Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

13 listopada 2009 r.
16:01
Edytuj ten wpis

Są wstępne wyniki sekcji zwłok pirata drogowego, który wjechał w grupę ludzi

Autor: Zdjęcie autora (SZER)
0 24 A A

Są już znane wstępne wyniki przeprowadzonej w piątek sekcji zwłok 36-letniego Radosława K., kierowcy BMW, któremu groziło 15 lat więzienia za jazdę po pijanemu i spowodowanie wypadku w Siennicy Nadolnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zaskoczenia nie było. Przyczyną zgonu było powieszenie – mówi Romuald Sitarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Nie są to jeszcze oficjalne wyniki. Obecny przy sekcji prokurator zlecił badania toksykologiczne krwi denata.

Tragedia w areszcie w Krasnymstawie

Mężczyzna popełnił samobójstwo w celi aresztu śledczego w Krasnymstawie. Został zatrzymany po tym, jak w Siennicy Nadolnej wjechał po pijanemu w grupę ludzi wracających z kościoła. Został tymczasowo aresztowany w ostatnią niedzielę. Prokurator postawił mu zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym i wypadku, w którym jedna osoba odniosła ciężkie obrażenia, a cztery średnie. Radosław K. miał też odpowiadać za jazdę po pijanemu i ucieczkę z miejsca wypadku.

36-latek był już karany za spowodowanie w 2000 roku wypadku, w którym zginął człowiek. Trzy lata później dostał za to wyrok – 4 lata więzienia. Na wolność wyszedł warunkowo w kwietniu 2007 r.

Choć sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów przez pięć lat, 36-latek nic sobie z tego nie robił. Miejscowi widywali go często za kierownicą. W ostatni piątek także wsiadł do samochodu. W wypadku, który spowodował, rannych zostało dziesięć osób, w większości dzieci.

Czy doszło do zaniedbań?

Dyrektor aresztu wszczął postępowanie wyjaśniające, które ma ustalić okoliczności i przebieg tragicznego zdarzenia w areszcie śledczym. W sprawę zaangażował się też minister sprawiedliwości. Powołał on dwuosobową komisję, która sprawdza, czy w areszcie nie doszło do zaniedbań. W skład komisji weszli specjaliści z biura penitencjarnego i biura ochrony Centralnego Zarządu SW.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 20:37
0
Czy może ktoś poinformowany napisać o stanie zdrowotnym poszkodowanych, bardzo bym prosił.
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 17:18
0
Jasne oddajmy pole do popisu pijakom, zabójcom, awanturnikom, nie zwracajmy uwagę na degeneratów ulicznych wypodków, którzy pod wpływem alkoholu sieją postrach i tragedię. Niech piją, zabijają, byleby ich samych broń Boże nie ruszyć, bo wyjdzie i zabije, spali itp. W każdym przypadku mówimy i rozmyślamy o katach - sprawcach tragedii, żadziej o ich ofiarach, które muszą dalej z tym żyć, a on bydle rozwala się na wyrku i czeka od posiłku do posiłku oglądając telewizję. Potworne.
Avatar
ja / 16 listopada 2009 o 15:35
0
Gość napisał:
Taka osoba nie powinna długo zobaczyć świata zewnętrznego. Jest (był) sprawcą tragedii, które nie powinne się wydarzyć, a tak rżnął bohatera po alkoholu i wystraszył się kilkuletnim wyrokiem, cienias jeden. Przez niego więcej ludzi płacze i ponosi konsekwencje jego bandyckich polotów. Wspominasz o psychologu, a dlaczego pseudo, co nie pomógł ci? Mieli go sobie oddziałowi do kaloryfera przymocować, aby się nie targnął? Powiesił się to i dobrze o jednego bandytę mniej i niech to będzie przykładem dla setki jemu podobnych.


Życze tobie bys ty był ofiarą takiego wypadku bo takich jak wy to tez na tym swiecie nie powinno byc.


Życze tobie bys ty był ofiarą takiego wypadku bo takich jak wy to tez na tym swiecie nie powinno byc. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 12:51
0
Taka osoba nie powinna długo zobaczyć świata zewnętrznego. Jest (był) sprawcą tragedii, które nie powinne się wydarzyć, a tak rżnął bohatera po alkoholu i wystraszył się kilkuletnim wyrokiem, cienias jeden. Przez niego więcej ludzi płacze i ponosi konsekwencje jego bandyckich polotów. Wspominasz o psychologu, a dlaczego pseudo, co nie pomógł ci? Mieli go sobie oddziałowi do kaloryfera przymocować, aby się nie targnął? Powiesił się to i dobrze o jednego bandytę mniej i niech to będzie przykładem dla setki jemu podobnych.
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 o 12:44
0
Jeszcze dodam że odpowiedzialnosci nie powinni ponosic i nie poniosą bo nie zrobili nic zle, poprostu tak to ktos kiedys wymyslił te całe przepisy i oni się ich trzymają ale gdyby pomysleli choc troszke to by do tego nie doszło oni wszystkich traktują tak samo. winny czy nie ich to nie obchodzi oni wykonują swoją robote ale mogli zapobiec temu dając go na cele wielo osobową. gdyby u wychowawcy czy pseudo psychologa który tam jest powiedział ze się wychusta to napewno by nie siedział sam. I za 5 latek by był wolny jak nie wczesniej
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 o 12:33
0
krzysztofl napisał:
Tylko dlaczego jakąkolwiek odpowiedzialność mają ponosić f-sze SW, czy aby dlatego, że media znowu zrobią swoje, czy rzeczywiście zawinili? Wszechobecnym powiedzeniem jest, że jeżeli ktos chce się powiesić to i tak to zrobi, czy go uplinują czy nie.


Nie zgodze sie z tobą moim zdaniem ponoszą wine bo sam siedziałem to wiem gdyby nie siedział sam to by tego nie zrobił bo ktos by z nim rozmawiał itp. podtrzymał go na duchu a był sam jak palec słuchał wiadomosci bo w każdej celi jest (betoniara) tak zwany radiowenzeł do godziny 22 leci w nim radio, więc słuchał wiadomosci za oknem więzniowie tez pewnie o tym mówili więc chłopak się załamał i niby co miał zrobic mało jest tak twardych zeby to wytrzymac zabili go oczywiscie nie swiadomie bo gdyby choc troszke pomysleli to by do tego nie doszło. Wszędzie trąbili ze grozi mu 15 lat itp. a teraz piszą w gazecie ze trudno by było mu udowodnic spowodowanie katastrofy lądowej więc groziło by mu do 12 lat i napisali ze by mógł dostac 5-6 lat więc niech nikt nie pisze ze nie ponoszą winy za smierc Radka.


Nie zgodze sie z tobą moim zdaniem ponoszą wine bo sam siedziałem to wiem gdyby nie siedział sam to by tego nie zrobił bo ktos by z nim rozmawiał itp. podtrzymał go na duchu a był sam jak palec słuchał wiadomosci bo w każdej celi jest (betoniara) tak zwany radiowenzeł do godziny 22 leci w nim radio, więc słuchał wiadomosci za oknem więzniowie tez pewnie o tym mówili więc chłopak się załamał i niby co miał zrobic mało jest tak twardych zeby to wytrzymac zabili go oczywiscie nie swiadomie bo gdyby choc troszke pomys... rozwiń
Avatar
krzysztofl / 15 listopada 2009 o 12:17
0
Tylko dlaczego jakąkolwiek odpowiedzialność mają ponosić f-sze SW, czy aby dlatego, że media znowu zrobią swoje, czy rzeczywiście zawinili? Wszechobecnym powiedzeniem jest, że jeżeli ktos chce się powiesić to i tak to zrobi, czy go uplinują czy nie.
Avatar
Ja / 15 listopada 2009 o 12:11
0
Do wszystkich bezdusznych co się tu wypowiadają. Nie popieram tego co zrobił Radek lecz jestem Pewien Ze bóg mu wybaczy bo to nie jest grzech swiadomy Grzeszycie wy idioci pisząc i mysląc tak o nim bo swiat własnie taki jest i tak naprawde nie wiecie po co tu jestescie a takie sytuacje jak ta są bardzo ważne bo wtedy wychodzi cała prawda jakim się jest w srodku i to własnie wy jestescie w tej chwili ważeni kiedys za to będziecie się smażyć się w piekle bo tam jest wasze miejsce tylko najpierw przysliscie na swiat własnie po to by rozróżnic oddzielic dobrych od złych. Bo ważne jest jakim się jest w srodku a nie na zewnącz, czy nie jest powiedziane ze powinno się wybaczac itp?? Można pisac i pisac o tym kto ma serce to mnie zrozumie. Nie ma dobra na tym swiecie tym bardziej sprawiedliwosci . Ale sąd ostateczny czeka każdego. Powodzenia ludziska wam życze bo własnie pokazaliscie jacy naprawde jestescie.
Do wszystkich bezdusznych co się tu wypowiadają. Nie popieram tego co zrobił Radek lecz jestem Pewien Ze bóg mu wybaczy bo to nie jest grzech swiadomy Grzeszycie wy idioci pisząc i mysląc tak o nim bo swiat własnie taki jest i tak naprawde nie wiecie po co tu jestescie a takie sytuacje jak ta są bardzo ważne bo wtedy wychodzi cała prawda jakim się jest w srodku i to własnie wy jestescie w tej chwili ważeni kiedys za to będziecie się smażyć się w piekle bo tam jest wasze miejsce tylko najpierw przysliscie na swiat własnie po to by rozróżnic... rozwiń
Avatar
OPINIAK / 13 listopada 2009 o 23:46
0
tuja napisał:
Nie prowadził samochodu po pijaku po raz kolejny. Pierwszym razem jechał motorem z pasażerem i to ten pasażer zginął.
Ale Fakt widziałam przepisal tą wiadomość z DW, tzn. że "spowodował wypadek śmiertelny", ehhh dziennikarze..

BO CO DWA RAZY GO ZŁAPALI TO JUŻ NIE JEŹDZIŁ? IDIOTO. NA WSI MOZNA SOBIE JĘŹDZIĆ PO PIJAKU DOPÓKI NIC SIĘ NIE STANIE. NIKT NIKOGO NIE ŁAPIE I NIKT NIE JEST WINNY. TEZ MI RÓŻNICA, BO JECHAŁ MOTOREM. DOBRY CHŁOPAK Z NIEGO TAK JEST W INNYM KOMENTARZU. SWOJA DROGA TO SZKODA, ŻE SAM POSZEDŁ DO PIACHU. 25 LAT BY SIĘ ZDAŁO. SZKODA TYLKO DZIECI, ŻE BEZ OJCA, ALE W KOŃCU PEWNIE POZNAŁBY JAKĄŚ DUPCIĘ LUBIACA SZYBKI SEKS I OSTRĄ JAZDĘ BMWICĄ. NA FILMIE OSTATNIE SŁOWA PRZYSZŁEGO DENATA SŁYSZAŁEM. A BO MNIE BLISKA OSOBA WKURZYŁA. JESTEM PEWIEN , ŻE TO RACZEJ NIE ZONA. POZDROWIENIA DLA CHWALĄCYCH IDIOTÓW. ZAPRASZAMY DO MEDIA MARKT DO KONSOLI Z GRAMI SAMOCHODOWYMI. TU ZA JAZDĘ PO PIJAKU NIE MA MANDATÓW.

BO CO DWA RAZY GO ZŁAPALI TO JUŻ NIE JEŹDZIŁ? IDIOTO. NA WSI MOZNA SOBIE JĘŹDZIĆ PO PIJAKU DOPÓKI NIC SIĘ NIE STANIE. NIKT NIKOGO NIE ŁAPIE I NIKT NIE JEST WINNY. TEZ MI RÓŻNICA, BO JECHAŁ MOTOREM. DOBRY CHŁOPAK Z NIEGO TAK JEST W INNYM KOMENTARZU. SWOJA DROGA TO SZKODA, ŻE SAM POSZEDŁ DO PIACHU. 25 LAT BY SIĘ ZDAŁO. SZKODA TYLKO DZIECI, ŻE BEZ OJCA, ALE W KOŃCU PEWNIE POZNAŁBY JAKĄŚ DUPCIĘ LUBIACA SZYBKI SEKS I OSTRĄ JAZDĘ BMWICĄ. NA FILMIE OSTATNIE SŁOWA PRZYSZŁEGO DENATA SŁYSZAŁEM. A BO MNIE BLISKA OSOBA WKURZYŁA. JES... rozwiń
Avatar
wiedza i mądrość to JA / 13 listopada 2009 o 21:22
0
Ot i cała wielka sprawa bo się jakiś bandzior zważył w kryminale. Nie pierwszy i nie ostatni. Widocznie uważał, że tak trzeba zrobić to się i powiesił. Przynajmniej w tym okazał się mądrym facetem.
Teraz pewnie leży sobie w kotle piekielnym razem z innym bandziorami i popijają piekielnie mocną kawę

pa )
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 20:37
0
Czy może ktoś poinformowany napisać o stanie zdrowotnym poszkodowanych, bardzo bym prosił.
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 17:18
0
Jasne oddajmy pole do popisu pijakom, zabójcom, awanturnikom, nie zwracajmy uwagę na degeneratów ulicznych wypodków, którzy pod wpływem alkoholu sieją postrach i tragedię. Niech piją, zabijają, byleby ich samych broń Boże nie ruszyć, bo wyjdzie i zabije, spali itp. W każdym przypadku mówimy i rozmyślamy o katach - sprawcach tragedii, żadziej o ich ofiarach, które muszą dalej z tym żyć, a on bydle rozwala się na wyrku i czeka od posiłku do posiłku oglądając telewizję. Potworne.
Avatar
ja / 16 listopada 2009 o 15:35
0
Gość napisał:
Taka osoba nie powinna długo zobaczyć świata zewnętrznego. Jest (był) sprawcą tragedii, które nie powinne się wydarzyć, a tak rżnął bohatera po alkoholu i wystraszył się kilkuletnim wyrokiem, cienias jeden. Przez niego więcej ludzi płacze i ponosi konsekwencje jego bandyckich polotów. Wspominasz o psychologu, a dlaczego pseudo, co nie pomógł ci? Mieli go sobie oddziałowi do kaloryfera przymocować, aby się nie targnął? Powiesił się to i dobrze o jednego bandytę mniej i niech to będzie przykładem dla setki jemu podobnych.


Życze tobie bys ty był ofiarą takiego wypadku bo takich jak wy to tez na tym swiecie nie powinno byc.


Życze tobie bys ty był ofiarą takiego wypadku bo takich jak wy to tez na tym swiecie nie powinno byc. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 12:51
0
Taka osoba nie powinna długo zobaczyć świata zewnętrznego. Jest (był) sprawcą tragedii, które nie powinne się wydarzyć, a tak rżnął bohatera po alkoholu i wystraszył się kilkuletnim wyrokiem, cienias jeden. Przez niego więcej ludzi płacze i ponosi konsekwencje jego bandyckich polotów. Wspominasz o psychologu, a dlaczego pseudo, co nie pomógł ci? Mieli go sobie oddziałowi do kaloryfera przymocować, aby się nie targnął? Powiesił się to i dobrze o jednego bandytę mniej i niech to będzie przykładem dla setki jemu podobnych.
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 o 12:44
0
Jeszcze dodam że odpowiedzialnosci nie powinni ponosic i nie poniosą bo nie zrobili nic zle, poprostu tak to ktos kiedys wymyslił te całe przepisy i oni się ich trzymają ale gdyby pomysleli choc troszke to by do tego nie doszło oni wszystkich traktują tak samo. winny czy nie ich to nie obchodzi oni wykonują swoją robote ale mogli zapobiec temu dając go na cele wielo osobową. gdyby u wychowawcy czy pseudo psychologa który tam jest powiedział ze się wychusta to napewno by nie siedział sam. I za 5 latek by był wolny jak nie wczesniej
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 o 12:33
0
krzysztofl napisał:
Tylko dlaczego jakąkolwiek odpowiedzialność mają ponosić f-sze SW, czy aby dlatego, że media znowu zrobią swoje, czy rzeczywiście zawinili? Wszechobecnym powiedzeniem jest, że jeżeli ktos chce się powiesić to i tak to zrobi, czy go uplinują czy nie.


Nie zgodze sie z tobą moim zdaniem ponoszą wine bo sam siedziałem to wiem gdyby nie siedział sam to by tego nie zrobił bo ktos by z nim rozmawiał itp. podtrzymał go na duchu a był sam jak palec słuchał wiadomosci bo w każdej celi jest (betoniara) tak zwany radiowenzeł do godziny 22 leci w nim radio, więc słuchał wiadomosci za oknem więzniowie tez pewnie o tym mówili więc chłopak się załamał i niby co miał zrobic mało jest tak twardych zeby to wytrzymac zabili go oczywiscie nie swiadomie bo gdyby choc troszke pomysleli to by do tego nie doszło. Wszędzie trąbili ze grozi mu 15 lat itp. a teraz piszą w gazecie ze trudno by było mu udowodnic spowodowanie katastrofy lądowej więc groziło by mu do 12 lat i napisali ze by mógł dostac 5-6 lat więc niech nikt nie pisze ze nie ponoszą winy za smierc Radka.


Nie zgodze sie z tobą moim zdaniem ponoszą wine bo sam siedziałem to wiem gdyby nie siedział sam to by tego nie zrobił bo ktos by z nim rozmawiał itp. podtrzymał go na duchu a był sam jak palec słuchał wiadomosci bo w każdej celi jest (betoniara) tak zwany radiowenzeł do godziny 22 leci w nim radio, więc słuchał wiadomosci za oknem więzniowie tez pewnie o tym mówili więc chłopak się załamał i niby co miał zrobic mało jest tak twardych zeby to wytrzymac zabili go oczywiscie nie swiadomie bo gdyby choc troszke pomys... rozwiń
Avatar
krzysztofl / 15 listopada 2009 o 12:17
0
Tylko dlaczego jakąkolwiek odpowiedzialność mają ponosić f-sze SW, czy aby dlatego, że media znowu zrobią swoje, czy rzeczywiście zawinili? Wszechobecnym powiedzeniem jest, że jeżeli ktos chce się powiesić to i tak to zrobi, czy go uplinują czy nie.
Avatar
Ja / 15 listopada 2009 o 12:11
0
Do wszystkich bezdusznych co się tu wypowiadają. Nie popieram tego co zrobił Radek lecz jestem Pewien Ze bóg mu wybaczy bo to nie jest grzech swiadomy Grzeszycie wy idioci pisząc i mysląc tak o nim bo swiat własnie taki jest i tak naprawde nie wiecie po co tu jestescie a takie sytuacje jak ta są bardzo ważne bo wtedy wychodzi cała prawda jakim się jest w srodku i to własnie wy jestescie w tej chwili ważeni kiedys za to będziecie się smażyć się w piekle bo tam jest wasze miejsce tylko najpierw przysliscie na swiat własnie po to by rozróżnic oddzielic dobrych od złych. Bo ważne jest jakim się jest w srodku a nie na zewnącz, czy nie jest powiedziane ze powinno się wybaczac itp?? Można pisac i pisac o tym kto ma serce to mnie zrozumie. Nie ma dobra na tym swiecie tym bardziej sprawiedliwosci . Ale sąd ostateczny czeka każdego. Powodzenia ludziska wam życze bo własnie pokazaliscie jacy naprawde jestescie.
Do wszystkich bezdusznych co się tu wypowiadają. Nie popieram tego co zrobił Radek lecz jestem Pewien Ze bóg mu wybaczy bo to nie jest grzech swiadomy Grzeszycie wy idioci pisząc i mysląc tak o nim bo swiat własnie taki jest i tak naprawde nie wiecie po co tu jestescie a takie sytuacje jak ta są bardzo ważne bo wtedy wychodzi cała prawda jakim się jest w srodku i to własnie wy jestescie w tej chwili ważeni kiedys za to będziecie się smażyć się w piekle bo tam jest wasze miejsce tylko najpierw przysliscie na swiat własnie po to by rozróżnic... rozwiń
Avatar
OPINIAK / 13 listopada 2009 o 23:46
0
tuja napisał:
Nie prowadził samochodu po pijaku po raz kolejny. Pierwszym razem jechał motorem z pasażerem i to ten pasażer zginął.
Ale Fakt widziałam przepisal tą wiadomość z DW, tzn. że "spowodował wypadek śmiertelny", ehhh dziennikarze..

BO CO DWA RAZY GO ZŁAPALI TO JUŻ NIE JEŹDZIŁ? IDIOTO. NA WSI MOZNA SOBIE JĘŹDZIĆ PO PIJAKU DOPÓKI NIC SIĘ NIE STANIE. NIKT NIKOGO NIE ŁAPIE I NIKT NIE JEST WINNY. TEZ MI RÓŻNICA, BO JECHAŁ MOTOREM. DOBRY CHŁOPAK Z NIEGO TAK JEST W INNYM KOMENTARZU. SWOJA DROGA TO SZKODA, ŻE SAM POSZEDŁ DO PIACHU. 25 LAT BY SIĘ ZDAŁO. SZKODA TYLKO DZIECI, ŻE BEZ OJCA, ALE W KOŃCU PEWNIE POZNAŁBY JAKĄŚ DUPCIĘ LUBIACA SZYBKI SEKS I OSTRĄ JAZDĘ BMWICĄ. NA FILMIE OSTATNIE SŁOWA PRZYSZŁEGO DENATA SŁYSZAŁEM. A BO MNIE BLISKA OSOBA WKURZYŁA. JESTEM PEWIEN , ŻE TO RACZEJ NIE ZONA. POZDROWIENIA DLA CHWALĄCYCH IDIOTÓW. ZAPRASZAMY DO MEDIA MARKT DO KONSOLI Z GRAMI SAMOCHODOWYMI. TU ZA JAZDĘ PO PIJAKU NIE MA MANDATÓW.

BO CO DWA RAZY GO ZŁAPALI TO JUŻ NIE JEŹDZIŁ? IDIOTO. NA WSI MOZNA SOBIE JĘŹDZIĆ PO PIJAKU DOPÓKI NIC SIĘ NIE STANIE. NIKT NIKOGO NIE ŁAPIE I NIKT NIE JEST WINNY. TEZ MI RÓŻNICA, BO JECHAŁ MOTOREM. DOBRY CHŁOPAK Z NIEGO TAK JEST W INNYM KOMENTARZU. SWOJA DROGA TO SZKODA, ŻE SAM POSZEDŁ DO PIACHU. 25 LAT BY SIĘ ZDAŁO. SZKODA TYLKO DZIECI, ŻE BEZ OJCA, ALE W KOŃCU PEWNIE POZNAŁBY JAKĄŚ DUPCIĘ LUBIACA SZYBKI SEKS I OSTRĄ JAZDĘ BMWICĄ. NA FILMIE OSTATNIE SŁOWA PRZYSZŁEGO DENATA SŁYSZAŁEM. A BO MNIE BLISKA OSOBA WKURZYŁA. JES... rozwiń
Avatar
wiedza i mądrość to JA / 13 listopada 2009 o 21:22
0
Ot i cała wielka sprawa bo się jakiś bandzior zważył w kryminale. Nie pierwszy i nie ostatni. Widocznie uważał, że tak trzeba zrobić to się i powiesił. Przynajmniej w tym okazał się mądrym facetem.
Teraz pewnie leży sobie w kotle piekielnym razem z innym bandziorami i popijają piekielnie mocną kawę

pa )