Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

11 kwietnia 2008 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Policjant sprawcą śmiertelnego wypadku

0 11 A A

Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego a potem uciekł z miejsca wypadku był policjant z Gorzkowa (powiat krasnostawski) - podała wczoraj policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w czwartek, w Suszeniu, gm. Rudnik. Kierowca audi potrącił pieszego, 34-letniego mieszkańca Potaszni. Ofiara wypadku w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zmarła nad ranem.

Na miejscu wypadku zostały oderwane części samochodu. To pomogło policjantom w poszukiwaniach.

- Czynności podjęte przez krasnostawskich śledczych doprowadziły do ustalenia sprawcy potrącenia, którym okazał się 41-letni funkcjonariusz Posterunku Policji w Gorzkowie - mówi Marzena Skiba, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie. - Młodszy aspirant Ryszard B. to dzielnicowy z 20-letnim stażem służby. Dotychczas miał dobrą opinię w pracy. Jechał prywatnym samochodem i był po służbie. Czeka go zwolnienie ze służby i odpowiedzialność karna.
(er)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ADA / 22 kwietnia 2008 o 03:30
0
ppczuby napisał:
Do celi go ze starą recydywą.

Wszystko jest okej ,ale moze to byla tez wina pieszego.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:39
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???


Bronią ich sądy, koledzy, prokuratorzy i stąd takie zachowanie. Wbili sobie że prawo po ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego
ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:16
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!!

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
k / 12 kwietnia 2008 o 11:52
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa chwała im. No ale cóż, wojna zrobiła swoje że biedni jesteśmy, ale z drógiej strony ile u nas ludzi płaci mandaty!Drogi właśnie trza za to budować, a nie idzie do skarbu państwa-wora bez dna!Nie ma myśląych rozsądnie w tym kraju, tylko kazdy każdego namierza, śledzi, czycha na błąd, podsłuchuje, rozlicza i tak naprawdę nic się nie robi dla dobra ogółu.

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa c... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 08:01
0
l napisał:
(...) a kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ??? rozwiń
Avatar
l / 12 kwietnia 2008 o 07:31
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???

Ja wam powiem jedno, policjanci w Polsce swoimi działaniami okropnie sie ośmieszaja, albo chowaja sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli w jakim jest stanie, kiedy probowała wsiadac za kierownice, i wtedy jej nie zatrzymali, a przeciez powinni, bo stwarzała zagrożenie jadąc autem, tylko czekali aż ruszy tym autem, dopiero pojechali za nią i dopiero ja zatrzymali (tak, wtedy mogą ją surowo ukarać, agdyby wczesniej ją zatrzymali, to tak surowo by jej nie ukarali?prawda policjo? Taka jest wasz praca!Nie pomagać, ale wręcz utrudniać!Tyle lat mieszkałem za granicą i czegoś takiego nie widziałem, tam policja nie stoi jak te źebraki na drogach. Ta kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany
sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 23:01
0
Miodek napisał:
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." -...



To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???
Avatar
Miodek / 11 kwietnia 2008 o 22:20
0
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." - poprawna forma w Suszniu !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 21:23
0
Jakby był trzeźwy, to by nie uciekał jak zwykły tchórz z miejsca przestępstwa? Ale też jeszcze nie jest wiadomo chyba, kto tym autem jechał i kto był w chwili zdarzenia za kierownicą. Nie podobna coby tzw. "mundurowy stróż prawa" jako wyjątkowo świadom takowego czynu mógł tak postąpić? Ciekawe co mu za to grozi po za wydaleniem ze służby, jak okaże się że to być jest prawdą?
Avatar
ppczuby / 11 kwietnia 2008 o 21:00
0
Do celi go ze starą recydywą.
Avatar
ADA / 22 kwietnia 2008 o 03:30
0
ppczuby napisał:
Do celi go ze starą recydywą.

Wszystko jest okej ,ale moze to byla tez wina pieszego.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:39
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???


Bronią ich sądy, koledzy, prokuratorzy i stąd takie zachowanie. Wbili sobie że prawo po ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego
ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:16
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!!

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
k / 12 kwietnia 2008 o 11:52
0
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa chwała im. No ale cóż, wojna zrobiła swoje że biedni jesteśmy, ale z drógiej strony ile u nas ludzi płaci mandaty!Drogi właśnie trza za to budować, a nie idzie do skarbu państwa-wora bez dna!Nie ma myśląych rozsądnie w tym kraju, tylko kazdy każdego namierza, śledzi, czycha na błąd, podsłuchuje, rozlicza i tak naprawdę nic się nie robi dla dobra ogółu.

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa c... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 08:01
0
l napisał:
(...) a kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ??? rozwiń
Avatar
l / 12 kwietnia 2008 o 07:31
0
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???

Ja wam powiem jedno, policjanci w Polsce swoimi działaniami okropnie sie ośmieszaja, albo chowaja sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli w jakim jest stanie, kiedy probowała wsiadac za kierownice, i wtedy jej nie zatrzymali, a przeciez powinni, bo stwarzała zagrożenie jadąc autem, tylko czekali aż ruszy tym autem, dopiero pojechali za nią i dopiero ja zatrzymali (tak, wtedy mogą ją surowo ukarać, agdyby wczesniej ją zatrzymali, to tak surowo by jej nie ukarali?prawda policjo? Taka jest wasz praca!Nie pomagać, ale wręcz utrudniać!Tyle lat mieszkałem za granicą i czegoś takiego nie widziałem, tam policja nie stoi jak te źebraki na drogach. Ta kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany
sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 23:01
0
Miodek napisał:
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." -...



To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???
Avatar
Miodek / 11 kwietnia 2008 o 22:20
0
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." - poprawna forma w Suszniu !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 21:23
0
Jakby był trzeźwy, to by nie uciekał jak zwykły tchórz z miejsca przestępstwa? Ale też jeszcze nie jest wiadomo chyba, kto tym autem jechał i kto był w chwili zdarzenia za kierownicą. Nie podobna coby tzw. "mundurowy stróż prawa" jako wyjątkowo świadom takowego czynu mógł tak postąpić? Ciekawe co mu za to grozi po za wydaleniem ze służby, jak okaże się że to być jest prawdą?
Avatar
ppczuby / 11 kwietnia 2008 o 21:00
0
Do celi go ze starą recydywą.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 59 5

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 2 0

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 6 4

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 7

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 6 4

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia] 0 0

Terespol. Na drogowym przejściu granicznym tamtejsze służby w samochodzie podróżnych z Rosji znaleźli 86 kg haszyszu. Rynkowa wartość przejętego narkotyku to ponad 4 mln zł.

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera 4 3

Zespół trenera Bartosz Jureckiego zagra w sobotę w hali MOSiR z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 18

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada
film

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada 3 24

Pracownicy klęczący przy stołach montażowych – takie zdjęcie opublikował na facebooku Piotr Sadowski, przewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w PZL-Świdnik. I podniosła się wrzawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!