pewnie ten przygłup złoży doniesienie a lokalni prawnicy przyjmą że to było planowane morderstwo i to matka chciała osiągnąć ! ale jaja a ordynator przyjmując dla siebie i personelu WINNEGO tej sytuacji tą linię obrony wykazał się wyjątkowym kretynizmem ja mu jakoś NIE WIERZĘ to oszust i krętacz dyrektor szpitala powinien ich wszystkich zwolnić a na pewno do rozstrzygnięcia przez sąd zawiesić !!!!!


gdyby nie media ogólnopolskie, pewnie by się tak stało jak piszesz ale teraz sądzę, że lokalni ważni panowie czy to prawnicy, czy lekarze czy ksiądz z ambony, nikt nie będzie chciał maczać w tym palców więc gnida-ordynator zostanie sam z tym syfem i poniesie za to zasłużoną karę-za to że ma takie położne i za to że ma niewyparzonego ryja!


gdyby nie media ogólnopolskie, pewnie by się tak stało jak piszesz ale teraz sądzę, że lokalni ważni panowie czy to prawnicy, czy lekarze czy ksiądz z ambony, nikt nie będzie chciał maczać w tym palców więc gnida-ordynator zostanie sam z tym syfem i poniesie za to zasłużoną karę-za to że ma takie położne i za to że ma niewyparzonego ryja! rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 1 grudnia 2009 o 13:49
0
tego ordynatora nic tylko walić równo po mordzie i patrzeć czy równo puchnie. a po wszystkim wywalić na zbity ryj! to samo z położnymi. w lipcu tego roku sam byłem świadkiem jak na kraśnickich w lublinie przyjechała kobieta która już zaczeła rodzić, nikt jej nie dawał papierów, położne raz dwa się nią zajeły. jedna pomagała bezpośrednio, druga szybko pobiegła po wózek! co to ma być, lekarze i szpitale opłacane są z naszych podatków, a traktują nas jak śmieci!!!

tak jak ktoś napisał, sprywatyzować to szambo, dobrzy zostaną a całe te szambo z pseudo lekarzami zostanie wywalone i nie będzie dla nich nigdzie miejsca!
tego ordynatora nic tylko walić równo po mordzie i patrzeć czy równo puchnie. a po wszystkim wywalić na zbity ryj! to samo z położnymi. w lipcu tego roku sam byłem świadkiem jak na kraśnickich w lublinie przyjechała kobieta która już zaczeła rodzić, nikt jej nie dawał papierów, położne raz dwa się nią zajeły. jedna pomagała bezpośrednio, druga szybko pobiegła po wózek! co to ma być, lekarze i szpitale opłacane są z naszych podatków, a traktują nas jak śmieci!!!

tak jak ktoś napisał, sprywatyzować to szambo, ... rozwiń
Avatar
zły / 1 grudnia 2009 o 13:49
0
UFFF ! Ale klika ale kryją się nawzajem !,pewnie ten przygłup złoży doniesienie a lokalni prawnicy przyjmą że to było planowane morderstwo i to matka chciała osiągnąć ! ale jaja a ordynator przyjmując dla siebie i personelu WINNEGO tej sytuacji tą linię obrony wykazał się wyjątkowym kretynizmem ja mu jakoś NIE WIERZĘ to oszust i krętacz dyrektor szpitala powinien ich wszystkich zwolnić a na pewno do rozstrzygnięcia przez sąd zawiesić !!!!!
Avatar
gośc / 1 grudnia 2009 o 13:46
0
złośliwa, wredna hołota powinna kobietę przepraszać na kolanach, a nie oskarżać

ale powiedzmy, że kobieta faktycznie nie chciała dziecka i np zostawiłaby je w szpitalu, tylko czy to cos zmienia? powinni się zająć kobietą i dzidzią najlepiej jak to możliwe, wszystko jedno czy chciała zatrzymać dziecko czy nie, za to mamy oskarżenie kobiety, jak rozumiem, o to, że chciała śmierci dziecka (ja tak odebrałam te teksty pracowników szpitala)
Avatar
małgorzata / 3 sierpnia 2010 o 16:24
0
W tym szpitalu nie tylko na tym oddziale żle sie dzieje,chociaż moja bratowa równiez tu rodziła.Nikt się nią nie zajął,rodziła kilkanaście godzin.Dostala krwotoku podczas porodu,ale nikt o tym nawet nie wspomnial dlaczego....Od położnej za to usłyszała że jesli "zachcialo jej się dzieci to niech cierpi"Może ktoś powinien zainteresowac się tym jak pracuje tamtejszy personel.Na chirurgii nie jest lepiej,ale nawet nie chce o tym pisać,gdyz umarł tam mój ojciec,zostawiony na pastwe losu,myslę ze nie dalam łapówki lekarzowi dlatego tak sie stało.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 16:42
0
Ordynatorze łapowniku, a może ta pacjentka tak jak wy wszyscy czekacie ile się da by opóżnić poród , by nie płacić 2 razy. Jak zawsze z myślą jak pocierpi to się domyśli że potrzebna jest konowałowi kasa.
Avatar
malone / 1 grudnia 2009 o 15:22
0
takim pielegniarkom podziękowałbym za prace tego samego dnia w kórym miało miejsce zdarzenie. a na kobitki miejscu szybciutko wynająbym cwaną papugę i wytoczył proces szpitalowi o odszkodowanie za świadome narazenie zycia dziecka i straty moralne czyli jakiś milion złotych.
Avatar
lak / 1 grudnia 2009 o 15:12
0
Większego prymitywa dawno nie widziałem, jakby to mówił pijany menel to bym zrozumiał, ato lekarz-ordynator-gorzej niż menel, ćwok i tyle
Avatar
Jacek / 1 grudnia 2009 o 14:04
0
"Gdyby córka nie chciała urodzić tego dziecka, zostałaby w domu - dodaje w "Kurierze" jej matka" - Fakt, w domu dziecko by się nie urodziło.
Avatar
zły / 1 grudnia 2009 o 13:56
0
zbulwersowana napisał:
Arogancja, chamstwo, prymitywizm lekarza-rakarza, który zamiast przeprosić pacjentkę, przekazać jej szczere wyrazy ubolewania i współczucia za sytuację, jaka miała miejsce na oddziale, za którego prace odpowiada - nie mieszczą się w głowie. Co za prostactwo. Nie mieszkam w waszym mieście, weszłam to forum przez link na wyborczej, bo tak poruszyło mnie to, co spotkało tę nieszczęsna kobietę. Mam propozycje dla wszystkich z Chełma i jego okolic. Zoragnizujie się, skrzykinijcie stowarzyszenia i fundacje, które mają w swoim statucie działalnośc na rzecz obrany praw człowieka i wesprzyjcie tę kobietę i jej rodzinę, ponieważ powinna wytoczyć jeszcze sprawę o zniesławienie. Zróbcie zbiórkę pieniędzy na ten cel. Bo to nie jest tylko jej sprawa i ewentualnie jej najbliższej rodziny. To dotyka wszystkich mieszkańców waszego miasta, bo równie dobrze na jej miejscu mógł być ktoś z waszej najbliższej rodziny - żona, córka, siostra a nawet matka. Ten prostak, cham, najgorszy prymityw, tak naprawdę każdej kobiecie w mieście powiedział, że chciałała zabic swoje dziecko.
Walczcie o swoją gosność, walczcie o godność swoich najbliższych, swoich dzieci. Także tych, które byc może będą miały nieszczęście urodzić sie w tym szpitalu.
Ludzie - zorganizujcie się, zróbcie pikietę przed szpitalem, przejdzcie ulicami miasta, domagajcie sie od swoich lokalnych władz interwencji. Niech wszyscy odpowiedzialni - wredne, parszywe położne, chamski , podły lekarz odczuli, że wszyscy ich potępiacie. Kiedy będą mieli świadomość nieuchronności kary, społecznego potępienia, może coś do nich dotrze.

POPIERAM BARDZO DOBRZE NAPISANE I WARTO SKORZYSTAĆ Z RAD ZAWARTYCH TEGO KOMENTARZA LUDZIE ZORGANIZUJCIE SIĘ BO NIE WIADOMO KOGO Z BLISKICH MOŻE TO JESZCZE SPOTKAĆ JAK ODPUŚCICIE !!!TEGO NIE WOLNO TAK ZOSTAWIĆ .

POPIERAM BARDZO DOBRZE NAPISANE I WARTO SKORZYSTAĆ Z RAD ZAWARTYCH TEGO KOMENTARZA LUDZIE ZORGANIZUJCIE SIĘ BO NIE WIADOMO KOGO Z BLISKICH MOŻE TO JESZCZE SPOTKAĆ JAK ODPUŚCICIE !!!TEGO NIE WOLNO TAK ZOSTAWIĆ . rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 1 grudnia 2009 o 13:53
0
zły napisał:
UFFF ! Ale klika ale kryją się nawzajem !,pewnie ten przygłup złoży doniesienie a lokalni prawnicy przyjmą że to było planowane morderstwo i to matka chciała osiągnąć ! ale jaja a ordynator przyjmując dla siebie i personelu WINNEGO tej sytuacji tą linię obrony wykazał się wyjątkowym kretynizmem ja mu jakoś NIE WIERZĘ to oszust i krętacz dyrektor szpitala powinien ich wszystkich zwolnić a na pewno do rozstrzygnięcia przez sąd zawiesić !!!!!


gdyby nie media ogólnopolskie, pewnie by się tak stało jak piszesz ale teraz sądzę, że lokalni ważni panowie czy to prawnicy, czy lekarze czy ksiądz z ambony, nikt nie będzie chciał maczać w tym palców więc gnida-ordynator zostanie sam z tym syfem i poniesie za to zasłużoną karę-za to że ma takie położne i za to że ma niewyparzonego ryja!


gdyby nie media ogólnopolskie, pewnie by się tak stało jak piszesz ale teraz sądzę, że lokalni ważni panowie czy to prawnicy, czy lekarze czy ksiądz z ambony, nikt nie będzie chciał maczać w tym palców więc gnida-ordynator zostanie sam z tym syfem i poniesie za to zasłużoną karę-za to że ma takie położne i za to że ma niewyparzonego ryja! rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 1 grudnia 2009 o 13:49
0
tego ordynatora nic tylko walić równo po mordzie i patrzeć czy równo puchnie. a po wszystkim wywalić na zbity ryj! to samo z położnymi. w lipcu tego roku sam byłem świadkiem jak na kraśnickich w lublinie przyjechała kobieta która już zaczeła rodzić, nikt jej nie dawał papierów, położne raz dwa się nią zajeły. jedna pomagała bezpośrednio, druga szybko pobiegła po wózek! co to ma być, lekarze i szpitale opłacane są z naszych podatków, a traktują nas jak śmieci!!!

tak jak ktoś napisał, sprywatyzować to szambo, dobrzy zostaną a całe te szambo z pseudo lekarzami zostanie wywalone i nie będzie dla nich nigdzie miejsca!
tego ordynatora nic tylko walić równo po mordzie i patrzeć czy równo puchnie. a po wszystkim wywalić na zbity ryj! to samo z położnymi. w lipcu tego roku sam byłem świadkiem jak na kraśnickich w lublinie przyjechała kobieta która już zaczeła rodzić, nikt jej nie dawał papierów, położne raz dwa się nią zajeły. jedna pomagała bezpośrednio, druga szybko pobiegła po wózek! co to ma być, lekarze i szpitale opłacane są z naszych podatków, a traktują nas jak śmieci!!!

tak jak ktoś napisał, sprywatyzować to szambo, ... rozwiń
Avatar
zły / 1 grudnia 2009 o 13:49
0
UFFF ! Ale klika ale kryją się nawzajem !,pewnie ten przygłup złoży doniesienie a lokalni prawnicy przyjmą że to było planowane morderstwo i to matka chciała osiągnąć ! ale jaja a ordynator przyjmując dla siebie i personelu WINNEGO tej sytuacji tą linię obrony wykazał się wyjątkowym kretynizmem ja mu jakoś NIE WIERZĘ to oszust i krętacz dyrektor szpitala powinien ich wszystkich zwolnić a na pewno do rozstrzygnięcia przez sąd zawiesić !!!!!
Avatar
gośc / 1 grudnia 2009 o 13:46
0
złośliwa, wredna hołota powinna kobietę przepraszać na kolanach, a nie oskarżać

ale powiedzmy, że kobieta faktycznie nie chciała dziecka i np zostawiłaby je w szpitalu, tylko czy to cos zmienia? powinni się zająć kobietą i dzidzią najlepiej jak to możliwe, wszystko jedno czy chciała zatrzymać dziecko czy nie, za to mamy oskarżenie kobiety, jak rozumiem, o to, że chciała śmierci dziecka (ja tak odebrałam te teksty pracowników szpitala)
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi 0 0

Przebieg trasy już się nie zmieni, ale to ostatni moment na wprowadzenie korekt w projekcie. Wczoraj w urzędach w Niemcach i w Lubartowie wyłożono precyzyjne mapy z przebiegiem drogi ekspresowej S-19. Na uwagi mieszkańców projektanci czekają przez dwa tygodnie.

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 14 3

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 3 8

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 4

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 11 4

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 6

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 3

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 20 12

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!