Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 września 2014 r.
17:43
Edytuj ten wpis

Postawili ograniczenie do 30 km/h. I "suszarka poszła w ruch

Autor: Zdjęcie autora pp
81 24 A A

Drogowcy postawili znak ograniczający dopuszczalną prędkość do 30 km/h, a policjanci z włodawskiej drogówki ustawili się tam z radarem. - Nikt jednak nie dostał mandatu - odpowiadają mundurowi na zarzut polowania na kierowców.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie poinformował nas Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego. - W miniony czwartek wracałem samochodem z Okuninki do Chełma. Po wyjeździe z obwodnicy Jeziora Białego na drodze 812 do Chełma ujrzałem znak B-33 - ograniczenie prędkości do 30 km/h - opowiada Gorczyca.

Ograniczenie zostało postawione, bo trwa tam budowa ścieżki rowerowej. - Ale w tym czasie nie było już robotników - zauważa Gorczyca. - Jakieś dwie maszyny stały głęboko w rowie, a jezdnia była przejezdna na całej szerokości. "Trzydziestka” obowiązywała przez co najmniej 2 km i na całym tym odcinku nie było żadnych powodów do zastosowania ograniczenia prędkości - uważa nasz rozmówca.

Była tam też inna niespodzianka. - W bocznej dróżce czekali panowie w granatowych koszulkach z białymi czapeczkami wyposażeni w przyrząd zwany suszarką. Na szczęście nie dałem się złapać - opowiada Gorczyca, który zatrzymał się przy patrolu, by wyjaśnić sens ograniczenia prędkości.
- Panowie policjanci z rozbrajającą szczerością stwierdzili, że nie tylko "trzydziestka”, ale i wcześniejsza "sześćdziesiątka” zupełnie nie są w tej sytuacji potrzebne, jednak to nie przeszkadzało im w prowadzeniu radarowego pomiaru prędkości - mówi Gorczyca i pyta: - Czy to czasem nie jest klasyczne "polowanie na kierowców”? Jaką rolę w takiej sytuacji spełnia policja: prewencyjną czy fiskalną?

Jak usłyszeliśmy w Komendzie Powiatowej Policji we Włodawie, policjanci ruchu drogowego pracowali w tamtym miejscu... tak przy okazji. - 4 września 2014 roku patrol brał udział w akcji policyjnej, ale związanej z uroczystościami odbywającymi się na terenie Muzeum Byłego Obozu Zagłady w Sobiborze. Patrol miał również zadanie nadzorować ruch kołowy i pieszy. Policjanci nie nałożyli żadnego mandatu karnego na opisywanym odcinku drogi - zapewnia sierż. sztab. Daniel Eustrat, rzecznik komendy.

- To w jakim celu policjanci używali radaru? - dziwi się Gorczyca.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 listopada 2014 o 17:23
0

Sam jesteś tępy buc. Swiadczy o tym Twoja wypowiedź.

Jesteś typowym przykładem Polaka o którym pisałem.

Myślę, że Twój pogląd na prawo nie różni się niczym od poglądu Kalego.

Takie prawo jaki rząd,takie same prawa Kalego jak piszesz to nic nie zmienia tępe Buce i tyle,jak ta cała POlszewia,zmian BUCU POtrzeba,no ale jak sami tacy jak ty to do zmian na lepsze daleko,niestety.

Avatar
gargamel / 6 listopada 2014 o 09:21
0

Jak ja nie cierpie smerfów :ph34r: 

Avatar
Laweta / 8 września 2014 o 11:36
0

Ale wyjdzie taki jeden z drugim tępy buc i będzie ci wciskał że złe prawo ale zawsze prawo i należy go przestrzegać,tego nigdy nie było ,tylko teraz za tych idiotów z POstkomunistycznej POlszewi.

Sam jesteś tępy buc. Swiadczy o tym Twoja wypowiedź.

Jesteś typowym przykładem Polaka o którym pisałem.

Myślę, że Twój pogląd na prawo nie różni się niczym od poglądu Kalego.

Avatar
definicja / 8 września 2014 o 10:26
0

Budowa ścieżki rowerowej - jedżenie rowerem tam i z powrotem aby powstała ścieżka.

"... trwa tam budowa ścieżki rowerowej."

Avatar
ps / 8 września 2014 o 09:57
0

Mandatu oficjalnie nie nalozyli, a z suszarka stali no to sami sobie wywnioskujcie gdzie poszły pieniądze od kierowcow .  Moze jakaś kontrola w tym oddziale policji??

Avatar
kierownik ruchu / 8 września 2014 o 09:52
0

Wszystko jest ustawione pod okradanie i dymanie kierowców i to z każdej strony,nigdzie na świecie tego nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
BYKU / 8 września 2014 o 09:34
0

Czyli tak:

- dwóch milicjantów jedzie na miejsce "przy okazji"

- mierzą prędkość, ale nie wystawiają mandatów

NA CZYM ZATEM POLEGA ICH PRACA? Za co dostają pensję?!!!! I nie piszcie o 'prewencji". Z artykułu wynika, że droga była pusta, bezpieczna, bez wykonywanych robót - nie było żadnego powodu stać tam "prewencyjnie".

Ciekawe tylko, czy to tych dwóch milicjantów to tacy mózgowcy, czy też wysłał ich tam, "przy okazji", jakiś nadmilicjant.

Czy widziałeś kiedykolwiek  " rozgarniętego " POŁE ???  mamy teraz taką milicję jak i premiera,wszystko takie w  du pę  dęte.

ego " POŁE ???  mamy teraz taką milicję jak i premiera,wszystko takie w  du pę  dęte.

rozwiń
Avatar
mecenas / 8 września 2014 o 09:29
0

Jeśli prawo jest bzdurne to tylko szkodzi obywatelom.

Ale wyjdzie taki jeden z drugim tępy buc i będzie ci wciskał że złe prawo ale zawsze prawo i należy go przestrzegać,tego nigdy nie było ,tylko teraz za tych idiotów z POstkomunistycznej POlszewi.

Avatar
juras / 8 września 2014 o 09:09
0

To właśnie takie niechlujstwo drogowców powoduje, że kierowcy widząc zbędne znaki drogowe z lekceważeniem odnoszą się także do tych znaków, które faktycznie sygnalizują występujące zagrożenia. A wystarczyłoby zasłonić nieaktualne w danym dniu znaki - i po bólu.

Avatar
taktaktak / 8 września 2014 o 08:58
0

polska to taki kraj debili


polska to taki kraj debili

Czyli tak:

- dwóch milicjantów jedzie na miejsce "przy okazji"

- mierzą prędkość, ale nie wystawiają mandatów

NA CZYM ZATEM POLEGA ICH PRACA? Za co dostają pensję?!!!! I nie piszcie o 'prewencji". Z artykułu wynika, że droga była pusta, bezpieczna, bez wykonywanych robót - nie było żadnego powodu stać tam "prewencyjnie".

Ciekawe tylko, czy to tych dwóch milicjantów to tacy mózgowcy, czy też wysłał ich tam, "przy okazji", jakiś nadmilicjant.

Czyli tak:

- dwóch milicjantów jedzie na miejsce "przy okazji"

- mierzą prędkość, ale nie wystawiają mandatów

NA CZYM ZATEM POLEGA ICH PRACA? Za co dostają pensję?!!!! I nie piszcie o 'prewencji". Z artykułu wynika, że droga była pusta, bezpieczna, bez wykonywanych robót - nie było żadnego powodu stać tam "prewencyjnie".

Ciekawe tylko, czy to tych dwóch milicjantów to tacy mózgowcy, czy też wysłał ich tam, "przy okazji", jakiś nadmilicjant.

rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2014 o 17:23
0

Sam jesteś tępy buc. Swiadczy o tym Twoja wypowiedź.

Jesteś typowym przykładem Polaka o którym pisałem.

Myślę, że Twój pogląd na prawo nie różni się niczym od poglądu Kalego.

Takie prawo jaki rząd,takie same prawa Kalego jak piszesz to nic nie zmienia tępe Buce i tyle,jak ta cała POlszewia,zmian BUCU POtrzeba,no ale jak sami tacy jak ty to do zmian na lepsze daleko,niestety.

Avatar
gargamel / 6 listopada 2014 o 09:21
0

Jak ja nie cierpie smerfów :ph34r: 

Avatar
Laweta / 8 września 2014 o 11:36
0

Ale wyjdzie taki jeden z drugim tępy buc i będzie ci wciskał że złe prawo ale zawsze prawo i należy go przestrzegać,tego nigdy nie było ,tylko teraz za tych idiotów z POstkomunistycznej POlszewi.

Sam jesteś tępy buc. Swiadczy o tym Twoja wypowiedź.

Jesteś typowym przykładem Polaka o którym pisałem.

Myślę, że Twój pogląd na prawo nie różni się niczym od poglądu Kalego.

Avatar
definicja / 8 września 2014 o 10:26
0

Budowa ścieżki rowerowej - jedżenie rowerem tam i z powrotem aby powstała ścieżka.

"... trwa tam budowa ścieżki rowerowej."

Avatar
ps / 8 września 2014 o 09:57
0

Mandatu oficjalnie nie nalozyli, a z suszarka stali no to sami sobie wywnioskujcie gdzie poszły pieniądze od kierowcow .  Moze jakaś kontrola w tym oddziale policji??

Avatar
kierownik ruchu / 8 września 2014 o 09:52
0

Wszystko jest ustawione pod okradanie i dymanie kierowców i to z każdej strony,nigdzie na świecie tego nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
BYKU / 8 września 2014 o 09:34
0

Czyli tak:

- dwóch milicjantów jedzie na miejsce "przy okazji"

- mierzą prędkość, ale nie wystawiają mandatów

NA CZYM ZATEM POLEGA ICH PRACA? Za co dostają pensję?!!!! I nie piszcie o 'prewencji". Z artykułu wynika, że droga była pusta, bezpieczna, bez wykonywanych robót - nie było żadnego powodu stać tam "prewencyjnie".

Ciekawe tylko, czy to tych dwóch milicjantów to tacy mózgowcy, czy też wysłał ich tam, "przy okazji", jakiś nadmilicjant.

Czy widziałeś kiedykolwiek  " rozgarniętego " POŁE ???  mamy teraz taką milicję jak i premiera,wszystko takie w  du pę  dęte.

ego " POŁE ???  mamy teraz taką milicję jak i premiera,wszystko takie w  du pę  dęte.

rozwiń
Avatar
mecenas / 8 września 2014 o 09:29
0

Jeśli prawo jest bzdurne to tylko szkodzi obywatelom.

Ale wyjdzie taki jeden z drugim tępy buc i będzie ci wciskał że złe prawo ale zawsze prawo i należy go przestrzegać,tego nigdy nie było ,tylko teraz za tych idiotów z POstkomunistycznej POlszewi.

Avatar
juras / 8 września 2014 o 09:09
0

To właśnie takie niechlujstwo drogowców powoduje, że kierowcy widząc zbędne znaki drogowe z lekceważeniem odnoszą się także do tych znaków, które faktycznie sygnalizują występujące zagrożenia. A wystarczyłoby zasłonić nieaktualne w danym dniu znaki - i po bólu.

Avatar
taktaktak / 8 września 2014 o 08:58
0

polska to taki kraj debili


polska to taki kraj debili

Czyli tak:

- dwóch milicjantów jedzie na miejsce "przy okazji"

- mierzą prędkość, ale nie wystawiają mandatów

NA CZYM ZATEM POLEGA ICH PRACA? Za co dostają pensję?!!!! I nie piszcie o 'prewencji". Z artykułu wynika, że droga była pusta, bezpieczna, bez wykonywanych robót - nie było żadnego powodu stać tam "prewencyjnie".

Ciekawe tylko, czy to tych dwóch milicjantów to tacy mózgowcy, czy też wysłał ich tam, "przy okazji", jakiś nadmilicjant.

Czyli tak:

- dwóch milicjantów jedzie na miejsce "przy okazji"

- mierzą prędkość, ale nie wystawiają mandatów

NA CZYM ZATEM POLEGA ICH PRACA? Za co dostają pensję?!!!! I nie piszcie o 'prewencji". Z artykułu wynika, że droga była pusta, bezpieczna, bez wykonywanych robót - nie było żadnego powodu stać tam "prewencyjnie".

Ciekawe tylko, czy to tych dwóch milicjantów to tacy mózgowcy, czy też wysłał ich tam, "przy okazji", jakiś nadmilicjant.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 0 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 91 21

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 30 3

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!