Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

11 kwietnia 2008 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Policjant sprawcą śmiertelnego wypadku

0 11 A A

Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego a potem uciekł z miejsca wypadku był policjant z Gorzkowa (powiat krasnostawski) - podała wczoraj policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w czwartek, w Suszeniu, gm. Rudnik. Kierowca audi potrącił pieszego, 34-letniego mieszkańca Potaszni. Ofiara wypadku w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zmarła nad ranem.

Na miejscu wypadku zostały oderwane części samochodu. To pomogło policjantom w poszukiwaniach.

- Czynności podjęte przez krasnostawskich śledczych doprowadziły do ustalenia sprawcy potrącenia, którym okazał się 41-letni funkcjonariusz Posterunku Policji w Gorzkowie - mówi Marzena Skiba, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie. - Młodszy aspirant Ryszard B. to dzielnicowy z 20-letnim stażem służby. Dotychczas miał dobrą opinię w pracy. Jechał prywatnym samochodem i był po służbie. Czeka go zwolnienie ze służby i odpowiedzialność karna.
(er)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ADA / 22 kwietnia 2008 o 03:30
0
ppczuby napisał:
Do celi go ze starą recydywą.

Wszystko jest okej ,ale moze to byla tez wina pieszego.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:39
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???


Bronią ich sądy, koledzy, prokuratorzy i stąd takie zachowanie. Wbili sobie że prawo po ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego
ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:16
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!!

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
k / 12 kwietnia 2008 o 11:52
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa chwała im. No ale cóż, wojna zrobiła swoje że biedni jesteśmy, ale z drógiej strony ile u nas ludzi płaci mandaty!Drogi właśnie trza za to budować, a nie idzie do skarbu państwa-wora bez dna!Nie ma myśląych rozsądnie w tym kraju, tylko kazdy każdego namierza, śledzi, czycha na błąd, podsłuchuje, rozlicza i tak naprawdę nic się nie robi dla dobra ogółu.

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa c... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 08:01
0
l napisał:
(...) a kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ??? rozwiń
Avatar
l / 12 kwietnia 2008 o 07:31
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???

Ja wam powiem jedno, policjanci w Polsce swoimi działaniami okropnie sie ośmieszaja, albo chowaja sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli w jakim jest stanie, kiedy probowała wsiadac za kierownice, i wtedy jej nie zatrzymali, a przeciez powinni, bo stwarzała zagrożenie jadąc autem, tylko czekali aż ruszy tym autem, dopiero pojechali za nią i dopiero ja zatrzymali (tak, wtedy mogą ją surowo ukarać, agdyby wczesniej ją zatrzymali, to tak surowo by jej nie ukarali?prawda policjo? Taka jest wasz praca!Nie pomagać, ale wręcz utrudniać!Tyle lat mieszkałem za granicą i czegoś takiego nie widziałem, tam policja nie stoi jak te źebraki na drogach. Ta kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany
sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 23:01
0
Miodek napisał:
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." -...



To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???
Avatar
Miodek / 11 kwietnia 2008 o 22:20
0
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." - poprawna forma w Suszniu !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 21:23
0
Jakby był trzeźwy, to by nie uciekał jak zwykły tchórz z miejsca przestępstwa? Ale też jeszcze nie jest wiadomo chyba, kto tym autem jechał i kto był w chwili zdarzenia za kierownicą. Nie podobna coby tzw. "mundurowy stróż prawa" jako wyjątkowo świadom takowego czynu mógł tak postąpić? Ciekawe co mu za to grozi po za wydaleniem ze służby, jak okaże się że to być jest prawdą?
Avatar
ppczuby / 11 kwietnia 2008 o 21:00
0
Do celi go ze starą recydywą.
Avatar
ADA / 22 kwietnia 2008 o 03:30
0
ppczuby napisał:
Do celi go ze starą recydywą.

Wszystko jest okej ,ale moze to byla tez wina pieszego.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:39
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???


Bronią ich sądy, koledzy, prokuratorzy i stąd takie zachowanie. Wbili sobie że prawo po ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego
ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:16
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!!

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
k / 12 kwietnia 2008 o 11:52
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa chwała im. No ale cóż, wojna zrobiła swoje że biedni jesteśmy, ale z drógiej strony ile u nas ludzi płaci mandaty!Drogi właśnie trza za to budować, a nie idzie do skarbu państwa-wora bez dna!Nie ma myśląych rozsądnie w tym kraju, tylko kazdy każdego namierza, śledzi, czycha na błąd, podsłuchuje, rozlicza i tak naprawdę nic się nie robi dla dobra ogółu.

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa c... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 08:01
0
l napisał:
(...) a kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ??? rozwiń
Avatar
l / 12 kwietnia 2008 o 07:31
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???

Ja wam powiem jedno, policjanci w Polsce swoimi działaniami okropnie sie ośmieszaja, albo chowaja sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli w jakim jest stanie, kiedy probowała wsiadac za kierownice, i wtedy jej nie zatrzymali, a przeciez powinni, bo stwarzała zagrożenie jadąc autem, tylko czekali aż ruszy tym autem, dopiero pojechali za nią i dopiero ja zatrzymali (tak, wtedy mogą ją surowo ukarać, agdyby wczesniej ją zatrzymali, to tak surowo by jej nie ukarali?prawda policjo? Taka jest wasz praca!Nie pomagać, ale wręcz utrudniać!Tyle lat mieszkałem za granicą i czegoś takiego nie widziałem, tam policja nie stoi jak te źebraki na drogach. Ta kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany
sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 23:01
0
Miodek napisał:
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." -...



To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???
Avatar
Miodek / 11 kwietnia 2008 o 22:20
0
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." - poprawna forma w Suszniu !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 21:23
0
Jakby był trzeźwy, to by nie uciekał jak zwykły tchórz z miejsca przestępstwa? Ale też jeszcze nie jest wiadomo chyba, kto tym autem jechał i kto był w chwili zdarzenia za kierownicą. Nie podobna coby tzw. "mundurowy stróż prawa" jako wyjątkowo świadom takowego czynu mógł tak postąpić? Ciekawe co mu za to grozi po za wydaleniem ze służby, jak okaże się że to być jest prawdą?
Avatar
ppczuby / 11 kwietnia 2008 o 21:00
0
Do celi go ze starą recydywą.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi

Jak będzie biegła ekspresówka S19 na odcinku od Lublina do Lubartowa? Pora na ostatnie uwagi 0 0

Przebieg trasy już się nie zmieni, ale to ostatni moment na wprowadzenie korekt w projekcie. Wczoraj w urzędach w Niemcach i w Lubartowie wyłożono precyzyjne mapy z przebiegiem drogi ekspresowej S-19. Na uwagi mieszkańców projektanci czekają przez dwa tygodnie.

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 15 3

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 3 9

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 4

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 11 5

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 6

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 3

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 20 12

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!