Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

19 lutego 2009 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Stołpie: Właściciel stacji paliw głodził psa?

0 12 A A

Nie jadł i nie pił. Nie wiadomo od jak dawna. O tym, jak daleko oddali się od budy decydował metalowy łańcuch. Mógł tylko czekać, aż ktoś przypomni sobie, że zwierzę też czuje głód i pragnienie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak, zdaniem Straży dla Zwierząt, wyglądała sytuacja psa przetrzymywanego na stacji paliw w Stołpiu. O tym, że dzieje mu się krzywda, inspektorzy dowiedzieli się przypadkiem. Zatrzymali się na stacji, żeby zatankować. Wtedy zobaczyli wychudzonego mieszańca. Spytali właściciela stacji dlaczego nie dba o zwierzę.
"Nie mam na to czasu, ja tu biznes prowadzę” usłyszeli w odpowiedzi.

- Właściciel twierdził, że pies nie jest jego, że został zostawiony przez poprzedniego dzierżawcę - mówi inspektor Monika Belka ze Straży dla Zwierząt w Lublinie. - Ale to nie tłumaczy, dlaczego zwierzę nie było karmione, dlaczego za schronienie przed mrozem i wiatrem miał wielką budę, w której były tylko gołe deski. Okazało się też, że pies nie był szczepiony.

Jak udało się ustalić inspektorom, mieszaniec jadł wtedy, gdy ktoś litościwy z pobliskiego baru rzucił mu resztki jedzenia. Inspektorzy polecili właścicielowi, aby zajął się psem. Poradzili też, że jeśli nie jest w stanie tego zrobić, lepiej żeby oddał go do schroniska. Przy następnej wizycie okazało się, że nie zrobił nic.

- Zawiadomiliśmy Straż Miejską w Chełmie. Powiedzieli, że to nie ich sprawa - mówi Belka. - Informację przekazaliśmy też do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.

Agnieszka Lis, powiatowy lekarz weterynarii w Chełmie mówi, że nie może nic zrobić, bo pies... zniknął. A skoro go nie ma, to inspektorat ma związane ręce.
- Nasi pracownicy byli na miejscu, ale psa, a nawet jego budy, już nie było - mówi Lis. - Właściciel powiedział, że oddał zwierzę do schroniska. Nie mieliśmy podstaw, żeby mu nie wierzyć.

Nikt nie spytał mężczyzny o dowód na poparcie jego słów. - Jeśli właściciel oddaje psa, dostaje od nas pokwitowanie - mówi Mirosław Blacha, administrator chełmskiego schroniska. - Ale zapewniam, że ten pies do nas nie trafił.

Co więc się z nim stało? Strażnicy obawiają się najgorszego. - Może został zabity, może porzucony. W innym przypadku, dlaczego ten człowiek miałby kłamać - mówi Belka. - Będziemy wyjaśniać, co się stało. Nie zostawimy tej sprawy.

Właściciel psa twierdzi, że sytuacja wygląda inaczej, niż opisuje to Straż dla Zwierząt. - Ja lubię zwierzęta - zapewnia. - A pies, o którym mowa, nie był mój. Mimo to był karmiony. Podobnie jak inne zwierzęta, które przybłąkują się na stację.
Teraz na przykład mamy tu kota. Strażnicy powiedzieli, żeby oddać tamtego psa do schroniska. Ja uważałem, że tam na pewno nie będzie mu lepiej niż na stacji, ale mimo to zadzwoniłem. W schronisku odmówili przyjazdu. Więc zapakowałem psa do samochodu i zawiozłem do nich. To było w sobotę po godz. 8 rano. Niestety, nikt nas nie wpuścił do środka, mimo że dzwoniliśmy. Po półgodzinie czekania przywiązałem psa do furtki i odjechałem. A co miałem zrobić? Zabrać go z powrotem?

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JOLKA / 9 marca 2013 o 12:35
0
NIECH KTOŚ SIĘ ZASTANOWI JAK COŚ NAPISZE. JA DOKŁADNIE WIEM JAK BYŁO. PIES NA STACJI BYL KARMIONY I TO REGULARNIE A TO JAK WYGLĄDAŁ ZAWDZIĘCZAŁ SWOJEMU WIEKOWI, BYŁ POPROSTU STARY. MIMO TO DOSTAWAŁ JEDZENIE. DLACZEGO PANI NIE NAPISAŁA ,ŻE JAK DALA PSU KIEŁBASĘ TO NAWET JEJ NIE RUSZYŁ, TAKI BYŁ"GŁODNY". A DZIĘKI TEMU,ŻE BYŁ UWIĄZANY TO ŻYŁ TAK DŁUGO, BO NAPEWNO BY GO KTOŚ ROZJECHAŁ BO JAK WIADOMO NA STACJI JEŻDZI DUUŻŻOO SAMOCHODÓW.
Avatar
M. Belka - inspektor SdZ / 28 lutego 2009 o 21:42
0
Inspektorzy Straży dla Zwierząt byli przekonani, że ustalili dalsze działanie właściciela odnośnie psa. Właściciel zapewniał, że osobiście zawiezie psa do schroniska w Chełmie, otrzymał od inspektorów telefon do schroniska. Straż dla Zwierząt nie nakazywała właścicielowi odwiezienia psa, bo schronisko nie jest sanatorium i pobyt zwierzęcia w nim jest ostatecznością. Właścicel został zobligowany do poprawy warunków bytowania, a ewentualne odwiezienie psa do schroniska było tylko jego decyzją. Zadaniem Straży dla Zwierząt jest przede wszyskim uświadamianie ludziom, że ponoszą odpowiedzialność za posiadane zwierzę, a jego odebranie jest tylko ostatecznością i tak naprawdę nie rozwiązuje problemu. W przypadkach, gdy SdZ odbiera zwierzę, zawsze kończy się to złożeniem wniosku do prokuratury. Właściciel psa w Stołpiu został tylko upomniany i jeżeli zastosowałby się do zaleceń Sdz, nie byłoby żadnych problemów. Wybrał inną drogę.
Inspektorzy Straży dla Zwierząt byli przekonani, że ustalili dalsze działanie właściciela odnośnie psa. Właściciel zapewniał, że osobiście zawiezie psa do schroniska w Chełmie, otrzymał od inspektorów telefon do schroniska. Straż dla Zwierząt nie nakazywała właścicielowi odwiezienia psa, bo schronisko nie jest sanatorium i pobyt zwierzęcia w nim jest ostatecznością. Właścicel został zobligowany do poprawy warunków bytowania, a ewentualne odwiezienie psa do schroniska było tylko jego decyzją. Zadaniem Straży dla Zwierząt jest przede wszyskim ... rozwiń
Avatar
Inspektor SdZ / 28 lutego 2009 o 21:32
0
ola napisał:
Teraz już wiem, gdzie nie należy tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorośli ludzie a gorsi od dzieci.Nie jestem jakimś prorokiem ale stare polskie powiedzenie mówi że zło zawsze wraca - nawet takiemu wyrządzone psu toż on jest zdolny do odczuwania bólu.Wstydziłabym się takiego bezdusznego szefa - ojca mężna. Jak on dla psa wody nie jest w stanie dać to pracowników i innych ludzi też nie traktuje wcale lepiej. Nie wiadomo tylko czy te zarzuty są jeszcze całkiem wiarygodne. Jedno mnie dziwi, że straż dla zwierząt nie zabrała sama tego psa tylko kazała właścicielowi odwieść go do schroniska!!!!!!!!!!!!!!!! To tez jest dziwne
rozwiń
Avatar
ola / 23 lutego 2009 o 09:00
0
Teraz już wiem, gdzie nie należy tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorośli ludzie a gorsi od dzieci.Nie jestem jakimś prorokiem ale stare polskie powiedzenie mówi że zło zawsze wraca - nawet takiemu wyrządzone psu toż on jest zdolny do odczuwania bólu.Wstydziłabym się takiego bezdusznego szefa - ojca mężna. Jak on dla psa wody nie jest w stanie dać to pracowników i innych ludzi też nie traktuje wcale lepiej. Nie wiadomo tylko czy te zarzuty są jeszcze całkiem wiarygodne. Jedno mnie dziwi, że straż dla zwierząt nie zabrała sama tego psa tylko kazała właścicielowi odwieść go do schroniska!!!!!!!!!!!!!!!! To tez jest dziwne
Teraz już wiem, gdzie nie należy tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorośli ludzie a gorsi od dzieci.Nie jestem jakimś prorokiem ale stare polskie powiedzenie mówi że zło zawsze wraca - nawet takiemu wyrządzone psu toż on jest zdolny do odczuwania bólu.Wstydziłabym się takiego bezdusznego szefa - ojca mężna. Jak on dla psa wody nie jest w stanie dać to pracowników i innych ludzi też nie traktuje wcale lepiej. Nie wiadomo tylko czy te zarzuty są jeszcze całkiem wiarygodne.... rozwiń
Avatar
arii / 20 lutego 2009 o 18:37
0
ciekaw jestem jak właściciel w/w stacji czułby się przywiązany do łańcucha i skazany na to, aż mu ktoś żuci kawałek suchego chleba.
Nie zawsze pogoń za pieniądzem jest najważniejsza, są też tzw dobra wyższe.
Pies pewnie dostał łopatą w głowę i ślad po nim zaginął, skoro nie ma psa nie ma problemu.
Dziwne że ludzie którzy mają co raz więcej pieniędzy są co raz bardziej zamknięci na to co się dzieje dookoła ich.
Członek AKCH
Avatar
jacek / 20 lutego 2009 o 14:36
0
Ot odezwali się prymitywni zakompleksieńcy!!! Ale co można sądzić o właścicielu i jego załodze, którzy nawet psu nie dali resztek z baru?? Może tacy zapracowani? Może, ale najprawdopodobniej to wyzute z ludzkich uczuć jednostki. Firma jest ważna, ale pies nad którym nie chciało się zlitować tyle osób też jest ważny. A Gorczycy się nie czepiajcie, bo w przeciwieństwie do was coś robi oprócz klikania w klawiaturkę!
Avatar
ANIMALS / 20 lutego 2009 o 13:58
0
TYLKO TAM BEDE TANKOWAC
NA ZLOSC PYSZALKOWATEMU GORCZYCY
Avatar
ANTYGORCZYCA / 20 lutego 2009 o 13:56
0
do GORCZYCY!

człowieku opanuj sie! nie jestes panem wszytkich i wszystkiego!
Straszysz czlowieka ktory prowadzi uczciwie biznes ?
To jakis pies jest wazniejszy od firmy, ktora daje utrzymanie ok 10 ludziom i ich rodzinom ?


Wlasciciel psa.
Avatar
mena / 20 lutego 2009 o 12:09
0
właściciel powinien zostac potraktowany jak ten pies
Avatar
RaPi / 20 lutego 2009 o 10:19
0
Taki człowiek jest gorszy niż zwierze, pozbawiony jakichkolwiek emocji. I zapewne żeli zrobił cos psu to ujdzie mu to na sucho
Avatar
JOLKA / 9 marca 2013 o 12:35
0
NIECH KTOŚ SIĘ ZASTANOWI JAK COŚ NAPISZE. JA DOKŁADNIE WIEM JAK BYŁO. PIES NA STACJI BYL KARMIONY I TO REGULARNIE A TO JAK WYGLĄDAŁ ZAWDZIĘCZAŁ SWOJEMU WIEKOWI, BYŁ POPROSTU STARY. MIMO TO DOSTAWAŁ JEDZENIE. DLACZEGO PANI NIE NAPISAŁA ,ŻE JAK DALA PSU KIEŁBASĘ TO NAWET JEJ NIE RUSZYŁ, TAKI BYŁ"GŁODNY". A DZIĘKI TEMU,ŻE BYŁ UWIĄZANY TO ŻYŁ TAK DŁUGO, BO NAPEWNO BY GO KTOŚ ROZJECHAŁ BO JAK WIADOMO NA STACJI JEŻDZI DUUŻŻOO SAMOCHODÓW.
Avatar
M. Belka - inspektor SdZ / 28 lutego 2009 o 21:42
0
Inspektorzy Straży dla Zwierząt byli przekonani, że ustalili dalsze działanie właściciela odnośnie psa. Właściciel zapewniał, że osobiście zawiezie psa do schroniska w Chełmie, otrzymał od inspektorów telefon do schroniska. Straż dla Zwierząt nie nakazywała właścicielowi odwiezienia psa, bo schronisko nie jest sanatorium i pobyt zwierzęcia w nim jest ostatecznością. Właścicel został zobligowany do poprawy warunków bytowania, a ewentualne odwiezienie psa do schroniska było tylko jego decyzją. Zadaniem Straży dla Zwierząt jest przede wszyskim uświadamianie ludziom, że ponoszą odpowiedzialność za posiadane zwierzę, a jego odebranie jest tylko ostatecznością i tak naprawdę nie rozwiązuje problemu. W przypadkach, gdy SdZ odbiera zwierzę, zawsze kończy się to złożeniem wniosku do prokuratury. Właściciel psa w Stołpiu został tylko upomniany i jeżeli zastosowałby się do zaleceń Sdz, nie byłoby żadnych problemów. Wybrał inną drogę.
Inspektorzy Straży dla Zwierząt byli przekonani, że ustalili dalsze działanie właściciela odnośnie psa. Właściciel zapewniał, że osobiście zawiezie psa do schroniska w Chełmie, otrzymał od inspektorów telefon do schroniska. Straż dla Zwierząt nie nakazywała właścicielowi odwiezienia psa, bo schronisko nie jest sanatorium i pobyt zwierzęcia w nim jest ostatecznością. Właścicel został zobligowany do poprawy warunków bytowania, a ewentualne odwiezienie psa do schroniska było tylko jego decyzją. Zadaniem Straży dla Zwierząt jest przede wszyskim ... rozwiń
Avatar
Inspektor SdZ / 28 lutego 2009 o 21:32
0
ola napisał:
Teraz już wiem, gdzie nie należy tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorośli ludzie a gorsi od dzieci.Nie jestem jakimś prorokiem ale stare polskie powiedzenie mówi że zło zawsze wraca - nawet takiemu wyrządzone psu toż on jest zdolny do odczuwania bólu.Wstydziłabym się takiego bezdusznego szefa - ojca mężna. Jak on dla psa wody nie jest w stanie dać to pracowników i innych ludzi też nie traktuje wcale lepiej. Nie wiadomo tylko czy te zarzuty są jeszcze całkiem wiarygodne. Jedno mnie dziwi, że straż dla zwierząt nie zabrała sama tego psa tylko kazała właścicielowi odwieść go do schroniska!!!!!!!!!!!!!!!! To tez jest dziwne
rozwiń
Avatar
ola / 23 lutego 2009 o 09:00
0
Teraz już wiem, gdzie nie należy tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorośli ludzie a gorsi od dzieci.Nie jestem jakimś prorokiem ale stare polskie powiedzenie mówi że zło zawsze wraca - nawet takiemu wyrządzone psu toż on jest zdolny do odczuwania bólu.Wstydziłabym się takiego bezdusznego szefa - ojca mężna. Jak on dla psa wody nie jest w stanie dać to pracowników i innych ludzi też nie traktuje wcale lepiej. Nie wiadomo tylko czy te zarzuty są jeszcze całkiem wiarygodne. Jedno mnie dziwi, że straż dla zwierząt nie zabrała sama tego psa tylko kazała właścicielowi odwieść go do schroniska!!!!!!!!!!!!!!!! To tez jest dziwne
Teraz już wiem, gdzie nie należy tankować!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorośli ludzie a gorsi od dzieci.Nie jestem jakimś prorokiem ale stare polskie powiedzenie mówi że zło zawsze wraca - nawet takiemu wyrządzone psu toż on jest zdolny do odczuwania bólu.Wstydziłabym się takiego bezdusznego szefa - ojca mężna. Jak on dla psa wody nie jest w stanie dać to pracowników i innych ludzi też nie traktuje wcale lepiej. Nie wiadomo tylko czy te zarzuty są jeszcze całkiem wiarygodne.... rozwiń
Avatar
arii / 20 lutego 2009 o 18:37
0
ciekaw jestem jak właściciel w/w stacji czułby się przywiązany do łańcucha i skazany na to, aż mu ktoś żuci kawałek suchego chleba.
Nie zawsze pogoń za pieniądzem jest najważniejsza, są też tzw dobra wyższe.
Pies pewnie dostał łopatą w głowę i ślad po nim zaginął, skoro nie ma psa nie ma problemu.
Dziwne że ludzie którzy mają co raz więcej pieniędzy są co raz bardziej zamknięci na to co się dzieje dookoła ich.
Członek AKCH
Avatar
jacek / 20 lutego 2009 o 14:36
0
Ot odezwali się prymitywni zakompleksieńcy!!! Ale co można sądzić o właścicielu i jego załodze, którzy nawet psu nie dali resztek z baru?? Może tacy zapracowani? Może, ale najprawdopodobniej to wyzute z ludzkich uczuć jednostki. Firma jest ważna, ale pies nad którym nie chciało się zlitować tyle osób też jest ważny. A Gorczycy się nie czepiajcie, bo w przeciwieństwie do was coś robi oprócz klikania w klawiaturkę!
Avatar
ANIMALS / 20 lutego 2009 o 13:58
0
TYLKO TAM BEDE TANKOWAC
NA ZLOSC PYSZALKOWATEMU GORCZYCY
Avatar
ANTYGORCZYCA / 20 lutego 2009 o 13:56
0
do GORCZYCY!

człowieku opanuj sie! nie jestes panem wszytkich i wszystkiego!
Straszysz czlowieka ktory prowadzi uczciwie biznes ?
To jakis pies jest wazniejszy od firmy, ktora daje utrzymanie ok 10 ludziom i ich rodzinom ?


Wlasciciel psa.
Avatar
mena / 20 lutego 2009 o 12:09
0
właściciel powinien zostac potraktowany jak ten pies
Avatar
RaPi / 20 lutego 2009 o 10:19
0
Taki człowiek jest gorszy niż zwierze, pozbawiony jakichkolwiek emocji. I zapewne żeli zrobił cos psu to ujdzie mu to na sucho
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 2

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 18 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!